עוד לא נולד המנכ"ל בעל העסק ואו המנהל הכי מוצלח שלא נזקק לאורך הקריירה שלו בעזרה ניהולית? עזרה מקצועית באחד או יותר מתחומי הניהול השיווק והמכירות. תמיד לאורך חיי הארגון או החברה או העסק הפרטי, הן בשלב בראשוני של היוזמה והרעיון להתניע מיזם עסקי והן לאחר מכן בהתנהלות השוטפת כמעט כולם, נזקקים לעין בוחנת ומקצועית, ולליווי חיצוני, דווקא ממי שאינו חלק מהיום-יום ומההתנהלות השוטפת והמורכבת. להיות גורם חיצוני מקצועי - יועץ ארגוני למשל, היכול להעניק בעבורך תמונת מצב אמיתית נקייה מפרדיגמות ודעות קדומות, תמונה שתשקף את מצב החברה – העסק. תהליך כזה לפעמים מציג בעיות ואיומים בתחילת הדרך ובכך לעתים תסייע להימנע מכניסה למשברים או לצאת ממשברים וקשיים כלכליים שמאיימים על קיומו. 

יועץ עסקי גם בתקופות שפע וצמיחה

אין טעות גדולה מכך שרבים חושבים כי ייעוץ עסקי מיועד אך ורק לעסקים במשבר? מהניסיון שלנו דווקא בעלי חברות ועסקים המצליחים לשרוד ולגרוף רווחים בשוק תחרותי נוהגים לפנות ליועץ עסקי בעל ניסיון בתחומם, על מנת שילווה אותם קדימה בראיה עתידית. מנקודת מחשבה נכונה האומרת שנכון לשפר ולשמר את ההצלחה הקיימת, ובו בזמן לחזות את השוק והן על מנת לזהות אפשרויות להמשך הצמיחה ולפריצת דרך נוספת שתבסס את מעמדם.

יועץ עסקי – הבחירה הנכונה

היה ותקשיבו להמלצה מקצועית אמיתית? הייתי אומר כי נכון שתחפשו ותגייסו יועץ עסקי שלו ניסיון והתמקצעות במספר סגמנטים. שליווה ועבד עם חברות ועסקים בעולמות תחרותיים ובעיקר שיש לו ניסיון ניהולי ושיווקי מוכח בעולמות העשייה האמיתיים ולא רק כיועץ עסקי. יועץ עסקי מצטיין וראוי - אינו בהכרח חייב להיות מהתחום הספציפי של העסק שאתה מנהל? חשוב ונכון לוודא כי ברשותו ניסיון מתאים והמלצות בתחומים הקרובים לצרכי החברה שלך. וודאו כי יש ביכולתו לתת לכם מענה במכלול תחומים הם בתחום השיווק והפיתוח העסקי, הן בתחום הניהול והמכירות והן עם ידע וניסיון בתחום פיתוח המשאב האנושי. דבר נוסף שחשוב מאד אפילו יותר מהידע וניסיון של היועץ העסקי - הוא הכימיה האישית והאמון שנוצר בין שני הצדדים. בין המנכ"ל והבעלים לבין היועץ העסקי. 

יעוץ עסקי ללא אמון – נועד לכישלון

ללא אמון מוחלט התהליך נועד לכישלון. חשוב להבין ולזכור כי מדובר באדם שפותח בפני היועץ העסקי את כל "סודותיו הכמוסים" הוא כמעט מתפשט לחלוטין ושם את כל מבטחו ביועץ העסקי. המנכ"ל או הבעלים חשוף אותו לקודש הקודשים מציג בפניו דו"חות כלכליים, תעודות משלוח, תדפיסי בנקים, מאגר לקוחות, נתוני עובדים ועוד. ככל שמדובר בשוק יותר תחרותי הדבר מעורר יותר חשש, אולם עם היועץ העסקי המתאים תחושו בנוח לעשות זאת מתוך ההבנה כי נוצר אמון מוחלט וכי זה ישרת אתכם ואת העסק בעתיד. חשוב כי נדגיש את הדבר הבא: "ללא המעורבות הפעילה של צוותי המנהלים קשה יהיה לצלוח משברים? וקשה אף יותר להתמודד עם מצבים של שפע וצמיחה בלתי מתוכננים". חתימה על הסכם סודיות חתום הוא חלק מקובל בהתנהלות.

ייעוץ עסקי מקצועי – כתהליך משותף

אנו לא יודעים לעשות "קסמים" נזהרים מאד לדבר בשפה שלא מוכרת למנהלים ולבעלי חברות ועסקים. משה גרימברג הוא יועץ עסקי מומלץ ומנוסה שליווה עסקים רבים לאורך ה- 15 השנים האחרונות. עשה זאת באמינות, יושרה, מקצועיות וחדשנות והוביל אותם להצלחות עסקיות מוכחות אותם תוכלו לחקור באתר שלנו. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות. 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים