מהי סדנת שירות לקוחות הכי מומלצת וראויה? סדנת שירות לקוחות המביאה להכי הרבה ערך? מביאה לשיפור ביצועים מדיד ובעיקר מצליחה לגרום למנהלים ולעובדים בתחום השירות ללקוחות לבצע קפיצת מדרגה ניהולית ומקצועית. הארגון, ההנהלה והמנכ"ל עשויים לגלות שיפור חד ברמת שביעות רצון הלקוחות וברמת שביעות הרצון של המנהלים והעובדים העוסקים בתחומי השירות וטיפוח הלקוחות.

שירות לקוחות – מקצוע ותחום מאתגר.

שירות לקוחות הינו תחום מקצועי מאד מורכב ולא פשוט ומתאים לכל מנהל ועובד. יש למצטיינים בתחום קווי אופי ומבנה אישיותי מאד מוגדר. הכיצד אנו במסגרת תהליכי הייעוץ וההדרכה למערכי שירות ומכירות מצליחים ליצור שינוי ושיפור גם אצלך בארגון.

סדנת שירות לקוחות בהתאמה אישית

סדנת שירות לקוחות מומלצת שאנו מתאימים במדויק לצרכים שלכם עשויה להפוך גם את הארגון שלך לארגון המתאפיין במצוינות תפעולית במערכי השירות ללקוחות. מתן שירות מיטבי לקוחות הוא צורך השעה בעולם התחרותי של המאה ה- 21. לקוחות מרוצים אשר מרגישים שהחברה "דואגת" להם גם אחרי ביצוע הרכישה הופכים למקדמי המכירות הכי טובים. הלקוחות המרוצים והנאמנים בכל חברה הופכים לנכס יקר ערך. לקוחות מרוצים תמיד יהיו תנאי הכרחי להמשך ההצלחה והשגשוג של כל חברה.

שיפור מערכי השירות – צורך השעה בעולם התחרותי

אין זה סוד כי בסביבה העסקית התחרותית של היום, נושא השירות שלקוחות חייבים לקבל הולך ותופס תשומת לב ניהולית הולכת וגוברת. הלקוחות כיום בהינף הקלדה קצר במקלדת מאתר נותן שירות חדש? מביע את דעתו על שירות גרוע ויכול לגרום ללא מעט "כאבי ראש" לארגונים שכושלים במתן רמת שירות ראויה.

בנו מערכות יחסים וצרו רגש מול הלקוחות שלכם

במסגרת סדנת שירות לקוחות אנו ממליצים למשתתפים ולארגון לחזק את מערכות היחסים – ליצור רגשות ואמפתיה. דעו לכם כי רגשות חיוביים המתלווים למערכות יחסים ארוכות טווח יוצרים מצב שבו לקוחות שומרים אמונים לחברה, למוצר או לשירות. הם לא עושים זאת בגלל שאין מוצר או שירות חליפי? או בגלל המחיר? תמיד חשוב כי תזכרו שהחברות המצטיינות בשירות ללקוחות תמיד מצליחות להכניס לתוך המשוואה מעבר למחיר ולאיכות המוצר "רגשות". הם מיתגו ויצרו בידול לעצמם כך שלקוחות מרגישים כלפי המותג רגשות כמו "שמחה" "אהבה" "הערכה" ועוד.

סדנאות, תוכניות העשרה וקורסים לעוסקים בשירות לקוחות

צוות השותפים ב- Advanced Business Consulting עוסקים בהדרכה ויעוץ ארגוני ומתמקדים במגוון רחב של סדנאות, תוכניות העשרה וקורסים למנהלים ועובדים במערכי השירות ללקוחות, שיפור הביצועים של מוקדי שירות ומערכי מכירות. אנו עושים זאת באמצעות קורסים, ימי עיון, סדנאות שירות ייחודיות, קורסים לשיפור ביצועי מנהלים ועובדים ופיתוח עבודת צוות ברמת מערכי השירות והמכירות. אנו מתאימים את אופי ההדרכה לרמת המשתתפים ולצורכי הארגון ויעדיו.   למידע נוסף על סדנת שירות לקוחות מומלצת.     למידע נוסף חייגו ישירות אלי – 03-9032222

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הנושאים המרכזיים שמטופלים במסגרת סדנת שירות לקוחות שלנו

  • כיצד מטמיעים תרבות שירות יוצא מהכלל בארגון.
  • מתודולוגיות עדכניות לשיפור איכות השירות
  • המאפיינים המרכזיים של שירות יוצא מהכלל?
  • שיפור במיומנויות תקשורת ומו"מ הנדרשות לטיפול מיטבי בלקוחות
  • השירות האיכותי הופך למנוע צמיחה. הכיצד מיישמים זאת גם אצלכם?

שרות יוצא מהכלל יוצר בידול ומביא לערך

  • שירות איכותי יוצר בידול ומחזק את הצעת הערך ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים
  • הכרות והבנת הצרכים של סוגי הלקוחות השונים. לקוחות חיצוניים ולקוחות פנימיים בארגון
  • איתור ומיפוי נקודות החולשה בתהליכים של "מסע הלקוחות" בארגון וטיפול בהן
  • המטרה להגיע למצוינות ברמת השרות. ליצור חוויות שירות יוצאות מהכלל. הכיצד נעים אל עבר היעד?
  • כיצד משפרים את איכות הטיפול בלקוחות מורכבים? כיצד הופכים לקוח כועס ללקוח מרוצה?

הגיע הזמן שנשוחח ונקבע פגישה

כיום, כל החברות הבינוניות והקטנות מבינות כי עליהן להיערך נכון יותר אל מול האתגרים והשינויים בשווקים.  הם מבינים כי טיפוח ושיפור מערכי השרות ללקוחות קריטי להמשך ההצלחות העסקיות.  לקוחות מרוצים מהווים את אחד ממנועי הצמיחה הכי חשובים. כיום, המנהלים, המנכ"לים וההנהלות מבינות כי בכדי לשמר הצלחות ולשרוד בעולם התחרותי, עליהם לוודא כי הם משפרים את יכולות מתן השרות המיטבי ללקוחותיהם.

ארגונים ועסקים המבקשים לצמוח חייבים לשפר את מערכי שירות הלקוחות

כיום, יותר ויותר ארגונים וחברות חייבות ללמוד ולהתפתח בתחום השירות ללקוחות. הם מחויבים לשפר את הצעת הערך ללקוחות. לשפר את רמת השירות ללקוחות ובעיקר להיות תמיד "צעד וחצי" לפני החברות המתחרות. אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני, הדרכת מערכי ניהול ושירות לקוחות שמחים להיות חלק באתגר העסקי שלך. אני, משה גרימברג כיועץ עסקי, מעניק לחברות ולעסקים הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות, שיפור מוקדים ומערכי מכירות. אנו עושים זאת במגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות ניהול, ושירות למנהלים ולעובדים. עושים זאת בהתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שיקבעו להשגה.

לקוחות "מאושרים" – מניעים צמיחה.

יש לנו מתנה גדולה גם בעבורך. מאמרים מקצועיים ופוסטים במגוון תחומים העוסקים בשירות לקוחות, מכירות, ניהול, שיווק ואסטרטגיה עסקית. אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של טיפוח והדרכה והעצמה של לקוחות. ללמוד הכיצד משפרים ביצועים בתחומי השירות והמוקדים? לקבל מידע ומאמרים מקצועיים על דילמות ניהוליות בתחום ניהול מערכי שירות לקוחות מתקדמים, והנעת צוותים מנצחים, שמחים להציע גם לכם להיכנס לבלוג שלנו. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות ההדרכה והעצמה למנהלים ולעובדים העוסקים בשירות לקוחות.

מאמרים מקצועיים בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות

דעו לכם כי שפור מערכי השירות ללקוחות עשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים