בואו ונכיר יחד את המושג "השפעה" את המושג הנרדף ל- "שינוי עמדות". מתברר כי תחום המכירות הינו תחום הנמצא בחיינו כבר מהיום הראשון וללא כל קשר לעולם העסקים. הדרכת מכירות, סדנת מכירות באה לשפר את הביצועים של צוותי המכירות בארגון העסקי. כיום, במאה ה- 21 כל חברה עסקית או חברה משפחתית בשוק התחרותי, מחויבת למכור חייבת הרבה יותר. בלי גידול במכירות, ובלי הגדלת פלח השוק מול המתחרים חברות עשויות להיקלע לקשיים ואף לאבד את זכות הקיום שלהן.

המטרה המרכזית של סדנת מכירה

אנו עוסקים בייעוץ ארגוני, ייעוץ עסקי. מתמקדים גם בהדרכה ופיתוח מיומנויות בקרב מנהלים, צוותי מכירות ושירות לקוחות בטוחים כי מטרת העל של סדנת מכירה או קורס מכירות ארוך וממוקד יותר – להביא לשיפור חד בביצועים של המשתתפים. להקנות ולפשר ולפתח מיומנויות מכירה גבוהות הרבה יותר. אנו מבטיחים להגדיל את אחוזי הסגירה באמצעות שיפור חד ביכולות ניהול תהליכי מכירה מורכבים.

אין הזדמנות שנייה גם בעולם המכירות

הדרכת מכירות באמצעות סדנאות וקורסים ייעודיים שלנו, מהווה תחום קריטי לשימור הצלחות העסקיות. מתברר כי צוות המכירות והשירות ללקוחות שלכם, הוא זה שמטפל בפניות מלקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים, הם מן המשאבים היותר חשובים שיש לארגון מצליח. אנו חושבים כי הם חייבים להיות סופר מקצועיים. הם מהווים את "הפנים" של הארגון שלך במגע הראשוני מול הלקוחות. אין לארגון שלך הזדמנות שנייה לתיקון חווית מכירה או שרות גרועה.

סדנת מכירות הופך צוות מכירות רגיל לצוות מכירות מצטיין

צוות מכירות יעיל, מנהלי מכירות מקצוענים שעברו הכשרה והדרכה באמצעות סדנה מכירה או קורס מכירות איכותי. כזה שמקצוען מספיק להשיג את המטרות והיעדים המוגדרים לו. צוות מכירות איכותי ומאומן, המדבר עם לקוחות בגובה העיניים, מצייר מולם תמונה ברורה ואטרקטיבית של המענה המוצע לצרכים שלהם ויוצר אצלם דחף להפוך ללקוח שלכם – הוא משאב יקר מפז. כמומחים בתחום הדרכת אנשי מכירות בחברת ABC מאמינים כי, ה"פטנט" הוא לא להעסיק "כרישי מכירות". כאלה העשויים לנדוד למתחרים. השקעה באנשי המכירות הטובים אצלכם בארגון, באמצעות סדנאות מכירה, תוכנית מכירות אקטיבית, וקורסי מכירה לשיפור מיומנויות וביצועים – עשויה להתגלות כהשקעה מניבה הרבה יותר.

המשימה להפוך את צוות המכירות למקצוענים הרבה יותר.

אם אנשי המכירות שלכם מכירים את המוצרים / שירותים שאתם מוכרים? אם הם עובדים מסורים בעלי אוריינטציה לתחום השיווקי? בואו, ביחד, נהפוך אותם לאנשי מכירות הרבה יותר מושלמים. נעשה זאת באמצעות סדנת מכירות ייעודית המותאמת לארגון שלכם. הסדנה שלנו הופכת את אנשי מערך המכירות שלכם, המכירים היטב את המוצר והשרות שאותו הם מציעים להכיר ולהתמקצע בתהליכי המכירה הכי מתקדמים ועדכניים. זאת ועוד, אנו נכשיר אותם להיות סופר מקצועיים בכל מה שקשור ליכולתם להתגבר על התנגדויות. לשפר את יכולתם להציג בפני כל לקוח פוטנציאלי את היתרונות הרלוונטיים של ביצוע העסקה, להתמודד היטב עם חסמים שכיחים ובסופו של יום – לסגור עסקה.

פיתוח מנהלים - הדרכת מכירות - סדנת מכירות לחברות

למי סדנאות המכירה מיועדות?

סדנאות מכירה או הקורסים לשיפור מערכי מכירות שלנו, מיועדות לחברות ותאגידים עסקיים. הן גם מתאימות לחברות בינוניות וקטנות ואף לחברות משפחתיות המבקשות לשפר את הביצועים בתחום המכירות ואת התוצאות העסקיות. פעמים רבות אנו נקראים לתת מענה בתחום שיפור מערכי המכירות לעסקים הנותנים שירות בתחום המקצועות החופשיים כמו: משרדי רואי חשבון, עורכי דין, אדריכלים, ועוד.

התועלות של סדנת מכירות למשתתפים ולארגון

לאורך השנים, גילינו כי פיתוח מנהלים בסדנת המכירות שלנו מביאה את המשתתפים המגיעים מהחברה העסקית לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בתחום ניהול מכירות ומכירות השטח. גילינו כי התוצאות בחודשים שלאחר סיום סדנת המכירות עלו לשיאים חדשים. המשתתפים הצליחו לאמץ כלים חדשים ולהביא את עצמם לביצועים גבוהים מאד בהשוואה לעבר. כל אחד ברמה האישית ובמקביל החברה נהנתה מגידול חד במכירות. סדנת המכירות שלנו אינה סדנה תיאורטית בלבד. אנו מלמדים מתודולוגיות חדשות, עוסקים בניתוח אירועים וסימולציות מעולם התוכן של המשתתפים. אנו בעיקר עוסקים ביישום הטמעה וליווי המשתתפים באימוץ תהליכי מכירה חדשים ואפקטיביים הרבה יותר. סדנת מכירות שלנו מאופיינת במעורבות פעילה של המשתתפים ופעמים של המנהלים הבכירים בארגון שלוקחים חלק בתהליך.

פיתוח מנהלים – הדרכות וסדנאות מכירה

צוות שותפי לדרך ואני כמנכ"ל, מומחים להגדלת הביצועים של צוותי המכירות במגוון רחב של סגמנטים. לאורך השנים בתפקידי ניהול בכירים, עסקתי במכירות ובניהול צוותי מכירות במגזרים מהתחרותיים שיש בישראל. תחום הפרסום והעיתונות, ותחום הסלולר. החל מ- 2006. שותפי ואני מלווים חברות וארגונים ומסייעים להם להוביל תהליכי שינוי וצמיחה, לבנות מתודולוגיה עסקית אפקטיבית. חלק מרכזי בעשייה, מתמקד בהדרכה פיתוח מנהלים וליווי צוותי מכירה לשם הגדלת היקף המכירות והרווחיות וכניסה לשווקים חדשים. נעשה זאת באמצעות תוכנית מכירות, קורסי מכירות אפקטיביים וגם באמצעות סדנאות והרצאות ממוקדות לשיפור מיומנויות מכירה ומשא ומתן. אנו מבצעים תהליכי למידה וליווי שטח הכוללים עבודה קבוצתית, סימולציות ותמיכה בפורמט "אחד על אחד" למשתתפים.

סימולציות וליווי שטח כחלק מסדנת מכירות אקטיבית

בסדנה מכירות שלנו אנו ממוקדים בהבאת שיפור חד במכירות הארגון. לייצר ולאמץ שיטת מכירות הרבה יותר אפקטיבית. היישום שלה תביא להגדלת כמות הלקוחות, הקטנת הנטישה והגדלת סך הקניות החוזרות. תמיד אנו פועלים יחד עם ההנהלה והמנכ"ל לגבש אסטרטגיית מכירות תואמת יעדים רב שנתיים. משפרים את איכות המוכרנים בצוות המכירות מגייסים ומכשירים חדשים. בונים תהליכי עבודה יעילים וברורים בכדי למנוע יותר מידי אימפרוביזציות, כל זאת לשפר את יכולות המשא ומתן וליצור הרבה יותר סגירות ולקוחות מרוצים. תוכניות ההדרכה בתחום המכירות, הקורסים לשיפור מיומנויות מכירה, עדכניות לצרכים ולאתגרים של עולם העסקים ב- מאה ה- 21. כולן יחד עם סדנאות מכירה חווייתיות וקורסי מכירות שטח, מביאות לשיפור חד בביצועים. אנו דואגים לעדכן את מערכי הידע ומעניקים למשתתפים "ארגז כלים" עדכני לביצוע וניהול תהליכי מכירה מורכבים.

"ארגז כלים" מעודכן לניהול טוב יותר של מכירות

אנו מקפידים כי במסגרת הסדנאות, תוכניות המכירה והקורסים, תמיד נקיים סימולציות רבות כדי להטמיע את החומר הנלמד. נצא לליווי שטח שבו יינתן משוב ותמיכה און ליין, מיד בסיום המפגש עם הלקוח כחלק לימודי רב ערך. המשתתפים רוכשים טכניקות מעשיות לסגירת עסקאות ומתוודעים לשיטה ייחודית שפיתחנו להגדלת מכירות. בתהליכים של סדנאות המכירה, אנו מביאים לשיפור ניכר באחוזי הסגירה, מתרגלים טכניקות משא ומתן מתקדמות ובעיקר עובדים על שיפור יכולות בתחום התקשורת הבינאישית והיכולת ליצור מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. כל זאת, בכדי לתת למנהלי המכירות אפשרויות עדכניות ומקצועיות יותר לביצוע עבודתם החשובה- ניהול מכירות אפקטיבי. נבצע תהליכי סימולציה תוך אימוץ דרכים חדשים להעברת המסרים השיווקיים של החברה בצורה הרבה יותר נכונה. נעשה זאת, תוך כדי מאמץ כן ואמיתי ליצור מערכות יחסים וקשרים אישיים עם הלקוחות לאורך זמן.

הדרכת מכירות – סדנת מכירות לחברות

בניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות  הוא הדבר קריטי להצלחה. מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות יעזרו מאד בביצוע תהליכי מכירה קלים מהירים והרבה יותר פשוטים ליישום. זאת ועוד, אחוזי הנטישה יקטנו ונאמנות הלקוחות למותג – לחברה יגדל. ההמלצה שלנו לכם, מתמקדת בהצעה לבחור נכון את התוכנית למנהלי מכירות, את קורס המכירות האפקטיבי ו/או את סדנאות המכירות. בכדי לעשות זאת נכון רצוי שתבחרו חברה לפיתוח מנהלים עם ידע וניסיון מוכח. זאת כמובן, בכדי להיות בטוחים כי ההשתתפות בתהליכי העצמה וההדרכה למנהלי המכירות ולמוכרנים שלכם, תביא לערך מדיד. תהיה אחראית על הגדלת המכירות אצלכם בחברה. בנוסף, היה נכון כי ההשתתפות תעניק "ארגז גלים עדכני" בתחום המכירות והשרות ללקוחות. חפשו תמיד חברות ייעוץ והדרכה, אשר יש להן ניסיון אמיתי מהשטח. כאלה שבעברם ניהלו מכירות והדריכו צוותי מכירות בשווקים מאד תחרותיים.

התכנים המרכזיים במסגרת סדנת מכירות – קורס מכירות

האם ידעתם כי רבים מהטובים שבאנשי המכירות ומנהלי המכירות שותפים לדפוס אישיותי מאד מוגדר וייחודי. הם שונים ממך וממני. הם רואים בעולם המכירות וניהול המכירות מקצוע מכובד ורואים את עצמם מתקדמים בתחום המכירות לאורך שנים. הכיצד אנחנו משמרים את אותם "אנשים מיוחדים" הרואים בתחום המכירות דרך חיים? כיצד משפרים את היכולות שלהם באמצעות סדנת מכירות מקצועית ועדכנית? לתת להם כלים להתמודד טוב יותר עם השוק והמתחרים. להלן הנושאים מרכזיים בסדנת מכירה אנו נבצע התאמות לעולם התוכן של המשתתפים.

"מהו תהליך המכירה המושלם"

במפגש ההזנקה אנו מנתחים יחד את נושא המכירות כקריירה, מתכננים את תהליכי העבודה, עוסקים בהצבת יעדים מדידים, ובודקים את הגישות והעמדות האישיות של אנשי ומנהלי המכירות לעיסוקם. נבחן יחד מה נכון לעשות טוב יותר? נחקור ונכיר תהליכי מכירה הרבה יותר עדכניים וחדשים. נכיר את השלבים הנכונים בכל תהליך מכירה המגיע למצב של סגירת עסקה. נבצע התאמה לעולם התוכן ושוק המטרה של המשתתפים – בהתאמה לעולם המושגים שלהם.

  • נאתר את שוק המטרה, נכיר את תהליכי "ראיון המכירה". נלמד הכיצד מזהים מניעי רכישה, נלמד על החשיבות ליצור מערכת יחסים ואמון כחלק ממכירה איכותית. נכיר את המכשולים וההתנגדויות בתהליכי המכירה. נלמד את הדרכים להתמודד איתם ולחתור לסגירה. בעיקר נרחיב על מכירות עוד יותר מקצועיות הנדרשות במאה ה- 21.
  • "ניהול עצמי וניהול משימות וזמן אצל אנשי מכירות" – נתמקד להכיר וללמוד על "גישות", ההרגלים ודפוסי ההתנהגות המובילים אותנו כאנשי מכירות. נלמד הכיצד ניתן לרכוש הרגלי עבודה טובים ואפקטיביים יותר. נכיר את "הטייס האוטומטי" ונראה הכיצד ניתן להתגבר עליו?

"חשיבות התקשורת בתחום המכירות".

סדנה המכירות תעסוק בהרחבה בחשיבות התקשורת לתהליך המכירה. נלמד הכיצד ניתן לשפר מיומנויות ונלמד הכיצד ניתן ליישם תקשורת בינאישית טובה יותר המשולבת עם האינטליגנציה הרגשית גבוה יותר בתהליכי המכירה. נכיר ונבין את  4 סגנונות התקשורת נלמד עד כמה חשוב להכיר ולאתר את ההיגיון שבשימוש בסגנון מנצח \ מנצח החשוב כל כך לניהול מכירות איכותיות.

  • נבצע לאורך כל סדנת המכירות סימולציות וניתוח של מפגשי מכירה. הכיצד מנהלים נכון תהליך מכירות אפקטיבי? נלמד להכיר טיפוסי לקוחות שונים, נלמד להכיר סימני "כניעה" ונאמץ טכניקות היוצרות תקשורת אפקטיבית בתהליך נכון של מכירות. נכיר את תהליך המכירה האופטימלי, לדוגמא: מה זאת פגישת מכירה, למה צריך תהליך ללמוד להוביל תהליך מכירה מתוכנן? למידת תהליך ראיון המכירה, הכנות לקראת פגישת המכירה, זיהוי חסמים אישיים וסביבתיים.
  • נכיר נלמד ונעסוק בגילוי מניעי הקניה העיקריים בשוק המטרה שלהם. כלומר, מה לקוחות רוצים ומדוע ומה הקשר למודעות העצמית, להבנת הלקוח הפוטנציאלי שלך, ועוצמתן של שאלות אפקטיביות פתוחות המניעות לסגירת המכירה.

שיפור מיומנויות בסגירת עסקה

  • נתמקד בשיפור מיומנויות סגירת המכירה: עקרונות הסגירה, הכרת סימני קניה, בחירת הסגירה המתאימה, צעדים לשליטה בטכניקות סגירה, אל "תקנה בחזרה" את המכירה שלך! בסדנת המכירות תהפכו למומחים בסגירת עסקאות.
  • בסדנת המכירות נלמד כיצד אנשי מכירות מצטיינים הכיצד קמים מכישלונות. המפגש עוסק בהתגברות על דחיות ומכשולים בתהליכי המכירה המורכבים. נכיר את הדרך היותר נכונה לטפל בדחיות, טיפול בהתנגדויות, לא להסכים מבלי להיות לא נעים, הפיכת ההתנגדות להזדמנות. לדעת להתמודד עם כישלונות ותשובות שליליות בדרך.

התכונות של אנשי מכירות מצליחים

  • נכיר את מושג ההצלחה בעיני כל אחד מאיתנו העוסקים במכירות? בו בזמן ננסה לאתר את ארבעת התכונות של אנשי מכירות מצליחים: חשיבה חיובית. מכווני מטרה. הנעה עצמית. שיפור מתמיד. נבדוק האם יש קשר בין 4 תכונות אלה למציאות?
  • נתמקד בסדנת המכירות בחשיבות כוחו של "הצוות" כמתכון הסודי להגדלת מכירות. השגת מטרות והגדלת הפרודוקטיביות באגף המכירות והשירות. נלמד עד כמה חשוב כי הארגון ומנהל צוות המכירות יעניקו סביבה תומכת המעודדת לימוד והתמקצעות בתחומי המכירות וניהול מו"מ. נכיר מקרוב מה באמת חשוב לאנשי מכירות השטח? לאנשי השירות ולמנהלי הצוותים? נבחן מה מניע צוותים להשקיע יותר בעבודה? האם שכר? או דברים אחרים?

דברו איתנו! שפרו התוצאות של צוות המכירות

מבקשים להעניק לך מפגש סיעור מוחות וחשיבה משותפת במתנה. המפגש יעסוק באיתור הדרך היותר נכונה לשפר את ביצועי אנשי ומנהלי המכירות גם אצלכם בארגון. נחליט האם סדנת מכירות ממוקדת עשויה להספיק? האם נכון להחליט להניע קורס מכירות הכולל יישום וליווי שטח? צוות המקצוענים של משה גרימברג, במסגרת הפעילות של Advanced Business Consulting יבנה מערך הדרכת מכירות מקיף במיוחד על פי הצרכים שלכם. נעשה זאת באמצעות סדנת מכירות ייחודית המתאימה לצרכים שלכם. נבחן יחד האם ההשקעה בפיתוח מנהלים, בשיפור והדרכת צוות המכירות כדאית גם לך. פנו אלינו עוד היום וגלו כיצד נוכל – לסייע לכם להגדיל מכירות, כבר ממחר. abc@nihul4u.co.il או צלצלו ישירות אלי 0544-814332