בשנים האחרונות תחום הייעוץ האסטרטגי התמקד בהובלת תהליכי טרנספורמציה עסקית דיגיטלית, מקיפה הרבה יותר מאשר את עולמות הדיגיטל והרשתות החברתיות. מדובר בייעוץ אסטרטגי עסקי המוביל שינויים פנימיים וחיצוניים בקרב ארגונים המבקשים לשרוד ואף לצמוח. ההתמקדות בעבודת השינוי כוללת כמעט את כל המחלקות ונודעת בכל שדרות הניהול. יעוץ אסטרטגי עדכני מטפל בין היתר בכל מה שקשור בחדשנות עסקית ברמת המוצרים והשירות, במטרה לספק את הצרכים המשתנים של הלקוחות המחוזרים על ידי לא מעט מתחרים. בו זמנית תהליכים של ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי מטפלים גם בקשרים הפנים ארגוניים בין המחלקות השונות. מטרת הטרנספורמציה במסגרת אימוץ תוכנית אסטרטגית עדכנית מתמקדת ברצון לממש את החזון העסקי וליצור עדכנות תפעולית וניהולית בשווקים תחרותיים. בו לבנות מנועי צמיחה חדשים ולהגדיל פלחי שוק ורווחיות.

הגדרה פשוטה לייעוץ אסטרטגי אפקטיבי?

היה ונבקש להגדיר את המושג "יועץ אסטרטגי" הרי הכי קל יהיה לנו לקחת דוגמה מהעולמות הרפואיים. רופאים מומחים יכולים לעשות את ההבדל בין מצב של חיים, לבין מצב של מות? בין שמירה על איכות חיים סבירה לעוד הרבה שנים של עשייה לבין חיים ברמת סבל ואי יכולת תפקוד? ההשוואה קצת קשה לעיכול. אבל בואו ותחשבו שוב. האם תהליך מקצועי של ייעוץ אסטרטגי לא יכול להיות ככזה שאחראי על צמיחה? או במצבים של חוסר בידע ובמקצועיות יכולים להעמיק את המשבר העסקי! כעת, נדמה לי שההשוואה לעולם הרפואי יותר ברורה.

לא להתפשר על מקצועיות וניסיון

כמו שאף אחד מאיתנו לא מתפשר על איכות הרופאים המומחים, נכון כי לא תתפשרו גם כאן. בחרו תמיד חברה לייעוץ אסטרטגי – פיתוח עסקי וייעוץ ארגוני שלה ניסיון וקבלות של עשיה במגוון רחב של תחומים וסגמנטים בשוק הישראלי. מומלץ לבחור ביועץ אסטרטגי שידע להוביל תהליכי ייעוץ אסטרטגי המובילים לשינוי וצמיחה שלהם ידע מקצועי רב ובעיקר ידע וניסיון כמנהלים בכירים בעצמם. ככל שהאדם המוביל תהליכי ייעוץ אסטרטגי יהיה בעל ניסיון וידע מעולמות התוכן שבו הארגון פועל, כך תזכו לתמורה וערך גדול יותר. בקשו המלצות.

עדכנות שיווקית וצמיחה 

בשנים האחרונות ממש לא פשוט "להישאר בחיים" לאורך זמן בעולם העסקים התחרותי. כבעלי חברות ועסקים, כמנכ"לים עם לא מעט הצלחות וניסיון ברור לכם כי השנים הבאות יהיו הרבה יותר מאתגרות. בשנת 2020 ובשנים הבאות יגבר המאבק על כל לקוח ולקוח. רבים מהעסקים שלא יעדכנו את התוכניות האסטרטגיות והעסקיות ידרכו במקום וייעלמו. רבים ייפרדו בכאב לב מחלום חייהם. המודל הנכון של בנייה ויישום תוכנית אסטרטגית עדכנית ומותאמת לאתגרי השוק מחייבת ייעוץ אסטרטגי. תוכנית אסטרטגית עדכנית – מהווה בסיס לשמירה של העדכנות השיווקית. היא תהיה אחראית על המשך ההתפתחות והצמיחה העסקית. מהי הדרך הנכונה להשתמש בייעוץ אסטרטגי אפקטיבי?

מגוון התועלות והשירותים שייעוץ אסטרטגי מביא לעסק שלך?

אני מבקש לציין במסגרת רחבה את חלק מהתחומים שעשויים להיות מטופלים במסגרת תהליכי ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי המשולבים יחד עם טרנספורמציה דיגיטלית, הממקדת את הלקוחות במקום הראשון. זאת אנו עושים בחברות וארגונים ובעיקר בקרב חברות משפחתיות המתקשות לשמר על עדכנות ניהולית. במסגרת תוכנית הליווי נבצע התאמה של הפתרונות לעולמות התוכן של החברה או הארגון. את התחומים המרכזיים אנו מציינים כאן: עזרה בגיוס כ"א בכיר מנכ"ל סמנכ"ל. ביצוע הדרכות ופיתוח מנהלים היה ויידרש. עדכון והתאמת מבנה ארגוני לאור השינויים בתוכנית העסקית. שיפור מערכי מכירות שירות והשיווק.  בחינת האפשרות לגדול ולצמוח באמצעות מיזוגים ורכישות. בנית תוכנית אופרטיבית היה ותידרש להעברת ניהול החברה לדור ההמשך. העברת הניהול המשפחתי למנהלים מקצועיים מבחוץ. ייעוץ אסטרטגי בכל מה שקשור לייעול שרשרת ההספקה, התפעול והייצור ועוד.

ייעוץ אסטרטגי ל- SMB

ב- Advanced Business Consulting אנו מובילים תהליכים המתמקדים בהתאמת התוכנית האסטרטגית והתוכנית השיווקית לשינויים ולאתגרים של השוק והמתחרים. אנו שוב מדגישים כי ייעוץ אסטרטגי מביא להגדלת סיכויי ההישרדות בעולם העסקי התחרותי. אנו מפתחים מודלים יעלים ליצירת תהליכים אסטרטגיים ושיווקיים פשוטים, יוצרים את הכלים והכישורים הדרושים כדי לעזור לעסקים להתמודד עם האתגרים בעולמות תחרותיים במטרה ליצור את התנאים הדרושים להמשך הצמיחה העסקית. אנו עושים זאת למגוון רחב של חברות מעולם ה- SMB. חברות בינוניות וקטנות אשר מדדו את התועלות, זיהו כי הרווחיות עלתה ומחזורי המכירות גם כן. העסקים והמנהלים שבחרו להיעזר בייעוץ אסטרטגי ציינו כי עברו תהליכים חשובים נוספים בהיבט של הגדלת יעילות העבודה ובפרודוקטיביות הניהולית והאישית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


קחו יוזמה - בחרו את מועד הנכון לפגישת היכרות

מה דעתכם מוזמנים להיחשף כבר היום, לכלים של אימון מנהלים אותם אנו מעניקים. כלים ומיומנויות שתשמחו לאמץ ולהוסיף לארגז הכלים הניהולי שלכם. קחו יוזמה – קבעו פגישה ראשונה ללא עלות לבדיקת המוכנות שלך לקחת צעד קדימה ולהשקיע הפעם בעצמך. להשקיע בשיפור מיומנויות הניהול והמנהיגות שלך ובעיקר לשפר את יכולותיך להשגת תוצאות עוד יותר טובות, מה באמת הערך האמיתי של ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי? האם שווה להוציא לא מעט כסף? אולי יש לו יעוד טוב יותר מייעוץ אסטרטגי? כמנהלים אנו אוהבים לכמת כל דבר. לבחון כדאיות. אני מבקש לציין שוב: "כי בתחום הייעוץ האסטרטגי, פעמים אנו מתמקדים בכל אותם הדברים שלא נכון ולא כדאי לעשות. לעצור עשייה של דברים שלא תורמים למימוש היעדים העסקיים, דברים הגורמים להפסדים ונזקים. פעמים ההחלטה האסטרטגית לעצור או לא לבצע מהלך חשובה הרבה יותר מעצם העשייה".

היה ואסטרטגיה עסקית עדכנית, נמצאת על סדר היום הניהולי אצלכם

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת. מפגש היכרות לבחינת היתכנות להתחיל בתהליך של ייעוץ אסטרטגי ועסקי אצלך בארגון.  פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף הבא לעדכן את התוכנית האסטרטגית אצלך. בוא ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.