המנכ"ל או המנהל תפקידו לתווך בין "הארגון" – על יעדיו, מטרותיו והחזון הארגוני שלו, לבין צוותי העובדים – על האינטרסים האישיים שלהם והסיפור, היכולות וההעדפות של כל אחד מהם. עליו מוטלת האחריות לגבש צוותים ולהוביל אותם בדרך אפקטיבית של עשייה, יצרנות אם תרצו, למען הארגון. זו אינה משימה פשוטה. על המנהל לגבש השקפות עולם ואסטרטגיות ניהוליות בתחומים נרחבים, החל מהטכני או המקצועי, וכלה בבין אישי ובפתרון קונפליקטים.

הרצאות ימי עיון וקורסים למנהלים

גם מנהלים בעלי ידע, ניסיון והשכלה בתחומי הניהול – ועל אחת כמה וכמה כאלה ש"צמחו מן הארגון", בעלי ידע נרחב בשיטות העבודה של הארגון ובהיבטים המקצועיים של הפעילות, אבל בעלי פחות ידע באסטרטגיות של ניהול אפקטיבי, עשויים להרוויח רבות מסדנאות לפיתוח מנהלים. סדנאות למנהלים נועדו לא רק לחדד טכניקות ניהוליות יעילות ולאפשר למנהלים להנהיג את פעילות הארגון בצורה אפקטיבית יותר. סדנאות – קורסים למנהלים הם גם כלי מגבש, הם מהנות למשתתפים , והם מקנות ידע רב לחיים. פעמים נכון להתחיל את ההשקעה בפיתוח תרבות למידה פנים ארגונית באמצעות הרצאות מעוררות השראה, ימי עיון קצרים.

פיתוח מנהלים – השקעה חשובה בארגון

לא מעט מחקרים מצביעים על חשיבות ההשקעה בצוות עובדים מנצח על מנת להגביר את יעילות הארגון. עד לפני כעשור זה היה נראה כמו סתירה – בזבוז משאבים כמו כסף וזמן על עשייה שאינה קשורה ישירות לעבודה היצרנית ולגיטימציה לעסוק באחר מאשר היצור עצמו על חשבון העבודה. היום, נראה יותר ויותר ארגונים שמשקיעים משאבים ניכרים בפיתוח מנהלים ועובדים וביצירת אקלים חיובי לעבודה בארגון.

סדנאות מקצועיות למנהלים – משה גרימברג ניהול אפקטיבי

סדנאות פיתוח מנהלים

התוצאות? נאמנות מוגברת של המנהלים והעובדים. ירידה משמעותית בתחלופת עובדים ובהשקעה בהכשרות עובדים. פרודוקטיביות מוגברת של העובדים ומיעוט בחיכוכים או קונפליקטים, הזדהות מוגברת של העובדים עם הארגון ומטרותיו. סדנאות פיתוח מנהלים והקורסים הייחודיים שפיתחנו נותנים מענה ונדרשות בקרב ארגונים חברות ומנהלים.

הסדנאות נחשקות, ומשלבות באופן מוצלח, הנאה והעשרה בתחומים יוקרתיים ומעניינים, כמו מנהיגות, ניהול אפקטיבי, ניהול זמן, יכולות משא ומתן ושיפור יכולות בתחום ניהול מכירות אפקטיבי, ואחרות. הסדנאות מאפשרות "עדכון ארגז הכלים הניהולי" – הקנייה של כלים ניהוליים חשובים שיסייעו לפעילות הארגון ויקלו על השגת מטרות בו.

מה עושים בסדנאות למנהלים?

סדנאות למנהלים הן בדרך כלל סדנאות שבמהלכן מדברים – או מתנסים באופן חווייתי – בטכניקות ניהוליות שונות. מרבית הסדנאות מועברות בגישה חווייתית, נעימה ואפילו רווית הומור, ועם זאת ניתנים בה טכניקות, טיפים, גישות וחיזוקים לניהול אפקטיבי יותר. הנושאים ותחומי המיקוד של סדנאות למנהלים הם שונים ומגוונים.

תתמצאו סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים, לחיזוק המנהיגות, לניהול אפקטיבי, סדנאות קצרות ואו הרצאות השראה וימי עיון להדרכה נקודתית כמו למשל, לקראת כתיבת החזון הארגוני. זאת ועוד, סדנאות ניהול שינויים בארגון, ועוד, ועוד. בחלק מן המקרים ניתן "לתפור" סדנה או קורס מנהלים בדיוק על פי צרכי הארגון או רצונותיו.

סדנאות מקצועיות למנהלים – משה גרימברג ניהול אפקטיבי

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לתכנון והעברה של סדנאות מנהלים שיותאמו בתכנים, באורך ההרצאות ובצורת ההעברה, בדיוק לצוותי הניהול שלכם. ניסיון רב הן בייעוץ ארגוני וניהול אפקטיבי והן בהעברת סדנאות יאפשרו סדנה מרתקת, עניינית, והמון טכניקות וטיפים שניתן יהיה לממש מיד לניהול מדויק ויעיל יותר של הארגון. היה ואתם עדיין זקוקים לחשיבה בנושא חשוב זה? אנו מבקשים להעניק לכם מפגש סיעור מוחות במתנה. מפגש שיעסוק בהתאמה של מערכי ההדרכה לצרכים שלכם.