בתהליכי אימון מנהלים מתקדם, אנו מכירים שלושה מצבים לשימוש בתהליכי אימון מנהלים ומנכ"לים. הראשון מתמקד ברצון של מנהלים בכירים, בעלי חברות ועסקים המשמשים גם כמנכ"לים לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות ותקשורת כחלק מהעצמה ולימוד והתפתחות אישית ומקצועית. השני מתמקד ברצון חברה או עסק להשקיע בתוכנית העצמה ואימון של צוות המנהלים בארגון. לבנות בעבורם תוכנית העוזרת ומכינה אותם לתפקידי הניהול חדשים ובכירים יותר בארגון.

השלישי מתמקד במנהלים צעירים או וותיקים הנמצאים במעבר בין תפקיד לתפקיד ומבקשים באופן אישי ועצמאי להשקיע בעצמם בכל מה שקשור לפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות כחלק מהכנה מקדמית לתפקיד הבכיר הבא. מנהלים בכירים ומנכ"לים המחפשים את האתגר הבא לוקחים חלק בתהליכי אימון ומנטורינג עסקי ואישי במסגרת עבודה בפורמט "אחד על אחד" אנו עוזרים להם להתכונן טוב יותר למבחני הקבלה ובעיקר לראיונות העומק והסימולציות בתהליכים.

אימון מנהלים – קווים לתהליך

אימון מנהלים הוא תהליך שמטרתו לקחת מנהלים ומנכ"לים טובים ולתת להם כלים והדרכה שיהפכו אותם לטובים הרבה יותר. להפוך אותם למצטיינים בתחומי הניהול המנהיגות והנעת צוותים ומשימות.  בתחום האימון למנהלים נקנה למשתתפים כלים ישימים ואפקטיביים בהתמודדות השוטפת מול סוגיות ניהול מורכבות הן ברמה העסקית והן בהיבט של ניהול משאבי האנוש והמנהלים בארגון. תמיד נחפש את ההלימה בין העסקי לפרטי בין האישי למקצועי נבנה תמונה רחבה התואמת את המציאות והיכולות.

נעדכן הן את החזון האישי ונתאים אותו לחזון הארגוני, תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות. בנוסף נשפר גם את מיומנויות התקשורת הבינאישית. נתמקד בקידום אישי ותכנון קריירה ארוכת טווח, ונתמקד בשיפור ופיתוח מודעות אישית וניהולית מקדמת. בעבודתי לאורך השנים בתחומי הייעוץ הארגוני, פיתוח עסקי והדרכות מנכ"לים ומנהלים מצאתי כי כאשר מנהלים לא משנה רמתם – קובעים מטרות ראויות, מקצים משאבים ובונים תוכנית להשגתן ומשיגים אותן, הם נהנים ומרגישים מלאי מרץ ואנרגיה.

המטרות של אימון מנהלים אפקטיבי

מטרות אימון מנהלים נקבעות אך ורק לאחר ביצוע תהליך של איפיון צרכים ומיפוי יכולות. המטרות באימון מנהלים מוגדרות לאחר מכן, כבר בפגישות הראשונות שלאחריהן נפנה להרכבת תוכנית אימון ייעודית המותאמת למנכ"ל או למנהל הבכיר. תוכנית המנטורינג והאימון למנהלים המשתתפים תזכה לסילבוס מפורט שיכלול את המפגשים והתכנים כאשר לאורך כל תהליכי האימון יקבעו יעדים מדידים וראויים להשגה.

אנו מאמינים כי מטרת המרכזית בתהליך אימון מנהלים בכירים מתמקדת בהקניית כלים ישימים לשיפור מיומנויות הניהול והגשמת הפוטנציאל הניהולי כך ששני הצדדים ירוויחו תמיד מהתהליך. המנהל או המנכ"ל מצד אחד , ומהצד השני הארגון העסקי. בעבודתי לאורך השנים בתחומי הייעוץ הארגוני, פיתוח עסקי והדרכות מנכ"לים ומנהלים מצאתי כי כאשר מנהלים לא משנה רמתם – קובעים מטרות ראויות, מקצים משאבים ובונים תוכנית להשגתן ומשיגים אותן, הם נהנים ומרגישים מלאי מרץ ואנרגיה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תוכניות אימון מנהלים מותאמות

אנו שמחים להציג בפני מקבלי ההחלטות בעולם העסקי, מנהלי ומנהלות המשאב האנושי בארגון, ובקרב מנהלים ומנכ"לים שעשויים לבקש לקחת חלק באופן עצמאי בתוכנית אימון אישית. תוכנית אימון מנהלים הבאה לתת כלים חדשים לשיפור מיומנויות ניהול מנהיגות ותקשורת כחלק מרצון להמשיך להתפתח ברמה העסקית והאישית גם יחד. בדיוק לשם כך מעמידים לכם מגוון רחב של קורסים למנהלים, כמו גם סדנאות העשרה למנהלים במספר תצורות.

אימון מנהלים, סדנאות פיתוח מנהלים מעניקות למשתתפים יכולת להתעדכן בידע מקצועי חדש וליישם אותו לעולם התוכן של המנהלים המשתתפים בתהליכי האימון והעצמה. במהלך אימון המנהלים ואו במסגרת התהליכים האחרים עוברים המנכ"לים או המנהלים הבכירים תהליכים מואצים של שיפור מיומנויות ורכישת כלים ניהוליים חדשים לעבודתם השוטפת.

רשימה חלקית של הנושאים שיטופלו במסגרת אימון מנהלים:

  • מיפוי יכולות, זיהוי חוזקות טיפול בחוליות החלשות שלך כמנהל וכמנכ"ל.
  • שיפור יכולות הניהול האישי. מי שלא יודע לנהל את עצמו לא יכול לנהל אחרים.
  • הדרך ללמוד להתמקד בעיקר ולשפר את אחוזי קבלת ההחלטות הנכונות
  • שיפור כישורי אינטליגנציה רגשית ותקשורת בינאישית אפקטיבית
  • אימוץ כלים להתמודדות יעילה יותר עם דילמות ניהוליות בתחום העסקי ובתחום ניהול המשאב האנושי
  • גמישות ויצירתיות ככלים חשובים לאיתור חסמים ולהתגברות על מכשולים בדרך להצלחה
  • תהליך אימון מנהלים הוא כלי מהיר, משתלם ואפקטיבי ליישום במיוחד בתקופות משבר.
  • מנהיגות עסקית- מנהיגות אישית, הדרך להצבת מטרות ובניית חזון
  • הפעלת עובדים ומנהלים - הנעה, הדרכה, העצמה וחניכה עובדים ומנהלים לעמוד ביעדים.

אין זה סוד כי אימון מנהלים הוא הכלי היעיל, המהיר והאפקטיבי ביותר להשגת תוצאות. בוא להכיר ולהבין את מגוון הנושאים והכלים שתקבלו במסגרת תהליכי אימון מנהלים שאותם יהיה נכון לצרף אל "ארגז הכלים הניהולי" שלך ולהביאו למצב שהוא תמיד נשאר מעודכן ורלוונטי לשינויים שחלו בשנים האחרונות.

רשימת הסגמנטים בתחום אימון המנהלים

כחברה העוסקת בייעוץ ארגוני, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה ובהדרכה והעצמה למנהלים ולכוחות מכירה מאמינים בשיתוף ידע. מאמינים כי באפשרותו של כל מנהל או אדם להתפתח ולצמוח. כולנו מסוגלים לפרוץ את "תקרת הזכוכית" המגבילה. את הידע הרב והניסיון המקצועי שלנו אנו שמחים לשתף ולהעביר לדור המנהלים הבא.

אימון מנהלים למנכ"לים וסמנכ"לים.

מנהלים בכירים מאד המבינים כי עליהם להשקיע בפיתוח אישי ומקצועי. הם מבינים כי תמיד נכון להישאר מעודכנים ואף לרכוש ידע ומיומנויות חדשות. כל חיינו אנו לומדים.. ובסוף מתים טיפשים.. התוכנית מתאימה גם לכאלה הנמצאים במעבר בין תפקיד לתפקיד או לכאלה המבקשים להכין את עצמם לתפקיד הראשון שלהם כמנכ"ל או כסמנכ"ל בכיר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אימון מנהלים – .Top Talents  

חברות וארגונים הבינו עד כמה צריך ונכון להשקיע בדור המנהלים הבא. לטפח ולבנות בעבורם אופק ניהולי ותעסוקתי ארוך טווח. אנו עובדים מולם במסגרת קבוצה או בפורט של "אחד על אחד" ומטפלים בכל ההיבטים של ניהול מנהיגות ותקשורת אפקטיבית. משפרים את מיומנויות הניהוליות של המשתתפים.

אימון מנהלים בחברות הזנק והייטק.

בתחום חברות ההזנק, המשימה כאן מורכבת ומאתגרת הרבה יותר.  עולמות הייטק מתאפיינים כסביבה עסקית ותעסוקתית תובענית במיוחד, הדורשת יצירתיות, עמידה בלוחות זמנים ועבודה קשה מסביב לשעון. כאן נתמקד באימוץ תרבות המקדשת "איזון ומידתיות" בין עולמות הניהול והעסקים לעולם החיים הפרטיים שלנו. אנו מעניקים למשתתפים מיומנויות ובונים הרגלים חדשים אשר יסייעו למשתתפים לשלב טוב יותר בין הקריירה למשפחה.

אימון מנהלים והדרכה – במיקור חוץ.

בואו נבחן יחד את האפשרות לבצע בעבורכם אימון מנהלים והדרכה וקורסים במיקור חוץ. מדוע עסקים קטנים ובינוניים, חברות משפחתיות ואפילו תאגידי ענק הולכים וממאמצים את השימוש בשירותים מקצועיים במסגרת הפעלת מערכי מיקור חוץ במגוון הולך וגובר של תחומים. גם עולמות ניהול מערכי מכירות, פיתוח עסקי והדרכה עוברים לתחום מיקור חוץ? האם יש לזה הגיון עסקי? בוודאות שכן.

אימון מנהלים בתעשיות מסורתיות גדולות.

מנהלים זוטרים ואף בכירים בארגונים גדולים בעיקר מעולמות התעשייה המסורתית, זקוקים לריענון ולהעצמה. פעמים הם זקוקים לניעור ובעיקר לגרום להם לנטוש את "אזור הנוחות" המוכר והפחות יעיל בדרך כלל. מהי הדרך לעשות זאת נכון? שווה כי ניפגש. בארגונים כאלה נלמד להקטין את מרווחי החיכוך ושפר את התקשורת הפנימית בכדי למגר את הפוליטיקות הפנים ארגוניות ההרסניות ולהקטין את השפעת הביורוקרטיה על המנהלים והעובדים.

בואו לבחור את מועד הנכון לפגישת היכרות קצרה

אני מבקש שוב לקבוע כי אימון מנהלים, הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים. הגיע הזמן שנבנה יחד כלים עדכניים יותר להמשך ההצלחות שלך, ההצלחות של מנהליך. אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושאים האלה? הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות והפעם מדובר בך ובארגון אותו אתה מנהל? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה המותאמת לך כמנכ"ל ולמנהלים שמתחתיך?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת  שירותי אימון מנהלים, הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים ,פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף לאימון מנהלים ומנכ"לים, ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.