קורס לשיפור מיומנויות השירות ללקוחות, סדנאות לשיפור השירות ללקוח, ותוכניות הדרכה והעצמה לעובדים ומנהלים בתחומי שירות ושימור לקוחות, כל אלה באים לקדם מערכות שירות לקוחות טובות המבקשות להפוך למחלקות שירות לקוחות מצטיינות המצליחות פעם אחר פעם ליצור WOW חדש בכל מגע מול לקוחות. אנו מציעים את שירותי ההדרכה והסדנאות לחברות בינוניות וקטנות, ולעסקים משפחתיים וותיקים אשר הבינו כי עליהם להתעדכן ולהשתפר בכל המדדים של רמת השירות ללקוחות שלהם.

לקוחות מרוצים – קונים יותר.

הם מבינים כי לקוחות מרוצים מהווים מנוע צמיחה ארוך טווח. שירות לקוחות מקצועי ויוצא מהכלל ברמתו, תמיד מוודא שהלקוחות ינהלו את התקשורת עם החברה או העסק באמצעות עובדים ומנהלים בשירות הלקוחות שלהם כלים ויכולות המאפשרים בניה של מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. עובדים ומנהלים מקצועיים ומיומנים במערכי שירות ושימור הלקוחות, אמורים תמיד לשאוף לחזק ואף להגדיל את רמת שביעות הרצון של הלקוחות מול הארגון ובכך אף להצליח להניע רכישה של מוצרים נוספים או שירותים חדשים.

20 השניות הראשונות קובעות את איכות השירות?

כאשר נציגי שירות הלקוחות והמנהלים או כל מי שעוסק בתחום מניעת נטישה ושימור לקוחות מגיעים למגע עם לקוח, היה נכון כי יהיו ברשותם את כל הכלים והמיומנויות שיביאו את המגע לידי סיום בדרך הכי מוצלחת. תפקידם חשוב ביותר. לכן אנו קובעים כי 20 השניות הראשונות קובעות את איכות השירות!! עליהם למנוע נטישה ובעיקר עליהם להעצים את רמת האמון והנאמנות למוצר ואו לשירות. כך אנו כחברה לייעוץ ארגוני והדרכה, מבטיחים שיותנע תהליך חשוב של מכירות המשך כחלק מתהליכי שירות לקוחות מצטיין.

אנו מבקשים לציין כי היה נכון לכלול בכל קורס לשיפור מיומנויות השירות ללקוחות, או בסדנאות לשיפור השירות ללקוח, ותוכניות הדרכה והעצמה לעובדים ומנהלים בתחומי שירות ושימור לקוחות – אלמנטים המתמקדים בשיפור מיומנויות מכירה והתגברות על התנגדויות אותם אנו מעבירים בסדנה או קורס ייעודי לשיפור "ארגז הכלים בתחום המכירות".

שיפור שירות הלקוחות - באמצעות קורסים. סדנאות. תוכניות הדרכה והעצמה.

בתוך מערכי ההדרכה, הסדנאות והקורסים לשיפור ביצועים של עובדים ומנהלים בעולם השירות ללקוח אנו מקפידים להתאים את התוכניות לרמת הניהול השונות: החל ממנהלי צוותים, מנהלי מחלקות דרך מנהלי מוקדים, מחלקות, אגפים, סמנכ"לים ומנכ"לים. בתוך תהליכי הלמידה וההכשרה לצוותי ולמנהלים השונים נתמקד בנושאים הכי חשובים ועדכניים שיכולים להבטיח לך כמנכ"ל או כבעלים של חברה או עסק בינוני או קטן - תוצאות מדידות בזמן יחסית קצר.

להלן הנושאים המרכזיים, שנטפל במסגרת הדרכת שירות לקוחות -  קורסים וסדנאות לשיפור מיומנויות והעצמה למנהלים ולנציגי השירות הבאים במגע עם המשאב הכי יקר בכל חברה או עסק – עם הלקוחות:

 • חשיבותה של תקשורת אפקטיבית עם הלקוחות במערכי שירות הלקוחות.
 • נלמד להכיל ולטפל בלקוחות "קשים ביותר".
 • תרבות וחזון עסקי ששם את הלקוחות במקום הראשון. הכיצד מתניעים תהליך?
 • היתרונות ששירות לקוחות מצטיין מביא לעסקים? .
 • מיפוי לקוחות. פרסונליזציה ללקוחות. ומה היתרונות של מדרגי רמות שירות?
 • אופטימיות, חיוך ומצב רוח טוב עובר דרך השפופרת.. שרות עם חיוך. כיצד מאמצים זאת?
 • הלקוח תמיד צודק, ומה עושים כאשר מתברר שקצת.. "מבלף" ולא באמת צודק?
 • סדנה ביחסי אנוש – שירות טוב מתחיל מהבית?
 • One stop shop היתרונות בלא "לגלגל לקוח" לדרג שמעליך.
 • קחו יוזמה - היו פרואקטיביים- ולא רק מגיבים.

נהפוך אותכם להיות מקצוענים בשירות לקוחות

התהליכים אותם אנו מובילים, מטרתם  המרכזית היא להפוך גם אותכם למקצוענים - סדנאות קורסים ואימון מערכי שירות לקוחות ומכירות. אנו מובילים תהליכי למידה אקטיביים המשולבים בסימולציות וניתוחי אירוע מעולמות התוכן של החברה והמשתתפים. מעדכנים את העקרונות והתפישות הכי מודרניות שעשויות לעזור גם לכם להפוך מחברה או עסק המעניקים, משירות לקוחות טוב לכאלה המעניקים שירות לקוחות מצטיין. אנו מעדכנים טכניקות ומיומנויות עבודה וניהול מקצועיות החסרים בארגז הכלים הניהולי והמקצועי של המשתתפים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מטרות העל של התהליכים מתמקדים בנושאים הבאים:

 • החשיבות בשיפור מערכי השירות ושימור הלקוחות. נלמד את עקרונות הבסיס של כל שירות לקוחות מקצועי ואיכותי. נאתר מה נכון לשפר אצלכם בכדי לבצע קפיצת מדרגה בשירות עוד יותר איכותי לקוחות? נתמקד באיתור "החוליות החלשות" בתהליכים והכיצד יהיה נכון לבטלם?
 • שיפור מיומנויות מקצועיות וניהוליות בקרב מנהלי מערכי שירות לקוחות, ראשי מחלקות וראשי צוותים. קודם מובילים הדרכה והעצמה של המנהלים ורק אחר כך עוברים לטיפול בנציגי השירות. רק כך יוצרים סינרגיה ותהליך הוליסטי נכון. הבא ליצור שיפור מהיר ומהותי בשיפור שירות הלקוחות - באמצעות קורסים. סדנאות. תוכניות הדרכה והעצמה.
 • שיפור מערכי התקשורת האפקטיבית מול הלקוחות- הדרכות וסדנאות ייעודיות לעובדי שירות ושימור לקוחות. נרחיב בתהליכי הלמידה ונלמד הכיצד הקשבה ואמפתיה במהלך שירות לקוחות יכולה להשפיע דרסטית על רמת שירות לקוחות ושיפור מהיר ברמת שביעות הרצון. נלמד ונתרגל "תסריטי שיחה" מקדמים ומקטינים עד למינימום את מקדם החיכוך וההתנגדות שבין לקוח לנציג שירות.
 • נאמץ כלים פשוטים וישים היכולים להניע תהליך בו שירות הלקוחות מבצע בהצלחה לא מעטה מכירות המשך ללקוחות. נעבור פזה – המציגה מודל בו שירות הלקוחות הופך למנוע צמיחה. משירות ללקוח לתהליך רחב יותר הכולל את המושג - שירות מקצועי ללקוחות שגם מצליח למכור להם שירותים ומוצרים חדשים!

בואו ונשדרג את ביצועי שירות הלקוחות  

גם אתה הבנת לאחרונה כי שירות לקוחות מהווה פוליסת ביטוח של עסקים בתקופות משבר. לקוחות מרוצים שומרים נאמנות למותג גם בתקופות קשות. לקוחות פחות מטופלים שלא זכו לבנות רגש ואו מערכת יחסים קרובה עם המותג עשויים לא לשמור נאמנות. אנו תמיד מציגים לחברות ולמנכ"לים, כי עליהם להעניק לעוסקים במגע עם הלקוחות כלים עדכניים וטובים הרבה יותר מהקיימים כיום. הם מבינים שחובה לשפר את המיומנויות בתחום התקשורת הבינאישיות. לשפר מהר את רמת השירות ללקוחות כל זאת בכדי ליצור בידול ולעזור בהגדלת אחוזי הנאמנות של הלקוחות לחברה.

חשיבותם של לקוחות "מדברים וממליצים"

אין זה סוד כי לקוחות מרוצים "מדברים" משבחים וממליצים. הם יוצרים תנועת "גל" שמניעה חברים ומכרים לשקול להפוך גם הם ללקוחות מרוצים. זאת ועוד, מתברר כי לקוחות מרוצים נוטים לבצע קניות המשך ונוטים פחות לנטוש ולבחור בספקים אחרים. משה גרימברג מעניק לחברות ולעסקים הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות ומכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות שירות ומכירות המשך למנהלים ולעובדים בתחומי שירות הלקוחות.

מהי סדנת השירות הכי אפקטיבית לחברה שלך?

על פי ההבנה המקצועית שלנו, היה נכון כי חברות בינוניות וקטנות, חברות משפחתיות איכותיות שלהם יותר עשרה עובדים נכון כי ישקלו להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי. ייעוץ ארגוני והדרכות בכל מה שקשור, לשיפור שירות הלקוחות - באמצעות קורסים. סדנאות. תוכניות הדרכה והעצמה. מציע כי היה נכון לבחון יחד, מהי סדנת שירות לקוחות אפקטיבית בעבורך הארגון שאתה מנהל? מה היתרונות בעבורך כבעלים או כמנכ"ל, ביישום קורס או סדנה פנים ארגונית לשיפור מערכי השירות שאצלכם?

פגישה עבודה - יכולה לשנות מציאות.

כיועץ ארגוני, חשוב כי אציין זאת בפניך. הדרכה אימון ופיתוח מיומנויות ללא תהליך סדור של יישום ובקרת שטח הרבה פחות מומלץ. אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. רק כך אנו מבטיחים הצלחה בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים עובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. יש לנו ניסיון רב בתפקידי הדרכה, פיתוח עסקי, ניהול שיווק ומכירות בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך יכולות הצמיחה העסקית. צורו קשר  עם משה גרימברג, צלצלו לתיאום פגישת הכרות, ללא מחויבות 0544814332.

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים