מזה שנים אנו עוסקים באימון מנהלים, הובלת תהליכי העצמה ופיתוח מיומנויות בקרב מנכ"לים, בעלי עסקים ומגוון רחב של מנהלים ומנהלי מכירות. מובילים בהצלחה תהליכי פיתוח אישי ומקצועי בנושאי ניהול מנהיגות ושיפור מיומנויות תקשורת בינאישית בקרב מנכ"לים, בעלי עסקים ומנהלים בכירים. פיתוח מנהלים בכיריםסדנאות לצוותי הנהלה מצומצמת ומורחבת. נדמה לי כי תסכימו שעדיין אף אחד לא נולד עם כישורים מושלמים לנהל ולהנהיג. מעטים יוצאים לעולם העסקי עם ארסנל תכונות שמאפשרות לכאלה ברי המזל להיות "קצת לפני" האחרים בכל הקשור ליכולות הנעת עובדים כריזמה ויכולת עבודה תחת לחץ. המנהלים והמנכ"לים שלהם יתרונות המשיכו לפתח יכולות וכישורים לאורך השנים.

הסוד של אימון מנהלים אפקטיבי

גם אלה כמו גם האחרים שהתחילו ללא כל יתרון מובנה, נדרשים מדי פעם לאימון, מנטורינג וליד מכוונת. כמנהלים בדרגות השונות הם נזקקים לתמיכה ולעדכון ארגז הכלים הניהולי, העסקי ושיפור מיומנויות המנהיגות. אימון המנהלים אותו אנו מעניקים בפורמט "אחד על אחד" או לחילופין תוכניות ההדרכה למנהלים וקורסים מקצועיים לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות נחשבים למובילים בתחומם. היה וכמנכ"ל או כבעלים או כמנהל בכיר בתפקידי סמנכ"ל תרצה להשקיע הפעם בעצמך. תרגיש חופשי לפנות ישירות אלי. בטוח כי תפיקו תועלות רבות מעצם העבודה התהליכית בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות.

ניהול- יש מקצוע כזה

יש הבדל גדול בין ידע תאורטי לידע יישומי ופרקטי בעולמות הניהול השונים בעולם העסקי. לא תמיד מי שסיים בהצטיינות תואר ראשון ואולי גם תואר שני במנהל עסקים, כלכלה או כל תואר אחר ויוצא לעולם העסקים הישראלי – יצטיין כמנהל מוכשר.  רבים מהם יגלו כי חסרים להם לא מעט כלים ומיומנויות בכדי להצליח ולהפוך את נושאי הלימוד בתואר השני במנהל עסקים – למקצוע הניהול. מתברר כי ניהול מקצועי – זה מקצוע. ניהול בכל הרמות ובעיקר בתחילת הדרך ללא מתן הכלים המקצועיים הנדרשים – סופו להיכשל. מנהלים בכירים, בעלי עסקים ומנכ"לים כמו גם מנהלים צעירים העוברים תהליכי חונכות הדרכה וקורסים ניהוליים ייעודיים מצליחים להביא להרבה יותר ערך לארגון ולעצמם.

אימון מנהלים לניהול מערכות במחסור

מהו ניהול אפקטיבי? מיהו מנהל או מנכ"ל מוכשר ומצטיין? מה עושה אותו מוצלח יותר? שאלות אלה פותחות את המפגשים הראשונים שלנו בהתנעת תהליך אימון מנהלים ברמת מנכ"ל או בעלים. אותן השאלות מתאימות גם למנהלים הצעירים בתחילת דרכם המקצועית. מתברר כי ניהול טהור מתמקד ביכולתו של העוסק בניהול להפיק מקסימום תועלות מסך כלל המשאבים שעומדים לרשותו. אני תמיד אומר כי "לנהל בעודף" זאת חוכמה קלה ליישום... אפילו ילדים יכולים לנהל כאשר אין מגבלה של תקציב משאבים כלכליים וכוח אדם? החוכמה לדעת לנהל בצורה אפקטיבית כאשר יש מחסור. מחסור במשאבים מחסור בזמן ובכוח אדם... אז נמדד המנהל האיכותי היודע להפיק את המקסימום מניהול מערכות חייבות להצליח מתוך מחסור תמידי במשאבים. עליהם להיות ממוקדים להימנע מטעויות ולדעת לנצל  120% תפוקות מכל עובד ומנהל כל יום כל היום 365 יום בשנה.

התכנים והדגשים בתוכנית אימון מנהלים

במה אנו מתמקדים בתהליכי אימון מנהלים בכירים בפורמט של "אחד על אחד" או במסגרת תוכנית העצמה לפורום הנהלה מצומצם. תוכנית ייעודית לסמנכ"לים יחד עם המנכ"ל והבעלים. זאת פעמים ההמלצה שלנו לארגונים וחברות קטנות ומשפחתיות שנכון להוביל מולם תהליכי הדרכה והעצמה. אנו עובדים עם חברות ושותפויות, עם עסקים משפחתיים רב דוריים, עם חברות גדולות ובינוניות המשלבים פעילות שבין חברת אם לחברות בנות ולחברות אחיות. הנושאים המרכזיים כחלק מהתהליך של אימון מנהלים מתמקד בהפיכתם בסוף התהליך למאמנים בעצמם.

להפוך אותם לכאלה שיהוו  מסוגלים להדריך להעצים ואף לאמן את המנהלים שמתחתיו. לגרום להם לאמץ תרבות למידה והעצמה בחברה. בתהליכים אנו מבצע ניתוחי אירוע , סימולציות ונוביל תהליכי התנסות במיומנויות החדשות הנרכשות במסגרת ישיבות עבודה עם הדרגים הניהוליים בחברה ואף מחוצה לה. לאורך כל התהליך, מעבר לפגישות העבודה וההדרכה, אהיה זמין למנהל – למנכ"ל במייל ואו בטלפון כמעט בפורמט של 24/7.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הנושאים שיטופלו במסגרת אימון מנהלים:

  • מיפוי יכולות, זיהוי חוזקות טיפול בחוליות החלשות.
  • שיפור יכולות הניהול והמנהיגות.
  • פיתוח המנהיגות העסקית- המנהיגות האישית
  • נלמד הכיצד נכון לקבוע מטרות ראויות ובניית חזון
  • שיפור יכולת הפעלת עובדים ומנהלים - הנעה, הדרכה, העצמה וחניכה.
  • נקטין את כמות הטעויות. מהי הדרך ללמוד להתמקד ובעיקר לשפר את אחוזי קבלת ההחלטות הנכונות
  • נעסוק בשיפור כישורי אינטליגנציה רגשית ותקשורת בינאישית אפקטיבית
  • אימוץ כלים להתמודדות יעילה יותר עם דילמות ניהוליות בתחום העסקי ובתחום ניהול המשאב האנושי
  • גמישות ויצירתיות ככלים חשובים לאיתור חסמים ולהתגברות על מכשולים בדרך להצלחה

מתי המועד הנוח לקיים פגישה בנושא שתעסוק הפעם בך...

אני מבקש שוב לקבוע כי אימון מנהלים, הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים. הגיע הזמן שנבנה יחד כלים עדכניים יותר להמשך ההצלחות שלך, ההצלחות של מנהליך ובעיקר המשך ההצלחה של העסק שלך או שאותו אתה מנהל. אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הנושאים האלה? הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות והפעם מדובר בך ובארגון אותו אתה מנהל? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה המותאמת לך כמנכ"ל ולמנהלים שמתחתיך?

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת  שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים ,פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il  כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף לאימון מנהלים ומנכ"לים, ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

 

 

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים