נדמה לי כי ההגדרה המילונית למושג "מיקור חוץ" – "Outsourcing" עוסקת בעדכון שיטות הניהול והעסקים. בבסיס עומדת התובנה כי נכון לחברות ואו עסקים להתמקד בליבת העסקים ובתחומים שבהם יש להם הכי הרבה יתרונות בהשוואה למתחרים. להתמקד בפרטו של הפרטו. הכוונה להשאיר באחריות תפעולית וניהולית ישירה רק את אותן פעילויות הליבה. את הפעילויות האחרות הם בוחנים את הכדאיות לקבל שירות בתוך הארגון מגורמים עסקיים חיצוניים. כאלה שייקחו אחריות על הפעלה ניהול וגיוס כוח האדם בשוטף.

אימוץ השימוש בגורמים מקצועיים איכותיים הלוקחים אחריות תפעולית וניהולית במסגרת תהליכי מיקור חוץ - מאפשרת לחברה או לעסק להתמקצע. מאפשרת להתמקד אך ורק בתחומים שנכון להשקיע בהם. לקחת אחריות בנושאי  פיתוח עסקי, עדכון וחדשנות טכנולוגית ואת היצור למשל, להוציא למיקור חוץ. חברות רבות בעולם ובארץ משתמשות מזה שנים בדבר. כיום חברות ועסקים לוקחים את זה צעד אחד נוסף קדימה ומחליטים לבחון הוצאת תחומי הפעלה וניהול צוות המכירות במסגרת מיקור חוץ

ניהול מכירות והדרכה

כאשר חברות, עסקים בינוניים מתקשים לממש את מלוא הפוטנציאל של המכירות והצמיחה בשוק הצרכנים ובעיקר עומדים בעמדת נחיתות מול המתחרים – זה הזמן לשקול לבצע מהלך ניהולי פשוט בתחום ניהול המכירות וצוותי המכירה בארגון. פעמים מתברר כי מנהל צוות המכירות, נשחק, איבד את אמון המוכרנים, ומשדר פעמים תבוסתנות. זה הזמן לשקול 2 חלופות. הראשונה לקדם איש מכירות מצטיין לתפקיד ניהולי ראשון. החלופה השנייה לבחון אפשרות להוציא את תחום ניהול המכירות לגורם מקצועי שזאת מומחיותו.

באחריותו להפעיל להנהיג ולתפעל את צוות המכירות ולהביאו למקומות הרבה יותר טובים. זאת ועוד, אנו כחברה מעניקים שרות ניהול מכירות במיקור חוץ המלווה בתהליכי הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות מכירה לצוות המכירות הקיים. אנו גם מתמקדים בטיוב איכות אנשי המכירות, בגיוס והדרכה של מוכרנים חדשים ובעיקר מקבלים החלטה להיפרד מכל אותם המוכרנים שלא מגלים פוטנציאל התקדמות וצמיחה.

בדיוק בשבילכם הקמנו את שירות ניהול המכירות במיקור חוץ.

משה גרימברג במסגרת פעילותו ב- אנו ב- Advance Business Consulting ל מציע ללקוחות מהעולם העסקי בסגמנטים מגוונים שירות להגדלת התוצאות של מערכי המכירות והשירות שלהם. אנו מעניקים  ללקוחותיו ליווי שטח למערכי המכירות, ייעוץ והדרכה למערכי המכירות והשירות במטרה לשפר תוצאות ולהגדיל את אחוזי הסגירה של המשתתפים. זאת ועוד אנו כחלק נוסף לתהליך יכולים להציע הפעלה וניהול צוות המכירות במסגרת מיקור חוץ. זהו שירות חדשני המבוסס על ניהול מערך המכירות על ידי גורם חיצוני לארגון. המנהל החיצוני מטעמנו יהיה אחראי על ניהול צוותי המכירות, על קביעת האסטרטגיה, על ניתוח נתוני המכירות, על יצירת בקרות שוטפות וקבועות לאורך ציר הזמן ועל קביעת משימות ויעדים בהתאם לביצועים.

המשימה: מימוש פוטנציאל המכירות בארגון

אנו החלטנו לתרום את הידע והניסיון הרב בתחום ניהול המכירות, הדרכת צוותי ומנהלי מכירות ולהביא  שרות ואולי אף בשורה חדשה לארגונים ולחברות שמעוניינים לשפר את ביצועי המכירות. אנו מביאים ידע רחב ומעודכן המתווסף לשנים רבות של ניסיון ניהולי וניסיון שטח בתחומי המכירות והפיתוח העסקי. ככלל, ניהול מכירות במיקור חוץ עשוי להתאים למגוון רחב של חברות ועסקים המפעילים צוותי מכירות ללא מנהל מיומן, וגם לאותם עסקים וחברות המבקשות לחנוך את צוותי המכירות שלהם למנהל מכירות מיומן שידע להעצים להדריך ולפתח אצל מיומנויות וכישורים נוספים בתחום המכירות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


זה עשוי להתאים לארגונים חברות ועסקים קטנים שזקוקים לשיפור חד בתחום המכירות. לכאלה שחייבים ליצור מהר מערך מכירות מקצועי יותר ואין ביכולתם לממן גיוס מנהל מכירות מקצועי. בעיקר השירות מתאים לכל אותם מנכ"לים ובעלי עסקים שמבינים שללא צמיחה מואצת- דורכים במקום, ונסוגים אחורה. הם שאפתנים ומבינים שנכון לעשות כל מאמץ בכדי להגדיל מכירות, להגביר צמיחה על חשבון המתחרים ובעיקר להתמקד בעיקר ולממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם.

מהי התרומה שלנו להצלחה?

רצינו לעדכן אותך שהתכניות לניהול מכירות ולהדרכה, מאפשרות לנו להציע למגוון רחב של לקוחות  שירות חדשני, המבוסס על ניהול מערך המכירות על ידי גורם מקצועי ומיומן חיצוני לארגון. עבודה בשותפות מעצימה עם עובדי המכירות בארגון וצוות ההנהלה. יחד נבנה מערך תקשורת יעילה עם צוותי המכירות נקיים פגישות פרונטליות. נבצע ליווי ותמיכת שטח לאנשי המכירות. נשמור על תקשורת פתוחה כמעט 24/7 בטלפון ובאמצעות דוא"ל על בסיס קבוע ובהתאם לצרכים. אני ישירות או המנהל החיצוני שיגויס מטעם Advanced  Business Consulting נהיה אחראיים על ניהול צוותי המכירות, על קביעת האסטרטגיה, על ניתוח נתוני המכירות, על יצירת בקרות שוטפות וקבועות לאורך ציר הזמן ועל קביעת משימות ויעדים בהתאם לביצועים זאת בשיתוף המנכ"ל הבעלים וההנהלה. זאת ועוד העלות תועלת לבחירה ביישום תהליכי מיקור חוץ לניהול מכירות – משתלמת. העלויות החודשיות לא בשמיים. למידע נוסף.

מכירות או לא להיות

העוסקים בניהול בכיר ובהובלת ארגונים להצלחה כמנכ"לים יודעים כבר שנים רבות שמיומנויות ניהול משא ומתן ומיומנויות לניהול מכירות מורכב אינו עניין לאינטואיציה. הם מבינים כי זאת תורה שלמה הנלמדת הן בתיאוריה והן בעיקר במעשה. ניהול משא ומתן מורכב יחד עם יכולת מוכחת של ניהול מכירות והדרכה ופיתוח צוותי מכירות לאורך זמן – מהווים סימן הכר של חברות וארגונים עסקיים מצטיינים  http://www.nihul4u.co.il/sales-and-customer-services-training/

מהי החלופה המועדפת בעבורך?

עומדות בפניכם שתי חלופות. הראשונה לגייס אותנו לבצע הדרכה העצמה וליווי של צוות המכירות והמנהלים אצלכם. השנייה לבחור בחלופה המעניקה לכם – ניהול מכירות במיקור חוץ מסייע למערך המכירות בארגון לממש את מירב הפוטנציאל מול השוק והמתחרים. בדיוק בשבילם משה גרימברג, מנכ"ל ומייסד של Advanced Business Consulting חברת לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, מעניק לכם זכות לבחור באחת משתי החלופות.

אנו פיתחנו את השרות לניהול המכירות במיקור חוץ. בנינו מודל העצמה לאנשי מכירות ולמנהלים בעבור חברות בינוניות וקטנות תחת השם הבא:  Effective – Smart & Simple. למידע נוסף על שירות חדשני זה, ניתן ליצור משה גרימברג בטלפון 0544814332 או בדוא"ל abc@nihul4u.co.il . נשמח ללוות גם אתכם. צלצלו לקבוע פגישת היכרות עכשיו.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים