כמנכ"ל או כבעלים של חברה, עסק משפחתי או כנותן שרות, הגיע הזמן שתכיר את התועלות החשובות שיש באפשרותך לקבל מתהליכי ייעוץ עסקי? להכיר בתרומה הגדולה של יועץ עסקי מיומן שיכול להביא אותך ואת החברה שבניהולך לבצע קפיצת מדרגה עסקית וניהולית גדולה ומשמעותית. יש באפשרותנו, כיועצים עסקיים מיומנים להוביל יחד איתך תהליכים לשינוי הבראה וצמיחה עסקית ואישית גם יחד. קבל פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום!

נכיר את הנושאים שמטרידים אותך כמנכ"ל

היה ותגיע למסקנה שיש באפשרותי לעזור לך, אשמח להגיע אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. נבצע בפגישה תהליך קצר וממוקד של איפיון ומיפוי מצב קיים ונכיר את הסכנות וההזדמנויות של העסק. לאחריה היה ונחליט להתקדם עוד שלב קטן קדימה- נבנה עבורך תוכנית עבודה ברמת "ראשי פרקים" שעשויה להיות הבסיס להתנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, זאת כחלק מרכזי מתהליך ממוקד של ייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני. היה וגם עברנו יחד את השלב הזה נגיש לך תוכנית אופרטיבית ליישום הכוללת עלויות וממדי הצלחה ובקרה.

בואו להכיר את התועלות שבכך.

אנו משוכנעים כי מגיע לך כמנכ"ל או כבעלים ליהנות משירות ייעוץ עסקי מקצועי המביא מבט אחר על הפעילויות העסקיות והתהליכים אצלך בחברה? מבט מאיש מקצוע שרואה את המציאות שלך בצורה נקייה מפרדיגמות. פעמים רבות מתברר כי כל מה שאתם כמנהלים וכבעלים רואים, או חושבים שרואים – שונה מהותית מהתמונה המתקבלת על ידי איש מקצוע נקי מדעות קדומות? הגיע הזמן להתרווח לשעה במשרד ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים להיות הגורמים לעדכון האסטרטגיה העסקית? השיווקית? והעסקית שלך. כל זאת כהתנעה לתהליך בו אתה והעסק שלך קפיצת מדרגה קדימה? מזה שנים, וכדרך חיים עסקית ובעיקר כאלה שעוסקים בייעוץ אסטרטגי - אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת. ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי – "אחד על אחד" אצלך.

פגישת עבודה והיכרות מעמיקה מולי, אצלך בעסק. "אחד על אחד" בשקט וללא הלחץ של השוטף לקבל תמונת ראי למצב שנראה על ידי גורם מקצועי מבחוץ. אומרים: "אורח לרגע רואה כל פגע.." פעמים שווה להקשיב להם. פנה עכשיו לקבוע מועד הנוח לך לקבל מפגש "סיעור מוחות" ופגישת ייעוץ עסקי של כ- שעתיים. במפגש נעשה היכרות איתך ועם האתגרים של החברה ונאפיין בקצרה את החוזקות והנושאים שצריך לחזק על פי הבנתך. מפגש זה הינו ללא עלות ויהיה חלק ראשוני ובסיסי בתהליך מעמיק יותר שבא לבצע ראיונות עומק עם קבוצת מנהלים ועובדים לשם השלמת תהליך איפיון צרכים ומיפוי מצב קיים. התוצרים והתובנות מהמפגש הראשון יהיו הבסיס להתוויית תהליך מיפוי מצב קיים ברמת החברה- העסק שלאחריו נוביל יחד תהליכי שינוי שיפור התייעלות שיובילו לצמיחה.

מה הן החלופות לבחירתכם?

החלופה הראשונה מתמקדת בליווי קצר מועד, של חודש עד חודשיים במסגרת הליווי העסקי ניפגש ונעבוד בפורמט צמוד "אחד על אחד" ויחד נאתר את הנושאים המרכזיים שעלינו לטפל כחלק ראשוני ביישום השינוי האסטרטגי. החלופה השנייה- תאפשר ללקוח לבחור להמשיך איתנו למשך 3 עד 6 חודשים נוספים בתהליכי היישום של התוכנית המוצעת. החלופה השלישית המומלצת ביותר לחברות מנכ"לים ובעלים חברות ועסקים המבקשים לעדכן את "ארגז הכלים הניהולי" מתמקדת בליווי של 6-9 חודשים וכוללת העצמה הדרכה ופיתוח מיומנויות של צוותי הניהול והמכירות בו בזמן שמתבצע יישום תוכנית העבודה שנבחרה אחרי של מיפוי צרכים ואפיון מצב קיים.

שמחים להציג לכם את הנושאים שבהן נטפל כחלק מהתהליכים של פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אצלכם.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מיפוי מצב קיים

 • ראיונות עומק לביצוע מיפוי ראשוני של סביבת הפעולה הפנימית והחיצונית של הארגון וכפועל יוצא מוגדרת המדיניות העסקית-ארגונית-שיווקית-תפעולית ועוד.
 • נבצע "סריקת MRI" לשם מיפוי מצב קיים בכל המחלקות בארגון, זאת באמצעות מתודולוגיה שהוכחה כמוצלחת במיוחד.
 • נלמד ממכם מהו מודל ה SWOT –גורמים פנימיים – חוזקות, חולשות. גורמים חיצוניים – הזדמנויות ואיומים
 • נבחן את יעילות המבנה הארגוני את מערכי התקשורת הפנים אירגונית, את האסטרטגיה העסקית ואת היכולת של הארגון לעמוד ביעדים עסקיים נדרשים.
 • השתתפות פעילה בישיבות צוות הנהלה וביצוע תצפיות שאמורות להיות בסיס להצעות לשיפור מערכות העבודה והתקשורת הבינאישית בין ההנהלה לפורם המנהלים. מאתר מערכות היוצרות הרבה פחות חיכוך בצמרת הניהולית

הדרכות סקרים ושיפור יכולות ניהול ומהכירות

 • נבצע עבודה ממוקדת מול מחלקת המכירות ושירות הלקוחות. נבצע סקרי חוץ למדוד את רמת שביעות רצון הלקוחות מהמוצרים והשרות. נוכל להרחיב ולבצע גם סקרי חווית לקוח. סקרי תדמית חברה ומותג. סקר ספקים ועוד. נציע לבצע סקרי שביעות רצון בקרב העובדים והמנהלים בארגון בכדי לזהות נקודות חלשות לשיפור.
 • שיפור במערכי שירות ומכירות: נמפה את יכולות צוות המכירות והשרות. ננתח חוזקות ונאתר את אותן החוליות החלשות בכדי להתאים את מערכי ההדרכה והעצמה הכי נכונים להם.
 • שיפור כוח האדם הניהולי: במידת הצורך מבצע תהליכי גיוס והשמה של מנהלים ועובדים בכירים כחלק מתהליכי "טיוב כוח האדם" הניהולי והמקצועי בחברה.

יישום המלצות והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה

 • נוביל תהליכים מובנים של עדכון הגדרות תפקיד, ניתוח עיסוקים הכוללים אחריות וסמכות בקרב תפקידי המפתח בחברה. נשפר את מערכות התקשורת הפנים אירגוניות ונעדכן את החזון ואת עקרונות התרבות העסקית של המנכ"ל ואו הבעלים.
 • נעדכן את כלי הבקרה והדיווח וניישם תרבות של שיתוף ידע בקרב כלל העובדים והמנהלים בחברה. נקבע פורמט ישיבות עבודה קבועות לבקרה וטיפול בסטיות תקן ותקלות בזמן אמת.
 • עדכון חזון ובניית תרבות: ניישם בארגון תרבות המאמצת "שכפול הצלחות" ונקדם תרבות של יצירתיות יוזמה ולקיחת אחריות במקרה של אי הצלחות. אנו מאמינים כי פעמים "חקר כישלונות" יוצר תרבות משתקת.

בואו ותכירו אותנו

משה גרימברג, כיועץ עסקי בעל ניסיון רב שנים, באמצעות פעילותו רבת השנים ב-  Advance Business Consulting מביא לפגישת ההיכרות ניסיון מקצועי של למעלה מ- 16 שנים בליווי וייעוץ אסטרטגי, למגוון רחב של עסקים וחברות. יש לנו ניסיון רב בתחומי הדרכה פיתוח עסקי וליווי צוותי מכירות להשגת יעדים הרבה יותר טובים ואגרסיביים. לעדכנך, כי הודות לכישורים המקצועיים שלנו אנו יכולים להעמיד לרשותך מגוון רחב של פתרונות המותאמים לצרכיך ולמטרותיך העסקיות כמו למשל: הובלת תהליכי הבראה וצמיחה. טיוב הדרכה וגיוס מנהלים אנשי מכירות ועובדים בכירים.

אז איפה אתה כבעלים, או כמנכ"ל פוגש את הנושאים האלה?

כיועץ עסקי המוביל תהליכי פיתוח עסקי, האחריות עלי להיות בעבורך ולו לשעתיים פרטנר מקצועי לחשיבה ולהתלבטות. האם לא הגיע הזמן להתרווח לשעה או יותר במשרדך ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים לגרום לפעילות העסקית שלך לבצע קפיצת מדרגה קדימה? כיועצים עסקיים מזה שנים, וכדרך חיים עסקית אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת ללא תשלום וללא התחייבות!  מתמחים במתן שירותי "מיקור חוץ" בתחום ניהול ומכירות ופיתוח עסקי לחברות בינוניות ועסקים משפחתיים. מבצעים בהצלחה רבה הדרכות קורסים וסדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול ומכירות, מנטורינג ואימון עסקי בפורמט "אחד על אחד" ועוד.

היה וזה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך ומבקש לשמוע עוד…

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה את/ה מצפה לקבל מהפגישה הראשונית בתחום הייעוץ העסקי והייעוץ האסטרטגי שבה יבוצע הליך מהיר וממוקד של "סיעור מוחות" ניהולי משותף וזה ללא כל עלות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים