אנו מתמקדים בייעוץ עסקי לחברות בינוניות לעסקים משפחתיים איכותיים וחברות הזנק בתחילת דרכן. כיועצים עסקיים -  אנו מתמקדים בתוצאות. אנו מעניקים שירותי ייעוץ עסקי מקיף למגוון רחב של חברות ועסקים ומתמקדים ולומדים לעומק את אופיו של כל עסק וחברה כך שנצליח להתאים למנכ"ל ולבעלים חבילת ייעוץ הכוללת פתרונות מותאמים אישית לצרכים וליעדים העסקיים. כיועצים עסקיים אנו מכירים היטב את שווקי המטרה של החברות והעסקים המשפחתיים. מכירים היטב את האתגרים והסכנות שהשינויים בשווקים מעמידים בפני החברות הוותיקות. אנו כ- יועצים עסקיים מקצועיים וותיקים -  תמיד מתמקדים בתוצאות.

כיועצים עסקיים-  תמיד אנו מתמקדים בתוצאות.

יש לנו הידע והיכולת להוביל תהליכים אשר מעניקים הזדמנות אמיתית לשינוי ולצמיחה עסקית ואישית. כיועצים עסקיים אנו תמיד מתמקדים בתוצאות. פחות אוהבים לתת אך ורק עצות, ולהיעלם מהשטח. נטפל בכל מה שקשור לעדכון התוכנית העסקית, עדכון התוכנית האסטרטגית, נבחן אפשרויות לגדול או לצמוח באמצעות רכישות או מיזוגים. במקביל לתהליכים של שיפור מערכי התפעול, הניהול, המכירות והשירות. נתאים היה ויידרש את המבנה הארגוני למצב החדש. נטייב כוח אדם ניהולי ומקצועי, ונבצע החלפה של כוח אדם שפחות מתאים לאתגרים החדשים של העסק.

מתמקדים בהדרכה העצמה ופיתוח יכולות.

ככלל, אנו מאמינים כי תהליך נכון של ייעוץ עסקי כולל הרבה מעבר לעדכון התוכניות העסקיות והאסטרטגיות. אצלנו התהליכים כוללים מערכת שלמה של תוכניות הדרכה העצמה ושיפור מיומנויות ניהול, מנהיגות ומכירות ברמת הנהלה ובעלים והן ברמת המנהלים והעובדים הבכירים. אנו דואגים כי בעל החברה או העסק, יחד עם המנכ"ל והצוות הבכיר יזכו לקבל ארגז כלים ניהולי עדכני להמשך הדרך יום אחרי סיום תהליכי הייעוץ העסקי שלנו. אנו מאמינים כי תהליכי הייעוץ העסקי לא באים אך ורק לשפר את ביצועי החברה או העסק המשפחתי? הם באים בעיקר להעניק לבעלים, למנכ"ל ולצוות העובדים הבכיר מתודות ניהוליות וכלים להתמודדות עתידית עם אתגרי המשק הישראלי ההופך לתחרותי יותר ויותר.

ייעוץ עסקי כתהליך מהיר לשיפור ביצועים

זאת ועוד, מעניקים סט כלים המאפשר לנהל את החברה או העסק המשפחתי בצורה יעילה וממוקדת הרבה יותר. זאת אנו עושים במסגרת תהלכי "מיקור חוץ" המאפשרים לבעלי החברה ללמוד הכיצד ניתן לנהל את השוטף בצורה טובה יותר תוך אימוץ ובנייה של תהליכי עבודה ניהול ובקרה אפקטיביים הרבה יותר. ייעוץ לעסקים פעמים רבות כולל תהליכים של מנטורינג ואימון אישי למנכ"ל או לבעלים בשלב הראשון. אימון עסקי ומנטורינג בפורמט עבודה אישי "אחד על אחד".

שלב זה פעמים חשוב כי הוא בא לתת לבעלים או למנכ"ל ביטחון עצמי ביכולתו להניע תהליכי שינוי וצמיחה. הייעוץ העסקי המלווה בשיפור יכולות ניהול ומנהיגות של מקבלי ההחלטות והבעלים בא לעזור בשיפור היכולות בהשגת רוב המטרות האפשריות בתוכנית העסקית המעודכנת, תוך שיפור משמעותי ברווחים, שיפור נהלי העבודה ומערכות הבקרה, ובעיקר שיפור במדדי שביעות הרצון של הלקוחות והעובדים.

למי מיועד ייעוץ עסקי הממוקד בתוצאות?

ייעוץ עסקי – מנטורינג ואימון לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות מתאים לכל אותם מנהלים בכירים, מנכ"לים ובעלי חברות בינוניות וחברות משפחתיות שהבינו והפנימו את הצורך להישאר ברמה המקצועית והניהולית מעודכנים. רבים מהם רואים סביבם את השינויים הרבים כמעט בכל תחום ומגזר, לפני פחות מ- עשר שנים אנשים ניווטו במרכזי הערים עם מפות, היום הן נעלמו לטובת הוויז. בעבר אנשים צרכו חדשות באמצעות רכישת עיתונים יומיים, היום צורכים את החדשות באמצעות אפליקציות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


כולם מבינים שאסור להילחם בקדמה. הם חייבים להתאים את עצמם לתהליכים ולשינויים. גם תחומי הניהול לנגזרות השונות שלו עברו שינויים דרסטיים בעשר השנים האחרונות. מה שהיה נכון בעבר, פחות מתאים לצרכים של היום. ייעוץ עסקי ממוקד מטרות הכי מתאים מנהלים המבקשים לשפר את יכולות הניהול ובעיקר לשפר את יכולתם לעמוד ולהשיג מטרות הן עסקיות והן אישיות.

השאלות הכי נפוצות שנשאלנו בתחום הייעוץ העסקי?

לא פעם אנו כמו נותני שירות וחברות אחרות בתחומי הייעוץ השונים נשאלים פעם אחר פעם שאלות שמבחינת השואל נחשבות לשאלות מאד מקוריות וחשובות. אכן כך מבחינת השואל, חייב הוא לקבל תשובות ללא כל קשר שכבר שאלו אותנו מאות מנכ"לים ובעלי חברות את אותן השאלות. מצרף מגוון קצר של שאלות ותשובות האופייניות לתהליך:

  • מדוע חברות ועסקים שוקלים להיעזר ביועצים עסקיים?

חברות ועסקים בינוניים וחברות משפחתיות וותיקות מחליטים לבחון להיעזר בייעוץ עסקי ממוקד תוצאות, בשני מצבים. בעת משבר ברוב המקרים, ובעת שגשוג. בתקופות המשבר הם מבקשים לעצור שחיקה, להיכנס לתהליכי הבראה ולהניע שינוי וצמיחה. הם רוצים שיפור מהיר במדדים הפיננסים, שואפים להגדיל פלחי שוק על חשבון מתחרים ובעיקר להגדיל רווחיות. בעת שגשוג חברות והנהלות מבקשות להיערך נכון אל מול שינויים עתידיים בשוק ובעיקר לאתר בזמן מנועי צמיחה חדשים בכדי להמשיך להוביל ולשגשג.

  • מה האפיון הנכון בעבורי בבחירה של היועץ עסקי?

בחירת היועץ העסקי חייב להיות חלק מתהליך הרבה יותר רחב. תהליך בו המנכ"ל והבעלים מבינים שעליהם להרפות, לשחרר ולבנות בעבור עצמם והחברה או העסק אותו הם מנהלים תשתית ניהולית ועסקית עדכנית לשינויים ולאתגרים החדשים. אחרי השלב החשוב הזה, עליהם לבחור גורם מקצועי שביכולתו להתחבר אליהם קודם כל בפן האישי ורק אחר כך בפן המקצועי. הם מעדיפים לבחור יועץ עסקי שבא מהעולמות הניהוליים בשטח ולא להסתפק בכאלה שבחיים לא קיבלו ולו החלטה ניהולית עצמאית אחת. זאת ועוד, תשאפו לבחור יועצים עסקיים המתמחים בהובלת התהליכים מהתחלה ועד לשלבי היישום וההטמעה. כאלה שלא נעלמים אחרי שלב מתן העצות.

  • מי מהחברות ומהעסקים המשפחתיים שייעוץ עסקי עשוי לעזור להם?

מהניסיון שלנו לאורך למעלה מ- 15 שנים בתחומי הייעוץ העסקי, ייעוץ אירגוני והנעת תהליכי שינוי וצמיחה מתברר כי רוב החברות והעסקים הבינוניים והקטנים והחברות המשפחתיות מתאימות לצרוך ייעוץ עסקי ממוקד תוצאות. רבים מהם עדיין מתחבטים בשאלה האם זה הזמן הנכון? מתחבטים בתובנה שעדיין לא הגיע הזמן לאמץ ניהול עסקי המקדש עבודת צוות, הגדרות תפקיד ומתן אחריות וסמכות לכפיפים. כבעלים וכמנכ"לים היה נכון שימשיכו להתמקד בדברים החשובים ביותר שבהם יש להם יתרון מוכח על פני המתחרים והשוק. את הדברים החשובים לא פחות להאציל למנהלי שיווק, מנהלי מכירות ולבנות מערכת תפעול וניהול שמסוגלת לפעול עצמאית גם ללא מעורבות ישירה של המנכ"ל והבעלים.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


  • האם ההשקעה בתהליכי ייעוץ עסקי כדאית?

מחקרים מוכיחים ללא כל ספק כי החזר ההשקעה בתהליכי ייעוץ עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה הינו גבוהה משמעותית מכל השקעה אחרת. ייעוץ עסקי ממוקד תוצאות שבנוסף מעביר את הארגון והמנהלים תהליכי הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות - משפר משמעותית את כלל ההתנהלות הניהולית והעסקית. בתהליכים אותם אנו מובילים בתחומי הייעוץ העסקי אנו נותנים מענה לרוב הנושאים והסוגיות הקשורות לחברה או לעסק המשפחתי כמו למשל: מערכי השירות והמכירות, הגדלת מכירות, הקטנת אחוזי נטישה ובעיקר עדכון התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית.

  • מה נכון יותר? לבחור יועץ עסקי? או חברה לייעוץ עסקי גדולה ומוכרת?

התשובה קצת "טריקית" ואנסה בצורה מקצועית וכנה, לתת לכם מספר המלצות. כשאתה לקוח של חברת ייעוץ ענקית, חברה רב לאומית, בדרך כלל אין לך כמעט מגע אישי עם בעלי החברה או המנהלים הבכירים. הקשר היחידי היה אולי בשלב שבו חתמת על הזמנת העבודה. בשאר הזמן אתה והעסק שלך ברוב המקרים נמצא בידיים של יועצים צעירים שרק עכשיו סיימו את הלימודים האקדמאים, ולהן אין כל ידע ניהולי ומקצועי מהשטח. אתה תחליט באם פורמט זה נכון בעבורך? או נכון יותר לבחור יועץ עסקי, עתיר ניסיון וידע גם כמנהל בכיר במגוון תפקידים לאורך חייו המקצועיים. חפשו תמיד יועץ עסקי שלא מסתפק רק במתן עצות בלבד אלא מתמחה גם בשלבים החשובים יותר בשלבי היישום וההטמעה בשטח. קבלו תמיד החלטה מושכלת שהיא הכי נכונה ומתאימה לכם.

ייעוץ עסקי להנהלות, מנכ"לים ולבעלי עסקים.

אנו פחות עוסקים "בקסמים" ובמתן "תרופות" למחלות עסקיות וניהוליות. בחלק מהמקרים חושבים כי הפניה אל יועצים עסקיים תביא לישוע באמצעות תשובה מבריקה ונכונה. הם מגדירים כאב עסקי או אישי – בעיה ומצפים כי יקבלו פתרון קסם לטיפול ולמניעה? אנו לא מאמינים בפורמט עבודה כזה. כיועצים עסקיים, אנו לא אמונים על מתן התשובות. אנו אמונים ללמד ולהדריך את המשתתפים לקחת אחריות על תהליכים. אנו מעניקים כלים לפתרון מגוון רחב של אתגרים ובעיות. אנו מעניקים ללקוחות שלנו חכות ומלמדים אותם להשתמש בהן נכון במגוון רחב מקומות. אנו לא אוהבים להביא להם רק את הדגים? להביא להם את הפתרונות. אנו מובילים תהליכי התמקצעות ניהולית הבאה להציג כי תמיד נכון להסתכל על חצי הכוס המלאה.

ייעוץ עסקי במסגרת מיקור חוץ

מה יגרום לך להשתכנע כי ייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך בחברה? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירות מיקור חוץ? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך. צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי כבר עכשיו.

האם נפגשים השבוע?

ייעוץ עסקי, במסגרת שירותי מיקור חוץ שלנו מאפשר לך ליהנות מיכולות ניהול, פיתוח עסקי, שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד, בעלות הגיונית ולא גבוה כלל. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי ממוקד תוצאות, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים