כחברה ייעוץ ארגוני, וותיקה ובעלת ידע וניסיון מוכח במגוון רחב של סגמנטים בעולם התעשייה העסקים והשירות בישראל אנו בטוחים כי יש באפשרותנו לתת גם לכם מגוון רחב של תועלות וערך. כבעלי עסקים, מנכ"לים של חברות מוסדות וארגונים אתם בטוח יודעים עד כמה המקצוע הנקרא ניהול – זקוק תמיד לעדכון וללמידה של מיומנויות חדשות. להיות מנכ"ל מצטיין זה לא קל כלל. תהליכים של ניהול מערכות עסקיות קטנות בינוניות וגדולות כוללות בתוכם מגוון רחב ועשיר של מיומנויות שאותם חייבים תמיד לעדכן ולשפר.

רבים נעזרים כיום בחברות לייעוץ ארגוני

מיומנויות ניהוליות בתחום הנעת צוותים ומנהלים, מיומנויות בתחום ניהול השיווק והמכירות, מיומנויות בניהול תהליכים, ייצור ורכש ובעיקר פעילויות וידע מקצועי עדכני בתחום של שימור ומתן שירות ללקוחות. את כל אלה, אתם כבעלי חברות ועסקים משפחתיים וכמנהלים חייבים תמיד לעשות זאת בצורה יעילה, אפקטיבית וקפדנית בכדי לשרוד ולצמוח. בשנים האחרונות, רבים ממנהלי העסקים, החברות והארגונים, נעזרים בשירותי ייעוץ ארגוני כדי לנהל את החברה או את העסק שלהם בצורה הרבה יותר נכונה ויעילה. באו לבחור נכון לבחור נכון חברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי.

יתרונות הייעוץ הארגוני.

ראשית, היה נכון כי נכיר את ההגדרה הבסיסית של המושג "יעוץ ארגוני" ונכיר גם את ההבדלים בין חברה לייעוץ ארגוני לבין יועצים המתמחים אך ורק בתחום של הייעוץ הפיננסי ובניית תוכניות עסקית. בואו ונתחיל. חברות לייעוץ ארגוני נותנות מענה הוליסטי כולל לחברות ארגונים ועסקים משפחתיים בכל התחומים הקשורים לניהול ולתפעול הפעילות העסקית. החל מניתוח שוק ומתחרים, אפיון מצב קיים ואיתור חוליות חלשות ועד לטיפול בכל הנושאים הקשורים לכוח אדם ולניהול המשאב האנושי. זאת ועוד, בתהליכים השונים חברות מקצועיות של ייעוץ אירגוני, נותנות פתרונות גם לכל מה שקשור לשיפור מערכי המכירות והשירות, עדכון תוכנית אסטרטגית ובעיקר איתור  מנועי צמיחה חדשים.

חברה לייעוץ ארגוני  מעניקה אופק עסקי עדכני

תהליכים בתחום הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה מתמקדים, בשיפור פעולות והליכים פנים וחוץ ארגוניים. את השיפורים האלה אנו עושים במגוון חברות ועסקים בשווקים שונים, תוך הענקת כלים עדכניים והתאמת המבנה הארגוני כך שיתאים טוב יותר לסביבה תחרותית ודינמית. כל זאת בכדי ליצור תפקוד סביבה יעילה הרבה יותר להתמודדות מול האתגרים החדשים והמורכבים בשוק.

כחברה לייעוץ ארגוני המתמחה בייעוץ לבעלי עסקים וחברות, ולמנהלים אנו שותפים ועוזרים לבעלי החברות ולמנכ"לים להוביל ולנהל תהליכים עסקיים בצורה הרבה יותר נכונה. בשלב הראשוני ממפים ובוחנים את תפקוד הארגון ומנהליו, בוחנים את דרכי ההתנהלות והתקשורת בין רמת ההנהלה לרמת המנהלים והעובדים, בין הארגון ללקוחות תוך מיפוי רמת השרות ושביעות הרצון של הלקוחות. אנו אחרי השלב הראשוני של מיפוי מצב קיים מוציאים דוח מסקנות הכולל המלצות ליישום כשלב המרכזי בכל תהליך של ייעוץ ארגוני אפקטיבי

בתהליכי ייעוץ ארגוני השלב הראשון מתמקד באבחון ומיפוי ארגוני

מהו התהליך הנכון והקצר לאבחון ארגוני ל- . Organizational- Screening אנו מבקשים לציין, כי תהליך מכון וקצר זה מתמקד ראשית בהבנה עמוקה הנוגעת בכל ההיבטים של פעילויות הארגון, בהיבט של ניתוח ההכנסות, ההוצאות, ופעילות האגפים והמחלקות השונות. לאורך כל הדרך המיפוי מבוצע בהתאמה והתייחסות למאפייני השוק שבו העסק או החברה פועלים. אנו מנתחים את המתחרים, את השוק ואת הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים ועוד לא מעט משתנים בהתאמה לחברה ולצרכים. רק בסיומו של התהליך והתעמקות בתובנות הייחודיות לכל חברה, מפעל ועסק משפחתי, נוכל להציג קשת רחבה של המלצות בהיבטים המרכזיים של פעילות הארגון או החברה כחלק מרכזי בתהליכים וביישום.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מדוע חשוב לקבל שירותי ייעוץ ארגוני?

שירותי ייעוץ ארגוני, אשר מוענקים על ידי מומחים בתחום המגיעים מעולמות הניהול, פיתוח עסקי ומכירות  יכולים להביא לשיפור מהותי בערכים מדידים בזמן יחסית קצר. לחברות ייעוץ ארגוני בעלות ידע וניסיון, אין את המגבלות המאפיינות מנכ"לים ובעלי חברות השבויים בפרדיגמות של עצמם. כאלה שרואים את תמונת המציאות בצורה הרבה יותר וורודה מהמציאות. חברות יעוץ וותיקות ויועצים ארגוניים מיומנים, מביאים לצילום תמונת המציאות העסקית והניהולית ללא פילטרים מעוותים.

הם מאד אובייקטיביים וביקורתיים לגבי התפקוד והפעילות של כל הדמויות הניהוליות המרכזיות בחברה. הטובים שבהם מביאים חוות דעת מקצועית נטולה "אזורים מתים" של תמונת המציאות שהתקבעה בקרב ההנהלה והבעלים. הם מצליחים לספק תמונה חדשה בהירה וברורה לגבי מצב החברה או העסק בהשוואה  למתחרים ולשינוים בשווקים. זהו השלב הראשון והחשוב בהתנעת תהליכי ההבראה השינוי והצמיחה.

הגדרת תפקידים. אחריות סמכות ומבנה ארגוני תומך צמיחה

אחר שלבי האבחון ומיפוי מצב קיים, אנו מציגים תוכניות לשינויי הכוללות יעדים ומטרות להשגה ובעיקר כוללות נקודות בקרה שחשיבותן רבה לביצוע התאמות נדרשות לאורך העבודה. התוכנית הסדורה ובסופו של התהליך המשותף חברות ועסקים שעובדים איתו יגיעו לאימוץ תהליכי שינוי וצמיחה. התנהלות הניהולית תשתפר מהותית, יהיה הרבה יותר ברור לכל אחד במערכת לדעת מה עליו לעשות בכדי למלא את תפקידו בצורה הרבה יותר טובה בחברה או בעסק המשפחתי הבינוני. בתהליכים שאנו מובילים בתחום הייעוץ הארגוני, שמים דגש ומתמקדים גם, בכל מה שקשור לחסכון בעלויות הישירות והעקיפות של החברה. בונים תוכניות אופרטיביות לביצוע מהיר של חיסכון בחתך רוחבי, מבלי שהדבר יפגע באיכות העבודה ואיכות כוח האדם. מאתרים אזורי אבטלה סמויה, משדרגים ומשבחים את רמת ההון האנושי ומשקיעים רבות בהדרכה ופיתוח מקצועי וניהולי.

מה התרומה שלנו כחברה לייעוץ ארגוני?

משה גרימברג והצוות, מובילים תהליכים של שינוי וצמיחה באמצעות שימוש בכלים עדכניים של ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי אפקטיבי. מעדכנים את התוכנית האסטרטגית, משפרים את מערכות המכירה והשיווק, מציבים יעדים ומטרות עסקיות ובעיקר בונים תוכניות עבודה עדכניות, המאפשרת לארגון למנהליו ועובדיו לעמוד ביעדים החדשים שנה אחר שנה. אנו מבקשים לקבוע בצורה חד משמעית, כי כל חברה בינונית או קטנה, חברה משפחתית ואו נותני שירותים המבקשים להמשיך ולהתפתח ולשרוד – חייבים להיעזר בחברות לייעוץ ארגוני שיש להן רקורד מוכח של הצלחות. ההיסטוריה שאנו מכירים מהעולמות העסקיים מראה כי מי שפעמים מתעקש לעשות את כל הדברים לבד.. פעמים קורס מחוסר יכולת להתמודד מול המגוון הרחב של הצרכים המשתנים בארגון.

כחברה לייעוץ ארגוני - יוצרים שינוי. מובילים צמיחה.

התהליך, המבוצע על ידנו נוגע בהיבטים הכלכליים, הארגוניים, השיווקיים, הטכניים ואחרים של ניהול כלל הפעילות העסקית. בתהליכים שלנו בתחום הייעוץ הארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מעניקים לבעלי החברה ולמנכ"ל  מערך כולל של המלצות ליישום שמטפל בייעול ושיפור מערכי העבודה. בזמן קצר יוכלו בעלי החברה והמנכ"ל, ולהגיע למימוש האסטרטגיה והחזון הארגוני המעודכן – הן בטווח הקצר, בטווח הבינוני, ובטווח הארוך. התנעת התהליך, יוצרת שינויים קטנים בהתחלה. שינויים אלה מניעים בהמשך שינויים הרבה יותר גדולים המניעים את שלב הצמיחה בארגון. מתברר שינויים קטנים כגדולים בתהליכי הניהול של ההון האנושי, ניהול השיווק והמכירות, ובעיקר ניהול ושיפור בכל מה שקשור לרמת השירות ללקוחות יוצרים אווירה ארגונית חדשה המניעה את השינוי והצמיחה ובעיקר רותם לתהליך את כולם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 היתרונות שלנו כחברה לייעוץ ארגוני

כחברה לייעוץ ארגוני אנו בדרך כלל מצליחים לחבר את כולם לתהליך ולאווירה. עובדים ומנהלים, יחד לוקחים חלק בעיצוב מחדש של העולם העסקי שבו הם חיים ואותו מבקשים לשמר לעוד שנים רבות. עוזרים לבנות תרבות חדשה ורעננה, משנים את האווירה ויוצרים תחושה אמיתית של עבודת צוות פעילה ומקדמת לכל אחד ואחת בתהליך. אני מציע לך, לא חכות למשבר הבא?– צרו קשר לתחילת תהליך של ייעוץ ארגוני המניע צמיחה, עוד היום! מניח כי גם אתם מבינים שכיום בעשור השלישי של המאה ה- 21 השוק משתנה, המתחרים נלחמים על כל לקוח ולקוח. הם מנסים ומצליחים להתקדם. בעולם העסקי מי שלא מתקדם "דורך במקום" ובסוף נעלם.

שווה שנקבע פגישת היכרות בנושא?

החברות הבינוניות, החברות הגדולות והתאגידים הגיעו למסקנה כי תרומתן של חברות מקצועיות מתחום הייעוץ הארגוני מביאות להן לערך רב. הם משתמשות בהן להניע תהליכים של שינוי ייעול וצמיחה. באם זה מתאים להם? זה בטח עשוי להתאים גם לך? היה ואתם בקטגוריה של חברה בינונית או קטנה? חברה משפחתית וותיקה? ויש לכם סדר גודל של 12-35 עובדים, היה נכון כי תשקלו גם להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי.

בחרו נכון את החברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי 

ליווי ועבודה עם חברה לייעוץ ארגוני בעלת ניסיון תמיד מביאה לתוצאות. העבודה המשותפת עוזרת בהשגת מירב השיפורים הנדרשים ובונה תוכנית ודרך להטמיע את התובנות החדשות בשווקים תחרותיים ואתגריים. אנו תמיד ממליצים כי יהיה נכון לבחור בחברת ייעוץ אירגוני שלה ידע וניסיון מוכח גם בעשייה ניהולית בשטח בתפקידי ניהול ופיתוח עסקי ולא רק בעלת ידע ומתודולוגיה מהאקדמיה בלבד שלא מלווה בניסיון ניהולי ישיר ואישי מהשטח. חפשו תמיד חברות ויועצים ארגוניים שמתמחים הרבה יותר ביישום וליווי התהליך מאשר כאלה האוהבים אך ורק לתת עצות.

אוהבים לחלוק ידע וללמד ולהעצים...

כחברה ייעוץ ארגוני, וותיקה ובעלת ידע וניסיון מוכח במגוון רחב של סגמנטים בעולם התעשייה העסקים והשירות בישראל אנו בטוחים כי יש באפשרותנו לתת גם לכם מגוון רחב של תועלות וערך. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים