אנו עוסקים בייעוץ ארגוני ובפיתוח ההון האנושי בחברות ועסקים במגוון תחומים וסגמנטים. תוכניות פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים שאנו מעבירים מזה שנים מתמקדות ופועלות בתחומי שיפור מיומנויות ופיתוח יכולות ניהול ומנהיגות טובים יותר. אנו מתמקדים בהדרכה, לימוד והעצמה המביאים לשיפור הביצועים של מנהלים והעובדים. בתהליכים אנו מעדכנים את "ארגז הכלים הניהולי" של המשתתפים שמביא אותם לשיפור חד בביצועים.

תקשורת אפקטיבית מאפיינת מנהלים מצטיינים

אנו משפרים את יכולות התקשורת הבינאישית. משפרים את יכולות עבודת הצוות, הנעת צוותים ושיפור היכולות ליצור סינרגיה ואמון בין מנהלים לעובדים. מנהלים ועובדים הלוקחים חלק בהכשרות שלנו בתחומים הבאים: פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים, מקבלים כלים להגברת המוטיבציה האישית והניהולית ולשיפור היכולת בתחום האינטליגנציה הרגשית שכל כך חשובה להצלחה.

פיתוח מנהלים – ניהול כדרך חיים במאה ה- 21

מהי מנהיגות מקדמת? מהו ניהול אפקטיבי המסוגל לסחוף עובדים וצוותים לעמוד ביעדים? ללכת ללא חש אחרי מנהיג או מנהל מוערך וכריזמטי? כיום בעולם התחרותי של המאה ה- 21 מנהלים ועובדים המבקשים לפרוץ קדימה ולהתקדם במדרג הניהולי מחויבים להתמקצעות ולשיפור חד במיומנויות. מנהלים מצטיינים מחויבים כיום להיות מסוגלים לבנות לידם צוותים ממנצחים. צוותים מקצועיים חדורי אמונה ומחויבי משימה ולמנהל המוביל אותה. כעוסקים בייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים אנו מבקשים לקבוע כי המפתח של מנהלים מצטיינים טמון ביכולתם לבנות ולשמר מערכות יחסים טובות של עם הצוות והעובדים.

אמון ודוגמה אישית – הסוד של המנהלים המצטיינים

ההצלחה טמונה ביכולתם ליצור אמון ומחויבות הדדית. ראשי צוותים ועובדים תחת מנהל מצטיין  מבינים כי המנהלים שלהם בכל מצב יתנו להם את הגיבוי והתמיכה גם בעת משבר או אי הצלחה. פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים שלנו מביאים את המשתתפים לשפר ביצועים ולנוע קדימה בהצלחה ובאפקטיביות, כדי להשיג יעדים בשווקים תחרותיים. כיום עולם העסקים והניהול הבכיר מתאפיין בחוסר יציבות, בריבוי משתנים ואי וודאות. כיום ללא צל של ספק נדרשים מנהלים מצטיינים להנהיג, להוביל צוותים מגובשים רתומים ונחושים כדי להשיג את יעדי הארגון, לנקוט בחשיבה מערכתית  ולהיות בעלי יכולת תקשורת טובה בכל רמות הארגון.

סדנאות מנהלים אפקטיביות

אנו מתמחים בשיפור ביצועים של צוותי המנהלים בדרגי הביניים. עושים זאת באמצעות סדנאות למנהלים. סדנאות ממוקדות לצוותי ניהול ומנהלים בתחילת דרכם. מנהלים אלה הם העתודה הניהולית החשובה להמשך הצמיחה העסקית. זאת העתודה הניהולית האחראית להביא את הארגון להתמודד טוב יותר עם אתגרי המחר. סדנאות מנהלים ממוקדות ואפקטיביות מביא להתנעת תהליכים לשיפור מיומנויות ניהול והנעת צוותים. מביאה את המשתתפים למקצוענות, להישגיות, וייתר תחרותית. עושים זאת בכדי ליצור סינרגיה ארגונית וניהולית יעילה ואפקטיבית הרבה יותר. משפרים את היכולות בתחום התקשורת הבינאישית ובניית  מערכות אינטרסים המניעים את כולם לעמוד ביעדים ולהרגיש חלק מקבוצה מנצחת.

קורסים למנהלים - פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות

קורס מנהלים אחראי לפיתוח הכישורים והמיומנויות דור המנהלים הבא גם אצלך בארגון. היה ואתם מבקשים לבנות בסיס מקצועי וניהולי מצטיין עליכם להשקיע בפיתוח והעצה של עובדים ומנהלים. הקורסים למנהלים שאנו מציעים מזה שנים בנויים לענות לצרכים של אתגרי הניהול במאה ה- 21. תוכניות העשרה מקצועיות לדרג הניהולי, קורסים למנהלים, או סדנאות חשיבה עדכניות סדנאות ואפקטיביות למנהלים ולעובדים הפכו כיום לדבר נדרש וחיוני בקרב חברות עסקים וארגונים המבקשים לשפר ביצועים ולחזור לצמיחה.

קורס מנהלים אפקטיבי וממוקד

המאבק על כל מנהל ועובד מצטיין הולך ונעשה קשה משנה לשנה. היציבות התעסוקתית של מנהלים ועובדים חשובה לכל ארגון שאינו מבקש לאבד כוח אדם איכותי ומקצועי למתחרים. הנהלות ומנכ"לים הבינו בשנים האחרונות כי הפניית משאבים ואנרגיות להדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים ראויה ונכונה. זאת ועוד, החזר ההשקעה ה- ROI ביישום קורס מנהלים מקצועי, גבוה וכדאי במיוחד. מחקרים בארץ ובעולם מגלים כי מנהלים איכותיים, מצטיינים ומקצועיים מזוהים ככאלה שהם "פריקים" של למידה ורצון כן להתפתחות. הדבר נכון גם לגבי ארגונים מצטיינים המבינים עד כמה שחוב להשקיע בפיתוח והעצמה של ההון האנושי. להשקיע במנהלים ובעובדים. ליצור בעבורם מסלולי התפתחות ואופק ניהולי ומקצועי ארוך טווח.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


סדנת מנהלים - האפשרויות לבחירה.

אנו ב- Advance Business Consulting מביאים לתהליכי ההדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים ניסיון רב שנים. ההבנה העסקית העמוקה שלנו יחד עם הידע המקצועי מהשטח כמנהלים בכירים בעלי ניסיון  בתחום המכירות, השיווק והפיתוח העסקי יחד עם היכולות הרבות בהבנה של תהליכי הדרכה והעצמה המבוססים על תקשורת פתוחה ואפקטיבית עם המשתתפים בתהליכים – מבטיחים הצלחה הרבה יותר גדולה לכאלה הבוחרים בנו להעביר סדנת מנהלים.

אנו מאפשרים לכם לבחור בין  3 אפשרויות.  

סדנת מנהלים המורחבת כוללת עד 12 מפגשים שבועיים ולאחריה ליווי ותמיכה לעוד כ- 9 חודשים. סדנת מנהלים קצרה יותר, המתבססת על 5 מפגשים ממוקדים שלאחריה יתבצע תהליך ליווי ותמיכה במייל ובטלפון למשתתפים למשך 3 חודשים נוספים. סדנאות מנהלים קצרות של יום הדרכה או 2 עד 3 מפגשי הדרכה והעצמה הכוללים לפי בחירה סט נושאים שיותאם לארגון וצרכיו.

פיתוח אישי ומקצועי – בסדנאות המנהלים

ניהול הינו מקצוע קשה ושוחק. אין זה סוד כי הבדידות בחוד הפירמידה מעיקה. אין משמעות לגודלה של הפירמידה. כל מנהל בתחילת דרכו או כשהוא כבר מנהל בדרגי הביניים ואו כמנכ"לים - חש לא פעם את צינת הבדידות שבצמרת. לנהל צוות? לנהל מחלקה או אגף? או אפילו לנהל ולהנהיג להנהיג ארגון, זה לא קל כלל. כעוסקים בהדרכת מנהלים- פיתוח מנהלים אנו מבקשים לקבוע כי מנהלים המבקשים להתקדם ולצמוח מחויבים תמידית בפיתוח ניהולי, אישי ומקצועי. עליהם לשפר את יכולותיהם בכל מה שקשור לפיתוח והעצמה של צוות העובדים והמנהלים שבאחריותם. אנו מאמינים כי ניהול ומנהיגות לפעמים היא אחריות לא קלה ואף שוחקת אבל מאד מאתגרת וראויה לכאלה שרואים בניהול דרך חיים..

המטרה לבחור תוכנית הדרכת מנהלים ראויה

אנו מאמינים בדיוק כמוכם שכל מנהל ללא כל קשר לוותק הניהולי ולמיקומו בהיררכיה זקוק תמיד לתוכנית הדרכה, סדנה ייעודית או תוכנית מנהלים כדי לשמור על עדכנות מקצועית. חברות ועסקים חייבים לבדוק היטב ולבחור את התוכנית הכי מתאימה וראויה לצוות המנהלים המיועד לקחת בה חלק. אנו שמחים לגלות מניסיון העבר כי הרבה מאד מהמנהלים מגיעים לחוות יחד איתנו תהליכי העצמה הדרכה ופיתוח ניהולי ואישי גם אחרי הרבה שנות ניסיון ניהולי – מבינים כי ההחלטה להשקיע בעצמם נכונה וראויה. בתוכנית ההדרכה למנהלים אנו מובילים את המשתתפים לאמץ דפוסי ניהול ומנהיגות משופרים ומעודכנים יותר. התוכניות הממוקדות שלנו בתחומי פיתוח מנהלים בדרגי הביניים ומנהלים בכירים מביאות את המשתתפים להשלים פערים ולעדכן את ארסנל הכלים הניהוליים והמנהיגותיים שלבם.

פיתוח מנהלים – אימון מנהלים

אנו שמים דגש לשיפור מיומנויות בתחום התקשורת הבינאישית האפקטיבית. משפרים יכולות של עבודה בצוות והאצלת סמכויות והנעת צוותים. פעמים אנו משלבים בים הדרכה ופיתוח מנהלים במסגרת קבוצה ופעמים בעבודה ומנטורינג אישי בפורמט "אחד על אחד".  נראה כי אתם כמנהלים בכירים מבינים מתוך ניסיונכם האישי תסכימו לאמירה הבאה: "מי שלא לומד, דורך במקום. מי שדורך במקום... האחרים משיגים אותו". אני משוכנע כי גם אתם כמנהלים מנוסים ובכירים מבינים עד כמה ללמוד לרכוש עוד ועוד כלים ומיומנויות מקצועיות בכדי להשביח את יכולותיכם ולצבור מיומנויות חדשות וכישורים מתקדמים בתחומי הניהול המנהיגות. בתחומי השיווק והפיתוח העסקי, בתחומי המכירות והנעת צוותים להשגת יעדים. אנו פועלים בתחום פיתוח מנהלים - הדרכה מנטורינג וליווי עסקי למנהלים בכירים ולמנכ"לים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים – התוצרים מרכזיים

מהם התחומים המרכזיים שזוכים לשיפור במסגרת תהליכי פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים? תמיד בפגישת ההיכרות עם המנכ"ל או ההנהלה אנו נדרשים לענות לשאלה הבאה?  מה יהיו התחומים שנתמקד בהם? התחומים שבאים נביא לשיפור? התשובה שונה מחברה לחברה. ככלל, אנו לפני כל התנעת תהליך מבצעים מיפוי וראיונות עומק עם המשתתפים והמנהלים הבכירים בארגון בכדי להכיר את המשתתפים ולתת מענה ייחודי לצרכים הדורשים שיפור.

פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים – הנושאים המרכזיים

 • בניהול משברים בצוותים ובין המנהלים.
 • פעמים בשיפור התקשורת בינאישית, העצמת עובדים ומנהלים.
 • שיפור מיומנויות ניהול והנעה אפקטיבית של צוותים, עובדים ועמיתים.
 • אימוץ כלים לפיתוח צוותים – כלים ושיטות להטמעה וטיפוח תרבות מקדמת של עבודה בצוותים
 • פעמים ניתן דגש בכל מה שקשור לבניית אופק קריירה.
 • איזון ומידתיות, בין האישי למקצועי. בין הבית לעבודה.
 • מודעות למחלות מנהלים? והדרך למנוע לחץ ושחיקה
 • שיפור מערכת קבלת החלטות.
 • יזמות, הובלת פרויקטים, חשיבה יצירתית.
 • התמודדות עם שינויים, ניהול זמן, איתור ונטרול "חוליות חלשות" בדרך להשגת יעדים.
 • שיפור מיומנויות האינטליגנציה הרגשית והארגונית המביא ליצירת אקלים ארגוני נעים יותר המתבסס על הקשבה, כבוד הדדי ופרגון.
 • שיפור היכולות לעסוק בעיקר ולא בטפל. הקטנת מאבקי הכוח והפוליטיקה הארגונית השוחקת.

קבל מתנה – מפגש חשיבה

פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים, היה ואחד מהתחומים מעלה נמצא גבוה בסדר היום הניהולי אצלכם בחברה שאתם מנהלים ומבקשים לשמוע עוד על החשיבות של פיתוח מנהלים ועובדים היה נכון כי ניפגש. החלטנו להעניק גם לך "מפגש סיעור מוחות" במתנה שיתמקד בתועלות שאתה כמנכ"ל עשוי להרוויח מהתנעת תהליכים לפיתוח והעצמה של עובדים ומנהלים. עשו מעשה. השקיעו בשיפור מיומנויות הניהול של דור המנהלים הבא גם אצלכם בארגון. זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 או חייג 03-9032222 ונקבע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת תוכנית פיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים ב- 2022-23. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.