אנו עוסקים בהצלחה בהובלת תהליכי פיתוח אישי ומקצועי בנושאי ניהול מנהיגות ושיפור מיומנויות תקשורת בינאישית בקרב מנכ"לים, בעלי עסקים ומנהלים בכירים. פיתוח מנהלים בכירים, סדנאות לצוותי הנהלה מצומצמת ומורחבת.  אנו מובילים תהליכי העצמה למנהלים בכירים, הנהגה ארגונית כוללת, ולצוותי הנהלה בכירה תוך איתור ומתן פתרונות ישימים לעדכון ויצירת תרבות שפה וחזון משותף. אנו יוצרים תוכניות המשולבות בתוך מארג העשייה הניהולי בכדי לבנות תרבות חזון ומערכי שיתופי פעולה אפקטיביים בין המנהלים ויחידות המטה בשוטף. אנו עובדים עם חברות ושותפויות, עם עסקים משפחתיים רב דוריים, עם חברות גדולות ובינוניות המשלבים פעילות שבין חברת אם לחברות בנות ולחברות אחיות.

שיפור עבודת הצוות בין הנהלה למנכ"ל

עובדים ברמת הנהלה ויחסי העבודה שלה מול מנכ"ל ומנהלים. התהליכים אותם אנו מובילים מתאימים לחברות וארגונים הנמצאים בתוך תהליכי הבראה מצד אחד או לכאלה הנמצאים בשלבי שינוי וצמיחה מואצת. העבודה שלנו עשויה לעזור גם לחברות שבהקמה, הנמצאות לקראת או לאחר מיזוג. לכאלה הנמצאות בתהליכי מיתוג ובניית שפה תקשורתית חדשה ולכאלה המבקשים לעבור שינוי ארגוני ועדכון האסטרטגיה העסקית ככלים נדרשים לצמיחה רב שנתית. ארגון מצטיין תמיד נמדד ביכולת עבודת הצוות שבין רמת ההנהלה לרמת המנכ"ל והמנהלים בשוטף. לאיכות עבודת הצוות ולאיכות התקשורת יש השפעה מהותית. לפיכך להנהלה בארגון עסקי השפעה קריטית על ההצלחה העסקית. כידוע, אנשים מונעים פעמים על ידי אגו. אגו – לא פעם הורס יחסים. לפיכך ניהול יחסי הנהלה מנכ"ל ומנהלים מהווים לא פעם אתגר לא קל ליישום.

הנהלה מול מנכ"ל

ארגונים בעלי מודעות לצורך בשיפור מערכי התקשורת וקבלת ההחלטות ברמה שבין הנהלה למנהלים מצליחים ברוב המקרים להיות "צעד וחצי" לפני המתחרים והשוק. תמיד נכון להיעזר בשירותי כאיש מקצוע שלאורך שנים מצליח לקחת ארגונים ומנהלים טובים ולהביאם להיות טובים יותר. זאת באמצעות עבודה תהליכית מול פורום המנכ"ל והמנהלים ומנגד בעבודה פרטנית בין המנכ"ל להנהלה שלו. הנושא החשוב הזה, מחייב התייחסות תהליכית. אין כאן יכולת לבצע "קסמים" יש צורך בעבודה מתמשכת תוך יצירת תרבות של למידה ויישום. אנו מאמינים שגם אתם מבינים עד כמה חשוב המונח "חזרה בהפוגות". הכלים הניהוליים העדכניים, ויצירת תרבות ארגונית מקדמת, מחייבת את המנהלים הבכירים לאמץ וליישם אותם בעבודה השוטפת. למנוע מצב בו אין מספיק "חזרה בהפוגות" לתהליכים ולכן הם אט אט מתפוגגים.

יצירת תרבות משתפת

לאורך השנים בעבודה מול הנהלות ומנהלים, הצלחנו ליצור יחסי אמון והערכה מקצועית הדדית. מבלי היכולת הנ"ל כל תהליך ולו הפשוט ביותר- דינו להיכשל. לארגונים והנהלות מצטיינים יש תשוקה להוביל תהליך מקצועי פנים מערכתי להעצמה פיתוח והדרכה של ההון האנושי הבכיר אצלם בחברה. בתהליכים שאנו מובילים מול הנהלות וארגונים בדרך כלל אנו מקבלים את האחריות להפוך "לסוכן השינוי" ופרטנר לחשיבה ולהתלבטות ברמת הנהלה ומנכ"ל. בכדי שהתהליכים יצליחו עלינו לתת למשתתפים בתוכנית העצמה - כלים ואתגרים מקצועיים וניהוליים חדשים.

לאמץ תרבות של שיתוף

כפי שציינתי בעבר, התמחותי לאורך השנים מתמקדת בעשייה ובהובלת תהליכים בו ארגונים ומנהלים טובים מבקשים להיות מצוינים. עשיתי זאת בהצלחה רבה בלא מעט ארגונים. האתגר לא פשוט כלל. המשימה להניע את כלל חברי ההנהלה לאמץ תרבות של שיתוף ואחריות כחלק מעבודה משותפת ויעדים משותפים להם ולמנכ"ל ושאר המנהלים שבאחריותם לבצע זאת. לא קל להצליח ולחבר אנשים עם ניסיון חיים וניסיון ניהולי רב מתחומים שונים ומגוונים לראות עין בעין את המטרות המרכזיות המשותפות ולהסכים עליהן. אנו מאד משתדלים כי פיתוח, הדרכה ותוכניות למנהלים בכירים והנהלה יזכו לשיתוף פעולה משמעותי ואפקטיבי בין כולם בתהליך.

התוצרים המרכזיים שתקבלו..

הקטנת רמת החיכוך ובזבוז המשאבים ברמת הנהלה. שיפור המחויבות של חברי ההנהלה המצומצמת והעיקר היו"ר למטרות המשותפות של המנכ"ל האחראי על הביצועים העסקיים בפועל. קביעת גבולות האחריות בין הנהלה לזרוע הניהולית המבצעת תוך מתן סמכות משאבים ואחריות להשגת היעדים / המטרות. פיתוח המודעות לחשיבות שיתוף הפעולה, עבודת הצוות, וכיצד זה מסייע בהשגת יעדים עסקיים ויעדים אישיים במקביל. אנו מתמקדים בשיפור הרצון לאמץ תרבות המקדמת את המוטיבציה בקרב כולם בפורום הנהלה מצומצם ורחב לקדם ולשפר את איכות שיתוף הפעולה, את העבודה כצוות מסונכרן היודע היטב לאן צריך לנוע. נתמקד בפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות אישיות, פיתוח יכולות הנעה של צוותים ומשימות שפעמים חייבות להתבצע אך ורק מכוח הכריזמה ולא מתוקף סמכות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מונעים חיכוך ברמת ההנהלה

נדאג לאמץ תרבות שיחה ונפעל לשיפור התקשורת בצוות. נקטין את מקדמי החיכוך, ויחד נשפר את התרבות והשפה בארגון. ובעיקר ניצור לא מעט מנגנונים יעילים להצלחה ליצירת שיתוף פעולה ומנגנוני הפעלה מאד קלים ליישום בכל מה שקשור לעבודת צוות יעילה בהנהלה. אין כל צורך לחזור ולהדגיש כי כלל התוכניות שלנו המותאמות לעבודה בין מנכ"ל ומנהלים להנהלה ויו"ר נבנות בתואם לצרכי הלקוח ולעולם התרבותי של המשתתפים. כל תהליך העבודה והיישום מבוצע על פי פורמט ה- Tailor Made ועוסק בנושאים מגוונים, ובמתכונות שונות לאחר איפיון צרכים ומיפוי מצב קיים, וזאת לבחירת הלקוח. נשמח להכיר, לייעץ ולבנות עבורך את התכנית לשיפור מערכי העבודה בין מנכ"ל ומנהלים לבין הנהלה ויו"ר. תוכנית שתתאים לארגון שלך.

זה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך בחברה ואתה מבקש לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות להנהלה ולמנהלים בכירים, המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות