מנהלי החברה הם הדמות המובילה בחברה והם האחראים לעמידה במטרות וביעדים של החברה ולהצלחתה. כשמדובר על ליווי מנהלים או פיתוח מנהלים ופיתוח יכולות ניהוליות הוא נושא נרכש שניתן לחזק ולשפר גם בקרב מנהלים ותיקים בעלי ניסיון רב שנים. אז למה הדרכות מנהלים אתם שואלים? מנהל טוב הוא מנהל הממשיך ללמוד, ובעזרת פיתוח מנהלים יוכל להתפתח ולרכוש מיומנויות וטכניקות נוספות לניהול כוח אדם לאורך כל הקריירה.

במהלך הדרכות מנהלים אנו עובדים עם הנהלות, מנהלים וארגונים טובים המבקשים לצמוח ולהשתפר אשר מכינים תמיד מאגר של מנהלים צעירים המסוגלים לבצע קפיצת מדרגה עסקית וניהולית.

הדרכת מנהלים וליווי מנהלים מחזקים את יכולת ההנהגה של המנהלים, התמודדות עם לחצים, שינויים פנימיים וחיצוניים, תקשורת נכונה עם העובדים וההנהלה ועוד.

בחברות וארגונים רבים קיימים מקרים בהם עובד מתוך החברה התקדם במעלה הסולם עד לתפקיד ניהולי,

אך הוא נטול ידע ומיומנויות ניהול בסיסיות שאותן יש ללמד ולכן הוא נדרש לעבור פיתוח מנהלים. בעזרת הדרכות מנהלים נציג שירות לקוחות עשוי להתקדם לתפקיד מנהל צוות, וכעת עליו להשלים את הפער שנוצר בין הידע שעמו הוא מגיע לבין הידע הנדרש לתפקיד.

אנו ב-ABC נבצע תהליך של הדרכת מנהלים וליווי מנהלים בדרגים שונים, נבנה תכנית אסטרטגית במטרה להגיע ליעדים רבים החשובים להצלחת הארגון, ונספק כלים שישרתו את הארגון ומנהליו לתקופה ארוכה.

התוכניות והסדנאות פיתוח מנהלים שלנו באות לתת מענה לצורך של העצמה הדרכה, מנטורינג וליווי תהליכי צמיחה מקצועית ואישית לדור מנהלים צעיר שהעתיד לפניו. אותו כל חברה והנהלה מבקשת לשמר ולבנות בעבורו אופק תעסוקתי ארוך טווח.

צרו קשר לבדיקת הדרכת מנהלים הנכונה לכם. צרו קשר לבדיקת התהליך הנכון לכם.

מעוניינים בהדרכת אנשי מכירות? לחצו כאן!

הדרכת מנהלים