המכירות תמיד היו ויישארו הכלי האחראי על היכולת של חברה או עסק לשרוד ולצמוח. גם בפתחה של שנת 2020, המכירות הינו הכלי החשוב ביותר של כל ארגון וחברה המבקשים לשרוד ולצמוח. למבקשים להמשיך לשווק ולמכור את המוצרים או השירותים אותם הם מציעים בהצלחה. אנו ממליצים, לכל חברה או ארגון בכל גודל ובכל תחום לבצע תהליכי העצמה הדרכה ופיתוח מיומנויות לאנשי ומנהלי המכירות. לארגן לעובדים ולמנהלים באגף המכירות תוכנית הדרכת מכירות אפקטיבית, קורס מכירות המשלב למידה בחדרי ההדרכה וליווי שטח. לבחירתכם, מגוון רחב של סדנאות ותוכניות לשיפור רמת השירות והמכירות הטלפוניות. הפעילויות השונות בתוכניות ההדרכה וסדנאות המכירה, תאפשר למשתתפים להתרענן משגרת העבודה היומית. תסייע לגיבוש עבודת הצוות ובעיקר תעשיר את מאגרי הידע. אנו עוסקים בעדכון מיומנויות מכירה ושירות ודואגים כי היוצאים לשטח יקבלו תמיד "ארגז כלים ניהולי" עדכני בתחומי המכירות והשרות.

הדרכות וסדנאות מכירה

משה גרימברג, הינו מומחה להגדלת מכירות. לאורך השנים בתפקידי ניהול בכירים, עסק במכירות ובניהול צוותי מכירות במגזרים מהתחרותיים שיש בישראל. תחום הפרסום והעיתונות, ותחום הסלולר. החל מ- 2006, משה מלווה חברות וארגונים ומסייע להם כיועץ ארגוני המוביל תהליכי שינוי וצמיחה, לבנות מתודולוגיה עסקית אפקטיבית. לבנות ולבצע עדכון לאסטרטגיה העסקית לבצע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. חלק מרכזי בעשייה, מתמקד בהדרכה פיתוח וליווי צוותי מכירה לשם הגדלת היקף המכירות והרווחיות וכניסה לשווקים חדשים. כל זאת באמצעות תוכנית מכירות, קורסי מכירות אפקטיביים וגם באמצעות סדנאות והרצאות ממוקדות לשיפור מיומנויות מכירה ומשא ומתן. אנו מבצעים תהליכי למידה וליווי שטח הכוללים עבודה קבוצתית, סימולציות ותמיכה בפורמט "אחד על אחד" למשתתפים.

סימולציות וליווי שטח כחלק מסדנת מכירות

בתהליכים אנו מתמקדים, להביא לשיפור חד במכירות. לייצר ולאמץ שיטת מכירות יותר אפקטיבית שהיישום שלה תביא להגדלת כמות הלקוחות, הקטנת הנטישה והגדלת סך הקניות החוזרות. פועלים יחד עם ההנהלה והמנכ"ל לגבש אסטרטגיית מכירות תואמת יעדים רב שנתיים. משפרים את איכות המוכרנים בצוות המכירות מגייסים ומכשירים חדשים. בונים תהליכי עבודה יעילים וברורים בכדי למנוע יותר מידי אימפרוביזציות, כל זאת לשפר את יכולות המשא ומתן וליצור חווית שירות אישית. תוכניות ההדרכה בתחום המכירות, הקורסים לשיפור מיומנויות מכירה, עדכניות לצרכים ולאתגרים של עולם העסקים ב- 2020. כולן יחד עם סדנאות מכירה חווייתיות וקורסי מכירות שטח, מביאות לשיפור חד בביצועים. ההשתתפות מביאה להיכרות עוד יותר מעמיקה עם עולם המכירות התחרותי. אנו דואגים לעדכן את מערכי הידע ומעניקים למשתתפים "ארגז כלים" עדכני לביצוע וניהול תהליכי מכירה מורכבים.

"ארגז כלים" מעודכן לניהול מכירות

במסגרת הסדנאות, תוכניות המכירה והקורסים, נקיים סימולציות רבות כדי להטמיע את החומר הנלמד. נצא לליווי שטח שבו יינתן משוב ותמיכה און ליין, מיד בסיום המפגש עם הלקוח כחלק לימודי רב ערך. המשתתפים רוכשים טכניקות מעשיות לסגירת עסקאות ומתוודעים לשיטה ייחודית שפיתחנו להגדלת מכירות. בתהליכים אנו מביאים לשיפור ניכר באחוזי הסגירה, מתרגלים טכניקות משא ומתן מתקדמות ובעיקר עובדים על שיפור יכולות בתחום התקשורת הבינאישית והיכולת ליצור מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. כל זאת, בכדי לתת למנהלי המכירות אפשרויות עדכניות ומקצועיות יותר לביצוע עבודתם החשובה- ניהול מכירות אפקטיבי. נבצע תהליכי סימולציה תוך אימוץ דרכים חדשים להעברת המסרים השיווקיים של החברה בצורה הרבה יותר נכונה. נעשה זאת, תוך כדי מאמץ כן ואמיתי ליצור מערכות יחסים וקשרים אישיים עם הלקוחות לאורך זמן.

בנו מערכות יחסים עם הלקוחות

כי הוא הדבר קריטי להצלחה. אימוץ הצורך בבניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות יעזרו מאד בביצוע תהליכי מכירה קלים מהירים והרבה יותר פשוטים ליישום. זאת ועוד, אחוזי הנטישה יקטנו ונאמנות הלקוחות למותג- לחברה יגדל. ההמלצה שלנו לכם, מתמקדת בהצעה לבחור נכון את התוכנית למנהלי מכירות, את קורס המכירות האפקטיבי ואו את סדנאות המכירות. בכדי לעשות זאת נכון רצוי שתבחרו חברה עם ידע וניסיון מוכח. זאת כמובן, בכדי להיות בטוחים כי ההשתתפות בתהליכי העצמה וההדרכה למנהלי המכירות ולמוכרנים שלכם, תביא לערך מדיד ותהיה כזאת תהיה אחראית על הגדלת המכירות אצלכם בחברה. בנוסף, היה נכון כי ההשתתפות תעניק "ארגז גלים עדכני" בתחום המכירות והשירות. חפשו תמיד חברות ייעוץ והדרכה, אשר יש להן ניסיון אמיתי מהשטח. כאלה שבעברם ניהלו מכירות והדריכו צוותי מכירות בשווקים מאד תחרותיים.

המטרות של קורס או סדנת מכירות

תוכניות לשיפור מיומנויות מכירה וניהול מכירות, קורסי מכירות מתקדמים ואו סדנאות מכירות משולבות ליווי שטח משלבות כולן למידה של תיאוריות ומתודולוגיות עדכניות עם ביצוע סימולציות מעולם התוכן הקיים. זאת ועוד, פעמים אנו יוצאים יחד לשטח ומבצעים תהליכי העצמה ולימוד בתהליכי מכירה אמיתיים. המשתתפים מקבלי הדרכה מתקנת עוד בשטח מול הלקוחות. כל התהליכים שלנו משלבים למידה תהליכית של הידע החדש הקיים בשילוב יצירת חוויה למנהלים ולאנשי המכירות המשתתפים.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


השילוב הזה תמיד מסייע ליכולת הלמידה של המשתתפים ובעיקר יוצר הליך נכון יותר של הטמעת החומרים בקרב נהלי ואנשי המכירות. בתוכניות השונות ובסדנאות אנו משתלמים בנושאים מאד חשובים לכל אדם שבחר כי המכירות יהיה המקצוע המרכזי בחייו. בחר במכירות כדרך חיים. בתוכניות השונות נתמקד בדברים הבאים: שיפור יכולות תקשורת בינאישית. מכירות שטח. שימור נכון של לקוחות. תקשורת אפקטיבית והתנהגות מול לקוחות. שיפור אסטרטגיית מכירה וניהול משא ומתן. שיפור יכולות מכירות המשך, ועוד…

 בואו לבחור את מועד התנעת קורס המכירות אצלכם בארגון

לסיכום, אני מבקש שוב לקבוע כי הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות בתחום המכירות והשירות הם קריטיים להצלחה עסקית לאורך זמן.  נטישת עובדים ומנהלים טובים מתחום המכירות והשירות גורמת להפסדים כספיים גדולים. הכיצד מונעים זאת? חייבים לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה. בונים להם אופק ניהולי ארוך טווח הן בתחום ניהול המכירות והן מחוצה לו.

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושאים האלה? הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות בקרב מנהלי המכירות ונציגי המכירות שלכם בארגון? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה לארגון בתחום המכירות. מגדילים מכירות. מקטינים אחוזי נטישה ובעיקר מגדילים את אחוזי הסגירה.

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד… בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים.  פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים