אנו כיועצים עסקיים וכחברה לייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה נהנים לעבוד הרבה יותר עם חברות ועסקים בינוניים וקטנים. שם התרומה השולית שלנו מביאה להכי הרבה תוצאות. כיועץ עסקי המתמחה גם בייעוץ ארגוני ובניית אסטרטגיות עדכניות, אנו מתמקדים בהתאמת "ארגז הכלים הניהולי" להנהלות מנהלים ובעלי חברות ועסקים בינוניים. התהליכים אותם אנו מעניקים מתאימים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. רק לשם ההגדרה: עסק בינוני עונה להגדרה של עד 200 עובדים. עסקים קטנים נמצאים בסדר גודל של בין 10 עד 50 עובדים.

הגיע הזמן לשינוי? לעדכון התוכנית העסקית

אנו מגיעים לקחת חלק בתהליכים עסקיים בשלבים שבו המנכ"ל או הבעלים מרגישים שעליהם לבצע שינוי ואו התאמה בעבודה השוטפת. הם עשויים להרגיש כי הגיע הזמן לבצע התאמה של התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית לשינויים שחלו בשוק ואצל המתחרים. זאת ועוד אנו מתמקדים בתהליכים של ייעוץ עסקי והדרכה ואימון מנהלים, אנשי מכירות ועובדים כחלק מרכזי בתהליכי הייעוץ העסקי.

המטרות של היועץ העסקי והדרכת מנהלים

ייעוץ עסקי למנכ"לים ולבעלי חברות ועסקים קטנים כולל מגוון רחב של תחומים ומתודות שאנו מבצעים יחד כמכלול הבא לשפר מיומנויות ויכולות ניהול, מכירות והנעת עובדים וצוותים. כיועץ עסקי אנו משלבים מנטורינג ואימון עסקי ברמה של אחד על אחד למנהלים הבכירים ולבעלי החברה בשילוב תוכניות העצמה ופיתוח מיומנויות לעובדים ומנהלים בארגון. זאת אנו עושים בכדי לייעל ולשפר את המערכת הניהול והתפעול של חברות, ארגונים ובעלי עסקים משפחתיים.

להלן המטרות המרכזיות:

  • ייעוץ עסקי ואימון המנהלים והעובדים לשפר יכולות בתחום התקשורת הבינאישית האפקטיבית. תקשורת פתוחה ואפקטיבית בין המחלקות השונות ובין החברה ללקוחות משפיע מהותית על התוצאות של שורת הרווח.
  • ייעוץ עסקי הדרכה ואימון המנהלים והעובדים להכיר כלים עדכניים להתמודדות עתידית עם משברים ואתגרים עסקיים.
  • ייעוץ עסקי והדרכת מנהלים והנהלות באמצעות כלים ומתודות מתחומי הייעוץ הארגוני הבאים לאפשר לחברה למנהלים ולעובדים לעדכן את החזון ולהתאים את התרבות והיעדים לשווקים משתנים.
  • ייעוץ עסקי הדרכה ותוכניות העשרה לפיתוח מיומנויות ניהול מכירות ומנהיגות בחברות ועסקים המבינים עד כמה חשוב לא "לדרוך" במקום. כל אלה עוסקים בשיפור ופיתוח מיומנויות מנהיגות וניהול, שיפור יכולת האצלת סמכויות, שיפור כישורי מכירה ושירות, ובעיקר שיפור בכל מה שקשור בקבלת החלטות היותר נכונות והתמודדות עם שינויים פנים ארגוניים.

הייעוץ העסקי למי הוא מיועד?

ייעוץ עסקי למנכ"לים ולבעלי חברות בינוניות המשולב עם אימון ופיתוח מיומנויות לא נועד אך ורק להם. התהליכים הנכונים אותם אנו מובילים מחברים לתהליכי הייעוץ העסקי גם מנהלים ועובדים בדרגי הביניים. היעד והמטרה העליונה שלנו אותה אנו מבקשים להשיג בעבור הלקוחות שנתנו בנו אמון – מתמקד ברצון ליצור חברה או עסק הרבה יותר יעיל שיעודד תמיד התייעלות תפעולית, ניהולית ועסקית כך שהשילוב בין כולם יביא להגדלת רווחים והגדלת פלחי השוק בהשוואה למתחרים. לפיכך אנו תמיד מצליחים לשכנע חברות ועסקים לבצע את תהליכי הייעוץ העסקי ואימון המנהלים ברמת הארגון ולא רק ברמת ההנהלה המצומצמת.

שיטות עבודה שלנו כיועצים עסקיים המובילים הדרכה ומנטורינג למנהלים.

  • ייעוץ עסקי ואימון הבא לעודד חדשנות ויצירתיות אנו בתהליכים מציבים בפני החברות והעסקים להניע תהליכי חשיבה "מחוץ לקופסה" בכדי לעודד אותם לגלות יוזמה וחדשנות ולהשתמש באמצעים יצירתיים לשם לקיחת ההובלה בשוק. מי שלא יוזם ויצירתי סופו כי ייגרר. מי שנגרר ודורך במקום סופו להיעלם.
  • ייעוץ עסקי מנטורינג ואימון עסקי למנהלים  אנו בתהליכים מציבים בפני החברות והעסקים תמונת מציאות עדכנית. תמונה המציגה בעיות שזקוקות לפתרון. אנו מניעים תהליכי "סיעור מוחות" וחשיבה קבוצתית יצירתית הבאה לבנות תרבות של תקשורת ועבודת צוות ברמת הארגון והמנהלים לשם פתרון בעיות ובניית תוכניות עבודה אפקטיביות.
  • ייעוץ עסקי אימון עסקי "אחד על אחד" – כאן אנו מעניקים תוכנית העצמה והדרכה ברמת מפגשים אישיים ופרונטליים בהם אנו מנתחים סיטואציות מעולמות התוכן של המנכ"ל ואו הבעלים. כאן אנו עוסקים בפיתוח ורכישת מיומנויות חדשות בתחום הניהול, הנעת צוותים ועבודה על פי יעדים. אנו משתדלים ליצור שינוי התנהגותי בקרב המשתתפים. אנו מובילים תהליכים בהם מנהלים ובעלי חברות טובים מצליחים לבצע קפיצת מדרגה ניהולית ואישית ולהיות הרבה יותר טובים ומקצועיים.
  • ייעוץ עסקי למנכ"לים, פיתוח מיומנויות ואימון להצלחה – אנו כאן מתמקדים בהזדמנויות ולא בקשיים. ככלל ננסה לשכפל הצלחות לפני שנטפל בקשיים. נתמקד בעבודה על פי יעדים ונלמד לעומק את היתרונות של אימוץ שיטת הניהול על פי הפארטו. נלמד להתמקד בעיקר ולא בטפל.

מנטורינג ואימון עסקי כחלק מהתהליכים

ייעוץ עסקי, מנטורינג ואימון עסקי הוא חלקים חשובים מאד מתהליך כולל הנופל תחת ההגדרה הרחבה יותר של ייעוץ עסקי- פיתוח עסקי וייעוץ אסטרטגיהתהליכים המקושרים לנושא הייעוץ העסקי ואימון והדרכת מנהלים בא בסופו של תהליך לעזור ולסייע בהשגת המטרות האפשריות בתוכנית העסקית העדכנית. זאת תוך חתירה להגדלת רווחים, שיפור מערכי התפעול והיצור, הגדלת מכירות ושיפור רמת שביעות הרצון של הלקוחות והעובדים ובעיקר הגדלת פלח השוק מול המתחרים.

ייעוץ עסקי לא עוסק בקסמים?

אנו פחות עוסקים "בקסמים" ובמתן "תרופות" למחלות עסקיות וניהוליות. בחלק מהמקרים, רבים חושבים כי הפניה אל יועצים עסקיים תביא לישוע באמצעות קבלת העצה או תשובה מבריקה ונכונה. הם מגדירים כאב עסקי או אישי – כבעיה פשוטה, ומצפים כי יקבלו פתרון קסם לטיפול ולמניעה? אנו לא מאמינים בפורמט עבודה כזה של קיצורי דרך וכשפים. לכן אנו שואלי -מה יגרום לך להשתכנע כי ייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך בחברה?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי מנטורינג ואימון, עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירות מיקור חוץ? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך. צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר?

מהי תרומתו של יועץ עסקי איכותי?

בדרך כלל אנו כיועצים עסקיים, לא אמונים רק על מתן התשובות. אנו אמונים להוביל תהליכים. מדרכים, מלמדים ומעצימים את המשתתפים הלוקחים חלק בתהליכי הייעוץ העסקי לקחת אחריות אישית על תהליכים עסקיים ועל ההבנה שעליהם לשפר מיומנויות ניהוליות ומקצועיות כדרך חיים. אוהבים להעניק ללקוחות שלנו, חכות דייג ומלמדים אותם להשתמש בהן נכון במגוון רחב של מקומות. אנו לא אוהבים להביא להם רק את הדגים? מה יגרום לך להשתכנע כי ייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך בחברה? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירות מיקור חוץ?

יעוץ עסקי והדרכה במסגרת מיקור חוץ

ייעוץ עסקי, הדרכה ומנטורינג עסקי במסגרת שירותי מיקור חוץ שלנו מאפשר לך ליהנות מיכולות ניהול, פיתוח עסקי, שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד, בעלות הגיונית ולא גבוה כלל. רבים מהלקוחות ברמת העסקים והחברות הבינוניות והקטנות נעזרים במומחים במסגרת ליווי של שירותים מקצועיים במסגרת מיקור חוץ. כיום רבים מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי ממוקד תוצאות, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם.

צלצל ונכיר.

רבים מהלקוחות שלנו מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי הצורך להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובכך להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע. הגיע הזמן לצלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי כבר עכשיו.

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים