מהי הדרך לתחילת תהליך של ייעוץ ארגוני אפקטיבי והכיצד בוחרים חברת ייעוץ ארגוני איכותית? כולנו בדרך כלל יודעים את כל התשובות לכל השאלות? למרות זאת עדיין כל אחד ממקבלי ההחלטות, מבין כי ייעוץ ופיתוח ארגוני ועסקי, ראוי ונכון. כיום, השימוש ביועצים ארגוניים הוא תחום הזוכה להכרה רבה כעת במגזר העסקי. נכון לימים אלה, כמעט בכל חברה או עסק מבינים שיש לפעמים צורך להיעזר במומחים חיצוניים. יועצים ארגוניים, יועצים עסקיים מתחום הייעוץ ופיתוח ארגוני בעלי ניסיון מוכח.

משפרים ביצועים – יוצרים סנכרון יעיל יותר

כל ארגון או חברה עסקית כמו כל יצור חי אחר בעולם חייב לפעול בהרמוניה ובסנכרון מלא עם שאר החלקים. כמו האיברים בגוף באדם, בתיאום מושלם ובצורה הוליסטית. בעולמות העסקיים לכל חלק, בפאזל הארגוני חשיבות רבה. כל אחת ואחת מהחטיבות או מהאגפים או בארגונים קטנים מהמחלקות חיוניות לבריאות הארגון. ליכולת התפעול בצורה מיטבית. תיאום וסנכרון ברמת הארגון מביא לניהול יעיל וממוקד אשר מבזבז פחות אנרגיה בכדי לעמוד ביעדים ובמשימות.

מקטינים חיכוך ויוצרים סינרגיה

בתהליכי ייעוץ ופיתוח ארגוני חשוב לדעת כי הסנכרון ועבודת הצוות, בין החלקים השונים בארגון קריטיים להצלחה. הם נדרשים וחשובים להתפתחות העסקית וליכולת השרידות של כל חברה או עסק. ארגונים הפועלים ברמת סנכרון גבוהה, ללא מאבקי כוח ואינטריגות מיותרות, יוצרים את אפקט הטורנדו.  יוצרים סינרגיה שמאפשרת להם לגעת בשמיים ולעמוד פעם אחר פעם ביעדים. כאשר בעלי חברות ועסקים ומנכ"לים מגיעים למסקנה שנכון להיעזר בייעוץ ארגוני הבא לעשות "קצת סדר" ותיאום במערכי הפעילות העסקית – אנו נכנסים לתמונה.

ניהול מקצועי לא עוסק ב- "כיבוי השרפות"

התרומה המקצועית שלנו כיועצים ארגוניים, נותנת למנהלים ולבעלי עסקים משפחתיים וחברות קטנות ובינוניות ערך מדיד. הם מבינים כי יש יתרונות רבים בעבודה תהליכית. בהגדרת, מבנה ארגוני יעיל יותר בהגדרות תפקידים ואחריות וסמכות. ובעיקר באימוץ פורמט ניהול המקדש תקשורת פתוחה ועמידה ביעדים. רבים מהמנהלים ובעלי החברות המשפחתיות, מבינים כי פורמט הניהול הנופל לקטגוריה של "כיבוי שריפות" לא ראוי. הוא לא מסוגל לתת מענה לחברות ועסקים בעולמות תחרותיים ובתקופות משבר. זאת ועוד, פעמים גם גובה מחיר בריאותי כבד המוכר בשם: "מחלות מנהלים"

חפשו חברות ייעוץ ויועצים ארגוניים עם ניסיון

חברות ומנהלים מצטיינים מאמינים שניהול תקין ויעיל יכול ורצוי כי ילווה מפעם לפעם באופן משמעותי על ידי ייעוץ ארגוני. גורם חיצוני מקצועי, הנקי מדעות קדומות שיוכל לתת ולתרום תובנות חדשות לארגון ולמנהליו. חשוב מאד כי תהליכי ייעוץ ארגוני, ממוקדי תוצאות ויעוץ עסקי יבוצעו על ידי אנשי מקצוע איכותיים, יועצים ארגונים שלהם ניסיון ניהולי ישיר.

ריכזנו לכם מידע נוסף על תחומי הפעילות שלנו כיועצים ארגוניים המתמקדים בפיתוח ההון האנושי

 • למידע נוסף בנושא ייעוץ ארגוני למנהלים, לחץ כאן!
 • לקריאה נוספת בנושא ייעוץ אסטרטגי למנהלים, לחץ כאן!
 • חומר נוסף בנושא אימון מנהלים Coachingומנטורינג, לחץ כאן!
 • לקריאה נוספת בנושא פיתוח מנהלים ושיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות, לחץ כאן!
 • למידע נוסף בנושא קורס מנהלים, לחץ כאן!
 • כיצד העצמת מנהלים חשובה לארגון? למידע נוסף על חשיבות נושא סדנאות פיתוח למנהלים, לחץ כאן!

קחו יועצים ארגוניים שיש להם עבר ניהולי מוכח

מומלץ לא להסתפק ביועצים ארגוניים, שניסיונם מתמקד רק ב- "מגדל השן" בלבד. לא צריך יועץ ארגוני או חברה לייעוץ ארגוני שיקבעו כי ניהול הוא לא עסק פשוט. כולנו מסכימים כי אף אחד לא נולד מנהל גדול ויש לכולנו עוד הרבה מאד ללמוד, להתייעל ולהשתפר. ייעוץ עסקי או ייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי, עוזר בהשגת השיפורים הנדרשים ובונה תוכנית ודרך להטמיע את התובנות החדשות המושגות, בשלבים השונים בחייו של כל ארגון. החלטנו להעניק גם לך מפגש סיעור מוחות וחשיבה ללא עלות שיעסוק בתועלות ואף בצרכים שלכם בכדי לחזור לצמיחה.

להלן התחומים בהם ייעוץ ארגוני מצליח להביא לשיפור דרסטי בתוצאות:

 • מתמקדים בייעוץ ארגוני בתחום של פתרון בעיות ויישום הפתרונות, באמצעות ואימוץ ידע עדכני ונהלים יעילים.
 • המטרה להניע תהליכי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי תוך התמקדות בליווי הדרכה והעצמה של מנהלים וכוחות מכירה.
 • העצמת עובדים ומנהלים – ייעוץ ארגוני בתחום טיפוח המשאב האנושי – הנעת עובדים, פיתוח מנהיגות בניהול, הגדרות תפקיד.
 • תרבות ארגונית וחזון – ייעוץ ארגוני – ייעוץ אסטרטגי בתחום של קביעת חזון ומטרות לארגון – לטווח הקצר הבינוני והארוך.

עדכון תוכנית עסקית והתאמת התוכנית השיווקית לאתגרי השוק

 • עדכון אסטרטגיות – ייעוץ ארגוני – ייעוץ עסקי בתחום בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית עדכנית. תוך התמקדות בתוצאות
 • שינוי מבני ושיפור תהליכים – ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי בתחום מבני והיררכיה ארגונית לשם שיפור ופיתוח האפקטיביות הארגונית.
 • ייעוץ ארגוני בתחום פיתוח ההון האנושי שיעסוק בחזון, בתרבות הארגונית, ובשפה הייחודית לארגון.
 • שיפור מערכי התפעול – ייעוץ ארגוני וליווי מקצועי בתחום שרשרת ההספקה שעוסק באיתור "צווארי הבקבוק", טיפול בתשומות ובתפוקות, מיפוי תהליכי קבלת ההחלטות בארגון והצעות לשיפור.

ייעוץ ארגוני מניע צמיחה

אנו ממליצים כי יהיה נכון לבחור בחברת ייעוץ ארגוני שלה יש ניסיון מוכח גם בעשייה ניהולית מוכחת ולא רק בעלת ידע ומתודולוגיה מהאקדמיה בלבד, שלא מלווה בניסיון ניהולי ישיר ואישי. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. צורו קשר, עם משה גרימברג וצלצל ישירות אלי לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332. לרשותך מערכת ניתוב שיחות 03-9032222 ראו גם את טביעות האצבע שהשארנו בקרב מנהלים וארגונים.