מהי הדרך לתחילת תהליך של ייעוץ ארגוני אפקטיבי והכיצד בוחרים חברת ייעוץ ארגוני איכותית? למרות כי כולנו בדרך כלל יודעים את כל התשובות לכל השאלות…ולמרות זאת עדיין כל אחד ממקבלי ההחלטות, מבין כי פיתוח עסקי, ייעוץ ארגוני ושימוש ביועצים ארגוניים הוא תחום הזוכה להכרה רבה כעת במגזר העסקי. כמעט בכל חברה או עסק מבינים שיש לפעמים צורך להיעזר במומחים חיצוניים בעלי ניסיון. חברות ומנהלים מצטיינים מאמינים שניהול תקין ויעיל יכול ורצוי כי ילווה מפעם לפעם באופן משמעותי על ידי ייעוץ ארגוני, כך שגורם חיצוני נקי מדעות קדומות יוכל לתת ולתרום תובנות חדשות לארגון ולמנהליו. חשוב מאד כי תהליכי ייעוץ ארגוני, ממוקדי תוצאות ויעוץ עסקי יבוצעו על ידי אנשי מקצוע איכותיים, יועצים ארגונים שלהם ניסיון ניהולי ישיר.

קחו יועצים ארגוניים שיש להם עבר ניהולי מוכח

מומלץ לא להסתפק ביועצים ארגוניים, שניסיונם מתמקד רק ב- "מגדל השן" בלבד. לא צריך יועץ ארגוני או חברה לייעוץ ארגוני שיקבעו כי ניהול הוא לא עסק פשוט, כולנו מסכימים כי אף אחד לא נולד מנהל גדול ויש לכולנו עוד הרבה מאד ללמוד, להתייעל ולהשתפר. ייעוץ עסקי או ייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי, עוזר בהשגת השיפורים הנדרשים ובונה תוכנית ודרך להטמיע את התובנות החדשות המושגות, בשלבים השונים בחייו של כל ארגון. החלטנו להעניק גם לך מפגש סיעור מוחות וחשיבה ללא עלות שיעסוק בתועלות ואף בצרכים שלכם בכדי לחזור לצמיחה.

להלן התחומים בהם ייעוץ ארגוני מצליח להביא לשיפור דרסטי בתוצאות:

  • ייעוץ אירגוני בתחום של פתרון בעיות ויישום הפתרונות, באמצעות ואימוץ ידע עדכני ונהלים יעילים.
  • ייעוץ ארגוני תוך התמקדות בליווי הדרכה והעצמה של מנהלים וכוחות מכירה.
  • ייעוץ ארגוני בתחום טיפוח המשאב האנושי – הנעת עובדים, פיתוח מנהיגות בניהול, הגדרות תפקיד.
  • ייעוץ ארגוני בתחום של קביעת חזון ומטרות לארגון- לטווח הקצר הבינוני והארוך.
  • ייעוץ אירגוני בתחום בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית עדכנית. תוך התמקדות בתוצאות
  • ייעוץ ארגוני בתחום מבני והיררכיה ארגונית לשם שיפור ופיתוח האפקטיביות הארגונית.
  • ייעוץ ארגוני בתחום פיתוח המשאב האנושי שיעסוק בחזון, בתרבות הארגונית, ובשפה הייחודית לארגון.
  • ייעוץ ארגוני בתחום שרשרת ההספקה שעוסק באיתור "צווארי הבקבוק", טיפול בתשומות ובתפוקות, מיפוי תהליכי קבלת ההחלטות בארגון והצעות לשיפור.

ייעוץ ארגוני מניע צמיחה

אנו ממליצים כי יהיה נכון לבחור בחברת ייעוץ אירגוני שלה יש ניסיון מוכח גם בעשייה ניהולית מוכחת בעולמות של העשייה ולא רק בעלת ידע ומתודולוגיה מהאקדמיה בלבד שלא מלווה בניסיון ניהולי ישיר ואישי. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. צורו קשר עם משה גרימברג וצלצל ישירות אלי לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332. לרשותך מערכת ניתוב שיחות 03-9032222 ראו גם את טביעות האצבע שהשארנו בקרב מנהלים וארגונים.