"כור היתוך" תוכנית הדרכה המיועדת למנהלים ועובדים. הזמן קורס מנהלים ומנכ"לים ייחודי המתאים בדיוק לצרכיך. פעמים הגיע הזמן לעצור את המרוץ המטורף, לקחת נשימה ולהחליט כי הגיע הזמן לטפל במשאב הכי יקר לך. לטפל בעצמך. לעצור ולהשקיע בלמידה התפתחות והעצמה מקצועית ואישית. הגיע הזמן להשחיז את "הגרזן" להתעדכן ולרכוש מיומנויות חדשות ועדכניות.

הדרכה והעצמה למנכ"לים

בוא ונבנה יחד אופק תעסוקתי מאתגר יותר - תוכנית הדרכה והעצמה ממוקדת למנהלים. תוכנית זאת מועברת אישית על ידי משה גרימברג, העוסק בהדרכה ואימון מנהלים ומנכ"לים בהצלחה משנת 2006. קורס מנהלים, "כור היתוך" תוכנית הדרכה והעצמה למנהלים ומנכ"לים – הינו קורס מנהלים ייחודי העוסק בשיפור יכולות, העצמה ובעיקר למידה והתפתחות מקצועית ואישית.

קורס מנהלים אפקטיבי

כמנהל/ת בכיר הלוקח חלק בתהליך לקבל תוכל לקבל עדכון משמעותי "לארגז הכלים המקצועי" שלך. יחד ננוע כתף אל כתף בחיפוש ואיתור אתגרי ניהול וצמיחה חדשים בתחום התעסוקה. התוכנית הינה תהליכית ממוקדת. כל מפגש עוסק באחד מתחומי הניהול והמנהיגות החשובים ביותר. נתקדם צעד אחר צעד, נלמד ונתרגל ובעיקר נהיה יחד נחושים לאמץ הרגלים חדשים.

קורס מנהלים – למי מיועד? למי זה מתאים?

"כור היתוך" תוכנית הדרכה - קורס מנהלים ומנכ"לים ייחודי מתאים לכל אותם מנהלים ומנכ"לים הממוקדים בעשייה היומיומית, אבל מנגד החליטו כי הגיע הזמן להקצות 3-4 שעות שבועיות ללמידה ממוקדת והתפתחות אישית ומקצועית. קורס המנהלים בפורמט "אחד על אחד"  הכוללת 12 עד 16 שיחות ייעוץ והדרכה פרונטליות? או שיחות זום אחד על אחד? אחת לשבוע ביום קבוע שיוסכם. בסיום כל שיחה יועבר חומר קריאה "עבודת בית" וביצוע משימות שבועיות בעולם התוכן והניהול השוטף.

מצא האם אתה או את מתאים לאחד מפרופילים מטה?

מנכ"ל בחברה קטנה או בינונית

  • היה ואתה כבר אחרי תפקיד אחד או יותר כמנכ"ל בחברה בינונית ומבקש להיערך לקראת התפקיד הבכיר הבא כמנכ"ל בחברה גדולה ומורכבת. כאחד המבקש להמשיך ולבנות קריירה ניהולית מצטיינת. קורס מנהלים זה עשוי מאד להתאים לך. יחד נאתר תחומים הזקוקים לליטוש ונבצע התאמה של התכנים על פי הצרכים הייחודיים שלך כמנכ"ל המבקש לצמוח.

סמנכ"ל- מנהל חטיבה – או מנהל אגף?

  • היה ואתם הגעת לתפקידים האלה, עושים את התפקיד בהצלחה ושואפים להתקדם לתפקיד הבא. להגיע לראשונה לתפקיד מנכ"ל ולהשאיר גם שם חותם של הצלחה. קורס מנהלים זה עשוי מאד להתאים לך. לימוד התפתחות והעצמה ממקום של נתינה ובזמן הנוח לך.

מנהלים ומנהלות צעירים

  • היה וסומנתם כ- Top talent כדור המנהלים הבא, אזי נכון כי תנקטו פעולות פרו אקטיביות לקיצור זמני ההמתנה עד לקבל תפקידי ניהול בכירים בחברה או מחוצה לה. מבקשים להיות ערוכים לתפקיד מנהל אגף? לתפקיד חבר הנהלה או אפילו לתפקיד הראשון כסמנכ"ל בחברה או בחברה קטנה יותר?  גם לך, קורס מנהלים זה עשוי מאד להתאים להמשך הקריירה הניהולית שלך.

מנהלים ומנהלות בתחילת דרכם המקצועית

  • היה וסיימתם את הלימודים האקדמיים וכבר עשיתם מספר עבודות סטודנטים בהצלחה ואפילו זיהיתם כי יש בכם את "חיידק הניהול" שמדגדג לכם באצבעות...? אזי בדיוק קרוס מנהלים ייחודי זה עשוי להתאים לכם. הגעתם למסקנה כי זהו הזמן והמועד הנכון ביותר בעבורכם להשקיע באימוץ כלים ניהוליים טובים ועדכניים. להקדיש זמן אנרגיה ומשאבים בכדי לבנות אופק וקריירה מבלי להיקבר במקום שאתם נמצאים.

למידה אקטיבית- נדרשת השקעה

תהליך ממוקד שיוביל את המשתתפים לאימוץ הרגלי עבודה וחשיבה חדשים ואפקטיביים יותר. המשתתפים לוקחים חלק פעיל בתהליך. הם מתחילים לנוע קדימה, יוצאים מאזורי הנוחות, מנתצים פרדיגמות מעכבות, שוברים את תקרת הזכוכית וממשיכים לצמוח בעולמות הניהול היותר בכירים. בתום קורס מנהלים זה אנו מעניקים עוד 2 מפגשי תמיכה פרונטליים? או מפגשי העצמה בזום - ללא כל עלות.

התועלות מהשתתפותך בקורס למנהלים

קורס מנהלים זה, עשוי מאד להתאים להמשך הקריירה הניהולית והצמיחה האישית שלכם כמנהלים ומנהלות בתחילת הדרך. תוכנית העצמה ממוקדת תאפשר לכם כמנהל/ת בכירי או כמנכ"ל להשיג את המטרות העתידיות שלכם בייתר קלות. קורס מנהלים - יאפשר לכם לשפר ולאמץ מיומנויות ניהול, מנהיגות, תקשורת אפקטיבית, ובעיקר שיפור ביכולת הנעה והעצמה של עובדים ומנהלים כפיפים. להלן רשימה חלקית של תועלות אותם תשיגו בוודאות:

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


לקחת יוזמה ולעשות מעשה.

  • האם אתם מודעים כי למעלה מ- 85% ממנהלים בדרגות השונות מאד דואגים לקידום המקצועי ולתפקיד הראוי הבא? רק 15% מהמנהלים מחליטים לעשות מעשה אקטיבי? מחליטים להיות פרו אקטיביים לגבי עתידם המקצועי. היה ואתם נמנים מהקבוצה של ה- 15% היה נכון כי תנקטו בפעולה? הצטרפו עכשיו לקורס מנהלים ייעודי שיאפשר גם לכם לשפר את המיומנויות והכישורים אל עבר התפקיד הבכיר הבא.

לא נולדנו כמנהלים בכירים?

  • המציאות בארץ ובעולם מגלה כי מנהיגים ומנהלים מצטיינים עשויים מחומרים מיוחדים. בעיקר הם מתאפיינים בלמידה מתמשכת ובמיקוד ונחישות. קריירה ניהולית בכירה לא עוברת בירושה. קריירה ניהולית ומקצועית נבנית שלב אחר שלב. היה ותמשיכו לעשות את מה שאתם רגילים לעשות כמנהלים- הרי סביר להניח כי תמשיכו להיות באותו המקום שאתם נמצאים. האחרים מתקדמים ואתם דורכים במקום.

בדרך לקצה הפירמידה התחרות גוברת

  • באוניית קרוז גדולה? יש קברניט אחד שמנהיג "עיר צפה גדולה של כ- 8,000 תושבים"? כמה מתמודדים ראויים לדעתכם, בנו את הקריירה הארוכה שלהם בכדי להיות ראויים אולי לקבל הזדמנות למלא את תפקיד הקברניט? לצמרת מגיעים בודדים. לקצה הפירמידה מגיעים המוכשרים ביותר שידעו לאורך מסלול הקריירה לקבל את ההחלטות היותר נכונות. ידעו לגוון את ההתנסויות? שפרו את הסיכוי שלכם להגיע לקצה הפירמידה? תתחילו בפירמידות קטנות, בינוניות והסיכוי להגיע לפירמידה גדולה יגדל משמעותית.

יש לך כישורים יש לך יכולות

  • לאורך הקריירה שמעתם לא אחת עד כמה אתם מוכשרים? עד כמה אתם בנויים מהחומרים הנכונים? פעמים, רבים מכם מגיעים מהר מידי לתקרת הזכוכית הניהולית ונעצרים. גם אתם יכולים לשבור את תקרת הזכוכית.  יכולים לצמוח ולפרוץ אל עבר קריירות ניהול גדולות ומאתגרות הרבה יותר, רק צריכים לשנות את הדיסקט: לשנות את המנטרה ולהחליט כי אתם לוקחים את גורלכם המקצועי והניהולי לידיים.

נגמרו התירוצים- מתחילים לעבוד

  • בתהליכים ובקורס מנהלים תגלו, עד כמה פשוט להפוך ליוזמים ולפרו אקטיביים ופחות לכאלה שנגררים או דורכים במקום. תגדילו לכם את הסיכוי לצמוח להתפתח ובעיקר לחתור אל עבר האתגרים הניהוליים הבאים. תהפכו למנהלים ולמנהלות עוד יותר טובים ומוערכים. תגדילו משמעותית את ההכנסה השנתית. תבנו עתיד טוב הרבה יותר לכם כמנהלים שיביא במקביל לעתיד הרבה יותר טוב גם ברמה האישית והמשפחתית.

הפגישה הפעם, תעסוק רק בך !

אני מבקש שוב לקבוע כי אימון מנהלים, הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנהל שמבקש לטפס בסולם התפקידים ולהגיע במהרה לתפקידי סמנכ"ל ומנכ"ל. קורס מנהלים, המתבסס על עבודה תהליכית בפורמט "אחד על אחד" עשוי לשנות את כל מה שחשבתם לגבי השימוש במנטורים וביועצים עסקיים המבצעים תהליכי הדרכה והעצמה למנהלים שמבקשים לצמוח ולהתקדם. העולם המערבי מקדש תהליכי למידה המותאמים לצרכים הייחודיים של המשתתפים. משלב את העבודה המאומצת עם תהליכי העצמה ופיתוח אישי ומקצועי המשולב בעבודה השוטפת של המנהלים.

עדכון ארגז הכלים הניהולי והמקצועי

סביר כי גם שמעתם או אפילו חוויתם בעבר תהליכים לא מספיק מקצועיים. אין סיבה "לשפוך את התינוק עם המים"? אתם חייבים להתמקד בשינוי ובצמיחה מקצועית. אתם חייבים להתמקד בהשגת תפקידי הניהול הבכירים הראשונים, כסמנכ"לים וכמנכ"לים. אנו נבנה יחד כלים עדכניים יותר, להמשך ההצלחות וההתקדמות הניהולית שלכם. אז איפה אתם מנהל/ת צעיר/ה פוגשים את הנושא החשוב הזה? הנושאים החשובים שמתמקדים הפעם בכם? בואו לקחת חלק תוכנית העשרה והעצמה המותאמת לך כמנהל /ת צעירים המבקשים להתקדם.

העתיד המקצועי והניהולי חייב להיות במקום הראשון?

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים, פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף לאימון מנהלים ומנכ"לים, ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.