מהי סדנת מכירות מומלצת לראשי צוותים ולאנשי מכירות בתחילת דרכם? סדנת מכירות אפקטיבית היא בדרך כלל  חלק מרכזי וחשוב בכל תהליך ההכשרה והכניסה לתפקיד של אנשי המכירות מתחילים? סדנה למכירות ייעודית לכאלה המקבלים קידום להיות מנהלי צוות מוכרנים. בואו ונבחן יחד מה ההדגשים המרכזיים בבניית סדנת מכירות אפקטיבית ועדכנית לצרכים של השוק בעשור השלישי של המאה ה- 21. עולם המכירות הופך למקצוע רב חשיבות. עולם המכירות הוא תחרותי ומחייב ידע ומיומנויות רבות בתחומים הקשורים לתקשורת, אמפתיה ויכולת משא ומתן גבוהה.

רוכשים מקצוע נדרש באמצעות סדנת מכירות

שמנו לעצמנו כמטרה להוביל צוותי מכירות ומנהלי צוותים ללימוד ואימוץ מתודולוגיות עדכניות מתחומי הניהול, המכירות, מנהיגות והנעת צוותים להשיג מטרות ויעדים חודש אחר חודש. סדנת המכירות שלנו למנהלי צוותים ומוכרנים בתחילת דרכם שמה לעצמה להעניק ולהעשיר את איש המכירות המתחיל בארגז כלים מקצועי שיאפשר לו להצליח בתפקידו. סדנת המכירות מתמקדת בלימוד ושינון חומרים רלוונטיים מעולמות התוכן של המשתתפים יחד תרגול וביצוע סימולציות של תהליכי מכירה והתגברות על התנגדויות. חובה להבין ולזכור כי הדרכת אנשי מכירות באמצעות סדנת מכירות למנהלי צוותים ולמוכרנים חייבת להיות תהליכית ולבצע ליווי ובקרה של המשתתפים בעבודתם השוטפת.

השקעה מתמשכת בשיפור מיומנויות בקרב מנהלי צוותים ומוכרנים

שימור יכולות מכירה ומשא ומתן של צוותי מכירות מצטיינים מחייב את הארגון להשקיע בפיתוחם ובהכשרתם של מנהלי המכירות לאורך כל תקופת עבודתם בחברה. עולם המכירות הינו שוחק ומלא בקשיים. לכן על ההנהלה והמנכ"ל להבין שנכון לשמר ולשפר את הביצועים. לשפר מיומנויות  של צוותי המכירות והניהול באמצאות קורסים, סדנאות, הרצאות השראה וימי עיון, מפגשי משוב או מנטורינג עסקי. מטרתם של התהליכים המתמשכים היא להשביח לשמר את יכולות מנהלי הצוותים ושל אנשי המכירות. להקנות למשתתפים ידע וכלים עדכניים ומתקדמים, להעשיר, לרענן מיומנויות ובעיקר למנוע נטישה של הטובים למתחרים.

סדנת מכירות – קורס מכירות אפקטיבית

להלן אציג כאן מספר נושאים החשובים ורלוונטיים ביותר ב- סדנת מכירות למנהלי צוותים ואנשי מכירות שטח התמקדת בשיפור מיומנויות המשיקות לעולם ניהול המכירות התחרותי בזמן הזה. ברור לחלוטין כי נתמקד בליבת תהליך המכירה הבסיסי ועל כך והנושאים הנלמדים בסדנת המכירות למנהלי צוותים ומוכרנים בהמשך מאמר זה. לקבלת מידע נוסף וקיום פגישת היכרות להתאמת התוכנית המתאימה  לכם ביותר צרו קשר ישיר איתי: 0544-814332 או 03-9032222.

מכירות – להבין ולהכיר את מי שעומד מולך

עולם המכירות מחייב התמחות ויכולת תקשורתית גבוהה במיוחד. אנו מאמינים כי תהליך מכירות נכון ומקצועי לא מורכב אך ורק ממיומנויות טכניות שניתן ללמד ולאמץ. המצליחים בעולם המכירות מבינים שעליהם להתמקצע בלא מעט תחומים המשיקים לעולמות הפסיכולוגיים ולהבנת עולמו הפנימי של הלקוח המתלבט. לכן אנו בסדנת המכירות למנהלי צוותים ומוכרנים לומדים את תהליך המכירה ומרכיביו. לומדים את השלבים השונים במכירה ותפקידו של איש המכירות המקצועי בכל אחד מהשלבים. אנו נכיר את הגורמים המשפיעים על סגירת המכירה. נכיר את גורמים הפסיכולוגיים ואת סוגי הקונים שהמשתתפים עשויים לפגוש בעולם האמיתי.

תקשורת ואמפתיה חשובים לתהליכי מכירה מוצלחים

למיומנויות תקשורת ואינטליגנציה רגשית המניעה בניית יחסים ארוכי טווח בין איש המכירות ללקוח הפוטנציאלי חשיבות רבה. לתקשורת אפקטיבית וליחסים בין איש המכירות ללקוח ישנה השפעה חשובה על הצלחת המכירה. ידוע ונלמד לשפר את המיומנות הבסיסית של איש מכירות מצטיין שחייב בשלב הראשון למכור את עצמו ולייצר אמון טרם יציע ללקוח לקנות את המוצר או השרות. לכן אנו מקפידים במסגרת סדנת המכירות למנהלי צוותים ומוכרנים לתרגל  מיומנויות בין אישיות. לבצע סימולציות ולחזק את יכולת הקשבה, העברת מסרים נכונה מתן משוב ללקוח מתעניין. מיומנויות אלה חשובות מאד ליצירת הסביבה הנכונה עם הלקוח ובמקביל לכך להבין וללמוד את הצרכים האמיתיים שלו בכדי שהמוצר ואו השרות ייתן לו מענה לצורך או בעיה שמבקש לפתור.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


שפת גוף והופעה נאה – מקדמים מכירות

כמנכ"לים וכמנהלים בכירים אתם בטח מבינים עד כמה חשובה שפת הגוף והנראות של איש המכירות במפגש הראשוני מול הלקוח. כל המחקרים לאורך השנים האחרונות מצביעים כי איש המכירות הינו הפרזנטור של המותג, של החברה. לכן מאד חשוב כי תקפידו על הופעה נאה ומכובדת של צוותי המכירות שלכם היוצאים לפגוש לקוחות. בתהליכי המכירה במפגש הפרונטלי מול הלקוח יש למסרים החיצוניים כמו מראה ויזואלי, קול ושפת הגוף השפעה גבוהה יותר מאשר למסרים המילוליים. החוקרים מציינים כי 15 השניות הראשונות להתרשמות של הלקוח מאיש המכירות יש השפעה קריטית להצלחת התהליך. אין הזדמנות שנייה לרושם הראשוני וזה נכון הרבה יותר בתחום המכירות

ניתוח שוק היכרות עם המתחרים

פעמים לא מעטות במסגרת הנחיית סדנאות וקורסי מכירות גיליתי שאנשי המכירות לא מכירים מספיק את המתחרים ואת המוצרים והשירותים שהם מוכרים. זאת ועודף גיליתי כי למוכרנים ולראשי צוותי מכירות יש חוסר בהיכרות מעמיקה של היתרונות של המוצרים והשירותים על פני המתחרים והאלטרנטיבות הקיימות בשוק. להכרת המוצר לניתוח המתחרים יש השפעה מאד חזקה על חיזוק האמונה של איש המכירות במוצר ואו בשרות, בכך יש השפעה מאד משמעותית על יכולתו למכור. הכרת המתחרים להכיר את סוגי המוצרים שהם מוכרים אפיונים ומחירים, יתרונות וחסרונות, מגמות בשוק העולמי ובארץ. מידע זה מאד חשוב בארסנל הידע אותו עליו להציג מול הלקוחות. שקיפות והכרות המתחרים יאפשר לאיש מכירות מקצועי לקדם את המכירה ולטפל טוב יותר בהתנגדות או סגירת עסקה.

מצ"ב הנושאים שבהם נעסוק בסדנת מכירות למנהלי צוותים ומוכרנים:

  • במפגש ההזנקה אנו מנתחים יחד את נושא המכירות כקריירה, מתכננים את תהליכי העבודה, עוסקים בהצבת יעדים מדידים, ובודקים את הגישות והעמדות האישיות בעסק שאתה מוביל.
  • במפגש השני: נתמקד בהגדרת שוק המטרה. לדוגמא: עצמת השיווק הממוקד, בחירת שוק המטרה שלך וזיהוי הצרכים שלו, גישות ופעולות בחיפוש לקוחות פוטנציאליים, טיפול בהפניות ועוד.
  • מפגש שלישי: עוסק בפניות ללקוחות איסוף לידיים והפניות, תוך ניתוח ותרגול מגוון הטכניקות ומשמעותן.
  • מפגש רביעי: מוקדש ללמידת תהליך המכירה האופטימלי, לדוגמא: מה זאת פגישת מכירה, למה צריך תהליך ללמוד להוביל תהליך מכירה מתוכנן? למידת תהליך ראיון המכירה, הכנות לקראת פגישת המכירה, זיהוי חסמים אישיים וסביבתיים.
  • מפגש חמישי: נעסוק בגילוי מניעי הקניה העיקריים בשוק המטרה שלך. כלומר, מה לקוחות רוצים ומדוע ומה הקשר למודעות העצמית, להבנת הלקוח הפוטנציאלי שלך, ועוצמתן של שאלות אפקטיביות פתוחות המניעות לסגירת המכירה.
  • מפגש שישי: עוסק בסגירת המכירה: עקרונות הסגירה, הכרת סימני קניה, בחירת הסגירה המתאימה, צעדים לשליטה בטכניקות סגירה, אל "תקנה בחזרה" את המכירה שלך! להפוך למומחה בסגירה ועוד.
  • מפגש שביעי: עוסק בהתגברות על דחיות ומכשולים לדוגמא: טיפול בדחיות, טיפול בהתנגדויות, לא להסכים מבלי להיות לא נעים, הפיכת ההתנגדות להזדמנות. לדעת להתמודד עם כישלונות ותשובות שליליות בדרך.
  • מפגש שמיני ותשיעי: יתמקד בליווי אנשי מכירות ומנהלי צוותים בעבודתם השוטפת.

הקליקו מטה למעבר לאחת מהתוכנית המיוחדת שלנו, לקורסים וסדנאות בתחומי המכירות

 

מהי סדנת מכירות | איכותית מקצועית ואפקטיבית

כיצד אתם אמורים לזהות כי הגעתם לקחת חלק בקורס או סדנת מכירות מקצועית ואפקטיבית היודעת להעניק כלים והדרכה לשיפור אחוזי הסגירה והיכולת להתגבר טוב יותר על התנגדויות? מה מבדיל אתנו מחברות אחרות המעבירות סדנת מכירות? קורס מכירות או ימי עיון וסמינרים לשיפור מערכי המכירות בארגון? מה באמת מבדיל אותנו מתוכניות הדרכה והעצמה בתחומי המכירות ושיפור מיומנויות משא ומתן.

 סדנת מכירות – קורס מכירות ממוקד לעסקים

סדנת מכירות – קורס מכירות ממוקד לעסקים פרטיים ונותני שירות. דעו כי סדנת המכירות שלנו תעסוק במתן כלים פרקטיים שיאפשרו לכל בעל עסק פרטי לפתח ולשכלל את יכולותיו כאיש מכירות מעבר לשאר תפקידיו האחרים החשובים לא פחות. בסדנה ובקורס המכירות שיועבר בפורמט "אחד על אחד" נשפר מיומנויות ונדון בין היתר בנושאים הבאים: כיצד נעדכן ונשפר את תהליך המכירה האפקטיבי כך שייצר לעסק הרבה יותר רווחים בהווה ובעתיד. נלמד ומתרגל הכיצד נכון לבצע מכירה טלפונית יעילה, נלמד לשפר מיומנויות מכירה פרונטלית מול לקוחות לעוסקים בעולם של מכירה B2B או B2C.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הדרכת מכירות ושרות לקוחות

מחלקת השירות ומחלקת המכירה הן שתי מחלקות משלימות והכרחיות עבור מרבית החברות במשק. חשיבותן גדולה מאד. התנהלות נכונה של המחלקות הללו, משפיעה על מספר פרמטרים מרכזיים וחשובים כגון רווחיות החברה, מיתוג החברה והמוניטין שלה. יש לפתח ולהשביח את המחלקות הללו באופן שוטף כדי להגדיל את הרווחים ואת שביעות הרצון של הלקוחות. אנו ב-ABC מספקים הדרכת מכירות ושירות באופן פרטני, או בקבוצות קטנות לטובת ניצול מקסימלי של ההליך.

הדרכה והעצמה משפרת ביצועים בתחום ניהול מכירות

ככלל אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני והדרכת מכירות ושרות לקוחות רצינו כי תדעו כי, כלל התוכניות שלנו נבנות בהתאמה על פי צרכי הלקוח  (Tailor Made)והן  עוסקות ומתמקדות בנושאים מגוונים מעולם התוכן הייחודי של הלקוח. אנו מבצעים התאמה על פי הצרכים לאחר ביצוע תהליך ראשוני של מיפוי מצב קיים וראיונות עומק עם ההנהלה וחלק מהמשתתפים. לבחירתכם מגוון רחב של הרצאות סדנאות וימי עיון קצרים בתחום שיפור יכולות ניהול ומנהיגות בקרב צוותי המכירות שלכם. ראשי צוות מכירות בתחילת דרכם המסומנים להיות דור המנהלים הבא אצלך בארגון. סדנאות וקורסים לשיפור ביצועים של צוותי המכירה עשויות לעניין את ההנהלות והמנכ"לים בחברות ובעסקים משפחתיים גדולים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ולצמוח על חשבון המתחרים.

מתאימים את ההרצאה או את הסדנה לצרכים שלך.

הייתי שמח לו תבואו לבדוק יחד איתנו, מה עשויה להיות ההרצאה הכי מתאימה בעבורכם בנושא שיפור מערכי המכירות והפעלת צוותים ועובדים בקרב המנהלים אצלכם בארגון. חפש מגוון רחב של נושאים ופוסטים בנושא הרצאות השראה בבלוג הניהולי שלנו. היה לא מצאת את הסדנה או את קורס המכירות שאתה כמנכ"ל מחפש? צור אתנו קשר – נשמח להציג בפניך את המגוון המלא. היה ונצטרך נשמח לבנות בעבורך תהליך או סדנה מותאמת בדיוק לצרכים שתציג בפנינו. פנה ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או צלצל 03-9032222 שלח מייל אישי אלי:  abc@nihul4u.co.il  ונקבע פגישה

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים