למרות כי כולנו בדרך כלל יודעים את כל התשובות לכל השאלות. עדיין כל אחד ממקבלי ההחלטות מבין כי פיתוח עסקי, ייעוץ ארגוני ושימוש ב- יועצים ארגונים, הוא תחום הזוכה להכרה רבה כעת במגזר העסקי וכמעט בכל חברה או עסק. כולם מבינים כי חברות ומנהלים מצטיינים מאמינים שניהול תקין ויעיל יכול ורצוי כי ילווה מפעם לפעם באופן משמעותי על ידי ייעוץ ארגוני. יועצים ארגוניים, כגורם חיצוני מקצועי נקי מדעות קדומות יכולים לתת ולתרום תובנות חדשות לארגון ולמנהליו. פיתוח מנהלים, הדרכת מנהלים וכוחות מכירה הם חלק מארגז הכלים ניהולי עדכני הניתן על ידי חברות יעוץ ארגוני מתקדמות.

תרומתו של יועץ ארגוני טוב

חשוב מאד כי תהליכי ייעוץ ארגוני, ממוקדי תוצאות יבוצעו על ידי אנשי מקצוע איכותיים, יועצים ארגוניים שלהם ניסיון ניהולי ישיר. מומלץ לא להסתפק ביועצים ארגוניים, שניסיונם מתמקד רק ב- "מגדל השן" בלבד. לא צריך יועץ ארגוני או חברה ל- ייעוץ ארגוני שיקבעו כי ניהול הוא לא עסק פשוט. כולנו מסכימים כי אף אחד לא נולד מנהל גדול ויש לכולנו עוד הרבה מאד ללמוד. להתייעל ולהשתפר. ייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי עוזר בהשגת השיפורים הנדרשים ובונה תוכנית ודרך להטמיע את התובנות החדשות המושגות, בשלבים השונים בחייו של כל ארגון.

דעו כי ייעוץ אירגוני מתמקד בתחום של פתרון בעיות, פיתוח עסקי, יישום ואימוץ ידע עדכני ונהלים יעילים בתחום השרות ללקוחות. ייעוץ ארגוני תוך התמקדות בליווי הדרכה והעצמה של מנהלים וכוחות מכירה. ייעוץ ארגוני בתחום טיפוח המשאב האנושי – הנעת עובדים. פיתוח מנהיגות בניהול, הגדרות תפקיד. בנוסף גם בתחומי הייעוץ ארגוני, והמיתוג עסקי. מעורבותו גם בתחום של קביעת חזון ערכים ומטרות לארגון – לטווח הקצר הבינוני והארוך תוך בחירת דרך וכיוון המחייב את כלל העובדים בארגון. המשיכו לקרוא את FAQ כל השאלות וכל התשובות בתחום הייעוץ הארגוני.

מתמקדים בתוצאות

כחברה לייעוץ אירגוני אנו מתמקדים גם בתחום בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית עדכנית, תוך התמקדות בתוצאות. מעניקים שירותי ייעוץ ארגוני בתחום שיפור מבנה ארגוני וניהולי אפקטיבי והיררכיה ארגונית לשם שיפור ופיתוח האפקטיביות. בנוסף יש לנו ידע וניסיון רב בתחומי הייעוץ ארגוני העוסק בתחום פיתוח המשאב האנושי. שם נתמקד גם בשיפור החזון, בתרבות הארגונית, ובשפה הייחודית לארגון. לבסוף שותפי לדרך מומחים כיועצים ארגוניים גם, בתחום שרשרת ההספקה שעוסק באיתור "צווארי הבקבוק". טיפול בתשומות ובתפוקות, מיפוי תהליכי קבלת ההחלטות בארגון והצעות לשיפור.

ההמלצה שלנו

אנו ממליצים כי יהיה נכון לבחור בחברת ייעוץ אירגוני שלה יש ניסיון מוכח גם בעשייה ניהולית מוכחת בעולמות של העשייה. מומלץ לא להסתפק אך ורק  בידע ומתודולוגיה מהאקדמיה בלבד שלא מלווה בניסיון ניהולי ישיר ואישי. למשה גרימברג ולצוותו, יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כל אחד מהם נחשף בעבר לדילמות ולאירועים ניהוליים ועסקיים דומים. כדרך חיים אנו מקצוענים בתחום הדרכה ופיתוח מנהלים, סדנאות למנהלים, פיתוח מנהיגות וחזון.

כחברת ייעוץ מובילה, Advanced Business Consulting משה גרימברג ושותפיו לדרך מתמקדים בתוצאות. אנו פחות מתמקדים מתמקדים ביחסי ציבור ופרסום עצמי על גבם של הלקוחות. תכנון אסטרטגי, חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח המשולבת באסטרטגיה שיווקית הם כלים מרכזיים בעבודתנו. אנו עובדים בחפיפה עם המנהלים בארגון, בדרגים השונים, אך לעולם איננו מתחרים בהם. המשיכו לקרוא את FAQ כל השאלות וכל התשובות בתחום הייעוץ הארגוני.

יוצרים סינרגיה

אחרי שלב ההכרות והלמידה אנו מקפידים תמיד לתפור "תוכנית" ייחודית המתאימה למתווה הצרכים של הארגון – המנהל, או האדם הפרטי השוכר את שרותינו. אנו מבטיחים "תרגום" המציאות לאסטרטגיה ולתכנית עבודה. נדאג שתופעל ותביא לתוצאות תוך ליווי וביצוע בפועל עד לפרט ולשלב האחרון.

מהו ניהול אפקטיבי? לא אחת אני נשאל מה יותר נכון לעשות? האם לחקור כישלונות, וללמוד מהם? או לחקור הצלחות וללמד לשכפל אותם כמה שיותר. אני חושב כי נכון לשאוף בתהליך יעוץ ארגוני וליווי עסקי לחקור הצלחות. אנו מקפידים במסגרת תהליכי הייעוץ הארגוני והעסקי ללמוד ולחקור את ההצלחות.

פיתוח ארגוני והעצמה

אנו מאמינים כי למידה מהצלחות הנה תפיסה בריאה ונכונה. תפיסה זו רואה בניתוח והבנה עמוקה של הצלחות הארגון ומנהליו כלי רב עוצמה לפיתוח ארגוני, אישי, צוותי ותהליכי. אנו מקדשים שיכפול הצלחות. בשונה מתהליכים המתמקדים אך ורק בתחקור שגיאות וכישלונות.

כמנהלים אנו כבר מודעים לידיעה כי ניתן לחלק את השינויים הארגוניים לשנים: שינויים ארגוניים המתחוללים באופן סדור ומתוכנן, מאחר וניתנים לצפייה מראש. ואחרים שבדרך כלל מגיעים אחרי ובתוך תקופות משבר ואז השינויים נכפים על ארגונים עקב אילוצים בלתי צפויים. המשיכו לקרוא את FAQ כל השאלות וכל התשובות בתחום הייעוץ הארגוני.

להיערך מראש למשברים

ארגונים בעלי ידע מוקדם מסוגלים להיערך להתמודד נכון יותר עם שתי האפשרויות. הם מבינים כי משברים מתחוללים תוך מחזוריות, הם יכולים לחזות אותם ולהיערך לקראתם. כחברת יעוץ ארגוני מובילה, אנו מתמקדים בניתוח שוק זיהוי חסמים והובלת תהליך ניהול שינוי ארגוני אפקטיבי.

אנו מאמינים כי אנשים הם המשאב המשמעותי ביותר בארגון. מאחר והתברר כי רוב האנשים משתמשים רק באחוז קטן מכישוריהם ויכולותיהם, הרי שהשקעה בצמיחתם ובפיתוחם של העובדים בכלל, ושל המנהלים בפרט – היא השקעה בעלת מקדם החזר גבוה במיוחד. ללא תהליך מובנה, אנשים לא יתחילו "סתם כך" להשתמש יותר בכישוריהם ויכולותיהם. הדבר הינו תלוי הפעלה ו"הצתה" דינמית של כדאיות, דרך עיני העובדים והמנהלים ובעיקר מתוקף ידע החדש המייצר זאת.

אין זה סוד שבכדי לעשות משהו טוב יותר, חייבים לעשות משהו שונה. עובדים ומנהלים חייבים לשנות אלמנטים בהתנהלותם ובהתנהגותם היום יומית כדי להגביר את האפקטיביות והיעילות שלהם. אנו חייבים לשבור ולנתץ פרדיגמות מעכבות.

עבודה מול יעדים

בתהליכים אנו מנחים ומובילים מנהלים ועובדים בתהליך משולב לשם הגברת המוטיבציה הפנימית, ולקביעת והשגת מטרות ויעדים ראויים. ככלל אנו משפרים את ביצועי המנהלים, העובדים והארגון ברמת שורת הרווח. מתמקדים ועושים זאת באמצעות קורסי ניהול, סדנאות למנהלים, והדרכה לפיתוח מנהיגות וחזון.

מנטורינג עסקי ואישי הינו תהליך המעצים בעולמות העסקיים. התהליך מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל האישי והמקצועי הטמון בך. תהליך נכון משפר משמעותית את הביצועים וההישגים שלך, בבית ובמקום העבודה. מה עושים במהלך בתהליך? באמצעות פגישות קבועות, פועל המנטור העסקי במשותף עם המנכ"ל או המנהל.

הם מתמקדים באיפיון מצב קיים ובחינה של התחומים שבהם הוא מעוניין להשתפר. במסגרת מפגשי אישי, המנטור מפעיל כישורים ומיומנויות כגון: הקשבה, תמיכה, הצבת אתגרים, הנעה לביצועים משופרים, מתן משוב והכרה בהישגים. זהו תהליך של אימון עסקי ממוקד הצלחה.

אנשים פרטיים או מנהלים וחברי הנהלה ואפילו ארגונים ועסקים, המשתמשים ביועצים ארגוניים ובמנטורים עסקיים מנוסים, הם חסרי פשרות ביחס להשגת מטרות בחייהם. הם מבקשים למקסם הישגים ולשפר ביצועים. הם הגיעו למסקנה כי זה כדאי ויעיל עבורם.

מדוע לא להשתמש באיש מקצוע היכול להביא  לשיפור ההישגים והפוטנציאל? הטובים ביותר משתמשים בהם. זה יעיל מאד והוכיח את עצמו לא אחת. מיומנויות ניהוליות רבות משתפרות. ההתמקצעות מורגשת, והיכולות החדשות מציבות את העובר תהליכי הדרכה מנטורינג והעצמה במקומות בהם הוא שואף להתקדם ולהצליח עוד יותר.

המנטורינג והאימון העסקי, מסייע ותורם לשיפור ולהגדלת טווח הגמישות והאפקטיביות של דפוסי ההתנהגות. מביא לשיפור מיומנויות חברתיות ואינטליגנציה רגשית. לשיפור היכולת לניהול עצמי ולניהול אחרים בתנאים של שינויים ואי וודאות והתמודדות עם משברים וקונפליקטים בצורה טובה יותר. בתהליכים יש לך כמנכ"ל או כמנהל הזכות לפרוח. לשתף להתלבט ולחשוב באופן מוגן וחסוי עד למציאת פתרונות להצלחה. המנטור – היועץ העסקי, מהווה פרטנר להתלבטות ולעשייה.

במוקד תוכניות האימון לצמיחה אישית מצוי המתאמן – המנכ"ל או המנהל הבכיר. זאת בהתייחס לכל מישורי חייו: שאיפותיו, חלומותיו, קשריו, כישוריו, יחסיו במעגלים השונים של חייו, משפחה, חברים, קהילה, עיסוק מקצועי. לעומת זאת, במוקדו של אימון עסקי מצוי המתאמן כלפי יכולותיו העסקיות וישנה התייחסות לפעילותו ולהישגיו בארגון על כל היבטיו .בתהליך העסקי אנו משפרים מיומנויות ניהול ומנהיגות.

בתהליכי פיתוח מנהלים, הדרכת מנהלים ובסדנאות למנהלים – אנו נבצע מפגשי לימוד מקדמיים. מבצעים ניתוח מהיר ויעיל של המצב המבוסס על ראיונות עם אנשי המפתח בחברה ומחוצה לה. בתום שלב הניתוח, נגבש – במהלך מספר שבועות, תוכנית הדרכה, פיתוח וליווי לארגון ו/או למנהליו. תוכנית ל 6 – 9 חודשי פעילות, פעם או פעמיים בשבוע ל- 4 שעות. המשיכו לקרוא את FAQ כל השאלות וכל התשובות בתחום הייעוץ הארגוני.

אפיון מצב קיים – ראיונות עומק

יחד נבחן באם הסולם האישי או העסקי שלכם נשען על הקיר הנכון? במהלך התקופה, אנו מבצעים בצורה מדוקדקת את התוכנית. לאורך העבודה המשותפת ובסיום התהליכים אנו מותירים בידי הלקוח, הארגון ומנהליו כלים ותובנות להמשך פעילות ולצמיחה אישית וארגונית מסודרת.

מובילות אינה איכות מולדת אלא מיומנות שניתנת לרכישה. אנו מאמינים בזאת בכל ליבנו. "תפקידו של המוביל הוא ליצור את העתיד. ליצור לארגון עתיד טוב יותר". כידוע לכולנו, לא כל מנהל הוא מנהיג ומוביל אבל כל מנהל מסוגל בהחלט להיות מוביל ופורץ דרך. מובילות אינה איכות מולדת אלא מיומנות שניתנת לרכישה פעילה. אנו עוזרים באמצעות מתודולוגיה מדויקת ומשיגים שיפורים משמעותיים בתחום היצירתיות והפרו אקטיביות. אנו מאמינים בחשיבה אסטרטגית יצירתית.

קדשו חדשנות ויצירתיות

בעבודה שלנו אנו משפרים ביצועים. מנהל טוב, בשיאו, עובד על כל מה שעדין לא קרה – על מה שיכול להיות. מי ממציא את מה שיהיה? המנהיגים! המובילים ! המובילים הם שיוצרים את העתיד ולכן הוא שייך להם. אבל אין מנהיגות אפקטיבית בלי מובילות. השניים נבדלים זה מזה ולא מופרדים זה מזה. במסגרת הפעילויות עם ומול הנהלות, מנהלים וארגונים אנו עוסקים רבות בתחום זה. כחברה לייעוץ אסטרטגי המתמחה גם באסטרטגיה שיווקית אנו  מקדשים את הפרו אקטיביות ואת היצירתיות כחלק מרכזי בתהליכים  שלנו.

אימון הוא אמצעי ותהליך מחולל שינויים. עליו לממש מטרות ראויות, להשיג תוצאות ברורות וחד משמעיות. זוהי עבודה מתוכננת ומוקפדת היטב הבאה לגשר על הפער בין ההווה לעתיד ובין המצוי לרצוי. בתהליך המשותף, בו אנו עוסקים בתהליכי אימון אישי ובתהליכי אימון עסקי, אנו מתמקדים בהקניית מיומנויות לעיצוב עתיד חדש עבור המשתתף הפרטי או עבור המנהל והארגון שלו. המשיכו לקרוא את FAQ כל השאלות וכל התשובות בתחום הייעוץ הארגוני.

הדרכה והעצמה למנהלים

בקורס ניהול או בסדנה למנהלים, אנו נותנים כלים לעצב אותו על פי רצונך ומספקים את ההזדמנות להגשמתו. תהליך אימון אישי או אימון עסקי, פירושו יצירת תהליך חדש העוסק ביחסים בין אנשים. הוא מכוון לפעולה ותוצאות וממוקד ביצירת עתיד ואפשרויות חדשות. ההתמקדות היא בתכנון ושינוי העתיד באמצעות העצמה, מחויבות, שאפתנות וצמיחה. כל זאת בכדי להשיג מטרות ראויות בתחום האישי והעסקי.

"מנטורינג ואימון" הוא מימד חדש בעבור ניהול ולעשייה האישית והארגונית. תפקידו של היועץ הארגוני – המנטור בכל תהליך של אימון אישי או אימון עסקי, ליצור תקשורת, אמון ואינטראקציה. אלה הכלים שבאמצעותם  נוצרים הקשרים חדשים, עתיד חדש ואפשרויות חדשות לפעולה.

בעולם העסקים – תפקידו של תהליך האימון העסקי הוא לאתר ביחד אפשרויות חדשות. לסלול את הדרך למימושן ולייצר סוג חדש של יחסים וסוג חדש של ראייה וחשיבה. המתודולוגיה שלנו איננה עסוקה בהקניית ידע ואינפורמציה בלבד. אלא בהתמקדות במחויבות האישית להנעה, עם מוכנות לפעולה מיידית הנמדדת תמיד בתוצאות.

"מובילות דורשת אימון. אימון מחייב תרגול". בעולם המודרני והתחרותי, אלו המבקשים להיות בחזית והמובילים בתחומם, זקוקים יותר מתמיד למאמן מקצועי לידם. בכל פעם שקיימת מחויבות ואתגר בהיקף רחב יותר ממה שהמנהל הממוצע מסוגל לממש לבד, הוא זקוק וצריך מאמן – מנטור עסקי. אפשר להסתכל על זה כמו על שלושה מתאגרפים:

 למי אתה מתחבר?

אחד מתאגרף להנאתו כדי להוריד משקל, השני מקצוען לשעבר, המתכונן לתחרות אזורית חובבנית, והשלישי מתחייב להגיע לאולימפיאדה. מי מהם צריך מאמן בעבור אימון אישי? מי מהם זקוק לתמיכה וליווי? השאלה הנכונה להישאל היא מי מהם איננו זקוק למאמן? זה שמחויב לביצועים יוצאים מן הכלל וליעדים חריגים? זה שעברו אינו מעיד על עתידו? השאלה היא איזה מין מנהל/ת את/ה ומהי המחויבות שלך? את התשובה את/ה צריכים לתת לעצמך.

השאלה היא מהו סוג המחויבות המניע את הצורך בייעוץ ארגוני? יעוץ אסטרטגי? במנטורינג? באימון? אם המטרה היא לבצע סוג של "קפיצת מדרגה" של הארגון – הגיוני כי דרוש לארגון מאמן עסקי. בדרך כלל יש לאמן, להדריך ולהוביל תהליכי צמיחה ולשלב החל מראשית האימון העסקי את כל הצוות המשפיע על התוצאות הרצויות הסופיות. יתרה מזאת: דרושה תרבות של אימון ולמידה בארגון. זה מחייב את הארגון להסתכל על החיים העסקיים כעל משחק ועל כל הסובב אותו כעל שדה אימונים.

למידה היא דרך חיים למצטיינים

מנטורינג, כאימון אישי או אימון עסקי, הוא סביבה טבעית של למידה אותנטית. אימון הוא מחויבות אישית. במובן של התמסרות ולא במובן של עונש. אימון הוא דרך חיים למצוינים שבינינו, בכל תחום. אפשר להגיע לרמה של מאסטר רק על ידי אימון מנטורינג ותרגול. האימון האישי והאימון עסקי  קורסי הניהול וסדנאות המנהלים – שאנו מציעים לך, משמשים בסיס איתן ומסגרת מקצועית אפקטיבית שמבטיחה לעזור לך לשפר ולהשיג תוצאות.

אענה בעזרת בשני ציטוטים: "העולם שיצרנו, כתוצאה מרמת החשיבה אליה הגענו, יוצר בעיות אותן איננו יכולים לפתור באותה רמת חשיבה…." אמר זאת בעבר, אלברט איינשטיין. ציטוט נוסף מתוך הסרט: "העוצמה של חזון" של ג’ואל ברקר: "כדאי שנשים לב לעתיד, כי בו אנחנו הולכים לבלות את מרבית חיינו". המתודולוגיה המובחנת והייחודית שפותחה בשני העשורים האחרונים בארה"ב ובארץ הינה חלק משיטה הגורסת כי הבעיות איתן אנו עומדים ולומדים להתמודד – כולן שייכות לעתיד.

נתצו את הפרדיגמות המעכבות שלכם

אם כך, עלינו לעצב מבנה חשיבה חדש שאינו "מבוסס עבר". האינטרנט, לדוגמה, אינו המשך ישיר לדואר בדיוק כפי שהדואר עצמו מעולם לא היה המשך ישיר ליוני הדואר. כל דרך החשיבה שלפיה אנו פועלים היא ביטוי למבנה חשיבה חדש, לא מדובר בדואר אלקטרוני גרידא אלא במציאות וסביבת עבודה שונות לחלוטין מאלה שהכרנו עד כה. כאן הטרנספורמציה היא באמצעות טכנולוגיה שמשנה את עולמנו. לא מתוך "אמיתות" העבר – אלא מתוך הזדמנויות העתיד.

כשקמת היום בבוקר – מה "חיכה" לך ליד המיטה? האתמול או המחר? זו שאלה של התמקדות. הנוגעת לשדה המשיכה המעצב את הווייתך. כשאתה קם בבוקר אל העתיד – כל ההתארגנות הפיסית שלך, כולל תחושות ורגשות, משתנה ומתעצבת לאור מה שעומד לפניך. בתהליכי אימון עסקי שאנו מעבירים, פיתחנו מתודה המאפשרת לארגון לחשוב, להמציא, ליצור לעצמו את העתיד הנכסף שלו. ליצור מגנט חדש לארגון :

במקום העבר – תתמקדו בעתיד.

איינשטיין אמר: "אי אפשר להמציא דבר חדש על סמך הניסיון בלבד". התהליך של הייעוץ הארגוני, מנטורינג והאימון העסקי מזרים בארגון דם חדש, תחושת אתגר, התלהבות, אנרגיה, התפעמות והתרגשות. "אתה יוצר רומן חדש בין האנשים לארגון – ובין הארגון לעתיד". מה שהוא מחסום לפסימיסט – הוא קרש קפיצה לאופטימיסט" אלינור רוזוולט.

ראשית, הארגון חייב כל הזמן לבחון את עשייתו מול יעדיו ומטרותיו. הארגון עלול לגלות שהוא עושה עבודה נפלאה – אולם לא במיקוד העסקי הנכון. "הסולם, מתברר לא אחת נשען על הקיר הלא נכון. (GREAT WORK, WRONG DIRECTION)". תהליך של אימון עסקי ושל ליווי עסקי מאפשר תיקון. הוא יכול לתת לכם את ההזדמנות לשנות.

"להשעין את הסולם על הקיר הנכון".

לא אחת ארגונים או מנהלים מופתעים מדי פעם, לגלות עד כמה אין שום זהות בין היכולות למציאות. מגלים כי הארגון נמצא הרבה יותר רחוק מהמטרה שהוא סימן, ובמקום שונה מזה שהוא חשב. לפיכך חשיבה אסטרטגית המלווה במיתוג ובתכנון אסטרטגי לטוח הקצר והבינוי הם כלים נדרשים להשלמת התהליכים.

לעיתים מגלים ארגונים במהלך התהליך כי "העבר המוצלח" לא מבטיח הישרדות וצמיחה לעתיד. לא אחת, אנו מגלים יחד ובהפתעה, כי אין לאנשים מחויבות לארגון. מגלים  ושהמנהיג\המנהל המוביל נמצא לבד, ללא אנשים ראויים המחויבים ללכת אתו בדרך ולהגשים את החלום. מנגד הוא עשוי לגלות שהאנשים יותר מחויבים ממה שהוא אי פעם האמין.

שרמת הנכונות לתרום ולהשתתף גבוהה בהרבה ממה שהוא אי פעם ציפה. אנו מנסים יחד לבנות שינוי שיצליח ליצור תהליך בו מחויבותם של האנשים תהיה הדלק המניע את החזון. והחזון יהיה המגנט שילכד את כולם אל עבר מימוש החזון והשגת המטרות.

המשימה הינה ליצור תרבות ושפה ארגונית חדשה. תרבות של מובילות. החל באימון הצוות הניהולי המוביל וכלה בהטמעתן בכל שאר שכבות הארגון, זאת במסגרת מספר תוכניות אימון עסקי ופיתוח עסקי שנועדו לכך. תהליך האימון הבסיסי כולל – 3 שלבים: הראשון עוסק באימון האדם המוביל בארגון ופיתוחו האישי והעסקי.

צרו חזון בנו תרבות

השני פועל ליצירת גרעין מוביל המחובר למוביל ולליבת חזון הארגון. האחרון מתמקד ביצירת תרבות של מובילות ושפה ארגונית חדשה. המבחן אינו רק ביכולת להוביל – אלא ברתימת הארגון כולו לתרבות של מובילות. "אין מובילות בלי רתימה של כלל העובדים בארגון כולו לשפה ולתרבות החדשה" – מסכם משה גרימברג. הבסיס להצלחה הוא לאמץ מיומנויות ניהול ומנהיגות חדשות ולבצע התאמה אל מול השינויים בשוק המטרה.

לא ניתן לחשוב על ספורט הישגי ללא מאמנים. עולם העסקים זקוק למאמנים לא פחות מאשר הספורטאים המקצועיים. בניגוד לעולם הספורטיבי, המחויבות של המתאמן קודמת למחויבות של המאמן. מנטורינג עסקי ואישי יוצר מערכת המצליחה להניע תהליך לשם שינוי ולימוד, המלווה לכל אורך הדרך בשאיפה מתמדת להצטיינות. כמו בספורט קבוצתי – הביצועים כבודד וכחלק מוביל בקבוצה תורמים להצלחה של כל הקבוצה.

אנו משפרים תוצאות

לשם ההצלחה דרושה נכונות ללמוד, להתאמן ולתרגל. יש לאמץ מערכת תרבות ויחסים ברורה בין המאמן לשחקן \ המנהל. במרכזה עומד עתידו של השחקן \ המנהל והישגיו. גם בעולם העסקי כמו גם בעולמות הספורט ההישגי מדובר ביחסים ושותפות. יחסים המבוססים על אמון, העצמה, יצירה, תקשורת ושילוב הרמוני של יכולות למידה וחקירה משותפים. זאת הדרך להצלחה ולצמיחה.

היתרונות שלנו מאד מהותיים בפיתוח והדרכה של מערכי תעמולה מתקדמים, הכשרת תועמלנים רפואיים, הכשרת ראשי צוותים ומנהלי מוצרים. ככלל אנו עוסקים גם באיתור אסטרטגיות ושיטות החדרה חדשות, יצירתיות ואפקטיביות יותר. לתהליך אנו מביאים נסיון רב מתחומים וממגזרים לא פחות תחרותיים מעולם התרופות. מתמקדים ומעדכנים את שיטות המכירה ויוצרים בידול ומיתוג מנצח אל מול המתחרים והשוק.

הדרכת מכירות

כחברת יעוץ ארגוני אנו עסוקים גם בהדרכת מכירות עם התמחות בהדרכה פיתוח וליווי של מערכי תועמלנות רפואית מתקדמות. כחברת ייעוץ ארגוני, אנו מלמדים גישות חדשות בתחום תעמלנות והשיווק רפואי. התוכניות שלנו מאפשרות לקבל ייעוץ עסקי, כמו גם אימון עסקי ספציפיים והתפורים בהתאמה ייחודית וחכמה לתחומי התעמלנות הרפואית. כידוע, זאת נישה ספציפית, הדורשת מיומנויות ניהול הדרכה וליווי אפקטיביים ייחודיים לתחום המכירות.