פעמים ברמה האישית ארגון או מנכ"ל מחליט לשלוח אלי מנהל או מנהלת שסומן כפוטנציאל לקידום. הארגון או המנכ"ל מבקש לתת למנהל או מנהלת שנבחרו תהליכי העצמה הדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות ברמה של עבודה אישית פרטנית בפורמט של "אחד על אחד". פעמים מנכ"לים מחליטים "לפנק" את עצמם ולהתחיל תהליכי העצמה מנטורינג וליווי אישי ועסקי כתהליך פיתוח מיומנויות וכישורים תוך רצון כן ואמיתי לעדכן את "ארגז הכלים הניהולי" שלהם. אפשרות נוספת, ומפתיעה שלאחרונה הולכת ותופסת תאוצה מתמקדת במנהלים בכירים שנמצאים בין לבין ומבקשים לשפר את הסיכויים לקבלת אתגר ניהולי בכיר. הם מבינים שהגיעו למקום שנכון לבחון פרדיגמות והרגלים מעכבים לבחון טעויות שבוצעו ולשפר מיומנויות מנהיגות תקשורת והנעת צוותים.

קר שם למעלה בפסגה

כשאתה מנכ"ל או מנהל בכיר ברמת סמנכ"ל חברה הנהלה, לא פעם אתם מרגישים בודדים בפסגת ההצלחה. רבים מהם בודדים מאד בשיא הפירמידה ומוצאים את עצמם לרוב, במצב בו אין להם את מי לשתף ועם מי להתייעץ בבעיותיהם. כידוע, הם לא יכולים לשתף את האישה בבית, שתמיד חושבת שבעלה "סופרמן"? את המנהלים העמיתים, בשל תככים, פוליטיקה ארגונית ותחרות הגורמת לא פעם לחיכוכים מיותרים. הם לא יכולים לשתף ולהתייעץ עם המנהלים הכפופים להם, עם העובדים מהטעמים הידועים. בדרך כלל סמנכ"לים או מנכ"לים נמנעים מלשתף את המנהלים שמעליהם, או את היו"ר וההנהלה. מנגד גם מנהלים בכירים ומנכ"לים הם בני אדם. וכמו כל אחד מאיתנו עליהם למצוא איש אמון.

פרטנר לחשיבה- איש סוד אמין

איש סוד ללא אינטרסים ואינטריגות. בדרך כלל קשה למצוא ככזה בארגון ולפיכך מנכ"לים ואו מנהלים בכירים מעדיפים למצוא איש סוד מחוץ לארגון. למצוא גורם מקצועי מיומן בכל הקשור לעולמות הניהול והעסקים ובו בזמן שיהיה מסוגל להיות פרטנר לחשיבה ולהתלבטות מהמקום הכי מוגן ולא שיפוטי. מנטור או יועץ ארגוני ועסקי השולט היטב במערך הארגוני וביחסי הכוחות בו הנהלה למנכ"ל בין המנכ"ל לדרגי הניהול שמתחתיו. אחד כזה שהגיע לתחום אחרי תפקידי ניהול פיתוח עסקי כמנהל בשטח ולא ככזה שרק מכיר את התיאוריות. אחד כזה שבעברו הוביל תהליכי העצמה וליווי אישי ועסקי למנהלים בכירים היודע ומומחה גם בתהליכי העצמה בניית חזון ניהולי ואישי מעודכן הבא לעזור במימוש והגשמה של מטרות אישיות ועסקיות לעתיד.

ליווי ומנטורינג עסקי

איש מקצוע המתמחה בליווי ומנטורינג עסקי למנהלים בכירים ומנכ"לים שיכול להסתכל על "התמונה הגדולה" וליצור מארג קשרים ופתרונות לכל הנושאים המטרידים את המשתתף, בעולם הניהול המנהיגות, הנעת צוותים כך שיחד נצליח לבנות בעבורו כמנכ"ל או כמנהל בכיר מערכת פתרונות הוליסטית הבאה לעשות סדר הגיוני. כל זאת תוך יצירת מבנה ניהולי קל יותר ליישום ומתן פתרונות ניהוליים אפקטיביים למנכ"ל שלוקח חלק בתהליכי המנטורינג האישי.

התהליכים מביאים לעדכון ארגז הכלים הניהולי שלו, להתחדשות, צמיחה ופריצה אישית ומקצועית אל עבר השגת היעדים האישיים והארגוניים החדשים. נעבוד יחד על הנושאים היכולים לחזק אצל המשתתף את היכולות להגיע אל עבר "האיזון והמידתיות" בפעילויות האישיות והעסקיות. האיזון והמידתיות בחיינו ככלל ובחיי מנהלים ומנכ"לים בפרט - מהווים את תחילתו של המסע אל עבר השקט נפשי והאמונה בדרך. ככלל הן התרופה הכי טובה למנוע "מחלות מנהלים" ושחיקה.

עוצרים את השחיקה – בונים תוכנית חדשה.

המנכ"לים, המנהלים הבכירים הפעילים ואותם מנהלים בכירים הנמצאים במשבר תעסוקתי ואו ניהולי מגיעים לתהליך בכדי להתמודד עם דילמות אישיות ואו מקצועיות בתחומי הניהול הנעת צוות ובניית אתגר וחזון מקצועי ואישי לשנים הבאות. בתהליכים אנו עובדים על הצגת חלופות ראויות לפתרון הבעיות הדילמות והנושאים שהוצגו. עובדים בצורה הוליסטית ויחד מציגים יתרונות וחסרונות לכל חלופה. ככלל אנו מבינים שהתהליכים שמוצגים מורכבים הרבה יותר מאשר היותם קשורים לעולם העסקי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בדרך כלל הפתרונות מורכבים ונוגעים ברבדים רבים בחייו של המנכ"ל ואו המנהל שלוקח חלק בתהליכים איתי. אנו נעמיק בנושאים חשובים להתנהלות המקצועית והאישית בכל מה שקשור ליכולות תקשורת אפקטיבית, יכולות התקשורת הבינאישית ויצירת יחסים, ערכים, מוסר, קידום ותוכניות צמיחה, קריירה ומערכות היחסים האישיות ברמת הבית, הילדים ובת הזוג.

מנטורינג למנהלים - ליווי עסקי - היתרונות שלנו

נחפש את ההלימה בין העסקי לפרטי בין האישי למקצועי נבנה תמונה רחבה התואמת את המציאות והיכולות. נעדכן הן את החזון האישי ונתאים אותו לחזון הארגוני, תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות. מדובר בנושאים כמו למשל תקשורת בינאישית ויחסי עבודה, קידום אישי ותכנון קריירה, עבודת פיתוח מודעות אישית וניהולית. בעבודתי לאורך השנים בתחומי הייעוץ הארגוני, פיתוח עסקי והדרכות מנכ"לים ומנהלים מצאתי כי כאשר מנהלים לא משנה רמתם - קובעים מטרות ראויות, מקצים משאבים ובונים תוכנית להשגתן ומשיגים אותן, הם נהנים ומרגישים מלאי מרץ ואנרגיה.

בנוסף התברר כי הם מונעים את התסכול ואת השחיקה האישית. משה גרימברג ושותפיו הבכירים לדרך, במסגרת פעילויות ההדרכה והליווי, מעניקים כלים ייחודים לשימוש יעיל ואפקטיבי יותר בכל המשאבים העומדים לרשותכם. במסגרת תוכניות הליווי והעצמה ,אימון מנהלים, קורס מנהלים, אנו מתמקדים בהתאמת התכנים במיוחד עבורכם על מנת למנוע ולעצור את תהליכי השחיקה.

שווה כי נכיר. הייתי במקום שלך. מכיר את התחושות.

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הצורך לבחור במנטורינג עסקי הכי מתאים לכם? לבחור באדם מקצועי שיכול לתת לכם מרחב מוגן ודיסקרטי להתלבטות ולשיתוף מבלי לחשוש. לבחור נכון תוכנית ליווי "אחד על אחד" או  קורס מנהלים או סדנה? שיכולה להיות הכי מתאימה לצרכיך. תוכנית שתותאם לעולם התוכן ולצרכים המיוחדים שלך כמנכ"ל או מנהל בכיר המבקש להתעדכן מקצועית ובעיקר מבקש לשתף ולהתייעץ בדילמות עסקיות ניהוליות ואישיות. האם אתם מעניקים מספיק תשומת לב ניהולית לצרכים האישיים שלכם?

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת תוכנית העצמה למנהלים ומנהלות ראויה, קורסי מנהלים סדנאות ושירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה ב- 2020. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות. היה ונכון לכם להוביל תהליכי העצמה וליווי אישי ומקצועי זה הזמן לפנות אלי ויחד נתאם פגישת היכרות להצגת החלופות לעבודה ברמה של "אחד על אחד".

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים