אין זה סוד כי הבדידות בחוד הפירמידה מעיקה. אין משמעות לגודלה של הפירמידה. כל מנהל בתחילת דרכו או כשהוא כבר מנהל בדרגי הביניים ואו כמנכ"לים - חש לא פעם את צינת הבדידות שבצמרת. לנהל צוות? לנהל מחלקה או אגף? או אפילו לנהל ולהנהיג להנהיג ארגון, זה לא קל כלל. אלה המבקשים להתפתח לצמוח ולהתעדכן תמיד. עליהם תמיד להיות בחזית העדכנות המקצועית והניהולית. עליהם להתמקצע ולהשתפר במיומנויות המובילות צוות וארגון להשגת יעדים ראויים. עליהם לעסוק תמידית בפיתוח אישי ומקצועי, בפיתוח והעצמה של הצוות שלהם תוך דאגה אמיתית למנהלים ולאנשים העובדים תחתיו בארגון. ככלל אנו מאמינים כי ניהול ומנהיגות לפעמים היא אחריות לא קלה ואף שוחקת.

מובילים תהליכי העצמה למנהלים

מנגד אנו בטוחים כי ניהול ומנהיגות ניתנים לשיפור וללמידה. זאת אנו עושים בהצלחה רבה במסגרת תוכנית מנהלים, קורס מנהלים וסדנאות מנהלים אפקטיביות. אנו מובילים תהליכים של שיפור וצמיחה באמצעות הדרכה ופיתוח מנהלים עובדים וכוחות מכירה.. פעמים אנו כמנהלים ועובדים בכירים מגיעים למצבים בו אנו פוגשים את "תקרת הזכוכית". נתקלים במצב בו אתם מרגישים "תקועים" מגיעים "לדד אנד", לא פעם אין מסביבכם אנשים שביכולתכם לתת בהם אמון מוחלט. פעמים חשתם כי בראש ההר, לפעמים הדבר היחיד המפריד ביניכם לתהום הוא - אתם בלבד! כאן אנו נכנסים לתהליכים ללא כל קשר למדרג הניהול של המשתתפים. אנו מעניקים במסגרת תוכנית מנהלים, קורס מנהלים וסדנאות מנהלים אפקטיביות - סביבה מוגנת המקדשת למידה וצמיחה, שממנה יכול שיקול הדעת לפרוץ מחדש החוצה באופן האופטימלי. אנו דואגים ל- "עדכון ארגז הכלים הניהולי" של המשתתפים. כידוע לכולנו, מנהלים תמיד מבקשים להצליח ולנווט ולהשיג תוצאות מתוך בחירה ושליטה.

תוכנית וקרסים למנהלים - אפשרויות לבחירה.

משה גרימברג ושותפיו הבכירים לדרך ב- Advance Business Consulting, מביאים לתהליך ניסיון רב שנים בתחומי ההדרכה פיתוח מנהלים והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. ההבנה העסקית העמוקה שלנו יחד עם הידע המקצועי מהשטח כמנהלים בכירים בעלי ניסיון  בתחום המכירות, השיווק והפיתוח העסקי יחד עם היכולות הרבות בהבנה של תהליכי הדרכה והעצמה המבוססים על תקשורת פתוחה ואפקטיבית עם המשתתפים בתהליכים – מבטיחים הצלחה הרבה יותר גדולה. יש לנו היכרות ישירה עם התחושות והמועקות וההתחבטויות של מנעד רחב של סוגי מנהלים. אנו מאפשרים לכם לבחור בין  3 אפשרויות. תוכנית דגל הכוללת עד 12 מפגשים שבועיים ולאחריה ליווי ותמיכה ליעוד כ- 9 חודשים. תוכנית קצרה יותר, המתבססת על 5 מפגשים ממוקדים שלאחריה יתבצע תהליך ליווי ותמיכה במייל ובטלפון למשתתפים למשך 3 חודשים נוספים. תוכנית מנהלים וסדנאות מנהלים קצרות. יום הדרכה או 2 עד 3 מפגשי הדרכה והעצמה הכוללים לפי בחירה סט נושאים שיותאם לארגון וצרכיו.

המטרה לבחור תוכנית הדרכת מנהלים ראויה

אנו מאמינים בדיוק כמוכם שכל מנהל ללא כל קשר לוותק הניהולי ולמיקומו בהיררכיה זקוק תמיד לסדנת מנהלים, תוכנית מנהלים כדי לשמור על עדכנות מקצועית. הארגונים חייבים לבדוק היטב ולבחור את התוכנית הכי מתאימה וראויה לצוות המנהלים המיועד לקחת בה חלק. מהניסיון שלנו גילינו כי הרבה מאד מהמנהלים מגיעים לחוות יחד איתנו תהליכי שינוי וצמיחה גם אחרי הרבה שנות ניסיון – מבינים כי פעמים עליהם לקחת החלטה ולהשקיע בלמידה ובפיתוח אישי ומקצועי. אנו מובילים תהליכים בהם מצליחים לאתגר דפוסי חשיבה והפעילות – לאתגר את אותן פרדיגמות שפעמים מעכבות אותנו. מעכבות את היכולת להתפתח ולצמוח. כמנכ"ל או כבעלים, או כסמנכ"ל /ית משאבי אנוש חפשו ובחרו בתוכנית המעניקה תהליך הוליסטי שלם הנוגע ב-360 מעלות בכלל התחומים המרכזיים של המנהל.

הדרכה פיתוח מיומנויות והעצמה

חפשו את תוכניות המנהלים המציגים לכם סילבוס מפורט על תחומי הלימוד ובדקו כי התוכן והסימולציות עשויים להתאים ובעיקר ההשתתפות בתוכנית תגרום למשתתפים להפוך למנהלים מקצועיים ומועילים הרבה יותר.  להפוך אותם למנהלים שיש ביכולתם להתקדם אל עבר תפקידי הניהול הבאים בחברה. כחברה המתמחה בתחום של הובלת תוכניות למנהלים, קורסים, סדנאות והעצמה לעובדים ולמנהלים בדרגי הביניים, אנו חושבים שארגונים המבקשים לגדול ולצמוח חייבים להקדיש משאבים לשיפור מתמיד של ההון האנושי והניהולי אצלם. העובדים והמנהלים הם לב ליבו של כל ארגון העסקי. חייבים לשמר אותו תמיד חד מעודכן ומלא אנרגיות. רק כך תבטיחו לעצמכם המשך צמיחה והצלחה.

בואו ונתחיל לעבוד

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הצורך לבחור נכון תוכנית מנהלים ראויה? לבחור נכון קורס מנהלים או סדנה? הכיצד תחום חשוב זה מקבל תשומת לב ניהולית נכונה בארגון שאתם מנהלים? מי באמת אחראי על  שיפור המיומנויות בקרב מנהלים ועובדים שלכם בארגון? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה לארגון מגדילים רמת שביעות רצון המנהלים והעובדים. מקטינים אחוזי נטישה ובעיקר מגדילים את אחוזי הגיוס של כוח אדם מקצועי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת תוכנית מנהלים ראויה, קורסי מנהלים סדנאות ושירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה ב- 2020. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.