לוקח לכם יותר מידי זמן להחליט שיש לכם צורך בייעוץ עסקי? במנטורינג וליווי אישי כמנכ"ל ואו כבעלים? הגעתם למסקנה שנכון ורצוי להשתמש בסיוע מקצועי בייעוץ עסקי ואירגוני לחברה ולעסק שאתם מנהלים? ההחלטה נכונה ראויה ומצוינת! אבל עכשיו אתם נכנסים לשדה מורכב של ביצוע בחירה נכונה ומושכלת של יועץ עסקי ראוי? של חברת יעוץ עסקי וארגוני מקצועיות ובעלת ידע וניסיון מוכח? תהליך לא פשוט ומורכב. הכיצד עושים זאת נכון? כיצד מומלץ לבצע את תהליך הבחירה, ובמה זה כרוך  מצידכם כמנכ"לים וכבעלים של עסקים וחברות. 

ייעוץ עסקי –  יועץ עסקי - כפרטנרים לחשיבה ולהתלבטויות

בשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנשי מקצוע יועצים עסקיים, חברות יעוץ עסקי וארגוני גם בקרב חברות בינוניות חברות קטנות ובעלי עסקים קטנים. כולם הבינו מזמן שהשירותים האלה הם לא שירותי מותרות שבעבר רק חברות ענק ותאגידים השתמשו בהם. הנתונים מראים כי השירות של ייעוץ עסקי ליווי ארגוני ומנטורינג עסקי הפכו כמעט לנחלת הכלל. כיום רבים מהעסקים הפונים אלינו לקבלת יעוץ עסקי וליווי – פונים כתוצאה ממשבר עסקי או ניהולי חמור. בעלי עסקים קטנים, בעלי עסקים גדולים, בעלי תאגידים וכל גוף עסקי אחר, יהיו זקוקים לייעוץ עסקי בשלב כזה או אחר. למה ומדוע? זאת כתוצאה משינוי ואירועים שחלים בשווקים או כתוצאה מניהול כושל בשוטף. 

בדקו באם אתם זקוקים לייעוץ עסקי?

אירועים ושינויים בשוק העולמי, כניסת מתחרים ענקיים מהעולם לארץ, שינויים רגולטוריים ואחרים יכולים להשפיע ולפגוע בעסק שלכם בצורה כואבת וחסרת תקדים. לפגוע ברווחים ואף להגיע לידי קריסה. מבחינת טעויות ניהוליות מתברר שחלוקת משאבים לא נכונה, בעיות בגיוס וניהול כוח האדם, ניצול לא נכון של משימות יעדים ובעיקר את הזמן הניהולי יוצרים בעיות נוספות. ניהול מערכי מכירות ושיווק בצורה לא מספיק יעילה ואי עדכון האסטרטגיה העסקית – מתוספים לבעיות האחרות ומהווים חלק קטן מהבעיות האפשריות והפוטנציאליות בכל בית חברה ועסק. היה מצאתם את עצמכם בבעיה כזו או אחרת, אתם זקוקים לייעוץ עסקי.

הדרך לבחור יועץ עסקי ראוי?

נכון כי תבחרו יועץ עסקי מקצועי ואו חברה לייעוץ עסקי ואירגוני על פי פרמטרים שניתנים להשוואה. בארץ מסתובבים מאות ואולי אלפים של יועצים עסקיים, קואצ'רים, מנטורים עסקיים ולא מעט חברות ייעוץ עסקי ואירגוני – הכיצד מומלץ להוביל הליך מושכל וראוי בכדי לבחור יועץ עסקי מקצועי ומיומן? חשוב מאד כי תהיו מסוגלים ראשית להשוות "תפוחים לתפוחים" ולהימנע מלהשוות "תפוחים לעגבניות"?  על פי הניסיון שלי היה נכון היה להשוות על פי המדדים הבאים: על פי העלות והמחיר.

רמת הידע המקצועיות והניסיון. והכי חשוב על פי חוות דעת והמלצות של מנכ"לים ובעלי עסקים שעבדו בעבר ובהווה עם היועץ העסקי המיועד. המדד האחרון ואולי חשוב ביותר מתמקד בניסיון הניהולי האמיתי של היועץ העסקי. הרעיון לבחור בכזה שבחייו היה בעמדות ניהול שיווק ופיתוח עסקי כמנהל ולא כיועץ בלבד. אלה המדדים שיסייעו לכם בתהליך הבחירה, ויבצעו בעבורכם את הבחירה הטובה ביותר. למותר לציין כי משה גרימברג – כיועץ עסקי מיומן והצוות שלו יכולים להגדיל בעבורכם את סיכויי השרידות העסקית.

ייעוץ עסקי מקצועי – בחיפה וצפון הארץ 

כיועץ עסקי מומלץ ומנוסה שליווה עסקים רבים לאורך ה- 15 השנים האחרונות בכל הארץ. אני רוצה לקבוע כי חיפה קריות והצפון הארץ ראויים לאנשי מקצוע לא פחות טובים מאשר במרכז. לאורך השנים ראיתי כי חיפה והצפון נמצאים מחוץ למעגל העסקי המרכזי במדינה וזה מאד כאב לי ברמה האישית. המשפט האומר כי אחרי חדרה אנו מגיעים לדרום לבנון מבטא התייחסות של אלה החיים במדינת תל אביב. האמת למעלה מ- 80% מכלל הפעילות העסקית מתבצעת במרכז, למרות זאת אין כל סיבה שיזמים חיפאיים וצפוניים לא יוכלו ליהנות משירותים מקצועיים איכותיים בתחום הייעוץ העסקי והמנטורינג. לכן מומלץ להיעזר בשירותי חברת ייעוץ עסקי הממוקמת בחיפה. למותר לציין כי משה גרימברג – כיועץ עסקי מיומן והצוות שלו יכולים להגדיל בעבורכם את סיכויי השרידות העסקית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בואו ונכיר בעולם האמיתי?

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.