חברות ועסקים מגיעים להיעזר בשירותי הייעוץ העסקי כאשר המשבר עומד לגבות מחיר יקר. משבר עסקי עשוי לגרום לעסק לפשוט רגל ולקרוס. פעמים, אנו באים לעזור למנכ"ל והבעלים שנאלץ להיות "לוליין" בקרקס ולהיות מסוגל להקפיץ באוויר בו זמנית 10 כדורים לפחות? לכבות שרפות מהבוקר עד הערב? הוא מתמודד כמעט לבד, לפתור את שצף הבעיות מול ספקים, גביה, מכירות, לקוחות ועוד. כמנכ"ל וכבעלים, הוא הפנים כי עליו לבקש עזרה. זהו השלב הכי חשוב בהצלחתו של תהליך ייעוץ עסקי – שינוי ארגוני, המניע הבראה וצמיחה. שלב ההפנמה כי נכון להיעזר במומחים.

לעבוד על פי תוכנית עסקית ואסטרטגיה

כשיזם או שכיר שמחליט לפני שנים להפוך לעצמאי? או לכאלה המחליטים דווקא עכשיו לפתוח חברה או עסק? מתברר אז וגם נכון לעכשיו לאלה הנמצאים בתחילתו של התהליך. מתברר כי ההצלחה עסקית מחייבת בדרך כלל תכנון קפדני של התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית, כל זאת לאחר ביצוע תהליך מעמיק של מיפוי שוק ומתחרים ובעיקר בניית תוכנית שיווקית אפקטיבית.

תכנון ופיתוח עסקי, המלווה עם אנשי מקצוע הבאים מתחום הייעוץ הארגוני, ייעוץ ניהולי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה יכולים לחסוך ליזמים או לבעלי החברה והעסק הרבה מאד שגיאות וטעויות בדרך. החיים לימדו יזמים ובעלי עסקים, כי ריהוט עדכני וחדיש, מערכות מיחשוב ולוגו ונייר מכתבים מדהימים, לא מספיקים להצלחה.

התרומה המרכזית שלנו כיועצים עסקיים המניעים צמיחה

תפקידנו המרכזי מתבטא ביכולת להוביל יחד עם המנכ"ל ההנהלה והבעלים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אנו עוסקים בייעול מערכות הניהול המכירות והתפעול בארגון בכדי לאפשר לכם להגיע להרחבת תחומי הפעילות, הגדלת מחזורי המכירות ובעיקר הגדלת הרווחיות. אנו רואים במרכזו של התהליך, את היכולת שלנו להניע ארגונים מנהלים ובעלי חברות "להרים את הראש" ולא לפחד לצאת מאזורי הנוחות שפעמים רבות מהווים מלכודות מות לעסקים הדורכים במקום.

בתהליכים, מתמקדים בשינוי פרדיגמות, אימוץ תהליכי עבודה וניהול המקדשים פרו אקטיביות זאת במקביל לתהליכי הדרכה פיתוח מיומנויות והעצמה לעובדים ולמנהלים כחלק מתהליכי השינוי והצמיחה. אנו מציעים מגוון רחב של נושאים הבאים להתניע יחד איתכם כמנכ"לים ובעלים תהליכי שינוי הבראה וצמיחה.

ייעוץ עסקי – אימון עסקי הכיצד זה מקדם אותך?

מה דעתכם חברי המנהלים? האם אתם מכירים גורם ניהולי בעולמות העסקים בתחילת 2020 שעדיין שואל האם הייעוץ העסקי מביא תוצאות? האם יועצים עסקיים נחוצים לשיפור הביצועים העסקיים בחברות ועסקים בינוניים? האם ייעוץ עסקי נחוץ לכאלה המבקשים לבצע שינוי וצמיחה עסקית? כולנו חשופים לתשובות שהן ברורות. מנכ"לים ובעלי עסקים שחוו תהליכי ייעוץ עסקי ואימון עסקי איכותי שהביאו לתוצאות מדידות ומהירות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הם הממליצים הכי טובים לתהליכים. אין זה סוד כי  ייעוץ עסקי – אימון עסקי והדרכת מנהלים הינו תהליך המסייע רבות לבעלי חברות ועסקים, למנהלים ומנכ"לים לאמץ ולשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת עובדים. לשפר את רמת הביצועים של החברה או העסק אותו הם מנהלים.  חשוב כי נציין שיועצים עסקיים איכותיים יוצרים שינוי ומובילים צמיחה.

כיועצים עסקיים נממש את מלוא הפוטנציאל שבכם.

אנו מבקשים כיועצים ארגוניים המניעים תהליכי שינוי וצמיחה לשתף אותכם במידע הבא: רוב האנשים, המנהלים והדבר דומה גם בקרב חברות ועסקים מנצלים בשוטף פחות מ- 60% מהפוטנציאל הגלום בהם. מתברר כי כולנו בעלי פוטנציאל לא ממומש שהולך לטמיון. המון רווח פוטנציאלי הולך לאיבוד בקרב מנהלים עסקים וחברות שלא משכילות להביא את עצמם לממש הרבה יותר מהפוטנציאל הטמון בהם. זאת לאור התנהלות ניהולית שיווקית ועסקית לא מספיק עדכנית.

יועצים עסקיים - יוצרים שינוי ומובילים צמיחה בהתנהלות הניהולית והעסקית.

 • שיפור בכל מה שקשור לניהול נכון ויעיל יותר של מערכי החברה או העסק המשפחתי
 • ייעוץ ועזרה בשיפור מערכי הניהול הפיננסי והבקרה בחברה
 • שיפור מערכי המכירות, השירות
 • עדכון התוכנית האסטרטגית והתאמת התוכנית השיווקית לאתגרים החדשים.
 • שיפור מערכי התקשורת וניהול יעיל יותר של עובדים ומנהלים.
 • התאמת כוח האדם הניהולי והמקצועי לשינוי המבני.
 • להקטין מחזורים – להגדיל רווחיות? הכיצד עושים זאת נכון?
 • תוכנית מואצת לאיתור מנועי צמיחה חדשים. כניסה לתחומים חדשים.
 • מאמץ רוחבי לגיוס לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים.
 • הדרכה פיתוח מיומנויות והעצמה למנהלים ולעובדים.
 • התאמת מצבת כוח האדם לצרכים המשתנים. טיוב, גיוס ושיפור איכות כוח האדם הניהולי.

החברות והתאגידים נהנות? מדוע עסקים וחברות קטנות ובינוניות לא ייהנו גם הם?

יותר ויותר חברות ועסקים מעולמות ה- SMB הבינו כי נכון מה שנכון לחברות ותאגידי ענק עשוי להיות נכון גם להם. הסיבות לכשלים ולקריסה נכונים וכמעט זהים הן בקרב חברות ותאגידים והן בקרב חברות ועסקים קטנים ובינוניים. רוב רובם של הכשלים הגורמים לבסוף לקריסה מתמקדים בחוסר ידע בתכנון לא מספיק מדויק וחוסר יכולת ניהול על פי יעדים. מתברר כי המון יזמים ואנשים שכל חייהם היות שכירים מבקשים לקפוץ "ראש" אל העולמות העסקיים מבלי לוודא כי יש מים בבריכה? רבים מהם פותחים חברות ומיזמים עסקיים ללא ידע ניהולי וניסיון עסקי. הם פשוט לא השכילו להבין כי תמיד נכון לפעול על פי הכללים הראויים שעשויים לעשות את ההבדל בין הצלחה עסקית לכישלון מהדד.

יועצים עסקיים  - הרווח הצפוי מתהליכים ממוקדים?

כיום ניתן לקבוע בצורה חד ערכית כי ייעוץ עסקי לחברות הנהלות ומנכ"לים מהווה את אחת מההשקעות הכי נבונות שמנכ"ל בעלים והנהלות יכולים לקבל. היא ההשקעה בעלת התשואה הגדולה ביותר שאתם תוכלו לבצע כמנכ"ל או כבעלים בחברה. אין זה סוד כי ה- ROI הוא משמעותית גבוה מכל השקעה אחרת. מתברר מעבר לכל ספק כי ההשקעה בתהליכים שבהם לוקחים חלק יועצים עסקיים המתמקדים בהבראה שינוי וצמיחה ובעיקר בפיתוח ועדכון אסטרטגיה עסקית מביא לרוב להכי הרבה ערך מוסף. בתהליכים לאורך השנים אנו עזרנו לחברות הנהלות ומנכ"לים לשפר את הביצועיים העסקיים.

עזרנו לשפר את הרווחיות, להביא לגידול חד במכירות ולשפר את מערכי שירות הלקוחות. זאת ועוד, אין כל תהליך ייעוצי שלא מטפל גם בשיפור המבנה ארגוני, והתאמת כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים שאותרו. במהלך התהליכים אנו עוסקים רבות גם בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות. הוכחנו פעם אחר פעם כי תמיד נכון להסתכל על חצי הכוס המלאה. להסתכל על משבר כהזדמנות וכקרש קפיצה... לימדנו רבים כי במצבים קשים של משבר עסקי – ניתן לבצע תהליכי הבראה וצמיחה מדהימים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


יועצים עסקיים - במיקור חוץ.

פעמים אני מתאמץ להבין את הקוד הסבוך של בעלי חברות ועסקים קטנים? לאתר את המפתח הנכון היכול להביא אותם להשתכנע כי ייעוץ עסקי איכותי המלווה בהדרכה ופיתוח עובדים מנהלים וכוחות מכירה יכול להביא לשינוי מהותי ולצמיחה גם אצלם בחברה? הפעם כמנכ"ל וכבעלים, בוא אתה ואני נאתר את המפתח הנכון בעבורך? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי – פיתוח ארגוני עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירות מיקור חוץ?

בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך. צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי.

בואי ותכירו אותנו לעומק

כמנכ"ל או כבעל עסק הנך מוזמן לסייר באתר הבית שלנו - להתרשם ממגוון החברות והעסקים שעבדו איתנו לאורך השנים. עסקים מנהלים ומנהלות שעברו תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני עם החברה שלנו - Advanced Business Consulting  בתהליכים איתם ידענו להנגיש בעבורם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מידע מקצועי רב אך תוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי שאנו כותבים כבר משנת 2006. תאמצו הרגל להיכנס לבלוג וליהנות ממידע מקצועי וניהולי רב בתחומי מכירות, שיווק, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים ועובדים.

השבוע נפגשים?

לסיכום באפשרותכם ליהנות מיועצים עסקיים איכותיים במספר חלופות. הראשונה במסגרת שירותי ריטיינר שנתי או חצי שנתי להובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. החלופה השנייה מתמקדת בקבלת שירותי יעוץ וניהול במסגרת מיקור חוץ. השירות מאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל ליהנות מיכולות פיתוח עסקי, ניהול שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות שפויה. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת.

חייבים להיות יצירתיים. לא דורכים במקום.

הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים