כיועץ עסקי לעסקים בינוניים ולחברות משפחתיות – באחריותי להביא פתרונות ולהניע תהליכים הבאים להניע תהליכי שינוי וצמיחה. אנו עוסקים בתחומי הייעוץ השונים, והייעוץ העסקי האסטרטגי משנת 2006. עשרות רבות של חברות עסקים משפחתיים ומנהלים עברו איתנו תהליכים עסקיים ותהליכי הדרכה העצמה ופיתוח מיומנויות ניהול ומכירות. אנו מספקים ייעוץ עסקי שוטף במסגרת מיקור חוץ, או ייעוץ וליווי עסקי הבא להוביל תהליך מוגדר וחד פעמי. עוסקים בהדרכות, ייעוץ אסטרטגי ושיפור מערכי מכירות ושירות. בנוסף אנו מעניקים תמיכה וליווי הוליסטי של 360 מעלות לחברות ועסקים המבקשים לבחון כניסה לעולמות עסקיים חדשים.

למי עשוי לעזור ייעוץ עסקי מקצועי?

  • לחברות המבקשות להישאר ממוקדים בתחומי הליבה ורוכשים שירותים מקצועיים ארוכי טווח במיקור חוץ.
  • למנכ"לים של חברות בינוניות המבינים שנכון להיעזר באנשי מקצוע לניהול טוב יותר של מערכי השיווק והמכירות.
  • לבעלי חברות ולמנכ"לים שהבינו שנכון לשחרר.. ולא לבצע בו זמנית 4 תפקידים. כאלה הזקוקים לפרטנר לחשיבה.
  • ליזמים צעירים המבקשים להקים את העסק הראשון שלהם.
  • לעסקים וחברות איכותיות המבקשות לצמוח ולגדול.
  • לחברות ועסקים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה, אחרי שנים של דריכה במקום.
  • לחברות ועסקים בינוניים וקטנים שזקוקים לאיש מקצוע בתחומי הפיתוח העסקי, השיווק והאסטרטגיה.
  • לחברות ולעסקים משפחתיים שאין באפשרותם לממן את עלות השכר של המנהלים המקצועיים ולכן פונים למיקור חוץ
  • לחברות ולעסקים החווים משבר וזקוקים לתמיכה ועזרה מקצועית לעבור אותו בשלום.

מהי תרומתו של יועץ עסקי איכותי

כיום בוודאות אנו מזהים תופעה ההולכת וגוברת בקרב חברות ועסקים בינוניים וקטנים בארץ. מתברר כי תחום הייעוץ העסקי פרץ גבולות ולא נשאר בנחלתם הבלעדית של חברות ענק ועסקים שמעל ל- 250 עובדים. הייעוץ עסקי הפך לכלי מקצועי שגם החברות הקטנות והעסקים המשפחתיים הבינו עד כמה הוא חשוב להצלחתם. מגוון הקשיים והאתגרים בעולמות העסקיים דומה הן לחברות הענק והן לחברות ולעסקים הקטנים. כולם בעולמות העסקיים נאלצים להתמודד בשוטף עם כמעט אותם אתגרים לא פשוטים ומורכבים הדורשים פתרונות ומענה מקצועי החיוניים להישרדותו והצלחתו של כל חברה או עסק. על כן, רבות מהחברות הבינוניות והקטנות, השכילו להבין עד כמה חשובה המעורבות של יועצים עסקיים ואסטרטגיים להמשך ההצלחה האישית והעסקית שלהם.

ייעוץ עסקי אפקטיבי מגדיל את סיכוי הצמיחה.

כיועץ עסקי לעסקים בינוניים ולחברות משפחתיות אנו מציגים את הנתונים היבשים המראים כי לא קל לשרוד בעולמות העסקיים התחרותיים. 97% מהעסקים הקטנים שנפתחים בישראל לא שורדים את השנה הראשונה? מדוע? הכיצד מגדילים את סיכויי ההישרדות וההצלחה העסקית? מתברר גם כי מהעסקים ששרדו את השנה הראשונה רק כ- 25% מתוכם מצליחים לחגוג 5 שנות פעילות. הנתונים מראים כי ללא הכנה מקצועית ראויה וליווי מקצועי של יועץ עסקי מיומן רבים עשויים להיכשל.

לא קל לנהל חברה לבד?

העולם העסקי והניהולי מחייב את היזמים להתעסק ברמה היומיומית בהישרדות ובמלחמות קיום – להילחם בביורוקרטיה, במלחמה מול מתחרים, למצוא ספקים ראויים ונאמנים, להתמודד עם רשויות המדינה, הבנקים, דוחות החייבים, עם הקשיים בתזרים המזומנים, ובמקביל לכל אלה להתמודד נכון מול העובדים והמנהלים ובו זמנית לנהל את מערכי המכירות והשיווק. כל אלה המשימות הלא פשוטות שכל יזם או בעל חברה קטנה חייב לדעת להתמודד.

כאן מגיעה התרומה של יועץ עסקי איכותי

אנו כיועצים עסקיים לעסקים קטנים ולחברות בינוניות, תורמים רבות לחברות ולעסקים קטנים ומשפחתיים הנמצאים בקשיים תפעוליים, שיווקיים או קשיים בתחומי ניהול המכירות והשירות. התרומה שלנו כיועצים עסקיים מתאימה הן לעסקים המבקשים לצמוח ולפרוץ גבולות מעמדה של הצלחה קיימת, או עסקים החווים משבר או כאלה הנמצאים בתחילת הדרך ומבקשים להקטין עד למינימום את מרווחי הטעות. ייעוץ עסקי מקצועי ואפקטיבי – מקנה סט שלם של כלים ניהוליים הנדרשים מכל יזם או בעל חברה או עסק להכיר היטב בכדי לצלוח את המכשולים בדרך אל ההצלחה.

מעניקים סט כלים ניהוליים עדכני ומותאם

כיועץ עסקי נלווה תהליכים העוסקים בעדכון התוכנית העסקית. התאמת התוכנית האסטרטגית לשינויים בשוק ומול המתחרים. נעדכן את אסטרטגית השיווק ונשפר מערכי מכירות ושירות. כל זאת אנו עושים כחלק נוסף מתהליך רחב יותר הכולל ייעוץ אירגוני שבא להטמיע מבנה אירגוני ותהליכי עבודה יעילים הרבה יותר, אשר ימנעו מבעלי החברה או העסק המשפחתי להמשיך לבצע את אותן הטעויות הבסיסיות בניהול השוטף.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בתהליכים האלה אנו נדאג ככלל להבראתה של החברה, להגדלת הרווחיות עסקית ולצמיחה העתידית. הכיצד אנו מציעים לכם את השירות? מודל העבודה שלנו כיועצים עסקיים המובילים תהליכי שינוי וצמיחה - ייעוץ עסקי המסופק לפי ריטיינר חודשי קבוע, בנק שעות מדורג ואפילו על פי פגישה בודדת. פגישת ההיכרות ובדיקת היתכנות לעבודה הינה ללא עלות. לפרטים צור קשר.

ייעוץ עסקי – שיווק ואסטרטגיה במיקור חוץ

חברות בינוניות או חברות קטנות ועסקים משפחתיים פעמים לא מסוגלים לעמוד בעלויות השכר של מנהלים ועובדים בכירים ומקצועיים בתחומי השיווק, הפיתוח העסקי וניהול המכירות. אין להם יכולת כלכלית ולכן הן מתמודדות עם קושי מובנה שמאד מקשה על הניהול השוטף. פעמים רבות הבעלים או המנכ"ל לוקח על עצמו תפקידים נוספים מחוסר ברירה. הוא גם המנכ"ל, גם מנהל המכירות ואחראי על הגביה וגם האיש שפעמים מבצע את המשלוחים ללקוחות בכדי לחסוך בשליח? בפורמט הזה המוכר לרבים מאיתנו – הארגון והעומד בראשו משלם מחיר יקר. פעמים נאלצים הבעלים והמנכ"לים להעביר אחריות ניהולית בתחומי השיווק והמכירות לעובדים לא מיומנים שגם הם מבצעים לא אחת יותר תפקידים בו זמנית. בעולם העסקי כמו גם בעולמות אחרים – לחוסר מקצועיות יש מחיר. פעמים המחיר גבוה מאד.

כיועצים עסקיים - ההמלצה שלנו כי תיעזרו במיקור חוץ

מהו הפתרון הכי זמין והכי יעיל? השימוש באנשי מקצוע המגיעים לחברה לקחת אחריות ניהולית בחלקיות משרה על פי הצורך ונפח העבודה. כאשר חברות לא מסוגלות לשלם שכר בגין משרה מלאה למנהל שיווק? למנהל מכירות? יתכן כי היתרון נמצא פעמים מתחת לאף. לשכור שירותים מקצועיים במסגרת מיקור חוץ המותאמים ככפפה ליד ומתומחרים על בסיס חלקיות משרה. פורמט זה הולך ותופס תאוצה בקרב רבות מהחברות הבינוניות והקטנות. השימוש באנשי מקצוע איכותיים המביאים ידע מקצועי ניסיון ברמה גבוהה שמלווה את המנכ"ל, ההנהלה או את הבעלים. אתם בוחרים את היקף המשרה? אתם קובעים את תחומי הפעילות?

מה מתאים לכם יותר?

האם בהיקף של 30% משרה, או בהיקף של 50% משרה הכוללת תחומים משיקים כמו שיווק ומכירות? התוצאה מביאה את החברות והעסקים המשפחתיים ליהנות מאנשי מקצועי איכותיים בעלויות סבירות שעסקים וחברות מסוגלות לעמוד בהן. אנו מבקשים לקבוע כי הפורמט של שימוש בשירותים מקצועיים במיקור חוץ הינו מודל בו העלות מול התועלת כדאית לשני הצדדים. לקוחות אשר משתמשים בנו במסגרת שירות במיקור חוץ – נהנים פעמיים. פעמים רבות בתוך התהליכים הלקוחות מקבלים ערך מוסף בלא מעט תחומים משיקים וזאת ללא כל עלות נוספת. מודל העבודה שלנו כיועצים עסקיים המובילים תהליכי שינוי וצמיחה - ייעוץ עסקי מסופק לפי ריטיינר חודשי קבוע, או על פי בנק שעות מדורג ואפילו על פי פגישה בודדת. פגישת ההיכרות ובדיקת היתכנות לעבודה הינה ללא עלות. לפרטים צור קשר.

התהליכים המניעים ייעוץ עסקי אפקטיבי

כמו כל דבר בחיים גם תהליך הייעוץ העסקי מתבסס על חלוקה ל- 3 מקטעים. מיפוי וניתוח מצב קיים - השלב הראשון והכי חשוב מתמקד במצב שבו אנו כיועצים עסקיים מתחילים תהליך ממוקד של אבחון מצב קיים ומיפוי יכולות שוק ומתחרים. אנו מקפידים לבצע תהליך זה באמצעות ראיונות עומק עם מנהלים ועובדים בחברה, עם לקוחות וספקים ובסופו של תהליך אנו מציגים מפת מציאות עדכנית. השלב השני הוא שלב היישום שלב חשוב זה מתמקד בבניית תוכנית הפעולה הנדרשת שאמורה לתת פתרונות לבעיות ולקשיים שהוצגו ובעיקר היא אמורה לתת כלים וכיוון לחברה ולבעלים בכדי שיוכלו למצות ולנצל יתרונות חוזקות והזדמנויות מול המתחרים. שלב היישום, הוא השלב הכי קריטי להצלחת תהליכי הייעוץ העסקי. פעמים רבות יועצים עסקיים מעדיפים לא לקחת בו חלק ומסתפקים אך ורק בשלב מתן העצות. המלצתי- תיזהרו מכאלה!! השלב השלישי והאחרון מתמקד בבקרה ובניהול שינויים - והתאמת התהליכים אל מול היעדים שקבענו להשיג.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


התמורות והתוצאות הצפויות לכם ?

כיועץ עסקי שעבר במהלך השנים האחרונות עשרות רבות של חברות עסקים ומנכ"לים, אני מבקש לקבוע בצורה חד משמעית כי ייעוץ עסקי מקצועי היא ההשקעה בעלת התשואה הגדולה ביותר שתוכל לבצע כמנכ"ל או כבעלים בחברה או בעסק שלך. ה- ROI הוא משמעותית גבוה מכל השקעה אחרת. ההשקעה בתהליכי ייעוץ עסקי- פיתוח ועדכון אסטרטגיה עסקית מביא לרוב ערך מוסף מהיר ומדיד. אנו גאים ושמחים לשתף את "סיפורי הצלחה" בהן עזרנו לחברות הנהלות ומנכ"לים לשפר את הביצועיים העסקיים, לשפר את הרווחיות, להביא לגידול חד במכירות ולשפר את מערכי שירות הלקוחות. זאת ועוד, שיפרנו מבנה ארגוני, התאמנו את כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים ועסקנו רבות בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות. הובלנו יחד תהליכים לייעול ושיפור מערכי התפעול והייצור בכדי לשפר את שורת הרווח. למדנו כי במצבים קשים של משבר עסקי – ניתן לבצע תהליכי הבראה וצמיחה.

משפרים יכולות ניהוליות ללא הגדלת עלויות שכר

בואו ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי עשוי להתאים גם לכם? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות אצלך בעסק. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או שלח מייל ישירות למשה גרימברג: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? אצליח לשכנע אותך בקלות כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי.

שווה כי ניפגש.

רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי, הם חברות ועסקים ומנהלים שעומדים בראש חברה או עסק בריא לחלוטין. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה באמצעות מומחים היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם לקבל את הידע המקצועי והעדכני הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים