השאלה הראשונה שנכון לשאול כל יועץ עסקי ואו יועץ ארגוני היא – "מהו הניסיון הניהולי שלך לאורך הקריירה? האם ניהלת פעילויות עסקיות או ניהוליות כמנהל שכיר או כיזם עצמאי"? "האם בחיים שלך הרגשת את הלחץ שמלווה מנכ"לים ואו בעלים, או רק קראת זאת בספרים"? על פי הבנתי רק אדם אשר לו ניסיון ניהולי מוכח בתחומי המכירות, השיווק, הפיתוח העסקי והניהול הבכיר בכלל יכול להיות על פי הבנתי יועץ עסקי איכותי.

יועץ עסקי עם ידע וניסיון מוכח

יועץ עסקי יועץ ארגוני ומוביל תהליכי הבראה וצמיחה הוא דמות ניהולית שיש לו "קילומטרז" רב ולו  ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול עסקים הן כשכיר בעמדות ניהול בכירות כמנכ"ל והן כבעלים וכיזם עצמאי אשר ביוזמתו פתח עסקים, הקים חברות, ניהל פיתח יצר ויזם ובעיקר נחשף וידע קשיים וידע להביא הצלחות. לניסיון אמיתי מהשטח ולהבנה עמוקה של תהליכים בשווקים תחרותיים ובעיקר ליועצים עסקיים שיש להם ניסיון רב במכירות ובהנעת מנהלים ועובדים – יש להם יתרונות מוכחים. פעמים לניסיון מהשטח חשיבות רבה יותר מהניסיון האקדמי שלא יושם ונבדק בשטח. מי כעיקרון משתמש ביועץ עסקי? בחברות יעוץ עסקי ואירגוני, המובילות תהליכי הבראה ומניעות תהליכי שינוי וצמיחה? 

יועץ עסקי משלים פערי ידע 

ככלל, חברות גדולות, תאגידים וחברות בינוניות וקטנות משתמשות בשירותי ייעוץ עסקי ובשירותי ייעוץ אחרים כאשר המנכ"ל ואו הבעלים מבינים שעליהם להיעזר במומחים אשר ישלימו תחומי ידע או הדרכה והעצמה הן לעצמם והן לצוות המנהלים והעובדים אצלם. פיתוח עסקי, ייעוץ עסקי המלווה עם עבודה שוטפת בתחום המכירות והשרות מתבצע בארגונים שונים כחלק אינטגרלי מהשוטף. יש מחלקות ייעודיות בחברות ובתאגידים אבל יחד עם זאת ודווקא בגלל זה הצורך באימוץ ושכירת שירותי ייעוץ עסקי חיצוני – דווקא גדל והופך לצורך שמביא לתמורות מדידות. היועץ העסקי החיצוני שמלווה את ההנהלה הבעלים והמנכ"ל בדרך כלל משלים את אותה החוליה החשובה בפאזל – את החשיבה הרעננה, נקייה מפרדיגמות ודעות קדומות שכל ארגון מתאפיין בהן.

יועץ עסקי איכותי – נדבך חשוב להצלחה

יועץ עסקי עם ניסיון רב וידע בתחום הייעוץ הארגוני איכותי, שחייב להיות בעבור המנכ"ל ההנהלה והבעלים, שותף לחשיבה ולהתלבטויות מצטרף לעוד 2 שחקנים מרכזיים וחשובים שהם מחוץ לחברה. לרו"ח החיצוני, ולשירותי עריכת הדין שמחוץ למחלקה המשפטית היה וקיימת ? שלושת הגורמים האלה מהווים נדבך חשוב להצלחת הנהלה מנכ"ל ובעלים לאורך זמן. הם מהווים בעבור הצוות הניהולי בחברות ובתאגידים "מועצת חכמים" מקצועית ונקייה מהשפעות ואינטריגות שמהווה תוספת ניהולית חשובה באותן נקודות קצה הן בהצלחות והן במשברים עסקיים. בחברת Advanced Business Consulting חברת יועצים עסקיים וחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה הפועלת בהצלחה כבר מעל לחמש עשרה שנים, אנו יודעים כי בעלים של עסקים או חברות בדרך כלל מתנהלים בשוטף בניהול החברה, או העסק. 

לצאת מאזורי הנוחות באמצעות יועץ עסקי

הם לרוב עסוקים בטיפול בדברים הקטנים והגדולים כאחד, בפתרון בעיות טכניות ועדכונים טכנולוגיים, בכל מה שקשור בניהול כוח אדם, בשרשרת הספקה ולוגיסטיקה, וכמובן בצד המכירות שאחראי על השורה התחתונה. בדרך כלל לא פשוט למנכ"לים ולבעלים למצוא "זמן פנוי" נקי מהפרעות השוטף בכדי באמת להקדיש זמן איכות לחשיבה. זמן איכות למציאת מנועי צמיחה עתידיים? זמן לפיתוח עסקי, זמן להתגברות על משברים וקשיים בשוטף, בשיווק ושיפור מערכי המכירות והשירות, ועוד. כמו כולנו הם נשאבים "לכאן ולעכשיו" פעילים ועסוקים באזור הנוחות שלהם וקשה להם לעצור ולהיות מסוגלים להסתכל על העסק שלהן ועל עצמם מגובה של 3000 רגל? לראות את החברה ואת העסק שלהם מנקודת מבט אחרת, נקייה מדעות קדומות? 

יועץ עסקי משלים את הפאזל הניהולי הבכיר

עליהם להיות מסוגלים לחפש רעיונות חדשים, ובעיקר ליהנות מהתרומה של היכולת לאתר פרטנר אמיתי ומקצועי לחשיבה ולהתלבטות בתחום העסקי, השיווקי והניהולי.  להיות מסוגל "לעצור את הרכבת" מפעם לפעם בכדי להתייעץ אם מישהו בגובה העיניים, שיש לו ידע וניסיון מוכח. אין זה סוד כי בעולמות העסקיים חייבים להיות ערוכים להתמודד עם קשיים וסביבות משתנות ומאתגרות. עסקים אשר נקלעים למצבי קיצון בהיבטים השליליים ומתקשים לצאת ולצלוח אותם? או מנגד עסקים וחברות שנמצאות על גל מטורף של הצלחות וצמיחה ומבקשות לשמר ולהרחיב את הצמיחה לאורך זמן? הם גורמים עסקיים שמחפשים חברת יעוץ כלכלי עסקי מקצועית או לחילופין מחפשים יועץ עסקי ואסטרטג שיש לו ידע ניסיון וקבלות מוכחות. 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


יועץ עסקי מומלץ – משה גרימברג

כיועץ עסקי וכחברה לייעוץ אירגוני פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנו פועלים בהצלחה רבה, במגוון סגמנטים בתעשייה בקרב ארגונים קטנים בינוניים ואף בתאגידים במשק הישראלי ומצליחים להשאיר חותם. פעילים עם חברות גדולות, בינוניות, חברות הזנק ועסקים קטנים ועד לתאגידים גדולים במשק, כדוגמה "דור אלון – טכנולוגיות גז, איילון חברה לביטוח, סלקום, קמ"ן תעשיות, אינטל, כרומגן, אגם לידרים, אבקו תעשיות, ורבים אחרים. זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות. 

שווה שנכיר

בפגישת ההיכרות נבחן יחד האם יש ביכולתנו ליצור אמון ותקשורת בינאישית. השלב השני יהיה לבחון את הידע הניסיון והקבלות שאני מביא לתהליך היה ונתקדם. השלב השלישי היה וצלחנו את 2 השלבים הראשונים, יהיה להתניע הליך קצר של ביצוע "סריקת MRI ניהולי". ההליך מסודר ומובנה של איסוף מידע באמצעות פגישות אישיות עם מדגם מבין המנהלים והעובדים שלך, מדגם שאותו אתה תקבע. בתהליך נאתר את חוזקות הארגון? את חולשותיו? מהם "הזרמים התת קרקעיים" הפועלים בו? 

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.