תהליך של ניהול שינויים וצמיחה בארגון מזמן בראש ובראשונה הזדמנויות חדשות לחברה. חברה הנמצאת בתהליך זה יכולה לחזות מראש אילו איומים עתידיים עלולים לפגוע בה, ולהתמודד איתם מבעוד מועד על ידי תהליך ניהול נכון ויסודי. אנו מאמינים כי ניהול נכון של תהליכי שינוי וצמיחה – change-management-and-growth מביאים לתוצאות וערך מדיד להנהלה ולמנכ"ל.

מדוע ייעוץ ארגוני חשוב כל כך להצלחת תהליכי שינוי? אנו יועצים ארגוניים, מובילים עשרות רבות של תהליכי ייעוץ ארגוני פיתוח עסקי והובלת תהליכי ניהול שינויים וצמיחה. אנו מבקשים לקבוע כי תהליכי צמיחה ושרידות של ארגונים מצטיינים מתבססים על יכולתם לשמור על רלוונטיות ועדכנות אל מול צרכי השוק והלקוחות.

תהליכי ניהול שינויים וצמיחה, מאפשרים לארגונים ומנהלים להתאים את עצמם בצורה ראויה למציאות עסקית דינמית ורבת שינויים. כחברה ייעוץ ארגוני וותיקה, אנו מתמקדים ביצירת תהליכים שיתופיים המחברים את העובדים והמנהלים לתהליכים. משה גרימברג וצוות שותפיו הבכירים לדרך מאמינים רק בשיתוף פעולה ויצירת סינרגיה כלל מערכתית, ניתן להטמיע שינויים בהצלחה.

הבראה שינוי וצמיחה

כחלק מהתהליך אנו ב-ABC נגבש אסטרטגיות שיעזרו בהשרשת חזון החברה, תרבותה וערכיה בקרב העובדים, ובתרגומם למעשים ופעולות על בסיס יום יומי.

עבודה נכונה ויסודית מחייבת הדרגתיות והתמדה, שלב אחר שלב, בלי לדלג על אף שלב בדרך אל המטרות והיעדים שנקבעו. עבודה כזו תניב תוצאות אופטימליות שישרתו את המנהלים והעובדים לתקופה ארוכה.

תהליך של ניהול שינויים וצמיחה מתאים לחברות ולהנהלות המבקשות להוביל תהליך של  גידול והרחבה של פלח השוק במטרה למקסם את ההצלחה ולתכנן את העתיד.

צמיחה מתוך משבר

כמו כן, הליך של ניהול שינויים וצמיחה רלוונטי במיוחד עבור חברות הנמצאות במשברים, בגלי פיטורים, תקופת התייעלות או הפסדים, הודות לאפשרות לתקן את הבעיות והקשיים הקיימים ולשפר אותם באופן משמעותי.

יש לזכור כי תהליך מובנה ונכון של ניהול שינויים וצמיחה מחייב התייחסות לרגשות של העובדים בחברה. חשוב לבצע שיקוף נכון של המהלכים מול העובדים במטרה לעודד תחושות חיוביות ושיתוף פעולה.

אנו ב-ABC נחזק את התקשורת הפנים ארגונית באמצעות שיחות, הרצאות וסדנאות למנהלים ולעובדים. מתמקדים בפיתוח כלים עדכניים המתאימים למנהלים ולעובדים, ונגבש יחדיו עם ההנהלה והמנכ"ל תכנית עבודה מיוחדת במטרה להגיע אל התוצאות הרצויות לחברתכם.