האם קיימים מנהלים אשר נולדו עם הכישורים לכך? האם בעולם התחרותי של המאה ה- 21 נולדים מנהיגים ומנהלים עסקיים עם סט כישורים ויכולות כבר מבטן אימם? נולדו עם יכולות ניהול ומנהיגות יוצאות דופן? בעולם הניהולי והעסקי התחרותי והתזזיתי המאפיין את עולם העסקים כיום אין כל אפשרות להסתפק בכישורים מולדים בלבד בתחום הניהול והמנהיגות.

הדרכה ופיתוח מנהלים – דור 5

הדרך להפוך ממנהל טוב למנהל מצטיין עובר תמיד ביכולתם של מנהלים לצמוח להתפתח ולרכוש כלים עדכניים יותר. תחום ההדרכה ופיתוח מנהלים שאנו עוסקים בו בשנים האחרונות תופס מקום חשוב הרבה יותר מזמנם של הנהלות ומנכ"לים המבינים עד כמה חשוב להשקיע בהעצמה, הדרכה ופיתוח מנהלים. כמו בעולמות הסלולר, גם תחום ההדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים חייב להתאים את עצמו לשינויים בשוק. לכן אנו התאמנו את תהליכי ההדרכה ופיתוח המנהלים למשתתפים המבקשים לקבל תוצאות מהירות. לכאלה המבקשים זמני תגובה מהירים לאימוץ שיפור אישי וניהולי.

הדרכה ופיתוח מנהלים – מתודולוגיות חדשות

אנו ב-Advanced Business Consulting כחברה לייעוץ ארגוני העוסקת בהדרכה ופיתוח מנהלים לשם העצמה ושיפור מיומנויות ניהול מנהיגות, חושבים כי השקעה בהון האנושי העוסק בניהול היא השקעה כדאית מאד. אנו מתמקדים בהדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים. הניסיון המקצועי רב השנים שלנו, אפשר לנו לפתח לאורך השנים מתודולוגיות ייחודיות למגוון רחב של תחומים בעולם העסקים הישראלי.

הדרכה ופיתוח מנהלים – הנושאים המרכזיים

כחברת הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים ביצענו לאורך השנים בחברות ועסקים מגוון רחב של סדנאות, ימי עיון ותוכניות מנהלים אנו תמיד ממליצים לבחור מספר נושאים מרכזיים שאותם אנו מבקשים להעביר למשתתפים. תחומים הזקוקים לשיפור בקרב צוותי המנהלים והעובדים בארגון. בין הנושאים שאנו ממליצים לבחור אפשר למצוא את הנושאים הבאים:

  • שיפור מיומנויות הנעת צוותים
  • ניהול זמן ומשימות אפקטיבי
  • שיפור מיומנויות תקשורת
  • אינטליגנציה רגשית כמנוף להצלחה ניהולית
  • ניהול משברים
  • חשיבה יצירתית
  • לקוחות כמנוע צמיחה, ועוד.

נושאים חשובים אלה או חלקם יכולים להיות נושאים מרכזיים בסדנאות מנהלים ממוקדות? יכולות להיות בסיס להקמת קורס מנהלים פנים ארגוני? או במקרים מיוחדים להיות בסיס לתוכנית מנהלים שנתית לפורום המנהלים הבא בחברה. מהניסיון המקצועי שלנו אנו מגלים ללא כל ספק כי לתהליכי ההדרכה ופיתוח מנהלים יש ערך רב. הם מעניקים "ארגז כלים" עדכני וכלים פרקטיים ליישום בעבודת הניהול היומיומית של המשתתפים.

ממנהל טוב למנהל מצטיין – אבני הדרך המרכזיות

הדרכה ופיתוח מנהלים – ממנהל טוב למנהל מצטיין תמיד מביאה לשינוי ביכולת הניהול והמנהיגות של המשתתפים. בדרך כלל רבים מהמשתתפים מאמצים תרבות ניהולית המקדשת חתירה מתמדת להשגת יעדים ופריצות דרך בכל תחומי הניהול והנעת צוותים מנצחים. לקביעת פגישה או קבלת הצעה לתוכנית הדרכה ופיתוח מנהלים מותאמת אישית לצרכיך, צרו קשר עם משה גרימברג: 03-9032222 או ישירות לנייד 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מה מאפיין מנהלים מצטיינים

כדי להוביל את תהליכי העצמה של מנהלים טובים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ניהולית מקצועית ואישית עליהם להבין כי תפקידו המרכזי של מנהל מצטיין מתמקד ביכולתו להפוך למדריך וחונך לעובדים ולמנהלים שבתחום אחריותו. עליו לקחת אחריות על צמיחתם של הכפופים לו. צמיחתם המקצועית והאישית בשילוב שיפור יכולותיו כמנהלי יביאו אותו למקום ניהולי הרבה יותר טוב. מנהלים מצטיינים מתאפיינים ביכולתם להעביר משוב וביקורת בונה מבלי לפגוע. הם צריכים להיות אמפתיים ובעלי יכולות תקשורתיות מפותחות. זאת ועוד, עליהם להיות מורה דרך ודמות לחיקוי. מנהלים מצטיינים יודעים למנוע ולזהות מאבקי כוח מיותרים. תחומים אלה ורבים אחרים מביא בסופו של דבר להצלחתו ולהצלחת הצוות ואו המחלקה להישגים חדשים פעם אחר פעם.

הדרכה ופיתוח מנהלים – ללמוד בדרך חווייתית

אנו מקפידים כי בכל תהליך הדרכה ופיתוח מנהלים נתגבר על המחסום של "שיעמום" ושגרה. לכן אנו מקפידים כי התכנים יהיו פרקטיים, חווייתיים וישימים. המשתתפים ירגישו שהם מקבלים ערך מוסף ניהולי רב ערך וישים מעצם הקצאת הזמן ללמידה חווייתית. אין זה סוד כי רבים מאיתנו מכירים את הקושי להשיג קשב ומעורבות בתהליכי הדרכה. אנו עושים ככל שניתן בכדי למנוע תוכניות הדרכה ופיתוח מנהלים אשר גורמות למשתתפים להירדם? או לפהק. לכן אנו גורמים למנהלים המשתתפים  לקחת צד אקטיבי בתהליכי הלמידה ולהיות פעילים בתהליך של יצירת השינוי וההתפתחות המקצועית, הניהולית והאישית כאחד.

לבחור נכון את הגורם המבצע הדרכה ופיתוח מנהלים

היה וגם אתם מבקשים להוביל את המנהלים הטובים שלכם אל עבר מצוינות, אין צל של ספק כי אתם מחויבים לבחור נכון את החברה שתניע תהליכי הדרכה ופיתוח מנהלים. טיפוח והעצמה של מנהלים בדרגות השונות מחייב ידע ונסיון מקצועי מעבר לידע התיאורטי. חשוב כי את התהליכים יובילו יועצים ארגוניים שיש להם ניסיון רב בהדרכה מצד אחד ומנגד יש להם ניסיון כמנהלים מהעבר. כאלה שיכולים לחוש את התחושות והתסכולים של המנהלים הצעירים המשתתפים בתוכניות ההדרכה והסדנאות לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות.

הדרכה ופיתוח מנהלים – "אחד על אחד"

אנו מובילים תהליכים מקבילים וסינרגטיים שבאים לשלב בין הידע העיוני לבין ההתנסות בדילמות ניהוליות מהשטח. אנו מקפידים לעבוד בקבוצות קטנות ולבצע סימולציות וניתוחי אירוע כשלבים חשובים בלמידה ובהתפתחות הניהולית. בכל תוכניות ההדרכה ופיתוח מנהלים אנו משלבים מנטורינג אישי בפורמט "אחד על אחד" עם כל אחד מהמשתתפים. לסיכום ההשקעה בפיתוח עובדים ומנהלים היא השקעה מאד כדאית לכל ארגון המבקש לחזור לצמיחה.

הדרכה ופיתוח מנהלים – יוצרים צמיחה

היה והגעתם עד כאן נכון כי נתחיל לסכם: כמתמחים בשיפור צוותי הניהול השרות והמכירות גם אצלך בארגון? הכיצד אתה כמנכ"ל יחד עם שדרת הניהול הבכירה העוסקת בניהול, מקצים זמן ומשאבים בכדי לטפח ולפתח את דור המנהלים הבא בחברה? גם אתה מבקש לאמץ תרבות של למידה התפתחות וצמיחה בקרב העובדים והמנהלים בארגון. חשוב כי תדע שתהליך נכון ומקצועי של הדרכת מנהלים – פיתוח מנהלים מחייב בניית תוכנית מפורטת ומקיפה. דע לך, כי כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות שחובה להשקיע בשיפור הביצועים והמיומנויות של עובדים ומנהלים כחלק מבניית תוכנית המשך הצמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ללמוד יותר על הדרכה ופיתוח מנהלים?

אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של שיפור מערכי הניהול גם אצלכם בארגון. הדרכה ופיתוח מנהלים באמצעות סדנאות קורסים ותוכנית ייעודית המיועדת לטופ טאלנטס אצלכם בארגון. לקבלת מידע ומאמרים על דילמות ניהוליות, על שיווק ופיתוח עסקי. שמחים להציע גם לכם להיכנס לבלוג שלנו. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות העצמה הדרכה ופיתוח מנהלים כמו גם מנהלי מכירות ושרות לקוחות.

מפגש חשיבה במתנה

ככלל אנו מעניקים מפגש "סיעור מוחות במתנה" לכל הארגונים המבקשים לבדוק היתכנות לכניסה לתחום הכשרה העצמה ופיתוח מנהלים. זאת ועוד, אנו ממליצים כי תקבלו מידע ומאמרים מקצועיים העשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים מעצם כניסה וקריאה של פוסטים ומאמרים בבלוג שלנו. בנוסף, יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il