מהי טרנספורמציה דיגיטלית?

טרנספורמציה דיגיטלית (מעבר לדיגיטל) היא שינוי פנימי וחיצוני שעובר הארגון בכל רמות ההיררכיה. החל מחדשנות עסקית ברמת המוצרים והשירות, במטרה לספק את הצרכים המשתנים של הלקוחות ולהתאימם לעולם הדיגיטלי. וכלה בקשרים הפנים ארגוניים בין המחלקות השונות. מטרת הטרנספורמציה הדיגיטלית היא לממש את החזון האסטרטגי והעיסקי של הארגון באמצעות טכנולוגיה, חדשנות ואמצעים דיגיטליים כחלק מרכזי מצמיחה ושינוי תדיר.

עדכנות טכנולוגית

מעבר לדיגיטל הוא לא עוד מושג מופשט מעולם ההייטק, כי אם צורך קיומי והישרדותי לשנים הבאות. האתגרים העסקיים הולכים וגדלים. מי שלא יתקדם ויתפתח טכנולוגית, ידרוך במקום וסופו להיעלם.

ארגונים שונים, תאגידי ענק, חברות בינוניות וחברות קטנות מבינים מזמן שטרנספורמציה דיגיטלית אינה רק "באזז וורד", אלא צורך קיומי והישרדותי לשנים הבאות. האתגרים העסקיים הולכים וגדלים וחייבים לשפר את הכלים שמולם מתמודדים במיוחד בכל הנוגע למעבר לדיגיטל.

מעבר לדיגיטל

טרנספורמציה דיגיטלית – כמנוע צמיחה. טרנספורמציה דיגיטלית – שינוי פנימי וחיצוני הנדרש מארגון בכל הרמות. החל מחדשנות ברמת המוצרים והשירות, בכדי לספק צרכים משתנים ללקוחות בדיגיטל

הלקוח במקום הראשון

מהניסיון שאנו מביאים לתהליכים – מטרת הטרנספורמציה הדיגיטלית על פי הבנתנו מתמקדת במשפט הבא: "טרנספורמציה דיגיטלית אמורה לממש החזון האסטרטגי של הארגון באמצעות טכנולוגיות חדשניות, שרובן דיגיטליות".

ככלל תהליכים נכונים דווקא מתחילים לרוב במחלקות המכירות, השיווק והשירות שהן הראשונות הנוגעות בלקוחות ובשוק. המשימה המרכזית לעדכן ולשמר את אפקט ה- WOW ללקוח בכל הממשקים שהוא נחשף לאורך כל חייו, מול הארגון. כיום שירות לקוחות מיטבי הופך למנוע צמיחה רב ערך.

מעבר לדיגיטל ויפה שעה אחת קודם

ככלל, טרנספורמציה דיגיטלית (מעבר לדיגיטל) מתאימה לארגונים המבקשים להמשיך להתפתח ולצמוח ולהיות רלוונטיים וברוח התקופה. היא מתאימה לארגונים הנמצאים בשלבי מעבר בין הישן לחדש ומתכננים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית המותאמת לארגון ואף לצמוח.

טרנספורמציה דיגיטלית אפקטיבית, שמה במרכזה את הלקוח במקום הראשון. אנו מבצעים תהליכים מול ארגונים ותיקים בדרך כלל חברות ועסקים SMB המחפשים להטמיע פרקטיות טכנולוגיות ודיגיטליות חדשות כדי לפנות לדור הצעיר יותר, לשפר את השירות ללקוח, ולבצע שינוי טכנולוגי פנים ארגוני לצורך ייעל תהליכי עבודה. זאת כחלק מתוכנית כוללת של שינוי וצמיחה.

מעבר לדיגיטל – שווה שנכיר

תצטרפו לעשרות רבות של עסקים קטנים בינוניים וגדולים שזכו ליהנות מהניסיון שלנו. זה הזמן לקבוע פגישה לא מחייבת. בשאלות אודות ייעוץ ארגוני לביצוע טרנספורמציה דיגיטלית, התקשרו וקבעו פגישת היכרות ראשונה ללא התחייבות איתנו. פנייה ישירה למשה גרימברג במייל: abc@nihul4u.co.il או ישירות לנייד: 0544814332