משה גרימברג במסגרת פעילותו ב- Advanced Business Consulting משנת 2006 מתמחה במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי לחברות ולעסקים משפחתיים. אנו במסגרת הפעילויות השוטפות של החברה שלנו לייעוץ אירגוני- פיתוח עסקי מעניקים שירות לכל הנושאים הקשורים באסטרטגיה ובליווי תהליכי שינוי וצמיחה. עוסקים בהצלחה בעדכון ובניית אסטרטגיות עסקיות עדכניות, מעדכנים ובונים אסטרטגיות חדירה ופיתוח מוצרים בשווקים חדשים ובעיקר מתמקדים  בייעוץ ארגוני, בליווי עסקי ובהדרכות בקרב חברות המבקשות לבצע שינוי ולהגיע לצמיחה.

חברת בוטיק לייעוץ אסטרטגי וניהול צמיחה

כחברה לייעוץ אסטרטגי - השרות מיועד לחברות בינוניות וקטנות, לעסקים משפחתיים ולנותני שרות גדולים המעסיקים בין 10-20 עובדים ומנהלים. אנו מעניקים שירות ברמה גבוה למגוון רחב של לקוחות. החלטנו לשמור על פורמט חברה קטנה ומקצועית בתחום הייעוץ האסטרטגי המעניקה שירות ברמת "בוטיק" לכל לקוח ולקוח. 24/7 זאת לא קלישאה. זאת דרך חיים שאנו אימצנו אל מול הלקוחות.

מהי אסטרטגיה? מהו ייעוץ אסטרטגי?

המושג אסטרטגיה הגיע לעולם כמו גם מושגים רבים אחרים מהשפה היוונית העתיקה, כבר אז המילה ציינה יכולות של מפקדים בשדה הקרב. כלומר הכיצד הם בנו ויישמו תוכניות קרב שהביא לניצחון על הצד השני. במהלך ההיסטוריה נהפכה המילה היונית לתואר של מצביא בשב הקרב. האימפריה הביזנטית החלו להשתמש במילה אסטרטגיה ולשייך אותה לביצועים של מפקדי הצבא - של הגנרלים... אט אט זלגה המילה מהעולמות של המלחמות והקרבות לעולם העסקים שגם הוא לא נטול מלחמות ואגו. כיום בעולמות העסקיים ואף מחוץ להם המילה אסטרטגיה כמעט נמצאת בכל תחום וסיגמנט. בעולם הפוליטיקה, בעולמות הספורט התחרותיים, באקדמיה ובכל מקום ומקום כמעט. כיום העולם העסקי חברות ארגונים ועסקים משפחתיים מבינים היטב את התועלות שחברה בתחום הייעוץ האסטרטגי מביאה לתהליכים.

אסטרטגיה קיימת בכל תחום ומגזר

בעולם המערבי המושג "אסטרטגיה" חייב להיות מסוגל לענות על מספר שאלות: השאלה הראשונה- היכן ברמה העסקית אנחנו  נמצאים כעת? מה אנחנו יכולים לעשות היום, בכדי לשפר את מצבנו עם המשאבים שיש לנו? השאלה השנייה – לאן אנחנו רוצים להגיע? מה היעדים שלנו? השלישית – איך עושים את זה? זה בעצם התחום של ה"מה". אלו 3 השאלות המנחות וקובעות את האסטרטגיה בעולמות העסקיים. היה ונרצה לבצע תהליך עמוק יותר אזי נצטרך לדאוג כי האסטרטגיה תדע לענות גם השאלות הבאות: מה נכון כי נפסיק לעשות? ומה נכון לעשות ועדיין לא עשינו? הכיצד אנו יוצרים לעצמנו מנועי צמיחה חדשים? מחפשים שווקים בתוליים – מחפשים לפעול "באוקיינוס כחול" במקום לדמם למוות במלחמות מול המתחרים באוקיינוס האדום. שאלת השאלות בעדכון התוכנית האסטרטגית עוסקת בדרך ליצור בידול ומיתוג טוב יותר בהשוואה למתחרים.

התרומה והחזון העסקי שלנו

אנו כחברה לייעוץ אסטרטגי, מעניקים מערך שלם הבא לתת מענה מקצועי יעיל ועדכני למגוון רחב של בעיות אתגרים והזדמנויות העומדים בפני חברות ארגונים ועסקים משפחתיים ממגוון רחב של סגמנטים בתעשייה ובעולמות השירות וההייטק: מעניקים ייעוץ בתחומים להיות בית המספק מענה מקצועי, מסור ואפקטיבי למכלול האתגרים העומדים בפני החברות בתחום האסטרטגי, ייעוץ אירגוני, פיתוח עסקי, שיפור מערכי שיווק ומכירות. עבודה והכשרה של מנהלים בדרגות השונות ובעיקר מתמחים בהעברת "מקל השליטה" בחברות ועסקים משפחתיים הנמצאים במעבר בין דור המייסדים לדור השני ואך לדור השלישי. התועלות שהחברה מקצועית לייעוץ אסטרטגי מביאה לתהליכים מאד ברורה להנהלה, למנכ"ל ולבעלים.

One stop shop

אנחנו נותנים מענה למכלול רחב של צרכים המאפיינים חברות ועסקים הנמצאים בשלבי מעבר שונים. בין עסק קטן למעבר לעסק בינוני, מעסק בינוני לעסק גדול. אנו מעניקים כלים, ידע, הדרכה וליווי בשטח בתהליכים של ביצוע "קפיצת המדרגה" הניהולית והעסקית הנדרשת. באים לעזור למנהלים לבעלים ולהנהלות, להתמודד טוב יותר עם הקשיים וההזדמנויות בתחומים הארגוניים, הכלכליים, והניהוליים בעיקר. אנו באנו לעזור לכם להתמודד עם האתגרים המורכבים של העולם העסקי התזזיתי, ובעיקר להצליח.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מה עושה אותנו מתאימים יותר בעבורך?

היתרונות שלנו בתהליך ייעוץ אסטרטגי קצר מועד בעבורך מתמקד ביכולת שלנו לעדכן את האסטרטגיה השיווקית של הארגון שאתה מנהל. נבצע התאמות לדרך בה בוחר הארגון לנוע על מנת להשיג את מטרותיו העדכניות. האסטרטגיה השיווקית העדכנית אמורה לספק החלטות, תוכנית וכיוונים, בהתייחס לפילוח שוק, זיהוי קהלי מטרה, מיצוב ותמהיל שיווק ותקציב, על מנת ליצור שילוב ייחודי של "יצירת ערך" עדכני יותר ללקוח ובידול בולט מול המתחרים בשווקים משתנים ותחרותיים.

לכן אנו גאים להציג לכם מספר יתרונות שאנו מביאים לתהליכים:

  • יש לנו ניסיון רב בעולם העסקי האמיתי. באנו וצמחנו מהשטח. מכירים את עולמות הניהול השיווק והמכירות.
  • אנחנו פחות אוהבים לתת רק עצות. אנו מובילים תהליכים ומיישמים בשטח.
  • יש לנו תהליכי עבודה ומתודולוגיות שהוכחו כקלות ליישום וביצוע ברמת השטח.
  • אנחנו לא מאמינים "בניסים" "ובקסמים" אנו מאמינים בעבודה תהליכית צעד אחר צעד.
  • יש לנו ידע וניסיון בעבודה מול מגוון רחב של הנהלות ומנהלים. כל אחד "עולם ומלואו".
  • אנו ממוקדים מטרה ונחושים לפעול תמיד מעמדה האומרת כי העסק הזה הוא שלי!!
  • יש לנו לא מעט ממליצים ולקוחות מרוצים.

להתאים את האסטרטגיה לשינויים בשוק ומול המתחרים

לסיכום, בעשור השלישי של המאה ה- 21 העולמות העסקיים הופכים לתחרותיים יותר ולהרבה יותר מאתגרים. התחרות גוברת, הסביבה החיצונית והפנימית משתנות לעיתים תכופות בעולמות העסקיים ובשווקים השונים. הדבר מחייב את הארגונים, החברות והעסקים המשפחתיים להתאים עצמם מהר לשינויים. פעמים רבים חושבים כי יש באפשרותם לעשות את ההתאמות ללא עזרה חיצונית? פעמים הם מגלים כי החיסכון הופך לא פעם יקר מידי, במצבים שהתהליכים העצמיים נכשלים. ולא תמיד קיימת הזדמנות שנייה?

ייעוץ אסטרטגי – שובר פרדיגמות

רבים כיום כבר מבינים, את היתרונות בהסתייעות בגורמים מקצועיים חיצוניים. נעזרים בחברות ייעוץ אסטרטגי, אשר מסוגלות להוביל את תהליכי השינוי ובעיקר את ההטמעה. תהליכי הייעוץ האסטרטגי באים להעניק הזדמנויות טובות יותר לחברה או לעסק להתאים את האסטרטגיה העסקית הישנה, לשינויים בשווקים. בשנים האחרונות אנחנו כחברה לייעוץ אסטרטגי והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, עוזרים לחברות ארגונים ולבעלי עסקים משפחתיים, להתאים ולשפר את התשתיות הארגוניות לשינויים בשווקים.

מבצעים התאמת המבנה הארגוני לתוכנית הצמיחה

זאת אנו עושים בכדי לשפר מהותית את הביצועיים הכלכליים. אנחנו כחברה לייעוץ אסטרטגי, מובילים תהליכים ארגוניים המביאים לשיפור חד בכל מה שקשור לשיטות עבודה יעילות וחכמות יותר היוצרות סדר וארגון, מפחיתות מאבקי כוח מיותרים, מטפלים באיתור "החוליות החלשות" מטפלים בעומסים, ובעיקר מציגים מבנה ארגוני מותאם לצרכים שמצליח להגדיר היררכיה ניהולית ברורה שכל אחד ואחת במערכת יודעים מה האחריות והסמכות שלו ובעיקר יודעים מה הערך המדיד שעליו להשיג. משפרים את היעילות התפעולית, בונים תהליכי עבודה נכונים יותר, מטפלים בשיפור הביצועים של מערכי המכירות השיווק ושירות הלקוחות בכדי להתאים את כלל המערכות לקראת השגת מנועי צמיחה חדשים.

אסטרטגיה – מובילה שינוי ויוצרת צמיחה

כחברה לייעוץ אסטרטגי, אנו מובילים תהליכים בשיתוף הנהלה מנכ"ל ובעלים לשם עדכון התוכניות האסטרטגיות בתחומי השיווק המכירות ושירות הלקוחות. אנו מעדכנים את התוכנית האסטרטגית ומתאימים את היעדים החדשים לשינויים בשוק ומול המתחרים. אנו פחות אוהבים רק להישאר במקום של "נותני העצות" אנו לוקחים אחריות ומניעים תהליכים. אין זה סוד כי חברות ייעוץ אסטרטגי ויועצים אחרים פחות אוהבים לקחת חלק בתהליכי היישום. התוצאה שחברות ומנכ"לים נשארים חסרי אונים ומתקשים לעבור לשלב הבא – לשלב היישום שהוא החשוב ביותר בתהליכי הייעוץ האסטרטגי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הופכים לפרטנר להתלבטות וחשיבה

אנו כאן לתת לך מענה אמיתי והגיוני לכל השאלות בתהליך. זה לא בגלל שאנו יותר מנוסים או חכמים ממך? אנו פשוט חווינו, עשרות רבות של מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים במצבך, שהיו חייבים להוביל תהליכי עדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית. כחברה לייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו נשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר ישיר איתי – עם משה גרימברג וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

בוא ונקבע פגישה בנושא

כיום חברות בינוניות, ותיקות וצעירות, עסקים משפחתיים ונותני שירות מבינים כי עליהם להיות צמיד עם האצבע על הדופק של השוק, הלקוחות והמתחרים. דעו כי העולמות העסקיים הופכים לתזזיתיים יותר ויותר, הלקוחות הרבה פחות נאמנים לשירות ואו למותג. היבוא הזול והיכולת לבצע רכישות באמצעות אתרי מכירות עולמיים הופכים את העולם העסקי למורכב ומאתגר. רבים מהם הבינו שעליהם להיעזר באנשי מקצוע וחברות לייעוץ אסטרטגי שמסוגלות להוביל יחד תהליכי עדכון והתאמת האסטרטגיה העסקית לשינויים הרבים בשוק. תהליכי הייעוץ – ייעוץ אסטרטגי והליווי המקצועי עם יועצים אסטרטגיים שלהם ניסיון מוכח גם מחוץ לעולמות הייעוץ – ניסיון מוכח כמנהל או יזם או בעל חברה בעולם העסקי. השילוב של ניסיון מהשטח יחד עם ידע מקצועי בתחומי הייעוץ האסטרטגי תמיד מביאים לתוצאות הרבה יותר טובות.

יחד נוביל שינוי אסטרטגי

אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי לשווקים משתנים ומאד תחרותיים. עושים זאת בהצלחה רבה משנת 2006. שוב אני מבקש לקבוע כי המלצות ללא הובלת תהליכי יישום והטמעה ברמת הארגון והשטח עשויות בדרך כלל לא להספיק להצלחת השינוי. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים