ייעוץ אסטרטגי לחברות מסייע להן לעצב את כל תחומי האסטרטגיה שלהם ולהתאים את עצמם לשוק הדינמי והמתפתח בו אנו חיים. ייעוץ אסטרטגי הוא למעשה תכנית פעולה מובנית, פרקטית ובעלת מטרות ברורות שנועדו לשרת את מטרות הארגון. ככלל חברות ייעוץ אסטרטגי מעניקות תמיכה לחברות ועסקים המבקשים לעדכן את התוכניות העסקיות, להתמקד בפיתוח עסקי ובעדכון האסטרטגיות השיווקיות.

יועץ אסטרטגי לחברות – קווים לדמותו

חלק מרכזי בתחום הייעוץ האסטרטגי הוא מחקר אסטרטגי, שהוא מחקר יישומי שמטרתו לתמוך בידע ובמידע של החברה ולאפשר לה להגיע אל היעדים שהוצבו בתקופת זמן מסוימת באמצעות המשאבים העומדים לרשותה. זאת אנו עושים במסגרת חברת הייעוץ שלנו ובתוך תהליכי ייעוץ אסטרטגי וייעוץ ארגוני המניע תהליכי שינוי וצמיחה. בעולם העסקים אתם עשויים להתמודד עם השאלה הבאה: אסטרטגיה מהי? מה עושות חברות ייעוץ אסטרטגי? מהן התועלות שעשויות לצמוח גם לך כבעלים וכמנכ"ל?

קרא עוד על ייעוץ עסקי > 

חברות אשר רוצות להשיק מוצר חדש או להתרחב לשווקים חדשים זקוקות ליועץ אסטרטגי לחברות שיאפשר להן לבצע את ההתרחבות בצורה מדויקת ונבונה. כמו כן, חברות בעתות משבר זקוקות לחברת ייעוץ אסטרטגי מקצועית וליועץ אסטרטגי היודע לתכנן ולהניע שינוי וההתנהלות.

מתי מומלץ להיעזר בחברת ייעוץ אסטרטגי?

תוך התאמה לסביבה החיצונית של הארגון תוך מיפוי מגמות שונות בשוק ובדיקת רלוונטיות החברה במגמות הללו (קרא על ניהול משברים). תהליך של ייעוץ אסטרטגי הינו ממוקד מטרה, ונמשך לרוב בין חודשיים לחצי שנה לכל היותר.

תהליך נכון של יועץ אסטרטגי לחברות בעל ניסיון בייעוץ אסטרטגי מתוכנן לטווח של עד 3 שנים. בואו ונכיר את מושגי היסוד ונכיר אסטרטגיה מהי?

לקבלת מידע נוסף וסיעור מוחות במתנה – לחץ כאן

 

ייעוץ אסטרטגי: יועץ אסטרטגי לחברות