העשור הבא יהיה בשליטתם של הלקוחות Customers will roll Business's. חברות ועסקים גדולים וקטנים, יצטרכו להבין כי חובה לשים את צרכי הלקוחות במקום הראשון. אנו מעבירים סדנאות שירות לקוחות ייחודיות המומלצות לעסקים המבקשים להתמודד עם השינויים שהלקוחות מציבים בפני כל חברה או ארגון עסקי המבקש לאמץ תרבות של מצוינות בתחומי השירות ללקוחות. חברות ועסקים המבקשים ליצור מנוע צמיחה באמצעות מכירות המשך ללקוחות שלהם.

סדנאות שירות לקוחות - מומלצות

כחברה עוסקת בייעוץ ארגוני, הדרכות ופיתוח מיומנויות, בתחומי הניהול, המכירות והשירות, אנו שמחים להציג בפניכם מספר חלופות של סדנאות שירות לקוחות מומלצות. סדנאות הדרכה ואימון מנהלים ועובדי שירות, בקרב חברות ועסקים שהבינו עד כמה חשוב לשפר ביצועים בתחום השירות והטיפוח של הלקוחות. לא קל להיות עובד או מנהל, בתחומי שירות הלקוחות, בעיקר בחברות שתחום חשוב זה לא זוכה למספיק תקציבים והדרכות. מנהלים ועובדים נמצאים יום יום בחזית נשחקים מהר מידי. הם, מתמודדים עם לקוחות מסוגים שונים ולא פעם נאלצים להתמודד עם לקוחות "כועסים" ופוגעניים מאד.

שפרו את רמת שביעות רצון הלקוחות

שירות לקוחות ככלל, נותן מענה למנעד רחב של "סוגי מגע" מול הלקוחות. ברגע האמת – כל אירוע בו לקוח יוצר קשר מכל סוג שהוא עם אחת מהמחלקות בארגון? או עם מחלקת שירות הלקוחות עשוי לקבוע את מידת שביעות הרצון של הפונה מהארגון ומרמת התגובה שקיבל. כל אינטראקציה, משפיעה על יכולת גיבוש רמת שביעות הרצון האישית של כל לקוח ולקוח. על פניו, זה נראה פשוט והגיוני. יגידו הגורמים, שפחות מיומנים בתחומי שיפור הביצועים של מערכי שירות לקוחות. מהותו של כל ארגון עסקי למכור מוצר או שירות אשר באים לפתור צורך בעבורו.

שירות הלקוחות ממש הבטחות ללקוחות

השירות ללקוח מנגד, בא לעזור ברמה האסטרטגית ואפילו ברמה הטקטית להצליח לממש את ההבטחות שניתנו ללקוח בעת המכירה. רגעי האמת האלה, נופלים לפתחם של מנהלי ונציגי שירות הלקוחות אצלכם. בידם לגרום ללקוחות לחוות חוויות שירות יוצאות מהכלל? או להיכשל בתהליכי השירות האפקטיבי ללקוחות? נציגים ונציגות שירות בתחילת דרכם המקצועית אחראים בפועל על התשומות המייצרות את התחושות החווייתיות, בקרב הלקוחות וכפועל יצא מכך אחראיות על התוצאות השיווקיות והעסקיות של החברה והעסק. היה והם לא מספיק מיומנים ומקצועיים – אתה משלם את המחיר.

הנהנים מסדנאות שירות לקוחות הייעודיות שלנו

מי עשוי ליהנות מסדנאות שירות לקוחות הייעודיות שלנו? הקורסים והסדנאות המומלצים לעסקים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה בכל מה שקשור לשיפור הביצועים במערך שירות הלקוחות שלהם. אנו חושבים כי נציגי שירות לקוחות וותיקים וחדשים, ראשי צוותים ומחלקות ומנהלים בדרגות השונות הם קהל היעד הראשוני להשתתפות בסדנאות. קורסים והדרכת שירות לקוחות.

תהליכי העצמה וההדרכה לעוסקים בשירות לקוחות, נכון כי יבוצע בכל חברה בינונית וקטנה. המטרה המרכזית של סדנאות שירות לקוחות - המומלצות על ידנו היא לחזק את התובנה הבסיסית הן ברמת ההנהלה והבעלים והן ברמת המנהלים והעובדים - האומרת ששירות לקוחות איכותי חשוב מאד להמשך הצמיחה העסקית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הסדנאות והקורסים שלנו מעדכנים את "ארגז הכלים" לעוסקים בשירות לקוחות

במסגרת הסדנה, אנו פועלים לעדכן את "ארגז הכלים הניהולי" בתחומי שירות הלקוחות ומניעת נטישה. מתמקדים בשיפור ערוצי ההתקשרות ואיכות התקשורת האפקטיבית, עם לקוחות החברה. חשוב כי נבין שאין משמעות להפרדה בין לקוחות וותיקים ללקוחות חדשים. הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים מחזקת תמיד את יכולתם לשפר כל מגע מול לקוחות הן במפגש פרונטלי או מפגש טלפוני דרך מוקדי השירות. אנו ממליצים כי נכון לבצע את כלל ההדרכות והסדנאות לשירות לקוחות ולצוותי מכירות שטח בתדירות קבועה של אחת לרבעון במצב שבו הארגון כבר עבר הדרכות מעמיקות. או אחת לחודש במקרים בו יש צורך לבצע בצורה אקטיבית יותר את שלב היישום והבקרה.

הלקוחות בראש סולם העדיפויות

יחד איתכם המנהלים והמנכ"לים, נצליח לגרום לנושא שירות הלקוחות להיות בראש סדר העדיפות העסקי והתפעולי גם אצלכם. יחד, נצליח לבצע קפיצת מדרגה משמעותית בכל מה שקשור לשיפור בחוויות השירות של הלקוחות אצלכם בארגון. נאתר במהלך העבודה השוטפת את "נקודות הקיצון" נקודות הכשל, בכל מגע של הלקוחות עם הארגון. נלמד מה חייבים לשפר ונהפוך את השיפור בתחומים הבעייתיים לאסטרטגיה עסקית שיווקית ושירותית. זאת נעשה, בהתאמה מקסימלית לעולמות התוכן של המשתתפים. נחתור, נהפוך את שירות הלקוחות שלכם למנוע צמיחה חשוב שמסוגל לייצר מכירות חדשות כמעט מול כל לקוח ולקוח הפונה לקבל מענה בשירות הלקוחות.

סדנאות שירות לקוחות אפקטיביות

הכיצד סדנאות שירות לקוחות - מומלצות לעסקים המבקשים להצטיין בתחום הופכות להיות אפקטיביות ומביאות להכי הרבה ערך מדיד? מהניסיון המקצועי שצברנו לאורך השנים, בעשרות רבות של סדנאות קורסים ותוכניות העצמה לעובדים ומנהלים בשירות לקוחות, אנו יודעים כי יש לאמץ מספר נקודות בכדי לחוות הצלחה. אנו כיועצים, ואתם כמנהלים ובעלים, חייבים להבטיח יחד מספר תנאים התחלתיים להצלחת סדנאות לשיפור שירות הלקוחות ולהביא את התהליך להיות עד כמה שיותר אפקטיבי:

  • כי קיימת מחויבות והבנה ברמת הנהלה, בעלים ומנכ"ל כי שירות הלקוחות חשוב להצלחה העסקית.
  • כי ניתנים התנאים הראויים והמשאבים הטכניים לבצע סדנאות קורסים והדרכות ברמה מקצועית.
  • אנו מובילים תהליך של "מיפוי מצב קיים" וראיונות עומק עם מנהלים ועובדים בארגון ובשירות הלקוחות.
  • מבצעים סקר שביעות רצון הן בקרב העובדים והן מול מדגם לקוחות לגבי הרמה של חוויות השירות.
  • נדאג יחד למיפוי סוגי הלקוחות ומיפוי סוגי הפניות כחלק מהכנה מקדמית ומקצועית טרום התנעת התהליכים.
  • כי מתקיימת מעורבות פעילה של כלל המנהלים הבכירים בארגון, בתהליכי השינוי והצמיחה בשירות הלקוחות.

הטיימינג הנכון להניע תהליכי הדרכה והעצמה בשירות הלקוחות?

מתי היה נכון להתחיל בתהליכים? האם רק כאשר המשבר העסקי מתקרב אלינו? האם אולי נכון יותר לבצע תהליכי הדרכה העצמה באמצעות סדנאות וקורסים ייעודיים למנהלים ועובדים בשירות לקוחות דווקא בתקופות רגיעה ושגשוג? כיום אנו יכולים לקבוע בוודאות, כי כמעט אין חברה עסקית או ארגון שלא השתמשו בעברם בהדרכה ואימון אנשי שירות ומכירות. אנו עוסקים בהדרכה העצמה ושיפור מיומנויות בכל מה שקשור לתחום הלקוחות והגדלת חוויות השירות הטובות שלהם.

מניעים תהליכים, המביאים לשיפור מהותי ביכולות המגע של הארגון עם לקוחותיו. לקוחות וותיקים, לקוחות חדשים, לקוחות מרוצים ולקוחות שעומדים רגע לפני נטישה. אנו משפרים היכולות המקצועיות של נציגי שירות ושימור לקוחות בכל קשר או מגע פרונטלי או במפגשים באמצעות מוקדי השירות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


גיוס והשבחת ההון האנושי בשירות לקוחות

גיוס והשבחת ההון האנושי חלק מאד חשוב בתהליכים. במהלך תהליכי ההדרכה ושיפור ביצועים של מערכי שירות ושימור לקוחות, אנו עוסקים גם בגיוס וריענון כוח האדם המקצועי והניהולי הקיים. רמת השחיקה בתחום השירות ללקוחות היא הגדולה ביותר המוכרת בקרב נציגים ומנהלים. היא גבוה יותר משמעותית משחיקתם של העוסקים במכירות שטח.

אנו מאמינים כי חובה לבצע באופן שוטף מדידה של איכות הביצועים ובחינת אורך אופק התעסוקה העתידי של העובדים והמנהלים. אחרי ניתוח הנתונים יש לקבל החלטות ניהוליות לגבי אלה שפשוט הגיעו "לתקרת הזכוכית" שלהם. פיתחנו מתודולוגיה ייעודית המגדילה את אחוזי ההתאמה בצורה מאד משמעותית. רוצה לקבל פרטים נוספים? צור קשר ישיר עם משה גרימברג.

עם איזה חברת הדרכה וייעוץ, נכון לעבוד?

שינויים לחלוטין לא קלים. שינויים ועדכון האסטרטגיה העסקית לא פשוטים וקלים לביצוע כלל. בדרך כלל, הם חלק מתהליך מורכב וארוך יותר אותו מובילה חברה מקצועית מתחום הייעוץ הארגוני, הייעוץ האסטרטגי וההדרכה. ההחלטה להשקיע מאמץ ומשאבים בתחום שיפור הביצועים בשירות הלקוחות יכולה לנבוע מתהליך כולל יותר של שינוי, הבראה או כניסה לשווקים חדשים. שינוי ארגוני המניע צמיחה מחייב טיפול ישיר ומעמיק גם בתחומי מערך שירות ושימור הלקוחות. אנו מאד ממליצים כי תעבדו עם חברה או יועץ ארגוני מנוסה שמכיר את התחום.

הידע והניסיון שלנו - עשוי מאד לעזור גם לך

כחברה וותיקה להדרכה ולייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, יש לנו התמחות במגוון רחב של תעשיות ולקוחות. הייתי מאד שמח להציע לך לפנות אלי ישירות ולקבוע פגישת עבודה ראשונית, ללא כל עלות ומחויבות. בפגישה נכיר ונבחן לעומק את הצרכים הייעודיים שלך כבעלים או כמנכ"ל בכדי שנוכל להתאים עבורך את הדרכת שירות הלקוחות המתאימה ביותר. בפגישה אנסה להציע ולשכנע אותך לבחור אחת מהמגוון הרחב של הסדנאות שירות לקוחות - המומלצות על ידנו לעסקים מאותו תחום עיסוק כשלך. רבים מהם ביקשו כמוך, לשפר את הביצועים שלהם בתחום השירות ללקוחות.

פגישה איתנו  - משנה מציאות.

כמנכ"ל או כבעלים, בטח תשמח לדעת כי אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. רק כך אנו מבטיחים הצלחה בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים עובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. יש לנו ניסיון רב בתפקידי הדרכה, פיתוח עסקי, ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך יכולות הצמיחה העסקית. צלצלו לתיאום פגישת הכרות, ללא מחויבות 0544814332. או צורו קשר עם משה גרימברג,

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים