בזמנים בהם התחרות הולכת וגוברת, התחכום של הלקוחות גובר, ומקורות הידע חשופים בפני כולם. השוני בין החברות והמתחרים על ליבו של הצרכן הולך וקטן – גוברת מאד החשיבות של טיפוח ושימור הלקוחות בחברה. התהליכים ומערכי ההדרכה, הקורסים והסדנאות בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות, אצלנו יתמקדו בשלב הראשון בשיפור משמעותי של חוויות הלקוח. בנוסף, אנו בסדנאות ובקורסים לשירות הלקוחות - נאתר דרכים עדכניות לחיזוק וליצירת נאמנות לקוח הרבה יותר חזקה ולהרבה יותר זמן.

הדרכה ואימון מערכי שירות לקוחות

כחברה העוסקת בתחום הייעוץ הארגוני, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ובתחום הדרכה והעצמה למנהלים לכוחות מכירה ומערכי שירות לקוחות מורכבים. אנו מבצעים תהליכים, הדרכות, סדנאות וקורסים בתחום שיפור מיומנויות שירות לקוחות ומכירות המשך בהתאמה לרמות המשתתפים. אנו מציגים מספר חלופות: תוכנית ראשונית ובסיסית לנציגי שירות ומנהלי צוותים. תוכנית ביניים וסדנאות לשיפור מיומנויות ניהול מערכי שירות למנהלים וראשי מחלקות ברמות הביניים. תוכנית מתקדמת המובילה הדרכות ופיתוח מיומנויות אישיות למנהלים בכירים ברמת סמנכ"ל ומנכ"ל.

אמצו את תרבות ה- WOW בשירות הלקוחות

בתהליכים, בקורסים ובסדנאות לעוסקים בשירות לקוחות, נתמקד בעיקר בהפיכת מערכי השירות לפרו אקטיביים ויוזמים. נאמץ תרבות של שירות יוזם ומפתיע הבא לפגוש את הלקוחות טרם הפיכתם ללקוחות שעשויים להגיע לשירות הלקוחות אחרי חוויה שלילית. בעיקר נתמקד בבניית מערכת שירות לקוחות המבוססת על יצירה ובניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. נבנה ונאמץ מודלים היוצרים חוויות  WOW בשרות, תוך שימוש בשיטות מכירות המשך אלגנטיות, כך שנצליח להפוך הלקוח לשותף נאמן להרבה מאד שנים.

שיפור ושדרוג מערכי שירות הלקוחות באמצעות הדרכות קורסים וסדנאות 

כולנו כבעלים וכמנכ"לים, משקיעים המון מאמץ, חשיבה ומשאבים בכדי להצליח להביא לקוחות חדשים לחברה. התחרות הולכת וגוברת ולמרות זאת רבים מצליחים להגדיל פלחי שוק על חשבון מתחרים ואף לפרוץ לשווקים חדשים. כמה עצוב לגלות שלמרות כל המאמצים ולמרות ההצלחה בתהליכי הגיוס והמכירה של לקוחות חדשים – חברות ועסקים מתקשות להתמודד עם המשימה של שימור לקוחות מרוצים לאורך זמן. זה יכול להטריף את הדעת.. להבין כי מצד אחד אתם מצליחים ומהצד השני, לקוחות נוטשים. חובה עלינו להבין כי החוליה החלשה אחרי שלב המכירה והגיוס מתקיימת במגע הראשון של הלקוחות עם מחלקות השירות והתפעול. מגע לא מספיק טוב... גורם לנטישה.

אימון והדרכה למצוינות בשירות לקוחות מנצח

המגע הראשוני של הלקוחות עם מחלקות שרות הלקוחות והתמיכה - הוא קריטי ומשפיע רבות על הנכונות של הלקוחות לשמור אמונים לחברה לאורך זמן. חברות וארגונים שמבינות את החשיבות של הנושא, שמות דגש רב על שיפור בכל מה שקשור למצוינות בשירות כדי שיוכל להמשיך לצמוח ואפילו רק לשרוד בסביבה מאד תחרותית. לתהליכים בתחום שיפור מיומנויות של מערכי שירות ומכירות, אנו מביאים עמנו ניסיון רב שנים בכל מה שקשור להדרכה והכשרה של מנהלים ועובדים במגוון רחב של תחומים בתעשייה בישראל. יש לנו ידע רחב וניסיון בכל מה שקשור להדרכת שירות לקוחות.

הנושאים שבהם נטפל בתוכניות ההדרכה והקורסים לשיפור מערכי שירות לקוחות

התהליכים שהובלנו במסגרת תוכניות מנהלים, סדנאות וקורסים בתחום שיפור ביצועים של מערכי שירות לקוחות ותמיכה, בוצעו בהצלחה ברמות ניהול שונות החל ממנהלי צוותים, מנהלי מחלקות דרך מנהלי מוקדים, מחלקות, אגפים, סמנכ"לים ומנכ"לים. אנו מבקשים לציין ברמת הכותרות וללא תיעדוף את הנושאים המרכזיים שנטפל במסגרת הדרכת שירות לקוחות, קורסים וסדנאות לשיפור מיומנויות והעצמה למנהלים ולנציגי השירות הבאים במגע עם המשאב הכי יקר בחברה – עם הלקוחות:

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 • החשיבות של בניית מערכת יחסים ותקשורת פתוחה עם הלקוחות.
 • כוחה של האמפתיה ויכולת ההכלה בטיפול בלקוחות כועסים
 • ערכים אתיקה ותרבות בשירות לקוחות מצטיין
 • מדוע שווה מאד להעניק שירות איכותי ומעולה?
 • בניית תרבות המקדשת את הלקוחות במקום הראשון.
 • הטמעת ערכי ליבה של שירות לקוחות מנצח – בארגונים בינוניים קטנים ומשפחתיים
 • ליצור פרסונליזציה ללקוחות. לבנות מדרגי רמות שירות
 • תקשורת ככלי להפחתת עוינות ומניעת משברים
 • שרות עם חיוך. הלקוח תמיד צודק
 • קורסים ייעודיים לשיפור יחסי אנוש ככלי להגדלת חווית הלקוחות
 • סדנה ביחסי אנוש
 • התמודדות עם לקוחות "בעייתיים" ללמוד לתת מענה גם ללקוחות פחות נחמדים
 • ללמוד לא "לגלגל לקוח" לדרג שמעליך.. one stop shop"" כדרך חיים בשירות לקוחות
 • היו פרואקטיביים- ולא רק מגיבים.

צלצל ונקבע פגישת עבודה

כיום רוב החברות מבינות כי עליהן להעניק לעוסקים במגע עם הלקוחות, כלים עדכניים וטובים הרבה יותר מהקיימים כיום. הן מבינות שחובה לשפר את המיומנויות בתחום התקשורת הבינאישיות. לשפר מהר את רמת השירות ללקוחות כל זאת בכדי להגדיל את אחוזי הסגירה של אנשי ומנהלי המכירות בשטח ובעיקר להקטין את אחוזי הנטישה של הלקוחות הוותיקים. משה גרימברג מעניק לחברות ולעסקים הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות ומכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות שירות ומכירות המשך למנהלים ולעובדים. מעניקים תוכניות הדרכה ופיתוח מיומנויות לשיפור ביצועי מערכי שירות ומכירות מורכבים זאת בהתאמה כמעט כירורגית לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שקבע להשיג.

רוצים לשפר את ביצועי שרות הלקוחות שלכם?

גם לחברות בינוניות וקטנות, לחברות משפחתיות ולעוסקים במקצועות חופשיים שלהם יותר מחמישה עובדים נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי בכל מה שקשור להדרכה ושיפור ביצועים בתחום שרות הלקוחות. אנו מעניקים הדרכה,סדנאות, קורסים ואימון מתקדם לעוסקים בשירות לקוחות ומבקשים להשתפר. אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי ועבודה מול מערכי שירות ומכירות. כלל, אנו פחות אוהבים את אלה שרק מסתפקים, במתן עצות, ונעלמים. אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. אנו מתמחים בהדרכה ובקורסים ואימון מתקדם לעוסקים בשירות לקוחות.

להכיר אותנו במועד הנוח לך

רק כך אנו מבטיחים הצלחה בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים עובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. יש לנו ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים