חברות ועסקים בינוניים וקטנים, עסקים משפחתיים וותיקים כמו גם חברות ענק ותאגידים מבינים כי חובה עליהם להיות תמיד "במוד" של התחדשות ושיפור מתמיד. כבעלים וכמנכ"לים, עליכם תמיד לבחון כלים להתייעלות תהליכית, לבחון אימוץ מתודולוגיות ניהול ומכירות עדכניות יותר, ובעיקר להתעדכן טכנולוגית ולא לדרוך במקום בהיבטים של הצעות הערך והשירות שאתם מעניקים ללקוחות. התחרות בשווקים גוברת. המלחמה על ליבו של הלקוח מתעצמת. הלקוחות מגלים פחות נאמנות, והם מחפשים כאן ועכשיו את המוצר והשרות שנתפס לרגע זה ככדאי ביותר להם. לכן מאד חשוב לדעת לבחור נכון בחברה מקצועית לייעוץ ארגוני.

ייעוץ ארגוני ככלי לקידום עסקי

ככלל, חברות לייעוץ ארגוני – מתמקדות בשינוי ופיתוח תהליכים ארגוניים בהתנהלות היומיומיות השוטפת של חברה או ארגון גדול בינוני או קטן. אנשי המקצוע העוסקים בייעוץ ארגוני אצלנו, מביאים לתהליכים הסתכלות חיצונית לארגון, הנקייה מדעות קדומות ופרדיגמות ובעיקר הסתכלות אובייקטיבית ומקצועית, לגבי אופן העבודה ודרך קבלת ההחלטות. בתהליכים אנו כחברה לייעוץ ארגוני מתמקדים בשלב הראשון במיפוי מצב קיים, ניתוח שווק ומתחרים ובעיקר מנסים לבצע תהליך מהיר המדמה MRI של סריקת תהליכים ונהלי עבודה בחברה בכלל המחלקות והאגפים.

מה אנו עושים כחברה לייעוץ ארגוני

אנו מניעים הבראה, מובילים תהליכי שינוי וצמיחה. בהתחלה, אנו מאתרים את אותן החוליות החלשות, מזהים את התחומים הדורשים שינוי ותיקון ובעיקר מזהים את אותם הנושאים החייבים לעבור טרנספורמציה ניהולית מיידית. אנו עושים זאת כחלק מתהליכים הרבה יותר מורכבים וארוכים הבאים בסופו של יום להביא לשיפורים דרסטיים ובעיקר מדידים, בכל הנושאים יחד עם מיצוי ומיקסום היכולות הקיימות בארגון. מובילים שינוי ושיפור בתהליכים, באמצעות עדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית ובעיקר קיצוץ וייעול בהוצאות הקבועות והמשתנות. התוצאה - הגדלה משמעותיות ברווחיות ובשורת הרווח השנתית של החברה.

כחברה לייעוץ ארגוני אנו מביאים לך ערך.

לכל אחת מהשאלות שאולי עוברות במוח שלך, כבעלים ואו כמנכ"ל יש לנו תשובות המבוססות על ניסיון רב שנים עם חברות ועסקים הדומים לפרופיל העסקי שלך. יש לנו ניסיון מקצועי רב, גם עם חברות ועסקים בסדרי גודל הרבה יותר גדולים, הפועלים בשווקים תחרותיים ומורכבים אף יותר משלך. אנו מניחים כי השאלה הראשונה שלגביה אתה מבקש לקבל תשובה, עוסקת בדבר הבא: האם אני כבעלים או כמנכ"ל החברה שלי או החברה שאני מנהל יכול להיעזר בייעוץ אירגוני? מהו המודל הנכון לאתר את חברת הייעוץ הארגוני הכי מתאימה בעבורי? ושאלת השאלות מתי הגיע הזמן לפנות ולבקש עזרה וליווי אירגוני ועסקי? האם רק בתקופות משבר? האם דווקא בתקופות של שפע והצלחה? שאלות חשובות שעליהן מגיעות לך תשובה. קבע פגישה ותקבל תשובות על כל אחת מהשאלות. 

בואו נלמד מהחברות הכי מצליחות.

הן בעולם וגם כבר בארץ, החברות הבינוניות, החברות הגדולות והתאגידים הגיעו למסקנה כי תרומתן של חברות מקצועיות מתחום הייעוץ הארגוני מביאות להן לערך רב. ככלל, משתמשות בהן להניע תהליכים של שינוי ייעול וצמיחה. באם זה מתאים להם? זה בטח עשוי להתאים גם לך? ליווי ועבודה עם חברה לייעוץ ארגוני בעלת ניסיון תמיד מביאה לתוצאות. העבודה המשותפת עוזרת בהשגת מירב השיפורים הנדרשים ובונה תוכנית ודרך להטמיע את התובנות החדשות בשווקים תחרותיים ואתגריים. כחברה ייעוץ ארגוני, וותיקה ובעלת ידע וניסיון מוכח במגוון רחב של סגמנטים בעולם התעשייה העסקים והשירות בישראל. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

הופכים "לסוכני שינוי וצמיחה" בעבורך

חברים, אנו חושבים שייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה מתבצע בשיתוף הדוק של המנכ"ל והבעלים בחברה. ללא שיתוף הדוק – התהליך עשוי להיכשל. תפקידנו בתהליך לאבחן את התחומים שבהם יש לטפל בכדי להוביל בהצלחה רבה את תהליכי שינוי וצמיחה ובעיקר לעמידה ביעדים של התוכנית האסטרטגית המעודכנת. בעשר השנים האחרונות, גברה המודעות לתרומתן של החברות העוסקות בייעוץ אירגוני, הבראה וצמיחה בעולם של החברות והעסקים בארץ כמו גם בעולם.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מדריך עדכני לבחירה נכונה בחברה לייעוץ ארגוני

יותר ויותר חברות בינוניות קטנות ועסקים משפחתיים פונות לקבל עזרה וסיוע מאנשי מקצוע בתחום הייעוץ הארגוני. היה ואתה מנהל סדרי גודל של חברות המעסיקות בין 20-50 עובדים, אזי נכון שנכיר. אנו בטוחים כי יש באפשרותנו לתת גם לכם מגוון רחב של תועלות וערך. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

מתי נכון לבחור בייעוץ ארגוני?

מתי תרגישו כי נכון להיעזר בחברה לייעוץ ארגוני שיש לה הידע והניסיון להוביל תהליכי שינוי הבראה וצמיחה? אנו מבקשים לקבוע על סמם הניסיון מהעבר כי כאשר אתה כבעלים וכמנכ"ל עומד בפני קריסה ברמה האישית והגופנית כתוצאה מריבוי משימות ואחריות אותה אתה מקפיד לא לחלק עם אחרים.. אזי זה הזמן לבחון שינוי. כשאתה כבעלים וכמנכ"ל עושה כמעט את כל התפקידים בחברה ואין לי היכולת והדרך להאציל סמכויות ואחריות – דע כי הקריסה קרובה? כשאתה לא מצליח להרים את הראש מהעומס והלחץ בשוטף? לא מסוגל לתכנן וליישם רעיונות חדשים זה הזמן לצלצל ולקבוע פגישת היכרות. כאשר עובדים ומנהלים מתחלפים בחברה שלך... כאילו הייתה ממוקמת בתחנת הרכבת – דע כי עליך לנקוט בתהליכים המייצרים תשתית ניהולית הרבה יותר טובה ועדכנית.

עוצרים את השחיקה. מניעים הבראה וצמיחה

לכל השאלות יש לנו מענה הגיוני. לא בגלל שאנו יותר מנוסים או חכמים ממך. אנו פשוט חווינו עשרות רבות של מנכ"לים במצבך. יש באפשרותנו לתת גם לכם מגוון רחב של תועלות וערך. עוצרים את השחיקה. מניעים הבראה וצמיחה. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

בוא ונקבע פגישת היכרות בנושא

גם לחברות בינוניות וקטנות, לחברות משפחתיות ולעוסקים במקצועות חופשיים שלהם יותר מחמישה עובדים נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי. תהליכי הייעוץ הארגוני והליווי עם חברה לייעוץ ארגוני בעלת ניסיון תמיד מביאה לתוצאות. בהבנתנו תמיד מומלץ ונכון לבחור בחברת ייעוץ אירגוני שלה ידע וניסיון מוכח גם בעשייה ניהולית בשטח בתפקידי ניהול ופיתוח עסקי ולא רק בעלת ידע ומתודולוגיה מהאקדמיה בלבד שלא מלווה בניסיון ניהולי ישיר ואישי מהשטח.

בוא ונשלב ידיים בתהליך החשוב הזה..

המלצות ללא הובלת תהליכי יישום והטמעה ברמת הארגון והשטח עשויות בדרך כלל לא להספיק להצלחת השינוי. אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי מזה שנים, ופחות אוהבים את אלה שרק מסתפקים במתן עצות.. ונעלמים. אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. רק כך מבטיחים הצלחה. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים