חברות תאגידים ועסקים בינוניים וקטנים פעמים מתקשים לממש את מלא פוטנציאל המכירות שלהם מול השוק והמתחרים. חלקם מגיעים ליעדים בדקה ה- 90. חלקם לא עומדים ביעדים ויוצרים פערי מימון קשים לגישור. אחרים מנגד מצליחים פעם אחר פעם להגדיל את מחזורי המכירות, שנה אחרי שנה. הכיצד הם מצליחים, ואחרים פחות? כאן אנו מבקשים להיכנס לתמונה בשני קצוות הפעילות. הן אצל החברות המצליחות והן אצל החברות הזקוקות להדרכה ועדכון מערכי המכירות והשירות. אין זה סוד, כי הצלחתו של כל צוות מכירות תלויה מאוד ברמת הניהול והמנהיגות של זה שעומד בראש.

בחר בחלופה הכי מתאימה לך?

כמנכ"ל או בעלים עומדות בפניכם שתי חלופות. הראשונה לגייס אותנו לבצע הדרכה העצמה וליווי של צוות המכירות והמנהלים אצלכם. השנייה לבחור בחלופה המעניקה לכם – ניהול מכירות במיקור חוץ. תהליך ממוקד הלוקח אחריות ומסייע בניהול השוטף של מערך המכירות והשירות בארגון. אנו נבצע עבודה תהליכית אשר תביא ליכולת המימוש והצמיחה של כלל הפוטנציאל העסקי הרדום מול השוק והמתחרים. בדיוק בשבילם משה גרימברג, מנכ"ל ומייסד של Advanced Business Consulting  חברת לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, מעניק לכם זכות לבחור באחת משתי החלופות.

ניהול המכירות - במיקור חוץ.

Advanced Business Consulting מציעה לחברות וארגונים ובעלי עסקים בינוניים וקטנים, שירות חדשני ועדכני של ניהול מערכי המכירות והשירות באמצעות גורם מקצועי חיצוני שייקח אחריות כוללת על הפעלה הדרכה ושיפור תוצאות ומיומנויות של צוותי המכירה והשירות. אנו נהיה אחראיים על ניהול צוותי המכירות בשוטף. נטפל בעדכון האסטרטגיה השיווקית ועדכון תהליכי המכירה. נוביל תהליכי מדידה ובקרה על ביצועי המכירות ורמת שביעות רצון הלקוחות בצורה שוטפת תוך התמקדות בהשגת יעדי המכירות ובניית יעדי מכירות חדשים כחלק מהצמיחה הארגונית שיחד נוביל.

התועלות המרכזיות של מיקור חוץ לצוות המכירות שלך:

 • ניהול וליווי של כלל תהליכי המכירות בחברה. הדרכה גיוס וטיפוח אנשי מכירות "רעבים" להצלחות.
 • עדכון אסטרטגיית המכירה ובניית תוכנית מכירות אפקטיבית והטמעת בקרת ביצועים שוטפת.
 • זיהוי "חוליות חלשות" בתהליכי המכירה מבעוד מועד ויצירת מענה תגובה מיידית.
 • הדרכת מכירות ואימון הצוות והמנהלים בשוטף. לשם הגדלת אחוזי הסגירה והיכולת להתגבר על התנגדויות.
 • עבודה תהליכית בשותפות מעצימה עם עובדי המכירות בארגון וצוות ההנהלה בראשותך כמנכ"ל או כבעלים.
 • ליווי צמוד שלך הצוות ושלך כבעלים ומנכ"ל ליצירת תקשורת יעילה עם צוותי המכירות: פגישות פרונטליות, יציאות משותפות לשטח, שיחות טלפון ודוא"ל על בסיס קבוע ובהתאם לצרכים המשתנים.
 • עלויות העסקה של מנהל מכירות במיקור חוץ – נמוכה משמעותית בהשוואה לשכ"ע ונלוות. עלות תועלת גבוהה במיוחד.

האם זה מתאים לצרכים שלכם? למי זה עשוי מתאים?

 • למבקשים לשפר ביצועים בתחום המכירות. לחברות ועסקים מכל הסוגים והגדלים שאינם עומדים ביעדי המכירות
 • להקטין עלויות. חברות וארגונים שמתקשים לבנות לאורך זמן מחלקת מכירות אפקטיבית או להעסיק מנהל מכירות בכיר ומיומן.
 • למבקשים לצמוח. חברות ועסקים שאפתניים שרוצים להגביר את הצמיחה ולממש את הפוטנציאל הלא ממומש הטמון בהם. בעיקר חברות שמבקשות לא להשאיר "כסף על הרצפה" למתחרים.
 • חברות בינוניות וקטנות ובעלי עסקים החייבים לשפר את אחוזי הסגירה של פגישות המכירה כחלק מרצון לגדול בנפח המכירות ובגיוס לקוחות חדשים בכדי לא להיעלם מהשוק.

המכירות גדלות- עלויות ניהול המכירות יורדות

העוסקים בניהול חברה או עסק מודעים לצורך שפעמים צריך לבצע תהליכי צמצום וחיסכון הבאים להקטין את הוצאות התקורה הקבועות. להקטין את עלויות השכר והנלוות. זאת כחלק ממאמץ להגדיל רווחיות, ולהגיע למצב שבו החברה או העסק משרת גם את הבעלים המבקשים להביא "הביתה" רווחים מעבר לשכר השוטף. הפורמט המקובל והתופס תאוצה בשנים האחרונות מתמקד באימוץ השימוש באנשי מקצוע מעולים הבאים להחליף תפקידי מטה וניהול יקרים. למשל ביטול פונקציה מנהל הכספים? וגיוס מקצוען בתחום, לחצי משרה או פחות במסגרת מיקור חוץ בעלות הרבה יותר נמוכה מעלותו של מנהל כספים שכיר. תחום ניהול המכירות הוא תחום נוסף שעובר להשתמש בכורמי חוץ מקצועיים שמעניקים את כל נושא ניהול מערכי המכירות והשירות במסגרת מיקור חוץ בנפח של חצי או 70% משרה בחשבונית, שכולה מוכרת כהוצאה.

מיקור חוץ – כדאי לבדוק היתכנות

אנו מביאים בשורה חדשה לארגונים ועסקים המבקשים לשפר את ביצועי המכירות ויחד עם זאת לצמצם בעלות ניהול המכירות. אנו מעניקים שירות ניהול המכירות ושירות באמצעות מקצועני ניהול שבהתחלה מלווים על ידי באופן אישי. כמומחים לתחומי ניהול המכירות והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנו מביאים לתהליכים ידע רחב ומעודכן המתווסף לשנים רבות של ניסיון הן בהדרכה והן כמנהל מכירות וכמנכ"ל בשטח. מבקש לציין כי ניהול המכירות במיקור חוץ יכול להתאים גם לחברות ועסקים שיש להם מנהל מכירות או לכאלה ללא מנהל מכירות קבוע. לכאלה שהמנכ"ל או הבעלים מנהלים את המכירות. בשני המצבים יש לנו הרבה מה לתרום. רוצים להבין הכיצד ניתן להתניע תהליך כזה דם אצלכם? צרו קשר ישיר איתי במייל abc@nihul4u.co.il

ליווי וניהול מכירות

ליווי וניהול מכירות במיקור חוץ, כמו גם תחום ניהול פיתוח והדרכת צוותי מכירה, הינו תחום רווי פעילות הדורש לתשומת לב ניהולית רבה. יש לנו התמחות רבת שנים בתחום של פיתוח סדנאות לאנשי מכירות, קורסים לאנשי ומנהלי מכירות, ותוכנית הדרכה והעצמה. הידע הינו  עדכני ומלווה ניסיון רב שנים של יישומים בשטח. אנו מאמינים בעבודה תהליכית, ביצוע תדיר של סימולציות וניתוחי אירוע ובעיקר ליווי אנשי המכירות והמנהלים בשטח.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


לעדכנכם כי מזה שנים אנו פיתחנו את השרות לניהול המכירות במיקור חוץ. לאורך השנים, בנינו מודל העצמה לאנשי מכירות ולמנהלים בעבור חברות בינוניות וקטנות תחת השם הבא: . Effective – Smart & Simple למידע נוסף על שירות חדשני זה, ניתן ליצור משה גרימברג בטלפון 0544814332 או בדוא"ל abc@nihul4u.co.il . נשמח ללוות גם אתכם.  צלצלו לקבוע פגישת היכרות עכשיו.