במאמר הזה נעניק סקירה מקצועית קצרה על החשיבות של הדרכת אנשי מכירות. מכירות הוא אחד מהמקצועות הכי מאתגרים בעולם ואחד מהמורכבים ביותר. לא צריך להיוולד כאיש או אשת מכירות. דע כי ניתן לשפר ביצועים, ניתן ללמוד טכניקות ושיטות מכירה מתקדמות המותאמות לעולם התחרותי של המאה ה- 21. במסגרת הדרכת אנשי מכירות שאנו מעבירים מתברר כי רבים מהמשתתפים משפרים את אחוזי הסגירה שלהם, משפרים את היכולת להתמודד נכון עם התנגדויות. ובעיקר מגדילים משמעותית את מחזורי המכירות שלהם. התוצאה בעבורך כמנכ"ל או כבעלים, גידול חד במחזורי המכירות.

בואו ותכירו כמה תובנות בסיסיות בכל מה שקשור בהעצמה פיתוח והדרכת אנשי מכירות.

א מכירות הוא מקצוע מורכב הדורש הכשרה ותרגול רב.

ב. ישנם יתרונות רבים להכשרת אנשי מכירות, כגון הגדלת מכירות, שיפור שירות וזמינות ללקוחות שלהם.

ג. יש להכשיר אנשי מכירות על מנת ללמוד כיצד להתגבר על התנגדויות ולבצע את המכירה.

ד. הכשרת אנשי מכירות היא השקעה המשתלמת בטווח הארוך לארגונים שכן היא יכולה להוביל להגדלת המכירות.

עלות פיתוח והדרכת איש מכירות קיים כדאית בהשוואה לגיוס איש מכירות חדש

מתברר כי כאשר אנשי מכירות וראשי צוותים עוברים הדרכה והכשרה, יש סיכוי גבוה יותר שהם יישארו בחברה. מה שאומר שיש פחות צורך לגייס אנשי מכירות חדשים ולהתחיל את הכשרתם מהתחלה. גילינו כי אנשי מכירות שעברו סדנת מכירות יש להם יותר מוטיבציה ומעורבות בעבודתם מאשר לאלו שלא קיבלו הכשרה מסודרת. התוצאות שלהם גדלו ב- 30% לפחות. מחקרים השוואתיים מגלים כי הכשרת אנשי מכירות היא השקעה משתלמת עבור כל חברה המעוניינת להגדיל את מכירותיה. אנשי מכירות מיומנים ומצטיינים הם נשמת אפה של כל חברה. הם אחד ממנועי הצמיחה החשובים ביותר. הם אלה שמקיימים אינטראקציה עם לקוחות ומוודאים שיש להם חוויה נהדרת עם המוצרים או השירותים שלך.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


היתרונות של קיום סדנת אימון מכירות הם רבים

אנשי המכירות הם הפנים של הארגון שלך הפוגש את הלקוחות בפעם הראשונה. זו הסיבה שכל כך חשוב להשקיע בהם זמן ומשאבים. לכן היתרונות של קיום סדנת אימון מכירות הם רבים ואותם נפרט בהמשך. בסדנת מכירות שלנו ילמדו על שיטות המכירה הכי עדכניות שיאפשרו לאנשי המכירות לקבל כלים טובים יותר בכדי להתגבר על התנגדויות. אנשי מכירות המשתתפים בהדרכת מכירות משפרים את כישוריהם הטובים ועובדים על שיפור החולשות שלהם. הם יכולים גם לקבל משוב על מצבם במהלך הפגישות עם הלקוחות מאיתנו כמדריכים המלווים אותם בעבודתם מול הלקוחות. איש מכירות טוב לא רק יביא לקוחות חדשים אלא גם יגדיל את ההכנסות ואת שביעות רצון הלקוחות הישנים שלו. הכשרת אנשי מכירות היא תהליך חשוב וכדאי שנעשה כדי לספק להם את הכישורים והידע הכי עדכניים. בכדי שיוכלו למכור מוצרים או שירותים שלכם ביתר קלות.

אין הזדמנות שניה לאיש מכירות פחות מיומן

אנשי המכירות נמצאים בתחום מאוד תחרותי, שבו הם מנסים כל הזמן להיות הטובים ביותר. יותר טובים מהמתחרים. הם צריכים להיות מסוגלים להסתגל ולהתגבר על כל המכשול שהם נתקלים בו. אם אין להם את ההכשרה הנכונה, הם לא יוכלו להצליח בקריירה שלהם ויפלטו מעולם המכירות. סדנאות מכירה שלנו, מספקות הזדמנות זו עבורם על ידי מתן ידע עדכני מתודולוגיות מכירה חדשות. אנו בסדנת במכירות עוזרים למשתתפים לשפר מיומנויות וכישורים קיימים בכדי לתת להם יכולות שיאפשרו להם להצליח. כישורים ומיומנויות הדרושים להם כדי להצליח לאורך זמן בקריירה כאנשי מכירות ומנהלים.

ישנם יתרונות רבים של הכשרה והדרכת אנשי מכירות, הנה כמה:

מכירות זה לא אמנות ומדע. זהו תהליך שכנוע המתרחש בין שני אנשים. איש המכירות מבקש לזהות את צרכי הלקוח ולאחר מכן, בתקווה, למלא את הצרכים הללו באמצעות מוצר או שירות מתאים. היתרונות של הכשרת אנשי מכירות הם עצומים. זה עוזר להם להבין את תהליך המכירה שלהם, כיצד הם יכולים לשפר אותו, כיצד הם יכולים להתמודד טוב יותר עם התנגדויות. התוצאה: הם ישפרו דרמטית את יכולות השכנוע אצל הלקוחות הפוטנציאליים שלהם לקנות את המוצר או השירות שלהם.

הכשרה והדרכת אנשי מכירות - היתרונות

  • אנשי מכירות שעברו הכשרה היו בעלי סיכוי גבוה יותר לבצע מכירה מאשר אלה שלא.
  • ההדרכה גורמת לחברי צוות המכירות להיות בטוחים יותר ביכולות שלהם. משפרים את הבטחון האישי ובעיקר נותן להם מושג טוב יותר על מה שהם מוכרים.
  • הדרכה הייחודית שלנו בונה קרבה בין נציג המכירות ללקוח מכיוון שהם מסוגלים להזדהות עם הצרכים והרצונות שלהם. וזה מהווה את השלב הראשון לתחילת בניית יחסים ואמון עם הלקוחות.
  • ההצלחה כיום בעולם המכירות מחייבת את העוסקים במכירות להיות בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה, יכולת תקשורת בין אישית גבוהה. אלה מיומנויות חשובות בדרך לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. זה המפתח לשימור לקוחות וביצוע מכירות המשך בייתר קלות.

מכירות היא מיומנות שצריכה להיות לכולם. זה המפתח להצלחה בעסקים וניתן ללמוד אותו. חברות ועסקים צריכים להכשיר אנשי מכירות כדי להצליח. לכן, קורסים, סדנאות והכשרת מכירות הן דרך מצוינת לאנשי מכירות ללמוד על שיטות מכירה עדכניות, ללמוד להתגבר על התנגדויות ועוד לא מעט נושאים חשובים אחרים.

אנו מתמחים בהדרכת מכירות ושיפור ביצועים

הדרכת מכירות היא חלק חשוב בתהליך בתהליכי צמיחה. אנשי מכירות מיומנים שעברו הכשרה והדרכה איתנו מבינים את היתרונות. הם הבינו עד כמה השיטות החדשות מציגות את ההבדל הגדול, בין מכירה מוצלחת לעסקה אבודה. אנשי מכירות צריכים ללמוד כיצד למכור בכל מצב, בין אם זה בטלפון, באופן אישי או במייל. אנשי מכירות הם תמיד עמוד השדרה של כל עסק. הם אלה שמפתחים ומתחזקים קשרים עם לקוחות. הם אלו שדואגים שהלקוחות יקבלו את מה שהם צריכים ורוצים. הם אלה המגלים מה הם צריכים ורוצים תוך מתן פתרונות לבעיות שלהם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


היתרונות בהכשרת אנשי המכירות שלכם איתנו הם:

  • שתוכלו ליצור צוות מגובש יותר
  • צוות מכירות שיוביל לשירות לקוחות טוב יותר ולהגדלת אחוזי הסגירה.
  • להגדלת ההכנסות ולשיעורי שביעות רצון גבוהים יותר של הלקוחות וותיקים שלהם ניתן לבצע מכירות המשך.

הדרכת מכירות ואימון מכירות

היתרונות של אימון מכירות אינם מוטלים בספק. אנשי מכירות לרוב אינם מאומנים מספיק טוב? זה יכול להוביל לביצועים גרועים, אשר בתורו מוביל למכירות נמוכות. חברות מובילות כמו גוגל ואפל בעולם או חברות ישראליות גדולות כמו שטראוס, קוקה קולה ורבות אחרות משקיעות רבות בכוחות המכירות שלהן על ידי מתן ההכשרה הטובה ביותר האפשרית. שכן הן יודעות שזה יוביל לתוצאות טובות יותר. ניתן ללמד את אנשי המכירות כיצד להתגבר על התנגדות, כיצד לטפל בהתנגדויות, כיצד לסגור מכירה וכיצד לנהל משא ומתן. כישורים אלו יכולים לעזור להם להרוויח יותר כסף עבור עצמם וכפועל יוצא מכך גם עבור החברה שלך.

למידה פרונטלית, סימולציות וליווי בשטח

אנו מאמינים כי רק תרגול בשטח וקבלת משוב בזמן תהליך המכירה עשוי להביא להטמעת החומרים הנלמדים בסדנת מכירות שלנו. זה הכרחי. ככלל, אנו מאמינים שנכון לשלב מפגשי למידה שבועיים שבחלקם מועבר חומר תיאורטי יחד עם עבודה בקבוצות. כל מפגש למידה יכלול גם סימולציות מעולמות התוכן של הארגון והמשתתפים. לתוך התמהיל הזה אנו מאמינים ובטוחים שהדרכת מכירות מושלמת חייבת לכלול ליווי פרטני של איש המכירות בשטח או בסביבת העבודה שלו. אנו מאמינים בשילוב הזה, מאמינים כי ההשקעה בשיפור והדרכת צוות המכירות יביא לגידול חד במכירות גם אצלך.

היום כבר לא מספיק רק למכור..

מכירה היא תהליך מורכב עם היבטים רבים ושונים, מה שמקשה על הכשרת אנשי מכירות. היתרונות של תוכנית הכשרה טובה הם בכך שהיא תגביר את הביצועים של צוות המכירות, והיא גם תשפר את שביעות רצון הלקוחות. ההכשרה צריכה להיות מותאמת לתרבות החברה ולמטרותיה. כך העובדים יהיו מעורבים יותר בעבודתם והם גם ירגישו מוערכים יותר. כי הם יודעים שמשקיעים בהם, דואגים לפיתוח מקצועי ואישי. פורמט המכירה הישן של האמרה האומרת: "הוא תותח.. הוא יכול למכור קרח לאסקימוסים" פסה מהעולם. היום אנשי מכירות צריכים למכור תועלות. לבנות מערכות יחסים ארוכות עם הלקוחות הישנים ובעיקר עם החדשים.

סדנאות וקורסים לשיפור מיומנויות מכירה בהתאמה אישית

ההכשרה צריכה להיות ספציפית ומותאמת גם לכל סוג של עובד – למשל, מנהל צריך מיומנויות שונות מאשר איש מכירות צעיר. כעוסקים בפיתוח מערכי מכירות ושרות לקוחות אנו בטוחים כי סדנאות מכירות הן דרך מצוינת לספק סביבה מרתקת לעובדים המעוניינים לשפר את כישוריהם או ללמוד כישורים חדשים. ניתן לעצב סדנאות אלו בהתאם לצרכי הארגון ולכלול נושאים כמו התגברות על התנגדויות או שיפור מיומנויות שירות לקוחות . אנו ממליצים כי תצרו סביבת עבודה חיובית לעובדים שלך הרוצים להרגיש בטוחים ומוגנים. סביבה בה הם יכולים לדון בבעיות ללא חשש שיינזפו או יאבדו את מקום עבודתם. ניצור תרבות של אמון מעודדת תקשורת וקבלה, ויוצרת סביבה שבה אנשים  ובעיקר אנשי המכירות מוכנים יותר לדבר על כל נושא שצץ בעבודתם הלא קלה.

נותנים מענה לצורך שלך לשפר את ביצועי צוות המכירות

כיועצים ארגוניים המתמחים בהדרכה של אנשי מכירות, מנהלי מכירות וראשי צוות מכירות. יש לנו בשורה לעדכן אותך. שותפי לדרך ואני באים להציע גם לך תוכנית ייעודית וייחודית המותאמת על פי הצרכים שלך. נבנה מערך העצמה והדרכה לאנשי המכירות שלך. קיימת אפשרות לעשות זאת במסגרת "מיקור חוץ". נתאים את התוכנית לרמת המשתתפים. יחד נבחר את סדנת מכירות או קורס המכירות הכי מתאים, ונציע תוכנית רחבה הכוללת ליווי שטח לאנשי המכירות כחלק מהתהליך. למידע נוסף צרו קשר עם משה גרימברג 0544-814332 או 03-9032222. נשמח להעניק לך מפגש חשיבה בנושא חשוב זה. מייל ישיר אלי: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים