מי יוכל לקבל הכי הרבה ערך מהשתתפות בסדנאות מכירה פרקטיות ואפקטיביות? מי עשוי להרוויח ברמה האישית והמקצועית בקורס לשיפור מיומנויות מכירה וניהול המכירות? התועלות מהשתתפות בסדנאות וקורסים בתחומי המכירות והשירות מועצמות הן למשתתפים ברמה האישית והן לחברות, לעסקים הבינוניים ולחברות המשפחתיות שהבינו כי נכון להשקיע בטיפוח והעצמה של מנהלי המכירות ושל מוכרני השטח.

חברות עסקים בינוניים וחברות משפחתיות 

בואו ונחשוב יחד אתם כמנכ"לים או כבעלי חברות ועסקים משפחתיים, למי באמת עשוי להתאים סדנת מכירות אפקטיבית? האם קורס לשיפור מיומנויות מכירה עשוי להיות כדאי? האם החזר ההשקעה יהיה גבוה במיוחד? אנו משוכנעים כי סדנאות המכירה והקורסים לשיפור ביצועי מכירה והגדלת אחוזי הסגירה עשויים מאד להתאים למנעד רחב של חברות ועסקים. זאת ועוד, חברות עסקיות בינוניות, עסקים קטנים ובינוניים ובעיקר חברות משפחתיות נשענים כולם כמעט באופן אבסולוטי על יכולתם לייצר מכירות. המשך הצמיחה וההישרדות של כל עסק בעולם התחרותי של המאה ה- 21 מתבסס על היכולת להמשיך וליצור מכירות.

סדנאות וקורסים לשיפור מיומנויות מכירה לחברות בינוניות וגדולות

אנו שמחים להניע תהליכים מול חברות וארגונים גדולים ובינוניים שמבינים עד כמה חשוב ונכון לטפח ולהשביח את כוחות המכירה והשירות. כאשר אנו נקראים לבצע תהליכי שיפור במערכי המכירות והשירות ללקוחות, בשלב הראשון אנו מבצעים מיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים בהיבטים הקשורים למכירות ולשירות הלקוחות. בשלב השני החשוב אנו עובדים עם צוותי המכירות ומנהלי המכירות, מול היעדים העסקיים של הארגון. בתהליכי הלמידה אנו מביאים לשיפור חד בתוצאות.

מביאים לשיפור חד בתוצאות

היה והתהליכים והסדנאות ממוקדים לשיפור הביצועים בתחומי השירות ללקוחות, אנו ממקדים את התכנים לנושא שיפור חוויות השירות ללקוחות. מתברר כי בשני התחומים: המכירות ושירות הלקוחות, לעיתים זיהוי החוליות החלשות ואימוץ שינויים קטנים בנקודות המפתח מאפשרים קפיצת מדרגה משמעותית בביצועי הארגון בתחומי המכירות והשירות ללקוחות. יש לנו את הידע והניסיון לקחת חלק עם ההנהלה וסמנכ"ל המכירות ולהוביל יחד שדרוג מערכי המכירות והשירות באמצעות שיפור הביצועים של צוותי המכירות ואנשי שירות הלקוחות.

סדנה וקורס לשיפור ניהול צוותי המכירות לחברות בינוניות וקטנות

העולם העסקי תמיד התבסס על מערכי מכירות מיומנים. החברות והתאגידים המצליחים בעולם ובארץ מתאפיינים במערכי מכירות מעולים. חלקם באמצעות מכירות שטח B2B  ו B2C - חלקם האחר באמצעות מכירות און ליין ברשת. החברות הבינוניות ואף הקטנות המבקשות להצטיין ולהצליח לאורך זמן, נשענות על מערכי מכירות עדכניים וסופר מקצועיים שעובדים כמעט ללא תקלות. משה גרימברג במסגרת פעילותו מלווה עשרות חברות בינוניות וקטנות, עסקים פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים בתהליכים לשיפור יכולות מכירה ושיווק. אנו עובדים עם מערכי מכירות קיימים, מבצעים תוכניות הדרכה קורסים למכירות לשיפור משמעותי בביצועים. יש לנו הכלים הכי עדכניים להוביל תהליכי העצמה, ההדרכה ופיתוח מיומנויות מכירה. כל זאת במסגרת סדנאות מכירה, קורסים לשיפור יכולות המכירה ותוכניות העשרה למנהלי מכירות וצוותים.

שיפור מערכי המכירות בחברות משפחתיות באמצעות קורס מכירות אפקטיבי

כחברה העוסקת בתחום של ייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני, אנו מלווים חברות ועסקים בינוניים וקטנים ובעיקר מתמחים בליווי, פיתוח והעצמה של חברות משפחתיות. תחום שיפור ביצועי המכירות קריטי להמשך הצלחתם של חברות משפחתיות. יש לנו היכרות רבה עם מגוון רחב של סגמנטים עסקיים ותעשייתיים וברוב המקרים אנו מכירים היטב את הסכנות ואת האתגרים שמולם נמצאים המנכ"לים, ההנהלות ובעלי העסקים עצמם. אנו לוקחים על עצמנו להציג פתרונות השבחה למערכי המכירות הקיימים באמצעות קורס מכירות ייעודי, סדנת מכירות ואו באמצעות שירותי "מיקור חוץ לניהול המכירות" בארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מכירות כדרך חיים אצל בעלי מקצועות חופשיים

בעלי מקצועות חופשיים כמו אדריכלים, עורכי דין, רואי חשבון, וכיוצא באלה מבינים כי לא מספיק להיות מקצוען בתחום המקצועי בלבד. הם מבינים שעליהם לשפר את מיומנויות המכירה והשיווק. לכן קורס לשיפור מיומנויות מכירה, או  סדנאות מכירה פרקטיות המועברות בפורמט ייחודי המותאם לעולמות התוכן השונים עשוי להיות מאד כדאי. מהניסיון שצברנו מתברר כי גם בעלי מקצועות חופשיים, יכולים להרוויח הרבה יותר כאשר הם משפרים את יכולת המכירה וההתגברות על התנגדויות בתחומי הפעילות העסקית הייעודית שלהם. אנו מבטיחים להוביל יחד איתך תהליכים לשיפור דרסטי בביצועים בתחומי המכירות והשיווק ואף הפיתוח העסקי. אנו מאפשרים תוכניות למידה וסדנאות מכירה פרטניים בפורמט "אחד-על-אחד" על מנת להביא את המשתתף או המשתתפים לביצועי שיא בתחומי המכירות ומימוש כל הפוטנציאל המוסתר אך הטמון בו.

אנשי מכירות מצטיינים בונים יחסים ארוכי טווח עם הלקוחות

העולם של המכירות עבר שינוי דרסטי. כבר לא משתמשים במתודולוגיה האומרת: "תפרתי עוד לקוח".. "דחפתי לו עוד מכירה".. "לחצתי עליו.. ובסוף חתם על ההזמנה"... כיום עולם המכירות עובר לפאזה אחרת. המצטיינים במנהלי ואנשי המכירות בונים מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. יוצרים אמון והערכה הדדית שמבטיחים לאורך זמן הצלחות. ההמלצה הכי חשובה שאני יכול להעניק לאנשי מכירות היא: "השקיעו אנרגיות לבניית מערכות יחסים טובות עם הלקוחות... המכירות יגיעו בהמשך". באמצעות סדנת מכירות פרקטית ומקצועית – או קורסים לשיפור מיומנויות מכירה, אנו כאם עומדים לשירותכם בכדי לסייע גם לכם בעלי חברות גדולות ובינוניות, חברות משפחתיות ובעלי מקצועות חופשיים – לשפר מהותית את יכולות המכירה, להעלות את אחוזי סגירת העסקאות ולהניב רווחים גבוהים יותר.

מה מגדיל את אחוזי הסגירה של מקצועני מכירות בעולם?

לפני שנים ארוכות אחורה.. בעצם מתחילת חיי כקצין צעיר שהשתחרר מהצבא ומיד נמשך לעולם המכירות גיליתי כי יש לי אחוזי סגירה מאד גבוהים. ניתוח אחורה מגלה מדוע היה באפשרותי להיות הרבה מעבר לממוצע המקובל האומר כי על כל 10 פגישות סביר להניח שתגיע ל- 2 מכירות? במהלך שנותיי כאיש מכירות, מנהל מכירות וכיועץ ארגוני העוסק בהדרכת מערכי מכירות ושירות גיליתי מה עושה את ההבדל בין אנשי מכירות רגילים לכאלה המצטיינים בתחומם.

התובנות האישיות שלי בתחום המכירות!!

שאלתי את עצמי למה אחוזי הסגירה שלי גבוהים משמעותית מהממוצע? הבנתי מספר דברים: הראשון – לא נולדים "תותחי מכירות" מכירות הינו תחום שבו יש אפשרות ללמוד להתמקצע. השני – מלמד אותי כי תחומי המכירות ואף תחום השירות ללקוחות אינו חייב להתבסס אך ורק על התוצאה. לתהליכים ולמנגנונים התומכים פעמים חשיבות הרבה יותר גדולה. מכירות מחייבות מתודולוגיה השמה את צרכי הלקוחות במקום הראשון.

מבקשים ללמוד עוד על הדרך לשפר את מערך המכירות שלך?

מאז 2006 אנו עובדים עם מגוון רחב של עסקים שלהם אנו מתאימים מגוון ייחודי של סדנאות מכירה, קורסי מכירות בפורמט עבודה הכולל קבוצות קטנות, או במסגרת עבודה "אחד על אחד" וליווי שטח. אנו מביאים לשיפור חד ומדיד בתוצאות של צוותי המכירות שלך. ניתוח ביצועים על פני שנה מתום ההדרכות הקורסים והסדנאות לשיפור מיומנויות מכירה מציג נתונים מרשימים. מבקשים לגלות כיצד עושים זאת בפועל? אנו מעניקים לכם מפגש "סיעור מוחות במתנה" שבו ננתח יחד את הצרכים והחלומות שלך בתחום שיפור ביצועי המכירות. לחץ על הקישור ואשמח להכיר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מתי נפגש?

סקרנים ומבקשים לגלות עוד פרטים? מוזמנים לגלוש באתר שלי, בבלוג הניהולי הגדול ביותר למידע בתחומי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי. ש תוכלו לקרוא מאמרים וללמוד עוד על הגישה והשיטה שלי למכירות אפקטיביות. תוכלו לזהות את המתודולוגיה שאנו מאמינים בה האומרת כי נכון לשים את הלקוחות במקום הראשון, גם בתחום המכירות! אצלנו באתר תוכלו לקבל מידע רחב על מגוון רחב של הקורסים לשיפור מיומנויות מכירה, סדנת מכירות וליווי ואימון צוותי מכירות שטח. לעוסקים במכירות אנו ממליצים להיכנס לבלוג ולקבל מידע וטיפים מעולים לאימוץ בקרב אלה הרואים במכירות דרך חיים ומקצוע מכובד.

המכירות קריטיות להמשך ההצלחה העסקית

אין זה סוד ובטוח כי נסכים לקביעה האומרת כי הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים של עסק קטן או בינוני. הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות שלך בתחום המכירות. שיפור נוסף ביכולת שלך לנהל ולהפעיל בצורה טובה יותר את מנהלי המכירות ונציגי המכירות שלך? הכיצד יחד נבנה תוכנית הדרכה והעצמה אישית בעבורם באמצעות סדנת מכירות איכותית מקצועית ואפקטיבית.

זה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך בחברה ואתה מבקש לשמוע עוד

זה הזמן להיפגש. זהו המקום, להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה סדנאות קורסים לשיפור מערכי המכירות והשירות ללקוחות, המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.