התחרות בעולם העסקי בישראל הולכת ונעשית קשה מיום ליום. אלפי עסקים נסגרים מדי שנה, עסקים הדומים למתאר החברה או העסק שלך נסגרים ונעלמים אחרי עשרות רבות של פעילות. כבעלים או כמנכ"ל אתה יודע כי חיי המדף – השרידות  הממוצע של חברה ועסק בתחילת 2020 הולך ומתקצר. רבים מהם לא מצליחים לשרוד ונאלצים לסגור את חלום חייהם. חברות ועסקים רבים מתקשים לפענח את המודל הנכון של בנייה ויישום תוכנית אסטרטגית ראויה ומתאימה להמשך הצמיחה והנוכחות בשוק תחרותי. ייעוץ אסטרטגי – מהווה את מאבני הדרך לשמירה על עדכנות שיווקית, והמשך ההתפתחות והצמיחה העסקית. לא פעם חוויתם תהליכים בתחום הייעוץ האסטרטגי - ייעוץ ופיתוח עסקי שלא עמדו בציפיות שלכם.

מבקש להקדים "בצעד וחצי" את המתחרים

קיבלתם יותר מידי "עצות" מיותר מידי מומחים ויועצים שבחיים לא היו בעמדה ניהולית כלשהי!! הם התמחו רק בלתת עצות ולא להוביל תהליכים. ב-  Advanced Business Consulting אנו מובילים תהליכים לעדכון התוכנית האסטרטגית והתוכנית השיווקית במסגרת עבודה תהליכית עם המנכ"ל ההנהלה והבעלים. ייעוץ אסטרטגי מביא להגדלת סיכויי ההישרדות בעולם העסקי התחרותי. אנו מפתחים מודלים יעלים ליצירת תהליכים אסטרטגיים ושיווקיים פשוטים, יוצרים את הכלים והכישורים הדרושים כדי לעזור לעסקים להתמודד עם האתגרים בעולמות תחרותיים במטרה ליצור את התנאים הדרושים להמשך הצמיחה העסקית.

התרומה של ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי

המושג הגנרי של "ייעוץ אסטרטגי" פעמים מתחבר לכל מה שקשור לייעוץ למנהלים ולהנהלות. ככלל כל ארגון עסקי, חברה או מלכ"ר פועלים על פי תוכנית אסטרטגית שנבנתה לממש את החזון והיעדים. ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי הינו שירות מקצועי   הניתן למנהלים, לחברות ולארגונים והוא בא לסייע להם לעדכן, לעצב ולהתאים את האסטרטגיה הראשונית לתנאי שוק משתנים ופעמים להתאים אותה לתקופות משבר או שפע וצמיחה. ייעוץ אסטרטגי בא לתת מענה לשני הקצוות. ברמה כללית תהליכי ייעוץ אסטרטגי נדרשים כאשר משתנה סביבת החיים העסקית, או במצבים  שיש רצון להתרחב לשווקים או למוצרים חדשים, או לנוכח משברים ואיומים מצד המתחרים והשוק. אנחנו לשירותך. בוא ונבחן הכיצד מתחילים בעדכון האסטרטגיה העסקית שלך?

להלן רשימת הנושאים ה"רגילים" בתחום ייעוץ אסטרטגי:

  • מיזוגים ורכישות כמנוע צמיחה.
  • בניית תוכנית עובדה להעברת ניהול החברה לדור ההמשך.
  • שיפור ניהול מערכי השיווק ומכירות.
  • הקמת מערך הדרכה ושרות פנים אירגוני.
  • מיתוג ובידול ואיתור מנועי צמיחה חדשים 
  • גיוס כ"א בכיר מנכ"ל סמנכ"ל לטיוב ושיפור ההון הניהולי.
  • מבנה ארגוני אפקטיבי התואם לעדכון התוכנית האסטרטגית.
  • שיפור ביצועים ובמידת הצורך, הקמת מערך שיווק ומכירות.

בואו נעשה סדר – מה ההבדל בין ייעוץ אסטרטגי לייעוץ ארגוני?

רבים בתעשייה מתבלבלים בין המושגים האלה. הייעוץ האסטרטגי מתמקד במענה לשאלות המתחילות עם המילה החשובה הזאת: ה- "מה". למשל - מה היעדים העסקיים שלך כמנכ"ל? מה שלושת מטרות העל שלך לשנה הקרובה? מה עושה אותך ראוי לקבל אמון מהלקוחות? מנגד העוסקים בייעוץ ארגוני מתמקדים בלתת פתרונות והצגת תוכניות פעולה למענה לשאלות המתחילות ב- מה. הם מתמקדים במילה הבאה: ה- "איך". למשל איך נצליח לבנות תוכנית להשגת שלושת מטרות העל לשנה? או למשל, איך נצליח לבנות תוכנית להשגת היעדים העסקיים? ככלל הייעוץ האסטרטגי עוסק ומתמקד בכל מה שקשור לשוק לקהל היעד ולמתחרים – כלומר מסתכל לרוב החוצה. מנגד הייעוץ הארגוני מתמקד פנימה, לתוך הארגון.

ייעוץ אסטרטגי – כחלק מתהליך כולל.

אנו מאמינים כי ייעוץ אסטרטגי הינו חלק מפאזל הרבה יותר גדול הכולל פיתוח וייעוץ עסקי המשולב עם ייעוץ ארגוני והדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומכירות בקרב המנהלים וההנהלה בחברה שמבקשת להוביל תהליכי הבראה שינוי וצמיחה במסגרת ייעוץ אסטרטגי עדכני שיביא לשיפור רב רמת קבלת החלטות החשובות והנכונות לטווח הארוך והבינוני כחלק מהיערכות החברה לצמיחה. ייעוץ אסטרטגי וביצוע עדכון לתוכניות האסטרטגיות מחייב ודורש ידע רחב בתחומים רבים, ראייה עסקית וניסיון רב שנים, מעמדות ניהוליות בכירות המשתלבות עם ניסיון רב בעולמות הייעוץ השונים. בחר נכון את היועץ האסטרטגי שלך בכדי להוביל תהליך ייעוץ אסטרטגי יעיל ומהיר ליישום.

התרומה שלנו לתהליך ייעוץ אסטרטגי יעיל

יש לנו למעלה מ- 16 שנות ניסיון בליווי וייעוץ אירגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה - לעסקים, חברות, ארגונים וגופים ציבוריים. ארגז הכלים שלנו מאפשר מגוון רחב של תהליכים עסקיים הבאים להתמודד עם כל אתגר או משבר. אנו עובדים בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה מלא הבעלים, המנכ"ל והמנהלים בארגון. מובילים תהליכי תכנון אסטרטגי מתקדם בהלימה לצרכים המשתנים ובעיקר תוכנית קלה ליישום. יש לנו הידע והכלים המקצועיים החשובים לעדכון אסטרטגיה ואו לבניית אסטרטגיה מנצחת עבורכם. ככלל אנו הופכים לפרטנר לחשיבה ולהתלבטות לך כבעלים וכמנכ"ל לאורך כל התהליכים המשותפים. אנו מביאים יכולת הסתכלות על אירועים ומצב קיים מתוך זווית ראיה נטולת פרדיגמות ובעיקר אובייקטיבית המונעת בדרך כלל סטגנציה ושיתוק.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


בתהליכי ייעוץ אסטרטגי ה- ROI גבוה

לסיכום, מתברר כי די פשוט לזהות את ההצלחה בתחום של ייעוץ אסטרטגי לחברות ולמנהלים. המשתתפים מצליחים לזהות בעצמם את השיפור ביכולות. זאת ועוד מתברר כי החזר ההשקעה ה- ROI בתחום הייעוץ האסטרטגי, אימון מנהלים, וקורסים למנהלים הינו גבוה במיוחד. חברות בעולם שמדדו את התועלות, זיהו גם כי מדדים נוספים שופרו מהותית. הרווחיות עלתה בטווח של חצי שנה, מחזור המכירות גדל גם ובעיקר המשתתפים ציינו כי עברו תהליכים חשובים המתמקדים ביעילות עבודתם ובפרודוקטיביות הניהולית והאישית. מוזמנים להיחשף כבר היום, לכלים של אימון מנהלים אותם אנו מעניקים. כלים ומיומנויות שתשמחו לאמץ ולהוסיף לארגז הכלים הניהולי שלכם. קחו יוזמה – קבעו פגישה ראשונה ללא עלות לבדיקת המוכנות שלך לקחת צעד קדימה ולהשקיע הפעם בעצמך. להשקיע בשיפור מיומנויות הניהול והמנהיגות שלך ובעיקר לשפר את יכולותיך להשגת תוצאות עוד יותר טובות

בואו לבחור את מועד הנכון לפגישת היכרות קצרה

מה באמת הערך של ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי? האם ההשקעה שווה? מתברר שאנו כמנהלים מאד אוהבים לכמת כל דבר. לבחון כדאיות. בתחום הייעוץ האסטרטגי, פעמים אנו מתמקדים בכל אותם הדברים שלא נכון ולא כדאי לעשות. לעצור עשייה של דברים שלא תורמים למימוש היעדים העסקיים, דברים הגורמים להפסדים ונזקים. פעמים ההחלטה האסטרטגית לעצור או לא לבצע מהלך חשובה הרבה יותר מעצם העשייה. בתהליכים שנוביל אצלך כיועצים אסטרטגיים נבחן כל החלטה לגופה, נמנע מהשימוש באגו ובהרגלים שמניעים אותכם. אני מבקש שוב לקבוע כי  ייעוץ אסטרטגי בפורמט "אחד על אחד" או במסגרת שירות במיקור חוץ יכול להביא לשינוי עסקי מיידי. אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושא של עדכון התוכנית האסטרטגית שלכם?

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת .מפגש היכרות לבחינת היתכנות להתחיל בתהליך של ייעוץ אסטרטגי ועסקי אצלך בארגון.  פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף הבא לעדכן את התוכנית האסטרטגית אצלך. בוא ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים