בטוח אני כי אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב! פעמים שווה לעשות בדיקה נוספת? אפיון מצב קיים – תמונת רנטגן מהירה, או סריקה מתקדמת יותר? אנו פיתחנו סריקת MRI מהירה באמצעות סקר מנהלים "אחד על אחד".  מבט מהיר וחד ללא הפילטרים המעוותים את תמונת המציאות. ראיונות העומק האישיים עם המנהלים והעובדים מתבצעים בכדי להכיר מקרוב את הארגון, המנהלים, הבכירים ואת העובדים. נלמד את תחושות הבטן שלהם, נזהה צרכים, חלומות, תסכולים וכעסים מבלי להיות מוטה על ידי "פילטרים" כאלה ואחרים.

סריקת MRI ניהולי לעסק

כיועצים ארגוניים המניעים תהליכי שינוי וצמיחה - הכוונה לבצע ההליך מסודר ומובנה של איסוף מידע באמצעות פגישות אישיות עם מדגם מבין המנהלים והעובדים שלך, מדגם שאותו אתה תקבע. בתהליך נאתר את חוזקות הארגון? את חולשותיו? מהם "הזרמים התת קרקעיים" הפועלים בו? נאתר את קבוצות ההשפעה ואת האינטריגות והפוליטיקה הפנים ארגונית, ובעיקר את החוליות החלשות שפוגעות בארגון. נעשה זאת באמצעות ראיונות "אחד על אחד" עם עובדים ומנהלים בחברה שנבחרו בצורה "חכמה" לתהליך.

להלן השלבים בתהליך סקר מנהלים:

  1.  "מיפוי צרכים ועמדות" ביצוע ראיונות עומק ואיסוף מידע אובייקטיבי
  2.  לימוד חומרים על הארגון, מטרותיו ופעולותיו בעבר ובהווה.
  3.  ראיונות אישיים עם כ: 8-12 מנהלים ועובדים בארגון.
  4.  כתיבת טיוטת דוח מסכם וקצר על פי תהליך שבוצע באמצעות ראיונות העומק.
  5.  מפגש להצגת הדוח ולהמלצות לשיפור.

היתרונות שתקבלו מביצוע סקר מנהלים

אפיון מצב קיים - סקר מנהלים פנימי, מהווה כלי ניהולי בעל ערך רב לארגון בהצגת תמונה טובה וברורה של התרבות הארגונית הקיימת, זו הגלויה וזו שמתחת פני השטח. באמצעותה נזהה מנהלים ועובדים מתוסכלים וכאלה שלא ניתן להם הזדמנות להציג את מלוא יכולותיהם. בפגישות האישיות ננסה למפות את עמדתם כלפי מקום העבודה, הארגון, המנהלים שלהם.

בנוסף נמפה את תחושותיהם לגבי החברה והתוכניות האישיות שלהם לקידום ובניית קריירה ארוכת טווח בחברה. בתהליך מאתרים וחושפים מידע רב חשיבות, את החלומות הכי אישיים שלהם בתחום התעסוקה ואת היעדים האישיים שלהם להמשך הצמיחה בחברה. התהליך יחשוף ללא פילטרים עמדות על מה מבוצע נכון או שגוי בחברה. על מה מבזבזים משאבים ואנרגיות לחינם.

החזר השקעה ROI  מיידי לאחר מיפוי ואפיון מצב קיים!

התהליך מאד מוקד ובא לבצע הליך של זיהוי ולמידה לגבי תחושותיהם ודעותיהם של המנהלים ועובדים מרכזיים כלפי הארגון ומנהליו באמצעות גורם מקצועי חיצוני. בדיוק בשבילך כמנכ"ל או בעלים, משה גרימברג, מנכ"ל ומייסד של Advanced Business Consulting חברת לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, מציע לך לבחון את היתרונות מכך. כאחד שהוביל עשרות רבות של תהליכים דומים - אשמח להגיע, לפגישת עבודה והיכרות להציג לך ביתר פירוט את התועלות שניתן להפיק מתהליך קצר של אפיון מצב קיים – באמצעות סריקת  MRI מהירה, לביצוע סקר מנהלים.

וזו  "מתנה קטנה" שלי אליך!

אם מצאת כי קיימים תחומים שמעניינים אותך בתחום עיסוקיי, ויש לך צורך לייעוץ וחשיבה משותפת וראשונית, אשמח לעשות בפגישה מקצועית ומתוכננת מראש וזאת ללא כל התחייבות. קבע פגישה ואשמח שנכיר. נשמח לבחון יחד האם יש באפשרותנו להיות בעבורכם שותף להתלבטויות ולהוביל יחד איתכם תהליכי ייעוץ ארגוני המתמקד בשינוי וצמיחה אישיים וארגוניים. מוזמנים לסייר ולהתרשם איכות העבודה שלנו לאורך השנים. https://www.nihul4u.co.il/success-/stories. נשמח ללוות גם אתכם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


קבע פגישה איתנו

למידע נוסף על השירות החדשני הזה המתמקד באפיון מצב קיים ארגוני - באמצעות סריקת MRI מהירה, וביצוע סקר מנהלים קצר. תהליך זה, בא לתת לך כמנכ"ל וכבעלים תמונת מצב עדכנית נקייה מדעות קדומות ופרדיגמות שלא פעם מעוותות לא פעם את תמונת המציאות. ניתן ליצור קשר ישיר עם משה גרימברג בטלפון 0544814332 או בדוא"ל abc@nihul4u.co.il  ולבחון היתכנות לביצוע תהליך חשוב זה גם אצלך.