יש הבדל מהותי בין להיות מקצוען ותותח בתחום המקצועי הייעודי שלך, להיות חדשן יצירתי ומוביל לבין להבין ולדעת לנהל חברה או עסק? פעמים מקצוענים בתחום מבקשים להקים חברה או עסק אך נתקלים בקשיים להפעלתו וניהולו. ניהול חברה או עסק זקוק לסט כלים ומיומנויות השונות במקצת ממובילות וידע מקצועי ממוקד. כאלה שעושים את הצעד ומקימים חברה או עסק פעמים מתקשים בניהול השוטף בצורה מיטבית כך שיהיו מסוגלים לעמוד ביעדים והתחזיות העסקיות. במצבים כאלה הדבר הנכון לעשות – לפנות לקבלת עזרה וייעוץ מיועצים עסקיים מומחים ובעלי ידע וניסיון מוכח.

מה הדברים שמתבצעים בשלבי הייעוץ העסקי?

כחברה לייעוץ עסקי, ייעוץ אסטרטגי והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, אנו תמיד שמחים לשתף ידע וניסיון ללוקחים חלק בתהליכי הייעוץ העסקי ועדכון האסטרטגיה. מבצעים תהליכי הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות למנכ"לים, בעלי החברה ולצוותי הניהול הבכירים זאת כחלק מתהליכים הוליסטיים הכוללים ליווי של 360 מעלות בכל מגוון הנושאים הקשורים לניהול חברה או עסק משפחתי. אנו מביאים לעדכון ויישום תורות ניהול, שיווק ומכירות עדכניות גם לעולמות של העסקים והחברות הבינוניות והקטנות.

התחומים המרכזיים בייעוץ עסקי אפקטיבי.

ככלל, הפעילות ותהליכי הליווי והייעוץ העסקי מתמקדים בשלושה תחומים מרכזיים. התחום של עדכון התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית. התאמת המבנה הארגוני לשינויים בשוק ובעיקר התאמת הגדרות תפקיד וניתוח עיסוקים למנהלים ולעובדים הבכירים. תחום חשוב נוסף שבו אנו נוגעים הינו התחום הכלכלי ושיפור האיתנות הפיננסית. בתהליכים השונים אנו מעדכן את מערכי השיווק, הפרסום ונביא לשיפור חד במערכי המכירות והשירות.

בנוסף ניתן מענה עדכני גם לנושאים החשובים הבאים:

 • עדכון ושיפור המתודולוגיה והתרבות הניהולית – ארגונית לשינויים בשוק ומול המתחרים.
 • עדכון "ארגז הכלים הניהולי" והתאמתו לאתגרים ולשינויים בתחילת העשור השלישי של המאה ה- 21.
 • הדרכה פיתוח מיומנויות וביצוע תוכניות מנהלים ותוכניות לשיפור מערכי המכירות והשירות.
 • טיוב ושיפור מערכי ההון האנושי והניהולי בחברה. ריענון ולאחר מכן גיוס וקליטה של מנהלים ועובדים בכירים.
 • עדכון החזון וביצוע תהליכים לעדכון התרבות הארגונית, היה ויידרש.
 • שיפור מערכי התקשורת הפנים ארגונית, אימוץ מערכות טכנולוגיות תומכות שירות, מכירות וניהול מתקדם.
 • עדכון מערכות השיווק, מערכות ההפצה וניהול מוקד ויעיל הרבה יותר למערך המכירות והשירות.

ייעוץ עסקי – אימון עסקי הכיצד זה מקדם אותך?

האם יש עוד מישהו בעולמות העסקים בתחילת 2020 שעדיין שואל האם הייעוץ העסקי מביא תוצאות? האם ייעוץ עסקי נחוץ לעסקים חברות ומנכ"לים המבקשים שלבצע שינוי וצמיחה? כיום התשובות מאד זמינות וברורות. כל אחד שמסתכל סביבו מזה חברים מנכ"לים ובעלי עסקים שחוו תהליכי ייעוץ עסקי ואימון עסקי איכותי שהביא לתוצאות מדידות ומהירות. ייעוץ עסקי – אימון עסקי והדרכת מנהלים הינו תהליך מאד חשוב המסייע לבעלי חברות ועסקים, למנהלים ומנכ"לים לאמץ ולשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת עובדים ובעיקר להגיע לשיפור ברמת הביצועים של החברה או העסק אותו הם מנהלים.  חשוב כי נציין שתהליכי ייעוץ עסקי ואימון מנהלים מהווה תהליך חשוב ביותר, התורם לבעלי עסקים ולמנהלים בדרגות שונות ליעל את עבודתם הניהולית השוטפת ובעיקר ולהפיק מכך תוצאות הרבה יותר טובות ברמת השטח.

ייעוץ עסקי? אימון עסקי? למי זה מיועד?

ייעוץ עסקי המלווה בתהליכי מנטורינג ואימון עסקי למנהלים בכירים, בעלי חברות ולמנכ"לים נועד לשמש כמקום בו רוכשים ידע מקצועי וניהולי, מבצעים תהליכי עדכון ובחינה של התוכנית העסקית והאסטרטגית ובעיקר התאמתן לשינויים שהשווקים מובילים. התהליך כולל את פורום ההנהלה הרחב ומשותף גם לעובדים בכירים נוספים מעבר למנכ"ל ולבעלים. אין זה סוד כי המטרה העליונה של ייעוץ עסקי מנקודת מבטו של הבעלים או המנכ"ל – הרצון להפוך לחברה או עסק הרבה יותר יעילים, הרבה יותר ממוקדי מטרה ולקוחות ובעיקר חברה ועסק שמצליחה להגדיל את שורת הרווח ולצמוח על חשבון המתחרים. בתהליכים אותם אנו מעניקים נכלול גם ייעוץ ועדכון לתוכנית השיווקית, ייעוץ והדרכה של מנהלי המכירות כחלק מהתהליך הכולל.

ייעוץ עסקי – אימון עסקי ומנטורינג.

ייעוץ עסקי, הכולל עדכון תוכנית עסקית, בדיקת עדכנות התוכנית האסטרטגית ומנטורינג ואימון עסקי להנהלה, לבעלי החברה ולפורום המנהלים מורכב ממספר מטרות על הבאות להוביל תהליך כולל הבא לשפר ולייעל את מערכות הניהול השיווק והפיתוח העסקי של חברות בינוניות, ארגונים, ובעלי עסקים משפחתיים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 • ייעוץ עסקי, מנטורינג ואימון המנהלים והעובדים בחברה במטרה להגיע לשיפור היעילות ולהגדלת שורת הרווח.
 • שיפור מערכות התקשורת בארגון.  תקשורת פנים ארגונית ותקשורת החוצה מול הלקוחות והספקים.
 • ייעוץ עסקי הדרכה ואימון המנהלים להכיר ולאמץ כלים עדכניים להתמודדות עתידית עם משברים ואתגרים עסקיים.
 • ייעוץ עסקי, מנטורינג והדרכת מנהלים והנהלות באמצעות כלים ומתודות מתחומי הייעוץ הארגוני.
 • ייעוץ עסקי הבא לאפשר לחברה למנהלים ולעובדים לעדכן את החזון, התרבות והיעדים לשווקים משתנים.
 • ייעוץ עסקי הדרכה ותוכניות העשרה לפיתוח מיומנויות ניהול מכירות. הנעת צוותים ומנהיגות תומכת.

ייעוץ עסקי ואימון הבא לעודד חדשנות ויצירתיות

אנו כיועצים עסקיים בעלי ניסיון והיכרות מעמיקה של הדברים החשובים ביותר להנעת צמיחה, מציבים בפני בעלי החברה, המנכ"ל ופורום המנהלים מראה המציגה עד כמה חשוב לקחת הובלה ולהיות חדשניים ויצירתיים בעולמות התחרותיים כיום. אנו מובילים תהליכי חשיבה, וסיעור מוחות, המשולבים עם ניתוח מידע ומגמות מהארץ ומהעולם כחלק מהתנעת תהליכי שינוי וחשיבה מחוץ לקופסה. אנו מציבים בפני המשתתפים אתגרים וסיפורי לקוח המחייבים פתרונות יצירתיים. העבודה המשותפת יוצרת תרבות של חדשנות ונכונות להפוך מחברה או עסק מגיב לחברה יוזמת ופרו אקטיבית. אנו מכוונים את המשתתפים לחרוג מגבולות המוכר והידוע כחלק משינוי הובלה וצמיחה.

ייעוץ עסקי מנטורינג ואימון עסקי למנהלים

אחרי ניתוח ומיפוי מצב קיים, אנו כיועצים עסקיים ומנטורים יכולים להציף את הבעיות והסכנות לחברה ולארגון. בתהליכי החשיבה המשותפים אנו מעודדים את כולם לקחת חלק בהצגת רעיונות לפתרון הבעיות ואו להתמודדות הרבה יותר טובה עם ההזדמנויות שאותרו? אנו מאמינים כי בעבודה משותפת נטולת מגבלות והיררכיה התוצאות יכולות הרבה יותר טובות. זאת ועוד, כשרבים לוקחים חלק בתהליכים, רמת החיכוך וההתנגדות לשינוי הולכת ופוחתת ובכך סיכוי ההצלחה של תהליכי השינוי והצמיחה גדלים בעשרות אחוזים. אנו מאמינים כי אימוץ תרבות המקדשת תקשורת פתוחה, הקשבה פעילה ויכולת לקבל דעות ורעיונות מבלי לפסול אותם כבר מהתחלה – מניעים את ההצלחה.

ייעוץ עסקי אימון עסקי "אחד על אחד"

פעמים המנכ"ל ואו הבעלים, מבקש להתחיל בתהליכי הייעוץ העסקי בפורמט מדורג. בשלב הראשון עבודה פרטנית בפורמט "אחד על אחד" כשלב מקדים לתהליכים שבו לאחר מכן משלבים את המנהלים והעובדים לתהליכים. גם כאן כלל התהליך של הייעוץ הארגוני מתבצע על פי אותה מתודולוגיה. מנהלים מעדיפים מסיבות שונות להניע תהליכי ייעוץ עסקי ואימון אישי בצורה דיסקרטית. פורמט מקובל וראוי להערכה שבא להציג כי מנכ"ל או בעלים החליט לקבל החלטה העוסקת בו אישית. לקבל החלטה של לימוד והעשרה בתחומים שבו הוא מרגיש שיש צורך לשפר. תהליך זה מתמקד באימוץ כלים ותרבות ניהולית והתנהגותית חדשה. לאורך התהליכים המנכ"ל או הבעלים מקבל משוב והדרכה מתקנת בכדי לשפר ביצועים.

ייעוץ עסקי למנכ"לים, פיתוח מיומנויות ואימון להצלחה

בתהליכים מהסוג הזה – ארגונים או הנהלות או מנכ"לים מגדירים בעיה – מבקשים לקבל תהליך ממוקד הבא לתת פתרונות ומענה ברמת הניהול והביצועים בשטח. בתהליכים מהסוג הזה, אנו כיועצים עסקיים, לא אמונים על מתן התשובות. אנו אמונים ללמד ולהדריך את המשתתפים לקחת אחריות על תהליכי החשיבה הבאים לפתור לא רק את הבעיה שהוצגה, אלה מגוון רחב ועתידי של בעיות ואתגרים מסוגים שונים. אנו מלמדים את המשתתפים לדוג עם חכות מקצועיות הכל סוגי הנחלים והימים, אנו מאד לא אוהבים להביא להם רק את הדגים? להביא להם את הפתרונות. אנו מובילים תהליכי התמקצעות ניהולית הבאה להציג כי תמיד נכון להסתכל על חצי הכוס המלאה.

הרווח הצפוי לך מתהליכי ייעוץ עסקי איכותי?

חד משמעית, ייעוץ עסקי מקצועי, מהווה את אחת מההחלטות היותר נכונות שאתה כמנכ"ל או כבעלים נכון שתקבל. ה- ROI הוא משמעותית גבוה מכל השקעה אחרת. מתברר מעבר לכל ספק כי ההשקעה בתהליכי ייעוץ עסקי- פיתוח ועדכון אסטרטגיה עסקית מביא לרוב ערך מוסף מהיר ומדיד בכל גודל של חברה או עסק. "סיפורי הצלחה" משקפים תהליכי ליווי ועבודה בהן עזרנו לחברות הנהלות ומנכ"לים לשפר את הביצועיים העסקיים, לשפר את הרווחיות, להביא לגידול חד במכירות. זאת ועוד, שיפרנו לא אחת את המבנה הארגוני, התאמנו את כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים ועסקנו רבות בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי אימון עסקי במסגרת מיקור חוץ

מה יגרום לך להשתכנע כי ייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך בחברה? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירותי מיקור חוץ? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך. צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי.

מתי אנו נפגשים?

מיקור חוץ מאפשר לך ליהנות מיכולות ניהול שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות הגיונית ולא גבוה במיוחד. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.