הדרכת מכירות הינו תחום קריטי לשימור הצלחות. הצוות השיווקי, צוות המכירות והשירות ללקוחות שלכם, הוא זה שמטפל בפניות מלקוחות פוטנציאליים או מלקוחות בפועל, הוא מן המשאבים היותר חשובים שיש לארגון.

צוות מכירות יעיל, מנהלי מכירות מקצוענים שעברו הכשרה והדרכה באמצעות קורס מכירות איכותי. ש"מתנפל" על המטרות המוגדרות לו, מדבר עם לקוחות בגובה העיניים, מצייר מולם תמונה ברורה ואטרקטיבית של המענה המוצע לצרכים שלהם ויוצר אצלם דחף להפוך ללקוח שלכם – הוא משאב יקר מפז.

אנו כמומחים בתחום הדרכת אנשי מכירות בחברת ABC מאמינים כי, ה"פטנט" הוא לא להעסיק כרישי מכירות שיעלו הון של כסף בעוד לא בטוח שיחזירו את ההשקעה עליהם – השקעה באנשי המכירות אצלכם בארגון,  באמצעות סדנאות, תוכנית, וקורסים לשיפור מיומנויות וביצועים – עשויה להתגלות כהשקעה מניבה מאין כמוה.

הפכו את הצוות לתותחי מכירות

אם אנשי המכירות שלכם מכירים את המוצרים / שירותים שאתם מוכרים, אם הם עובדים מסורים בעלי אוריינטציה לתחום השיווקי – בואו, ביחד, נהפוך אותם לאנשי מכירות מושלמים בעזרת הדרכת אנשי מכירות, שהם לא רק אלופים בהיבטים הטכניים של המוצר שהם מציעים – אלא גם מכירים על בוריים את תהליכי המכירה והשכנוע ובעיקר מכירים את הדרכים הכי עדכניות להתגבר על ההתנגדויות, יודעים להציג בפני כל לקוח פוטנציאלי את היתרונות הרלוונטיים של ביצוע העסקה, להתמודד היטב עם חסמים שכיחים ובסופו של יום – לסגור עסקה.

הדרכת אנשי מכירות

הדרכת אנשי מכירות – להפוך "טוב" ל"מצוין"

בתהליך של הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, אנחנו לוקחים את אנשי השיווק שכבר עובדים בחברה, את הצוות המנוסה, הנאמן והמושכל של הארגון, והופכים אותם לכרישי מכירות שמתמודדים בקלות עם כל שיחה, כל חסם וכל תירוץ עד לסגירת העסקה.

התהליך הוא לא תהליך קצר או "קליל" – נשקיע זמן ותשומת לב רבים בהיכרות עמוקה עם מאפייני השוק הרלוונטיים לארגון, פילוח קהל היעד והמאפיינים של הלקוחות הפוטנציאליים שאיתם מדבר צוות המכירות שלכם מדי יום. רק כך – נוכל לצייד את כל אנשי המכירות של הארגון בשיטות, טכניקות "ארגז כלים" וטיפים להשגת יותר מכירות מאותה כמות יומית של שיחות.

מה ייצא לכם מזה?

הדרכת מכירות הינה תהליך כולל במהלכו לא רק מכשירים את אנשי המכירות הקיימים ואת ראשי הצוותים ומנהלי המכירות, אלא בונים מן המסד לטפחות צוות ניהול מכירות מוצלח, אשר מבין עד כמה חשוב לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח על הלקוחות.

תהליך הדרכת המכירות כולל:

  • בנייה אישית של תהליך הדרכת מכירות וניהול צוותי מכירות בהתאם למאפייני הארגון, צוות ניהול המכירות, השוק, והצרכים הייחודיים.
  • בניית תסריטי שיחה שיכילו התייחסות לחסמים שכיחים במהלך השיחה השיווקית בתהליך המכירה.
  • לימוד טכניקות שיווקיות כמו זיהוי הצרכים של הלקוח, ניסוח מנצח של מאפייני מוצר, ועוד.
  • הטמעת חומרי השיווק ושיטות למעקב אחר הצלחות צוות המכירות של הארגון.

דברו איתנו! שפרו את התוצאות

אנו מבקשים להעניק לכם מפגש סיעור מוחות וחשיבה משותפת במתנה. המפגש יעסוק באיתור הדרך היותר נכונה לשפר את ביצועי אנשי ומנהלי המכירות גם אצלכם. צוות המקצוענים של משה גרימברג, במסגרת הפעילות של Advance Business Consulting יבנה מערך הדרכת מכירות מקיפה במיוחד על פי הצרכים שלכם, יעביר ויטמיע אותה בפני אנשי השיווק, מנהלי המכירות, ראשי הצוותים והמוכרנים שלכם, להעלאה משמעותית של האפקטיביות בהשקעה בצוות המכירות. פנו אלינו עוד היום וגלו כיצד נוכל – ונשמח  – לסייע לכם להגדיל מכירות, כבר ממחר.