העולם העסקי תמיד התבסס על מערכי מכירות. החברות והתאגידים המצליחים בעולם ובארץ מתאפיינים במערכי מכירות מעולים. חלקם באמצעות מכירות שטחB2B  ו- B2C. חלקם האחר באמצעות מכירות און ליין ברשת. החברות המצטיינות והמצליחות ביותר נשענות על מערכי מכירות עדכניים וסופר מקצועיים שעובדים כמעט ללא תקלות. מהי הדרך להגיע למצוינות של כוחות המכירה והשרות אצלכם? בהבנתנו מערכי מכירות ושירות מצטיינים מתחילים להיבנות כבר משלב התכנון וגיוס כוח האדם המקצועי והדרכתו. זאת ועוד ההצלחה בתחום המכירות מתחילה בתכנון קפדני מאד של כלל תשתית מערך המכירות והשרות ובעיקר ביכולת להביאו לידי יישום ברמת השטח אל הלקוחות ומול המתחרים.

הקמת מערכי מכירות: התשתית הנכונה להצלחה

משה גרימברג במסגרת פעילותו מלווה עשרות חברות ותאגידים, עסקים פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים בתהליכים לשיפור יכולות מכירה ושיווק. אנו עובדים עם מערכי מכירות קיימים, מבצעים תוכניות הדרכה קורסים למכירות לשיפור משמעותי בביצועים. אנו גם מלווים תהליכי הקמה וגיוס של צוותי מכירות ושירות ומתמקדים בנושאים רבים ומגוונים. יש לנו הכלים הכי עדכניים להוביל תהליכי העצמה, ההדרכה ופיתוח מיומנויות מכירה. כל זאת במסגרת סדנאות מכירה, קורסים לשיפור יכולות המכירה ותוכניות העשרה למנהלי מכירות וצוותים.

  • מיפוי מצב קיים ואפיון שוק וצרכים של העוסקים במכירות ושירות.
  • שיפור בתהליכי המכירה והממשקים מול גורמים חשובים בארגון.
  • הגדרות תפקיד ניתוח עיסוקים וחלוקת לקוחות ותחומי אחריות במקביל לבניית מודל יעדים ותגמול עדכני.
  • חיבור מכירות למערכי השרות והתפעול.
  • עדכון ובניית אסטרטגית מכירה אפקטיבית.
  • טיוב איכות העוסקים במכירות. גיוס והדרכה של מוכרנים ומנהלים חדשים.
  • בניית שפה ותרבות מכירות מנצחת.
  • ליווי והטמעת השינויים ברמת הארגון. ליווי אנשי ומנהלי מכירות במפגשי שטח להדרכה ומתן משוב מיידי.

נכון להשביח כל מערך מכירות

מניח כי יש לכם מערך מכירות? אני גם משוכנע שהוא איכותי מספיק. למרות זאת אני מציע לכם לבחון אפשרות לבצע הדרכות והשבחה לצוותי המכירות ולמנהלים שלכם. כל זאת כהחלטה ניהולית מושכלת האומרת שאין כל הגיון לנוח על זר השושנים.. תמיד חפשו כל דרך לשפר את ביצועי צוות המכירות שלכם. דאגו תמיד לגבש את הצוות ולהשקיע בהדרכה והכשרה הן ברמת המוכרן הבודד והן ברמת המחלקה או האגף. אנו מתמקדים בהדרכה ואימון אנשי מכירות ושדרת ניהול המכירות. מובילים תהליכי העצמה ופיתוח יכולות מקצועיות המביאות לשיפור גדול בתוצאות של אנשי המכירות והמנהלים האחראיים על תחום המכירות והשירות. אנו יודעים להביא לשיפורים משמעותיים בכל צוות מכירות קיים.

נכון כי ניפגש.

אני מבקש שוב לקבוע כי הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים של עסק קטן או בינוני. הכיצד יחד נבנה תוכנית הדרכה והעצמה אישית בעבורם. אז איפה אתה כבעלים, כמנכ"ל פוגש את הנושאים האלה? האחריות עלי. אדאג להציג לך את הפורמט הכי נכון ומתאים לצרכיך. נבחר האם לעשות את ההדרכות והסדנאות בפורמט קבוצתי? או בפורמט אינטימי של "אחד על אחד".

רוצים לראות שיפור מהותי בתוצאות של צוות המכירות שלך? ואתה מבקש לשמוע עוד

הכיצד יחד נשפר את המערך המכירות הקיים, נגייס צוות "רעב" ומקצועי שיצורף לטובים שיש לך ויחד אחרי הדרכה והעצמה יובילו לשינוי משמעותי בנפח המכירות. בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים ,המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים