אין זה סוד כי שירות טוב ללקוחות, שירות יוצא מהכלל המשולב עם יצירת חוויות לקוח חיוביות בכמה שיותר מגעים בין הלקוחות לארגון מהווים תנאים הכרחיים להצלחה העסקית של כל חברה או ארגון. שרות יעיל זמין ואפקטיבי הוא אחד מתנאי המפתח היותר חשובים להצלחתו של כל ארגון או חברה עסקית. משה גרימברג וצוותו, מתמחים בהעברת קורסים, סדנאות שירות ומכירה במגזר העסקים הבינוניים והקטנים ובקרב חברות משפחתיות גדולות וותיקות.

למידה חווייתית – כלים פשוטים ליישום

כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנו מאד מקפידים לשים פוקוס ודגש במהלך ההדרכה והאימון של נציגי השירות והמנהלים על אימוץ מתודולוגיות הקלות לאימוץ ויישום. במסגרת הקורסים או הסדנאות או תוכניות ההדרכה של מערכי שירות הלקוחות אנו שמים דגש רב על העברת קורסים, סדנאות ותוכניות העצמה והדרכה, שהם עדכניות לשינויים בשוק, חדשניות, ובעיקר מחייבות עבודה אינטראקטיבית בין המשתתפים למרצים שלנו. אנו מאמינים בלמידה חווייתית, המשתפת הרבה יותר חושים ומגע מעבר להקשבה בלבד. לפיכך, אנו מקפידים כי התהליכים שלנו יהיו חווייתיים ובעיקר ישימים ואפקטיביים.

יוצרים שינוי כבר בטווח הקצר

התועלות של העבודה שלנו משרתות את החברה או את העסק הן בטווח הקצר, והן בטווח הבינוני והארוך. היה ואתם מבינים עד כמה חשוב לשפר את רמת השירות ללקוחות שלכם? או הייתם כבר בשלים לקבל את ההחלטה להניע תהליכי שינוי וצמיחה באמצעות אימוץ "תרבות שירות" עדכנית, השמה את הלקוחות במקום הראשון. לקוחות מרוצים – יוצרים צמיחה. היה ואתם נכונים להניע תהליך? אזי הקורסים או הסדנאות המומלצים להדרכת מערכי שירות לקוחות שלנו יותאמו "ככפפה ליד" בעבור הצרכים הייחודיים של החברה שלך. כיועצים ארגוניים – אנו מאמינים שהשקעה בשדרוג הביצועים של שירות הלקוחות – מביאה להכי הרבה ערך.

תרבות שירות חדשה

קורסים או סדנאות לשיפור מערכי שירות הלקוחות והמכירות, מיועדות עבור עסקים וחברות המבקשים לבצע "קפיצת מדרגה" ולהצליח להטמיע תרבות שירות חדשה בעבור לקוחותיה. הנהלות מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים משפחתיים הבינו כבר לפני לא מעט שנים כי שירות טוב ואפקטיבי ללקוחות הינו תנאי מרכזי וחשוב להצלחה עסקית. לכן חשוב מאד לדעת לבחור קורסים או סדנאות המומלצים ביותר להדרכת מערכי שירות לקוחות.

חשיבותו לא פחותה ואולי חשובה יותר מרמת איכות המוצרים ואו השירותים שחברות ועסקים מוכרים ללקוחותיהם. אנו מקפידים לא להתניע כל תהליך לפני שמבצעים מפגש סיעור מוחות של כשעה וחצי ברמת מנכ"ל, בעלים ואולי בשיתוף ההנהלה המצומצמת בכדי לשוחח ולהבהיר ובעיקר לגבש את "הנראות" של תפיסת השירות בארגון.

אמצו תפיסת שירות חדשה

פעמים בפגישה הקצרה והחשובה אנו מגלים פערים גדולים בניתוח מצב קיים ובזיהוי המטרות המרכזיות של התהליך. לפני התנעה של אחד מהקורסים או מהסדנאות להדרכת מערכי שירות לקוחות מתקיים הליך של מיפוי מצב קיים באמצעות MRI לחברה וזאת כשלב  מקדים חשוב ומשמעותי ביותר הבא לגבש את ההתאמות הנדרשות לבצע בתוך התהליכים בכדי לשפר את מערכי השירות ללקוח על פי תפיסת השירות החדשה של הארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


צרו חוויות שירות הרבה יותר טובות ללקוחות

אנו מתאימים את מערכי ההדרכה על פי צרכי הארגון ורמת המשתתפים. בונים תוכנית יישום והטמעה שמהווה חלק חשוב ומרכזי מהתהליכים. מבצעים בקרה ומדידה של השיפור ברמת השירות ללקוחות ובעיקר ביכולת של הארגון לייצר חוויות שירות הרבה יותר טובות ללקוחות בכל מגע עם החברה או העסק. אנו לוקחים אחריות על היישום בפועל של תהליכי השינוי והצמיחה בשירות הלקוחות.

סדנת שירות לרענון וחידוד תפיסת השירות הקיימת

הקורסים או הסדנאות שלנו להדרכת מערכי שירות לקוחות מיועדות עבור אותם חברות עסקים וארגונים ציבוריים אשר מבקשים לשפר ולבצע "קפיצת מדרגה" בכל מה שקשור לרמת השירות ללקוחות. אנו פונים לחברות ולעסקים אשר להם מערכי שירות לקוחות ותרבות שירות המתבססת על אסטרטגיה ישנה ופחות עדכנית.

כאלה, פעמים רבות יבקשו לקיים מפגיש העשרה וקורסים וסדנאות שירות עדכניות בכדי לעדכן את "ארגז הכלים" המקצועי והניהולי של נציגי ומנהלים בשירות הלקוחות. בקורסים ובסדנאות אנו מעניקים תובנות וכלים מעשיים לאימוץ ויישום בעבודה ביומיומית. מעניקים לעובדים ולמנהלים כלים עדכניים למתן שירות טוב יותר ללקוחות.

מקטינים את אחוזי הנטישה

מתמקדים בשיפור ההבנה של המשתתפים לגבי חשיבותם של הלקוחות המרוצים להמשך הצמיחה העסקית. בתוך הקורסים והסדנאות לשיפור מערכי השירות נעניק כלים וטכניקות עדכניות ויעילות להתמודד עם לקוחות "קשים" ופעמים מאד פוגעניים. נלמד הכיצד ניתן לנהל את "הרגשות" של העוסקים במתן שירות שחווים שחיקה לא פשוטה בעבודתם מול הלקוחות. לקוחות כיום הרבה יותר תובעניים וחסרי "סבלנות" לארגונים ולמערכי שירות לקוחות שלא מספיק איכותיים. הם לא רק צועקים וכועסים.. הם נוטשים ועוברים למתחרים. את זה תפקידנו למנוע!!

טרנספורמציה דיגיטלית – נחוצה גם לכם

נעדכן את אמנת השירות הקיימת. נעדכן את האסטרטגיה בעסקית ונמליץ לאמץ "טרנספורמציה דיגיטלית" הממקמת את הלקוחות במקום הראשון. זה המקום לבחור בנו ולהזמין עבור העסק או החברה שלכם סדנה או קורס שירות מותאמת אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


להלן מידע על קורסים וסדנאות בתחומים משיקים אותם אנו מציעים:

לקבלת מידע נוסף ומורחב בכל מה שקשור לתוכניות ליווי הדרכה ומאמרים בתחומי שירות לקוחות ויצירת חוויות לקוח עוד יותר טובות בכל תחומי הניהול, המכירות והשירות ובניית אסטרטגיה מנצחת אתם מוזמנים לסייר בבלוג לבלוג המתעדכן שלנו בנושא שירות – לחץ כאן.

למי עשוי מתאים? וליהנות מהתהליכים?

הקורסים או הסדנאות מומלצים להדרכת מערכי שירות לקוחות, אותם אנו מעבירים, באים לעסוק בשיפור מערכי השירות ויצירת חוויות לקוח טובות הרבה יותר. הנושא של  שיפור מערכי שירות לקוחות ותפעול מתאים לכל גודל חברה או עסק. חברות ועסקים המבקשים לשפר ביצועים, תמיד מבצעות זאת באמצעות יועצים ארגוניים מקצועיים. רבים בעולמות העסקיים הבינו כי נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי העוסק בהדרכה ושיפור ביצועים בתחום שרות הלקוחות.

בכל חברה או ארגון העובדים והמנהלים חייבים להפוך ולהיות "מומחים בשירות לקוחות". בארגונים קטנים ובחברות משפחתיות גדולות אנו מניחים כי אין מחלקה ייעודית לנושא ולפיכך אנו ממליצים כי אצלם, יבוצע תהליכי העשרה וסדנאות לשיפור מערכי השירות ללקוחות בפורום רחב של עובדים ומנהלים. חובה ללמוד הכיצד בוחרים נכון קורסים או סדנאות המומלצים ביותר, להדרכת מערכי שירות לקוחות.

מניעים שיפור במערכי השירות אצלך

כחברה לייעוץ ארגוני והדרכת מנהלים ומערכי שירות ומכירות, אנו מעניקים לחברות ולעסקים, הדרכה ויעוץ באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות שירות ומכירות ההמשך. הקורסים או הסדנאות אותם אנו מעבירים זוכים להתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שקבע להשיג. אנו יכולים להעניק את כלל השירות להדרכה ושיפור ביצועים בשירות הלקוחות - במסגרת מיקור חוץ שעשוי להיות הרבה יותר הגיוני לחברות בינוניות וקטנות. חשוב כי תדעו שאנו פחות אוהבים את אלה שרק מסתפקים, במתן עצות, ונעלמים.

היישום ההטמעה והבקרה חשובים להצלחה

לסיכום, הקורסים או הסדנאות להדרכת מערכי שירות לקוחות שלנו מאד ממוקדים ואפקטיביים. אנו אוהבים לקחת אחריות על ההטמעה, הבקרה ובעיקר על היישום בשטח. נמשיך ונלווה ונבצע בקרה והתאמות לאורך חודשים אחרי תום הסדנאות וההדרכות. תהליכי הליווי שלנו כוללים תמיכה מתמשכת כחלק מהתהליכים. רק כך אנו מבטיחים הצלחה ארוכת טווח במגוון רחב של קורסים, סדנאות והדרכות שאנו מעבירים לעובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך הצמיחה. אשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים