אתם לא יודעים איזה יועץ עסקי לגייס? מתלבטים לגבי הדרך הכי נכונה לבחור בין חברות הייעוץ העסקי  לבין בחירה ראויה ביועץ ארגוני המוביל תהליכי שינוי וצמיחה? מתלבטים לגבי סט היכולות והכלים שלו? האם יש לכם צורך במומחה בעדכון או בבניית תוכנית עבודה עסקית אפקטיבית וראויה? עזרה וחילוץ עסק או חברה המתמודדת עם משבר קיומי עמוק? או אתם מחפשים שותף מקצועי להובלה והגשמה של חלום? מצ"ב  מדריך מקוצר לבחירת יועץ עסקי ראוי או חברות ייעוץ עסקי ואירגוני מומלצת.

ייעוץ עסקי עם קבלות מוכחות

20% לימוד וניתוח מצב קיים. 10% חשיבה על עדכונים נדרשים לאסטרטגיה העסקית שלכם ו- 70% השקעה ביישום הצעדים הנדרשים בתהליכי ההבראה השינוי והצמיחה. אנו מבטיחים 100% הצלחה בתנאי שהמנכ"ל והבעלים יחד עם העובדים מתמסרים לתהליכים. זאת הייחודיות בתהליך הליווי בחברת Advanced Business Consulting חברת יועצים עסקיים וחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה הפועלת ומתמקדת בהעלאת רמת היעילות באמצעות אימוץ וביצוע תהליכים ניהוליים נכונים, כתוצאה מכך, בעלי החברות והמנכ"לים סוף סוף יכולים לאפשר לעצמם גם לנהל גם חיים אישיים רגועים יותר לצד החיים העסקיים.

מי ראוי לייעוץ עסקי?

בתחילת העשור של המאה ה- 21 מתברר כי עולם העסקים המודרני הן בארץ ובעיקר בעולם, מתאפיין בתחרותיות גוברת, אי ביטחון עסקי ובעיקר בדינמיות ותחרותיות עקובה מדם המחייבות את כל בעלי החברות, העסקים, המנהלים והיזמים לבחון להסתייע בשירותי יועץ עסקי – יעוץ אירגוני מקצועי. כל זאת בכדי להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה והשרידות ובעיקר  לנתב את דרכם בצורה היעילה ביותר למסלול ההצלחה העסקית. אנו מעניקים מזה למעלה מ- 15 שנה, שירות ליווי עסקי ואירגוני המיועד לחברות תאגידים ולעסקים. השירות מקצועי המתמקד בכל ההיבטים העסקיים הנדרשים לצרכי תפעול בית העסק והוא מותאם לכל בית עסק באופן פרטני. ככלל, מטרתו של הליך הייעוץ והליווי העסקי לבעלי עסקים, מנהלים ויזמים עסקיים, נקבעת בהתאם לצרכיו העסקיים של בית העסק וזאת לאחר תהליך מקדים המתבצע על ידינו כחלק ראשוני ומאד חשוב בתהליכים. אנו מבצעים הליך קצר של "אפיון מצב קיים וראיונות עומק" עם מנהלים ועובדים בכירים בכדי לבחון וללמוד  את מכלול ההיבטים הנלווים לתפעול העסק.

יועץ עסקי - לבוחרים בשינוי וצמיחה.

בעלי עסקים ויזמים רבים פונים היום לשירותיהם של יועצים עסקיים. בעבר ברוב המקרים בתקופות משבר, כיום רבים מבינים שיש חשיבות להיעזר ביועץ עסקי מיומן גם בתקופות שפע ורגיעה ככלי להגדלת הסיכוי להמשיך להתרחב ולצמוח. השאלה המרכזית שמנהלי חברות ומנכ"לים מתחבטים לגביה - היא איך עובד באמת עובד תהליך ייעוץ עסקי מוצלח? שאלה נוספת ולא פחות חשובה  עוסקת בשאלה- מה בעצם ניתן לקבל בייעוץ עסקי? האם ניתן למדוד את התרומה של יועץ עסקי מיומן? ובעיקר באם ייעוץ עסקי ייעוץ אירגוני מקצועי, באמת שווה את ההשקעה הרבה והכסף שהוא עולה? האם ה- ROI מדיד וראוי? ככלל ניהול חברה או עסק או הקמה של חברת הזנק או חברת שירות הינו אופרציה מורכבת ולא קלה כלל. היא דורשת מהיזמים, הבעלים והמנכ"לים מיומנויות בתחומים שונים ומגוונים. 

מטרות הייעוץ העסקי והליווי המקצועי

ייעוץ וליווי עסקי המשולב עם ייעוץ ארגוני מהווים תהליכים חשובים שבאים לתת כלים ניהוליים חסרים למנהלי עסקים מנכ"לים ויזמים. המטרה וההתאמה מבוצעת על פי הצרכים הייחודיים של כל חברה עסק ולקוח. מבצעים התאמה נדרשת לעולמות התוכן של הארגון ומנהליו ויוצאים לעבודה משותפת. בתוך התהליכים והנושאים שאנו מטפלים אפשר לציין את הדברים הבאים: הדרכה והעצמה הן למנכ"ל ולבעלים והן לעובדים והמנהלים שלו. מתמקדים בשיפור מיומנויות הניהול ומנהיגות. עוזרים ומבצעים תיקונים והשלמות  לאסטרטגיה העסקית והשיווקית. משפרים את התוכנית העסקית ועובדים בצמוד למנהלי המכירות והמנכ"ל בכדי להגיע להגדלת מחזורי המכירה, שיפור מערכי ההפצה והשיווק. בנוסף אנו מתמקדים גם בנושאים האחראיים להתייעלות כלכלית, כתיבת תכנית שיווקית ומטרות נוספות המותאמות לכל חברה ובית עסק בהתאם לצרכיו. 

חפשו יועץ עסקי עם "קבלות" והמלצות

ליזמים ולכל בעלי העסקים ובעלי החברות הקטנות ובינוניות – נכון שתבצעו את הבחירה בצורה נכונה. לדעת  לבחור בקפידה את זהותו של היועץ העסקי שתהליך הייעוץ והליווי המקצועי והחשוב בעבורכם – יהיה באמת פרטנר אמיתי לחשיבה ולהתלבטות. עליו להיות מקצוען בעל ידע וניסיון ובעיקר עם המלצות ראויות של חברות ועסקים הקרובים לעולם התוכן שלכם. כל זאת בכדי שהיועץ העסקי יהיה מסוגל להוביל אותכם לתהליך ממוקד של למידה צמיחה ושיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. כל זאת בכדי להבטיח לעצמכם שירותי ליווי עסקי אשר יאפשרו לכם למצות את הפוטנציאל העסקי הטמון בכל אחד מכם. חשוב כי תדעו שהכימיה והאינטראקציה האישית הנוצרת ביניכם לבינו חשובה מאד להצלחה המשותפת. 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי מקצועי – בחיפה וצפון הארץ 

קחו החלטה לבחון עבודה עם יועץ עסקי מקצועי הקרוב לבית? חיפאי שמכיר מקרוב את עולמות התוכן הנדרשים. יועץ עסקי שליווה עסקים רבים לאורך ה- 15 השנים האחרונות בכל הארץ. חיפה קריות והצפון הארץ ראויים לאנשי מקצוע לא פחות טובים מאשר במרכז. אין כל סיבה שיזמים חיפאיים וצפוניים לא יוכלו ליהנות משירותים מקצועיים איכותיים בתחום הייעוץ העסקי והמנטורינג. לכן מומלץ להיעזר בשירותי חברת ייעוץ עסקי הממוקמת בחיפה. למותר לציין כי משה גרימברג – כיועץ עסקי מיומן והצוות שלו יכולים להגדיל בעבורכם את סיכויי השרידות העסקית.

בואו ונכיר בעולם האמיתי?

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות. לצורך בחירה מושכלת ועניינית ביועץ העסקי, אנו ממליצים לכם לקיים מספר פגישות ייעוץ מקדימות עם מספר יועצים עסקיים וזאת על מנת להתרשם משיטת העבודה המיושמת על ידי כל אחד ואחת מהם.