גם בתחילת 2022, נדמה לי כי עוד לא נולד הארגון שיכול לצמוח ללא מכירות. אנו מכירים ארגונים שמערכי המכירות שלהם מותאמים על פי השוק והמתחרים. חלקם מפעילים צוותי מכירות שטח. חלקם מפעילים רק מכירות טלפוניות וחלקם מבצעים מכירות ישירות דרך אתרים ומוקדי שירות ומכירה. בכל אחד מהמצבים המתוארים כאן ישנו תהליך העונה לשם "מכירה". הדרכת מכירות. סדנת מכירות. קורס למכירות – הם הדרך היחידה להפוך אנשי ומנהלי מכירות טובים לטובים הרבה יותר. להפוך אותם להפוך "לאשפי מכירות". אנו ב- Advance Business Consulting מביאים לתהליכי הדרכת מכירות. סדנאות מכירה. וקורסים במכירות, ניסיון רב שנים. ההבנה העסקית העמוקה שלנו יחד עם הידע המקצועי מהשטח כמנהלים בכירים בעלי ניסיון שעסקו בפועל במכירות והניהול צוותי מכירות – מבטיחים הצלחה הרבה יותר גדולה.

הסיבות שנכון להעצים אנשי מכירות

עולם המכירות ועולם השירות והמכירות הטלפוניות הם עולמות מורכבים ולא פשוטים כלל. ארגונים נדרשים להפעיל מערכי מכירות ושירות הדורשים כי העוסקים בתחום מכירות יהיו אנשי מכירות ושרות מיומנים. רצוי כי יהיו כריזמטיים, בעלי יכולת תקשורתית גבוה ובעיקר אופטימיים מטבעם. זאת ועוד, הם חייבים להיות בעלי יכולת שכנוע והובלת תהליכי סגירה של מכירות ובעיקר להיות כאלה המסוגלים להתמודד עם הרגשות הדחייה של הלקוחות. לא קל לגייס אנשי מכירות טובים. לא קל לבנות תוכניות קידום ארוכות טווח לאנשי מכירות טובים.

לא קל לשפר את אחוזי הסגירה של צוות המכירות. בכל הדברים האלה אנו מטפלים במסגרת הדרכת מכירות. סדנת מכירות. וקורס למכירות אפקטיבי. אנו נשכנע אותכם כי ניתן לגרום לשיפור מהותי בתוצאות של צוות המכירות הקיים. במסגרת תוכניות ההדרכה מעניקים אנו למשתתפים כלים ופתרונות יעילים להתנהלות מול הלקוחות והשוק התחרותי ב- 2022. אנו מעניקים כלים להצלחה גם לשנים הבאות.

במה נעסוק במסגרת סדנת מכירות?

שמנו לעצמנו כמטרה להפוך את עולם המכירות לדרך חיים ראויה ומתגמלת בעבור העוסקים בתחום. נבנה בקרב אנשי המכירות "גאוות יחידה" שיגרמו להם להיות חלק מקבוצה ייחודית ומנצחת, הקובעת לעצמה את רמות השכר. במסגרת תוכניות העצמה נעניק כלים עדכניים ומקצועיים לביצוע מכירות אפקטיביות. נלמד שיטות תקשורת עדכניות שיגרמו ללקוחות לבחור בכדאיות של המוצרים והשירותים שאנו מוכרים להם כפתרון לבעיות ואו לתשוקות שהוצגו לאנשי המכירות. נאמץ את מודל המכירות האפקטיבי כדרך חיים. נפסיק לייצר תהליך "מלחמתי" מול הלקוחות. נמנע מתהליכי מכירה שבו צד אחד מכופף את הצד השני.

נשאף תמיד ליצור מערכת רגשית ארוכת טווח עם הלקוחות. רק כך נהיה תמיד צעד אחד לפני המתחרים. נבצע תהליכי עבודה פרטניים מול כל אחד מהמשתתפים. נתאים לכל אחד מהמשתתפים "סט כלים" ייחודי הבא לחזק את התחומים היותר חלשים אצלו, ובעיקר נשפר את החוזק המנטלי האומר: " אני עוסק באחד מהתפקידים הכי מרתקים בעולם העסקי". "אני עוסק במכירות במתן פתרונות ראויים לאנשים המציגים בפני בעיות ואו צורך. יש לי מקצוע מכובד שרק מעטים מסוגלים להצליח בו כמוני".

לא תוכלו לדלג על ההצעה שלנו?

ב- Advanced Business Consulting אנו מציעים ללקוחות מהעולם העסקי בסגמנטים מגוונים שירות להגדלת התוצאות של מערכי המכירות והשירות שלהם. אנו מעניקים  ללקוחותינו ליווי שטח למערכי המכירות קיימים. מעניקים ייעוץ והדרכה למערכי המכירות והשירות במטרה לשפר תוצאות ולהגדיל את אחוזי הסגירה של המשתתפים. זאת ועוד אנו כחלק נוסף לתהליך יכולים להציע הפעלה וניהול צוות המכירות במסגרת מיקור חוץ. את סדנת מכירות. הדרכת אנשי המכירות והקורס למכירות מעבירים מרצים מהמובילים בתחומם, תוך הקפדה מלאה על יחס אישי לכל משתתף. משה גרימברג, מוביל את התהליכים בפועל ובאחריותו לבצע התאמת כלים וידע. כל זאת על פי רמת המשתתפים ובהתאמה לכל אחד ואופי העבודה שלו, והאופי האישי שלו. אין ספק שלהיות איש מכירות עלול להיות לא קל, ובכל זאת מדובר בעבודה מלאה באקשן – לא משעמם אפילו לרגע. אני תמיד חוזר ואומר למשתתפים - "לעולם אל תוותרו על ההנאה שלכם מהעבודה במכירות". בואו ללמוד איתנו הכיצד ניתן להפיק ממנה את הטוב ביותר לתועלתכם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 סדנת מכירות – מכשירה את העובדים שלכם להצלחה

מניח כי לא נתווכח על החשיבות בניהול ושיפור מערכי מכירות ושירות גם אצלך? מניח גם כי תמיד תסכימו כי קורס מכירות, סדנת מכירות ותוכנית הדרכה למערכי מכירות ושירות יכולים להיות הכלי הכי חשוב בארגון שיש לאמץ בכדי להגיע לשיפור משמעותי ומהיר במערך המכירות. זאת באמצעות עלייה דרסטית באחוז סגירת העסקאות השונות ובהקטנת אחוזי הנטישה של לקוחות קיימים. כחברה, אנו מבצעים את התהליכים מעמדה של ניסיון מהשטח ואחריות אישית לתוצאות. נשמח לעמוד לרשותכם במענה לשאלות ולהעניק לכם את כל הידע והניסיון רב השנים שלנו מתחומי ההדרכה בכלל והדרכת מכירות ושירות בפרט.

אנו נוביל תהליכים שיעזרו למערכי המכירות והשירות שלכם לאמץ מתודולוגיות מכירה עדכניות, לקבל כלים חדשים. לשפר כישורים ומיומנויות אישיות ומקצועיות  בכדי לשפר תוצאות של צוותי המכירה אצלכם. אין זה סוד, כי מערך מכירות מיומן יכול להביא לשיפור מהותי בתוצאות העסקיות. היה נכון כי תבחן להוביל תוכנית הדרכה והעצמה פנים ארגונית לצוות המכירות שלך. אנחנו אחראיים לתוצאות ולשיפור הדרסטי.

מתאים לי להכיר את החלומות העסקיים שלך...

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הצורך לבחור נכון הדרכת מכירות. סדנת מכירות. קורס למכירות – פנים ארגוני וזאת כדרך הכי נכונה להפוך אותם לאשפי מכירות? לבחור נכון קורס או סדנה לשיפור מערכי מכירות ושירות? הכיצד תחום חשוב זה, מקבל מספיק תשומת לב ניהולית מצידך? מי לוקח אחריות על הגדלת אחוזי הסגירה של אנשי המכירות שלך? אצל מי נופלת האחריות בכל מה שקשור להדרכה פיתוח מנהלים, עובדים ואנשי מכירות בארגון שאתם מנהלים? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה לצוותי המכירות והמנהלים בארגון? מגדילים רמת שביעות רצון המנהלים והעובדים. מקטינים אחוזי נטישה ובעיקר מגדילים את אחוזי הגיוס של כוח אדם מקצועי בתחום המכירות.

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת תוכנית מנהלים ראויה, קורסי מנהלים סדנאות ושירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה ב- 2020. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים