אימון מנהלים לבעלי חברות ועסקים ולמנכ"לים וסמנכ"לים בא להביא לשיפור היכולות הניהוליות והאישיות בנושאים המרכזיים האלה: מוביל תהליך ממוקד למיקסום והרחבת ההצלחות העסקיות. מביא לרכישת כלים ומיומנויות עדכניות בתחום ניהול והנעת צוותים, ניהול ושיפור מיומנויות מקצועיות בתחום התקשורת הבינאישית, שיפור היכולת לעמוד ביעדים עסקיים ובעיקר מתמקד בשיפור "השורה התחתונה". שורת הרווח במאזן השנתי.

מביאים לשיפור "בשורה התחתונה"

האמת שאימון והעצמה מתאימים לכל דרג ניהולי. למנהלים בתחילת דרכם ולמנהלים בכירים ברמת מנכ"ל סמנכ"ל או בעלי חברות ועסקים. זאת ועוד אימון מנהלים עשוי להיות יעיל מאד לכל אותם מנהלים הנמצאים בין לבין.. בין אתגר ניהולי שהסתיים לאתגר ניהולי חדש ובכיר יותר. בכל מצב התועלות שתוכלו להפיק מתוכנית אימון למנהלים – הן עצומות ואדירות. מהר מאוד תלמדו כלים חדשים, אסטרטגיות חדשות, וכתוצאה מכך תוכלו לעדכן ולבנות לעצמכם כמנהלים יעדים ומטרות חדשות להשגה.

מבטלים את תקרת הזכוכית

בעיקר תחזקו את הביטחון המקצועי והאישי האומר כי בעבורכם נעלמה תקרת הזכוכית המגבילה. לכן, אם אתם בצומת דרכים וממתינים לאתגר הבא? עומדים בפני קידום משמעותי לתפקיד ראשון כמנכ"ל או כסמנכ"ל? או לחילופין כמנהלים בכירים וכבעלי עסקים הבנתם כי נכון הפעם להשקיע בעצמכם. הגעתם למסקנה שנכון לרענן את הידע ולרכוש מיומנויות חדשות ועדכניות. אנו מזמינים אתכם לאפשר לנו להוביל אתכם בתהליך ייעודי של אימון מנהלים בפורמט "אחד על אחד" על פי הלו"ז הנוח לכם – בדרך אל צמיחה עסקית ואישית.

דואגים לשיפור ארוך טווח בביצועים

אנו עוסקים באימון מנהלים בדרגות השונות, בהכשרה, בפיתוח ולא רק בהדרכה. במחקר עולמי של 'זירוקס' נימצא כי מנהלים טובים מאבדים 87%! מהידע שלהם בתוך חודש מסיום ההדרכה. יש התלהבות ואח"כ שקיעה אל אזורי הנוחות ולהרגלים הישנים והמוכרים. מניתוח הממצאים מתברר לא אחת כי יש אנשים המאבדים את כל הידע.  בתהליך אימון למנהלים בכירים אנחנו עובדים עם המשתתפים על פיתוח, קודם כל ב – 3 מימדים, כאשר הבסיס שלנו אינו בכישורים ובידע, אלא בדימוי העצמי, בגישות, במוטיבציה ובמטרות. אלה הם המימדים העוסקים בפיתוח.

בפיתוח מימדים אלה, משיגים אנו שיפורים ארוכי טווח ומפתחים את יכולות האנשים להצלחה. משיגים אפקט שיורי גבוה, המוביל אותנו לתחום נוסף המבדיל אותנו מהותית מאחרים והוא ה- ROI. כלומר החזר השקעה כדאי במיוחד. המטרה היא להכשיר ולהעצים מנהלים מצטיינים לתת להם ידע וכלים ובמקביל להעשיר את יכולת הניהול והמנהיגות, לפתוח להם אופקים חדשים, לייצר שינוי ולקבל מנהלים בכירים מסופקים ואפקטיביים יותר, שמנהלים את עצמם ואת סביבתם באופן נכון ופורה יותר. בבסיס תפיסתנו עומדת הגישה כי פיתוח מקצועי הנו, בראש ובראשונה, פיתוח אישי וצמיחה אישית.

הזדמנות נוספת לצמיחה

היה ובעבר לא זכית לקבל תמורה מספקת מתהליכים שעשית עם יועצים ומומחים בתחום ההדרכות ופיתוח עסקי למרות שהיית בטוח כי שכרת את טובי המומחים, המאמנים והיועצים. מניח כי התאכזבת קשות ואולי אף איבדת אמון בצורך לחזור על תהליכים דומים? אנו לוקחים את האחריות לשכנע אותך שנכון כמנכ"ל או כבעלים- לא להרים ידיים. תן לנו הזדמנות להגיע אליך לפגישת היכרות של 60 דקות ואז תקבל החלטה. יש לנו הכלים הידע והיכולת לגרום יחד איתך למקסם את ההצלחה העסקית של החברה? להזניק את המכירות ובעיקר להיות אחראיים להגדיל רווחיות נתחי שוק והקטנת אחוזי הנטישה של הלקוחות הקיימים. היה ותרצה נוביל יחד פורמט אימון מנהלים ממוקד ואישי שיעסוק בשיפור בתחומי ניהולי זמן, הנעת עובדים ומשימות, יעילות, אפקטיביות, שיפור מיומנויות תקשורת בינאישית, עבודת הצוות, ובעיקר את הגדלת רמת שיתוף הפעולה בין המנהלים להנהלה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אימון מנהלים - המתודולוגיה

אימון המנהלים אותו אנו מובילים פעמים מתבסס על העקרונות, הפילוסופיה, והקוד האתי של ה ICF- האיגוד הבינלאומי ל- coaching תוך שימת דגש על המימד התוצאתי, ועל הערכים כעקרונות פעולה והצלחה .זוהי הגישה הקלאסית המוכרת המשלבת בהצלחה בדגש מרכזי את ה- ''DOING'' הפעילות במציאות, עם ה- ''BEING'' המימד הרגשי הקוגניטיבי/ביהביוריסטי המתמקד ביצירת ''ההתחברות הרגשית'' בין המנהל הבכיר – המנכ"ל או הבעלים לבין חזונו במציאות, והפיכת החזון לגורם מניע מרכזי בחייו. זהו למעשה תהליך מקיף, משוכלל, ומשוקלל של אימון מנהלים אישי המהווה את הציר המרכזי המביא להצלחה. בדיוק כמו בספורט משם צמח האימון: התהליך הפעיל  של הלמידה, הפיתוח, והשגת התוצאות, נעשים על ידי המשתתף  בעזרת הכלים, המכשירים, ועזרי האימון. המאמן מכוון את המתאמן לגלות ולהוציא מתוכו את המיטב, ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר. בתפישת האימון אותה אנו מובילים המנכ"ל או הבעלים הוא ורק הוא המומחה לחייו ועבודתו!

רשימת נושאים שיזכו לטיפול במסגרת אימון מנהלים:

 • מיפוי יכולות, זיהוי חוזקות טיפול בחוליות החלשות.
 • שיפור יכולות הניהול והמנהיגות.
 • מחלות מנהלים והדרכים למנוע אותן
 • פיתוח המנהיגות העסקית- המנהיגות האישית
 • נלמד הכיצד נכון לקבוע מטרות ראויות ובניית חזון
 • שיפור יכולות בתחום האצלת סמכויות ומתן אחריות וסמכות לאחרים
 • נלמד לשחרר.. לתת הזדמנות לאחרים לקחת הובלה, לנהל, לקחת אחריות
 • שיפור יכולת הפעלת עובדים ומנהלים - הנעה, הדרכה, העצמה וחניכה.
 • נקטין את כמות הטעויות. מהי הדרך ללמוד להתמקד ובעיקר לשפר את אחוזי קבלת ההחלטות הנכונות
 • נעסוק בשיפור כישורי אינטליגנציה רגשית ותקשורת בינאישית אפקטיבית
 • אימוץ כלים להתמודדות יעילה יותר עם דילמות ניהוליות בתחום העסקי ובתחום ניהול המשאב האנושי
 • גמישות ויצירתיות ככלים חשובים לאיתור חסמים ולהתגברות על מכשולים בדרך להצלחה

מתי המועד הנוח לקיים פגישה בנושא שתעסוק הפעם בך...

אני מבקש שוב לקבוע כי אימון מנהלים, הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים. יתכן כי בעבר חווית תהליכים לא מספיק מקצועיים עם יועצים וחברות אחרות. אין סיבה "לשפוך את התינוק עם המים" אתה וההצלחה שלך חשובים הרבה יותר מכל כישלון כזה או אחר בדרך!! הגיע הזמן שנבנה יחד כלים עדכניים יותר להמשך ההצלחות שלך, ההצלחות של מנהליך ובעיקר המשך ההצלחה של העסק שלך או שאותו אתה מנהל.

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושאים האלה? הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות והפעם מדובר בך ובארגון אותו אתה מנהל? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה המותאמת לך כמנכ"ל ולמנהלים שמתחתיך?

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת  שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים ,פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף לאימון מנהלים ומנכ"לים, ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים