הפוסט עוסק במהותו של סם החיים העסקי. במכירות וביכולת שלנו המנהלים לאתר את "תותחי המכירות" הטובים ביותר. החודש משפטי המפתח - הציטוטים שהשאירו בי חותם קשורים לנושא המכירות, מאתגרים חשיבה מעמיקה והם : "האנשים המצליחים בעולם הם אלה הקמים ומחפשים את הנסיבות הרצויות להם, היה ואינם מוצאים אותן, הם יוצרים אותן". ג'ורג' ברנרד.

הציטוט השני שייך לזיגמונד פרויד ולמרות שלא עסק בניהול ובמכירות הבין היטב עד כמה המחיר שאנו המנהלים משלמים בתחום זה יקר ומיותר לא פעם כי חסרים לנו כלי אבחון וגיוס מדויקים יותר, והוא אמר: "אנו לומדים מהניסיון לאט, ובמחיר שגיאות מרובות". זיגמונד פרוידהכיצד אנו מונעים זאת? אני אנסה לשאול ולענות בהמשך.

גיוס מנהלי מכירות ומוכרנים במינימום שגיאות?

אין זה סוד כי המכירות וניהול המכירות בצורה אפקטיבית, היו ונותרו סם החיים של כל ארגון. השאיפה להשיג לנהל את המנהלים וצוותי המכירות הטובים ביותר שבשוק. יחד עם הרצון להשיג לקוחות חדשים ולהרחיב את פעילותם של אלה הקיימים, הנה המפתח להתרחבות וצמיחה עסקית. מחקרים אחרונים שבוצעו בארץ ובעולם ומוכרים אף לך, מגלים כי אחוז הנשירה ואחוז הגיוס האיכותי של מנהלי ואנשי מכירות טובים והישארותם במערכת לאורך זמן - מהווה אבן נגף והוצאה כספית כבדה. כאן יש לנו משהו חדש להציג בפניך:

שת"פ ייחודי עם חברה אמריקאית מובילה שיש באפשרותה לתת מענה לתחום של התמקצעות באיתור וגיוס מנהלי מכירות ומוכרנים מתאימים

Imagine a tool so reliable that you could eliminate 96% of the mistakes made when hiring salespeople (and sales managers too) and never again be fooled by an individual's charming personality, perfect track record or exaggerated resume. You won't have to wait six months to a year to learn whether your next candidate will succeed in your difficult business.  Express Screens provide easy, instant access to the same accurate, insightful results that thousands of successful companies rely upon to choose winning salespeople (and sales managers). Candidates complete a comprehensive set of questions, the results are emailed to you and that powerful information is available for the interview.

Needs no administrative support.

No software to learn.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


Easy to understand and nothing to interpret.

Hiring recommendation is provided.

You don't have to draw conclusions.

Accurately (96%) predicts sales success in your unique business.

We combine our proven criteria for sales success with your company's profile of what an ideal salesperson must do in your business to achieve success. Hiring criteria has a sliding scale - Higher projected income = tougher criteria.  Suggested Interviewing questions are included on every sales candidate's report.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מכירים את העולם העסקי היטב

אנו המגיעים מהעולם העסקי, מכירים היטב את עולמות השיווק המכירה והשרות. פתחנו מתודולוגיה המציעה ליווי שטח ותמיכה יחד עם מתודולוגיה לימודית, מוכחת המספקת כלים להשגת לקוחות חדשים. לא מעט חברות שזכו לקבל תמיכה וליווי בתחום טיפוח ואימון "כוחות המכירה" הבכירים מציינים כי בעקבות יישום השיטה נוצר גידול מתמשך ויוצא דופן בהיקפי המכירות של אנשי ומנהלי המכירות שעברו את ההכשרה.

הדרכה וליווי מכירות

המתודולוגיה של תוכנית המכירות אותה אנו מובילים ומיישמים אחרי ניתוח צרכים ואפיון שווקי המטרה, מספקת כלים שיאפשרו לארגון, למשתתפים ליצור ולפתח צורך, למכור בקלות רבה יותר ולקצר בצורה משמעותית את משך מחזור המכירה ואף להגדיל משמעותית את יחס הסגירות והיקף העסקאות. אשמח לתת לך מידע נוסף ואף לבדוק ביצוע הדגמה המותאמת על פי הצרכים המיוחדים שלכם.