השרות ללקוח כיום מהווה מנוע צמיחה מרכזי. כחברה העוסקת בתחום הייעוץ הארגוני, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ובתחום הדרכה והעצמה למנהלים לכוחות מכירה ומערכי שירות לקוחות מורכבים. אנו מבצעים תהליכים הדרכות סדנאות וקורסים בתחום שיפור מיומנויות שירות לקוחות ומכירה בהתאמה לרמות המשתתפים. מציעים לכם לקחת סדנת שירות לקוחות אפקטיבית המביאה לשיפור מיידי. אנו חושבים כי מערך שירות לקוחות מצטיין עושה את ההבדל בין חברות טובות לחברות מצטיינות. תוכנית בסיסית לנציגי שירות ומנהלי צוותים. תוכנית וסדנאות לשיפור מיומנויות ניהול מערכי שירות לקוחות - למנהלים וראשי מחלקות ברמות הביניים וכן מובילים הדרכות ופיתוח מיומנויות אישיות למנהלים בכירים ברמת סמנכ"ל ומנכ"ל המבקשים לשפר את הידע המקצועי שלהם בתחום השירות ללקוחות ומכירות ההמשך.

במה נתמקד בתהליכי הדרכה וקורס שירות לקוחות - סדנת שירות אפקטיבית?

המטרות והתהליכים המותאמים לחברה ולעוסקים בשירות לקוחות באות לתת מענה לשינויים הרבים שחלו בשוק בכל מה שקשור להרגלים ולציפיות של הלקוחות שנחשפו בעבר לרמות שירות יוצאות מהכלל וכיום לא מסתפקות ברמת שירות ממוצעת. בתהליכי הדרכה, בקורסים ובסדנאות לשיפור מערכי השירות, נקנה ידע ושיטות עבודה חדשות. נשפר ונאמץ תפיסות עולם חדשות הממקמות את הלקוחות בראש הפירמידה. נדאג כי תאמצו תרבות  ומיומנויות שירות שיביאו להגדלת רמת שביעות הרצון של הלקוחות שלכם ויקטינו משמעותית, את אחוזי הנטישה.

קהל היעד שעשוי להרוויח מהדרכה וקורס שירות לקוחות - סדנת שירות אפקטיבית?

הדרכות, קורסים וסדנאות בתחום שרות הלקוחות, מיועדות לחברות ועסקים בינוניים קטנים ובעיקר לעסקים משפחתיים שהבינו עד כמה נושא זה חשוב ובעל ערך בכל מה שקשור להמשך הצמיחה וההצלחה העסקית לאורך זמן. השירות שאנו מעניקים מיועד לנותני השירות בתחומי העבודה והעסקים השונים. עסקים מתחום התעשייה המסורתית, חברות הזנק וטכנולוגיה בינוניות, נותני שירות ועסקים משפחתיים שמעסיקים בין 12-60 עובדים ונדרשים לבצע טרנספורמציה מהירה בכל מה שקשור לטיפול בלקוחות ולשפר מהותית את חוויות השירות שאמורות להגדיל את רמת הנאמנות.

שירות לקוחות תמיד עוסק גם במכירות המשך?

התכנים מותאמים לעולמות התוכן של המשתתפים ומתאימים לעובדים ומנהלים עם ניסיון במתן שירות, ברמות שונות. חברות המבקשות לגרום לעובדים שלהם לרכוש מיומנויות חדשות ולחדש את ארגז הכלים הניהולי שלהם בפתרונות חדשים ועדכניים שאמורים לתת מענה להתמודדות עם לקוחות לא קלים, ובעיקר אמורים לשפר מהותית את חוויות השירות של הלקוחות. בכל מקום בו יש אנשים סביר להניח כי מישהו מנסה למכור לשני משהו.. תהליכים המתבצעים מעצם היותנו בני אדם. תהליכי מכירה או שיווק עצמי המתבצעות במודע או ללא מודעות על ביצוע התהליכים בזמן אמת. שירות לקוחות מצטיין עוסק במכירות. עוסק במיתוג ובידול שפעמים חשוב לא פחות ממכירה ישירה.

להפוך את שירות הלקוחות גם למערך מכירות Up sale  

בתהליכים אותם אנו מובילים בתחומי הדרכות, קורסים וסדנאות בתחום שרות הלקוחות, אנו משלבים את הנושא של מכירות ההמשך לקהל שבוי שהחליט כבר בעבר לתת בנו אמון. התהליכים של שיפור מערכי שירות והפיכתם גם למערכי מכירות מתקדמים מיועדים לחברות ועסקים בינוניים קטנים ובעיקר לעסקים משפחתיים שהבינו עד כמה נושא זה חשוב ובעל ערך בכל מה שקשור להמשך הצמיחה וההצלחה העסקית לאורך זמן. עסקים וחברות גילו שנוצרות הזדמנויות למנף את שיחות השירות ולבצע באמצעותן תהליכי מכירה של מוצרים משיקים ומשלימים למוצרים שהלקוח כבר רכש. בואו ללמוד הכיצד עושים זאת נכון יותר?

שימור וטיפוח נאמנות באמצעות סדנת שירות לקוחות אפקטיבית

מחקרים מגלים, כי עלות שימור לקוח קיים, קטנה משמעותית מעלות גיוס לקוח חדש. בתהליכים שאנו מובילים בתחום שיפור מערכי שירות ומכירות אנו משנים את הפרדיגמה האומרת שמיותר להשקיע "משאבים או כסף" נוסף בתהליכי שימור הלקוחות. זאת טעות גדולה שחברות וארגונים עושים מבלי לדעת כי יש דרכים להקטין עד למינימום את עלויות השימור ובעיקר להגדיל את רמת שביעות הרצון של הלקוחות. זאת ועוד, כחברה העוסקת בתחום הייעוץ הארגוני, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ובתחום הדרכה והעצמה למנהלים לכוחות מכירה ומערכי שירות לקוחות מורכבים, אנו קובעים כי ניתן לגרום שמערכי שירות הלקוחות יהפכו גם למערכי מכירות אקטיביים שיצליחו לממן את עצמם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


התחומים העיקריים בתוכניות ההדרכה הקורסים והסדנאות בתחום השרות ללקוחות

כלל תוכניות ההדרכה, הקורסים והסדנאות למנהלים בתחום שיפור מיומנויות בשירות לקוחות מתחלקות לשלוש תחומים עיקריים. אנו מבצעים תהליכים, הדרכות, סדנאות וקורסים בתחום שיפור מיומנויות שירות לקוחות ומכירה בהתאמה לרמות המשתתפים. תוכנית בסיסית לנציגי שירות ומנהלי צוותים. תוכנית וסדנאות לשיפור מיומנויות ניהול מערכי שירות למנהלים וראשי מחלקות ברמות הביניים וכן מובילים הדרכות ופיתוח מיומנויות אישיות למנהלים בכירים ברמת סמנכ"ל ומנכ"ל.

כלל תוכניות ההדרכה והקורסים והסדנאות למנהלים מתחלקות לשלוש תחומים עיקריים:

  • הראשון תחום הדרכה ושיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות

תכנים כלליים בניהול המתאימים להכשרת מנהלים בדרגי הביניים ובדרגים הבכירים העוסקים בניהול ובהנעת עובדים במגוון תחומים ברמת סמנכ"ל שמתחתיו מנהלי אגפים ומחלקות ועובדים מקצועיים. בתהליכים אנו חושפים את המנהלים למידע מקצועי עדכני ולמתודולוגיות ניהוליות עדכניות המשתלבות עם הצורך שלהם לשפר את מיומנויות הנהגת צוותים ומנהיגות המניעה אנשים באמצעות דוגמה אישית וחזון. המשתתפים מקבלים כלים עדכניים ומבצעים תרגול בכל נושא היישום שלהם בעולמות התוכן המקצועי של כל משתתף.

  • השני תחום הדרכה ושיפור מיומנויות מכירה וניהול מערכי שירות מכירות מורכבים

אנו מעניקים הכשרה ייעודית וממוקדת המותאמת לעולם התוכן של הארגון והמשתתפים למנהלי מכירות בכירים וזוטרים ולאנשי מכירות שטח ולאנשי ומנהלי מחלקות שירות לקוחות. מכירות ושירות לקוחות הינם "סם" החיים של כל ארגון וחברה. מי שלא משפר את הביצועים ומשקיע בשדרוג איכות צוותי המכירות והישרות שלו – נשאר מאחור.

  • השלישי והחשוב יותר לתקופה זו הוא הדרכה קורסים וסדנאות לשיפור מערכי השירות

שיפור מיומנויות למנהלי שירות ומוקדים ולנציגי שירות הלקוחות. כאן אנו שמים דגש בהכשרה העצמה ולימוד מיומנויות חדשות תוך אימוץ כלים עדכניים המשפרים את המגע עם הלקוח. שירות לקוחות יעיל, מביא כיום לרומה הרבה מעבר לנושא שימור וטיפוח הלקוחות. מערכי שירות מתקדמים עוסקים בהצלחה גם ביישום מערכי מכירות של מוצרים משלימים ללקוחות הקיימים. בוא ליהנות מהאפשרות שהרחיב את מערכי המכירות שלכם.

בוא ונוביל יחד צמיחה

החברות העסקיות כיום מבינות, כי עליהן להעניק לעוסקים במגע עם הלקוחות כלים עדכניים וטובים הרבה יותר מהקיימים כיום. הן מבינות שחובה לשפר את המיומנויות בתחום התקשורת הבינאישיות. לשפר מהר את רמת השירות ללקוחות כל זאת בכדי ליצור בידול ולעזור בהגדלת אחוזי הסגירה של אנשי ומנהלי המכירות בשטח. בעיקר לדעת לטפח ולשמור אותם כלקוחות מרוצים להרבה מאד שנים. לקוחות מרוצים "מדברים" משבחים וממליצים. הם יוצרים תנועת "גל" שמניעה חברים ומכרים לשקול להפוך גם הם ללקוחות מרוצים. זאת ועוד, מתברר כי לקוחות מרוצים נוטים לבצע קניות המשך ונוטים פחות לנטוש ולבחור בספקים אחרים. משה גרימברג מעניק לחברות ולעסקים הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות ומכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות שירות ומכירות המשך למנהלים ולעובדים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


צלצל ונקבע פגישת עבודה

על פי ההבנה המקצועית שלנו, היה נכון כי חברות בינוניות וקטנות, חברות משפחתיות איכותיות שלהם יותר עשרה עובדים נכון כי ישקלו להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי. ייעוץ ארגוני בכל מה שקשור, להדרכה ושיפור ביצועים בתחום שרות הלקוחות. בוא ונבחן יחד מהי סדנת שירות לקוחות אפקטיבית? מה היתרונות ביישום קורס פנים ארגוני לשיפור מערכי השירות שאצלכם?

כלל, אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. רק כך אנו מבטיחים הצלחה בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים עובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. יש לנו ניסיון רב בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך הצמיחה. צורו קשר עם משה גרימברג, צלצלו לתיאום פגישת הכרות,  ללא מחויבות 0544814332.

 

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים