מדוע עסקים קטנים ובינוניים, חברות משפחתיות ואפילו תאגידי ענק הולכים וממאמצים את השימוש בשירותים מקצועיים? במסגרת הפעלת מערכי מיקור חוץ במגוון הולך וגובר של תחומים. חברות טכנולוגיות מוציאות את מערכי היצור והרכש לחברות מתמחות ובכך מתמקדות בפיתוח ומחקר. חברת פלקסטרוניקס בארץ ובעולם מעניקות שירותים לייצור וביצוע רכש למגוון חברות טכנולוגיות ענקיות. גם עולמות ניהול מערכי מכירות, פיתוח עסקי והדרכה עוברים לתחום מיקור חוץ? האם יש לזה הגיון עסקי? בוודאות שכן. רבים שוקלים בשנים האחרונות להרחיב את מעגלי היישום בשירותי ה- Outsourcing – מיקור החוץ. עושים זאת כחלק משינוי ארגוני הבא לשפר את שורת הרווח התפעולי והרווח אחרי חוות המס.

היתרונות

לשימוש בשירותי מיקור חוץ יש מספר לא מעט של יתרונות. הם מצטרפים לכלל שינוי ארגוני ועסקי המבקש להתמקד אך ורק בתחומים שלחברה או לעסק יתרונות ייחודיים וברורים. יתרונות שאותם חייבים לשמר ולפתח בכדי לשמור על מובילות ויתרון על פני המתחרים והשוק. אאוטסורסינג של שרותי ניהול במסגרת הפעלת מערכי מכירות ושירות, הפעלה של מערכות הדרכה ופיתוח מקצועי למנהלים ועובדים ועוד. מקנים לחברה או לעסק מגוון רחב של יתרונות, המצטרפים לרווח כלכלי ניהולי ותפעולי מדיד. ככלל ניתן לציין את הנושאים הבאים שארגונים המחליטים להשתמש במיקור חוץ זוכים ליהנות מלא מעט יתרונות.

למי כדאי להשתמש בשרותי מיקור חוץ – Outsourcing?

עסקים ו- SMB:

עסקים בינוניים וקטנים שלהם פעמים לא כדאי וכמעט בלתי ניתן מבחינה פיננסית לגייס ולנהל עובדים ומנהלים בכירים ומיומנים העולים כסף רב לתפקידי מפתח אצלם במשרה מלאה. מהצד השני, מאד לא רצוי שבארגונים המבקשים לצמוח יתבססו על ניהול רב משימות באמצעות מנהל אחד או הבעלים. המולטי טסקינג בניהול במקביל של מספר תחומי אחריות ניהוליים בכירים עשוי לפגוע קשות בתפעול והניהול היומיומי ובביצועי החברה גם יחד. ההמלצה שלי להתמקד בעיקר. הפתרונות הנכונים מתמקדים בשימוש יעיל בשירותי מיקור חוץ.

המטרה, להביא לגיוס מנהל מקצועי חיצוני לחלקיות משרה כך שהעסקתו תוריד מנכ"ל או הבעלים של החברה אחריות ניהולית עודפת שתפנה אותו להתמקד בעיקר. להתמקד בפרטו. שירותי הניהול במיקור חוץ יכולים להתבצע במגוון רחב של תחומי ניהול ומכירות. כמו למשל שירותי ניהול ברמת מנכ"ל או סמנכ"ל. שירות ניהול חיצוני לתפקידי שיווק פיתוח עסקי וניהול מכירות ושירות. כמו גם שירות חוץ לכל הקשור בניהול המשאב האנושי, הדרכות והעצמה וכן טיפול בכל נושא הגיוס וההשמה.

עסקים חברות מעולם ה- SMB במשבר:

פעמים בתקופות משבר יש לפנות לאנשי מקצוע חיצוניים ומיומנים. זהו הזמן הנכון שבו חברות ועסקים בקשיים המתקשים להתגבר לבד על מצבי קיצון מלווים במשבר עסקי עמוק.  פונים לבקשת עזרה מחברות ייעוץ ואסטרטגיה שלהם ידע וניסיון מקצועי לעבור מתקופות משבר להבראה ולצמיחה. אנו כמנהלים חיצוניים המגיעים במסגרת שירות מיקור חוץ שלנו להתמודד עם המשבר מביאים איתנו ארגז כלים ניהולי עדכני. יכולות וכלים המביאים לשינוי ובעיקר לשבור את כל אותן הפרדיגמות והתבניות המעכבות כשלב ראשון. בשלבים הבאים אנו פועלים להעניק תבניות ונהלי עבודה ומכירות חדשים שיכולים לגרום לחברה או לעסק לשרוד המשבר ולעבור אחרי תקופה קצרה לצמיחה.

עסקים משפחתיים וותיקים בקשיים:

הדור הראשון מייסד, הדור השני מפתח ומעצים, והדור השלישי ללא הנחיה הדרכה וניהול נכון עשוי לחרב את העסק המשפחתי. מלחמות אגו, מלחמות בין המנהלים והמנהלות בדור השלישי לא פעם גרמו להשמדת ערך מוחלטת לעסקים ולחברות משפחתיות. אנו מעניקים שירות מיקור חוץ ייחודי לעסקים משפחתיים הבא להקטין עד למינימום את אותם מאבקי הכוח ההרסניים. שרותי ניהול חיצוניים ברמת מנכ"ל או סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי יאפשרו לעסק המשפחתי להתנהל תחת האחריות של מנהל מקצועי שאינו מעורב במערכת היחסים המשפחתית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תרבות ניהול נקייה מאינטריגות

השימוש בניהול בכיר מקצועי במסגרת שירות מיקור החוץ שאנו מעניקים מסייע לחברות ולעסקים משפחתיים להתמודד בהצלחה עם השינויים והאתגרים של העולמות העסקיים ב- 2020. אנו מתמקדים בהרחבת הסביבה התחרותית. היכולת לבצע התאמה ושיפור במערכי המכירות והשרות ללקוחות ובעוד לא מעט אתגרים. זאת ועוד, בתהליך אנו מספקים מענה ללא מעט בעיות המתמקדות ברמת האגו והתקשורת הבן דורית שאיתן מתמודדים עסקים משפחתיים בינוניים וגדולים. נתמקד בניהול בכיר תוך הסכמה רחבה עד כמה שניתן, ניהול מכירות ושיווק. בעיקר נתמקד בהדרכה והעצמה ובניית דור הניהול הבא בחברה המשפחתית על פי יכולות ומיומנויות ולא על פי קרבה משפחתית.

שיפור הניהול והשליטה

חברות ועסקים העובדים איתנו זוכים לקבל מערכות שירות מקצועי איכותי, ממומחים בעלי ניסיון וידע רב בכל תחומי המכירות, הניהול וההדרכה. המשתמשים בשירותי ה- Outsourcing – מיקור החוץ נהנים מחסכון משמעותי בהוצאות ישירות, חיסכון בזמן ניהולי יקר ושימוש בכ"א מקצועי וממוקד הצלחה. זאת ועוד ההחלטה של החברה להתמקד בדברים שבהם הכי מקצועיים – בפעילויות הליבה. תביא לכך שתימשך העבודה החשובה שבאה להגדיל את השקעת המשאבים ומיקוד הפעילויות החשובות האלה מבלי לפגוע באחרות שינוהלו על ידינו כמומחים ליישום תהליכי מיקור חוץ. זאת ועוד, השימוש בנו יביא לגמישות תפעולית – הורדת עלויות ותינתן לחברה להיות הרבה יותר גמישה בגיוס השירות על בסיס קבוע או על פי צרכים משתנים. לסיכום שלב זה יתברר כי ארגונים שמשתמשים בשירותי מיקור חוץ בתחום ניהול מכירות, שירות והדרכה משפרים מהותית את מוטת הניהול והשליטה אל מול המשימות, השוק ובעיקר הלקוחות.

נשמח שנכיר

משה גרימברג, כיועץ עסקי בעל ניסיון רב שנים, באמצעות פעילותו רבת השנים ב-  Advance Business Consulting מביא לפגישת ההיכרות ניסיון מקצועי של למעלה מ- 16 שנים בליווי וייעוץ אסטרטגי, למגוון רחב של עסקים וחברות. אנו מעניקים שירותי מיקור חוץ לחברות ולעסקים המבקשים למקסם את היכולות מבלי לחצות מסגרות תקציביות בתחום שכ"ע. יש לנו ניסיון רב בתחומי הדרכה פיתוח עסקי וליווי צוותי מכירות להשגת יעדים הרבה יותר טובים ואגרסיביים. לעדכנך, כי הודות לכישורים המקצועיים שלנו אנו יכולים להעמיד לרשותך מגוון רחב של פתרונות המותאמים לצרכיך ולמטרותיך העסקיות במיקור חוץ בעלויות אטרקטיביות כמו למשל: הובלת תהליכי הבראה וצמיחה. טיוב הדרכה וגיוס מנהלים אנשי מכירות ועובדים בכירים.

אז איפה אתה פוגש את נושא מיקור החוץ?

כיועץ עסקי המוביל תהליכי פיתוח עסקי, האחריות עלי להיות בעבורך ולו לשעתיים פרטנר מקצועי לחשיבה ולהתלבטות. האם לא הגיע הזמן להתרווח לשעה או יותר במשרדך ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים לגרום לפעילות העסקית שלך לבצע קפיצת מדרגה קדימה? כיועצים עסקיים מזה שנים, וכדרך חיים עסקית אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת ללא תשלום וללא התחייבות!  מתמחים במתן שירותי "מיקור חוץ" בתחום ניהול ומכירות ופיתוח עסקי לחברות בינוניות ועסקים משפחתיים. מבצעים בהצלחה רבה הדרכות קורסים וסדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול ומכירות, מנטורינג ואימון עסקי בפורמט "אחד על אחד" ועוד.

היה וזה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך ומבקש לשמוע עוד…

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה את/ה מצפה לקבל מהפגישה הראשונית. פגישה שתעסוק בתחום הייעוץ העסקי והייעוץ האסטרטגי שבה יבוצע הליך מהיר וממוקד של "סיעור מוחות" ניהולי משותף.  יחד נבחן את היתרונות בשימוש במיקור חוץ לניהול מכירות, פיתוח עסקי ואפילו ניהול בכיר אצלך.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים